Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
6. črc 2010

@spetra no tak Peťko, ochladilo se, ideální čas na porod!!! 😀 čekám sms 🙂

spetra
6. črc 2010

😀 ráda bys vyhrála typ co... 😀

jajdaelda
autor
6. črc 2010

@spetra 😀 😀 😀 jsi mě prokoukla 😉 Ba ne, hlavně bych Ti přála, abys neměla moc velký vedra...nevím tedy,jak to máte s klimoškou nebo větráním na pokoji,ale tam kde jsem ležela já,tak to bylo naprd,a když bylo teplo (ne tedy takovýhle hice),tak se nedaly pořádně otevřít okna a bylo mi strašně....no každopádně já svůj tip zřejmě projela 😵

spetra
7. črc 2010

@jajdaelda si hodná, ale asi si to vedro opravdu vyžeru... teď mám za sebou monitor, v pořádku, a v pátek další....
ty jsi to ale napsala promyšleně - v pondělí nebo v úterý.... 😀 takže ještě šanci máš... 😉

lestep
7. črc 2010

spetra- tak se drž. myslím na tebe.hlavně ať vše proběhne tak jak má a dlouho to netrvá.

jajdaelda
autor
7. črc 2010

@spetra aháááá...no vidíš to 😀 to mě ani nenapadlo... 😉
my jsme zpět od dr.,tak angína zmizela,nicméně má dobrat atb a týden se nekoupat venku 😖 což bude při těhle vedrech fakt bájo...no,co se dá dělat,budeme to muset vydržet

ilci
7. črc 2010

tak Jiřík furt nic? 😉

tcháni dnes dojeli domů z vycházky, prý jim cestou upadlo přední kolo na kočárku, tak posbírali součástky a kolo nějak nasadili
doma jsme zjistili, že vypadla pružina z aretačního systému a nějak to nejde nasadit - je tam strašně malá mezera
jako nechápeme, jak se jim to povedlo :o))

spetra
8. črc 2010

@ilci furt nic! 😠 i kdyaž dnes v noci to už trochu vypadalo....

ilci
8. črc 2010

@spetra jo? tož zítra ať na to, chlapec, vletí, tuším jsem tipovala 9.7. 😉

tanuki
8. črc 2010

já tipovala 12., tak to máš ještě dny čas 🤐 😅

oskarka
8. črc 2010

Spetro, mně se líbí datum 10.07.2010:-). V těhle vedrech ale musí být závěr těhotenství docela síla, co? Já mám před sebou ještě 88 dní a to vedro mi dobře moc nedělá.

Naše dítko spí už 2,5 hodiny po obědě, to zas půjde spát kdoví kdy večer🙂.

spetra
8. črc 2010

@oskarka já to vedro snad hůř nesla, když jsem čekala T., (termín v říjnu) to bylo hrozné, teď mám vidinu, že to brzo skončí.... takže je mi vás fakt líto....

oskarka
8. črc 2010

Já čekám druhé říjňátko a nějak hrozný mi to nepřišlo, i když mi to teplíčko bylo hooodně nepříjemné. Jen doufám, že nebudu tak dlouho přenášet a nebudu 5 dní na vyvolávání a pak ještě nakonec císař a po něm ještě dalších 5 dní v porodnici.

spetra
8. črc 2010

@oskarka ono každé těhotenství je jiné.... neboj bude to dobrý! budeš mít krásný rychlý porod... a za 3,4 dny budeš zpátky u Ondráška 😉

betina
8. črc 2010

nazdaaar holky,

spetri, furt tady strašíš jo 😀
Jajdi, to e dobře, že jste v pořádku, no a myslím že těch veder si ještě užijeme, hlavně, že ATB zabrala a ted už je Kubíkovi dobře.....
Ilci, prosím tě, ale už jednou se ti něco s kočárkem stalo ne? co máte za kočárek?
přikládám fotečku, jsem se nasmáola, protože Verunka je celej tatka a já vypadám jako jeí kamarádka a ne mamka 😀

spetra
8. črc 2010

@betina bubu bubu... 😀
fotka jak z reklamy... 😎

betina
8. črc 2010

spetri, je to pracovní verze fotky na reklamu Nasivin 😀 Verunka si vydělala prvních 500,- 😀 😀

spetra
8. črc 2010

@betina no teda nechat pracovat takové mimčo... 😠 😀

betina
8. črc 2010

Peti 😀 😀 a to sme navíc ty penízky navíc utratili všichni za oběd, chudátko naše malinký, její první penízky projíme 😀

radus78
8. črc 2010

@betina první výplata se má snad propít ne prožrat 😀 😀 😀

jajdaelda
autor
8. črc 2010

ahojky holky....

