Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
29. zář 2010

Dobré dopolko
@oskarka
...dneska celkem super...vyspatá, ikdyž jsem toho moc nenaspala, Kubča je super vpohodě,hrajeme si, za chvíli mají dovézt balíček s dárečky k narozeninám 😵 ...počasí vypadalo líp,ale už je opět zataženo,tak nevím,jestli vůbec vyjdeme ven...
@lestep co poradna?

lestep
29. zář 2010

@jajdaelda jdu až odpoledne.

Počasí snad už lepší, i když teda je zima. 😒

oskarka
29. zář 2010

Kuk, tak my se chystáme ven, máme dva srazíky a pak ještě jednu návštěvu, která přijde k nám kolem 17té, se těším.
Lestep, tak ať dobře pochodíš v poradně, dej pak vědět.
Jajdi, balíček s dárečeky přišel v pořádku? A cože jsi tokloučkovi nakoupila?

tanuki
29. zář 2010