@betina tak vy jste se daly s Veru na reklamu? 😀

@spetra koukám,že Jiříkovi se u Tebe fakt líbí...a do přicházejících veder se mu nechce 😉

no že by byl Kuba v pořádku, to asi po dnešní návštěvě dr. říct nemůžu...začala mu opět týct chvílema zelená nudle, a dr. (homeo) mu zjistila, že má totálně rozhozenou imunitu, ale tentokráte prý od nervů 😕 (ale prý to nemusí být z něčeho negativního,ale klidně i pozitivní stres) a má rozhozený játra a močový měchýř....takže začneme opět posilovat imunitu a já teď doufám,že bakterie v moči v pondělních výsledcích nebude...
@radus78 nová fotečka - hezký 😉

ilci
9. črc 2010

@betina ty jo, tak malá a v pracovním procesu 😀
fotka je moc hezká

@jajdaelda ať je Kuba brzo fit
já byla dnes na kontrole po dobrání antibiotik, moč dobrá, sedimentace klesá, tak je to OK
Mikeš teda ještě pokašlává, ale je furt čilej

@spetra dnes jsem tipovala Jiříkův příchod! 😀 😀

lestep
9. črc 2010

@betina jé, to je krásný. sluší vám to. fakt jak z reklamy. 🙂 jak jste na to přišly, jestli se můžu zeptat?

oskarka
9. črc 2010

Beti, sluší Vám to holky. Tak reklama, jo?

spetra
9. črc 2010

tak stále v celku, po monitoru - ok, v pondělí další monitor....
s T, jsem měla termín taky 8. a narodil se 17., tak se obávám jestli to nebude podobné... 😠 ale ne věřím, že 11.7. to příjde.... 😉

spetra
9. črc 2010

@jajdaelda držíme palečky nech pondělní vyšetření dopane dobře....

jajdaelda
autor
9. črc 2010

holky, díky, ale rýma, zelená, se rozjela naplno 😒 naštěstí zatím bez teplot...

@spetra a tipoval někdo 11.? Myslím,že Ty jsi psala,že se na to datum cítíš, že?

spetra
9. črc 2010

jj, 11. jsem tipovala já osobně.... 😀
ilci: tak je mi líto, ale nejpíš si taky nevyhrála.... ☹

tanuki
9. črc 2010

Beti, není 500málo? 😅 já se v tom teda nevyznám..

jajdi, to mě fakt mrzí, že máte zas takové období ☹ Jinak já mám teď už přes 2měsíce, že každé ráno vykašlávám zelené 😖 Tak teď zkouším drastickou dietu na odhlenění- žádné mléko ani nic mléčného, naštěstí místo mléka jsou fajn náhražky, místo sýrů je to zoufalé. Tak uvidíme, zda to pomůže. U moře už to bylo skoro OK a za 2dny v ČR je to zpátky 😔 Tak si říkám, jak bych to asi případně do března přes podzim a jaro zvládla bez stonání 😠 Zatim teda stále netušim, jestli to zvládne kritický začátek 🙂

ilci
10. črc 2010

@betina máme teď jané momad a upadlo to kolo, takže ho snad v pondělí MM donese na opravu a bude to dobré
mezitím jsme dovezli od našich starý kočár, ten náš původní, ale opravdu je proti jané malinkatej
ložná plocha je nějakých 85 cm a Mikeš má nějakých 94cm, takže kdyby tam chtěl spát, docela přečuhuje 😅

@spetra tak fakt nic? 😉 tak uvidíme, kdy se Jiřík umoudří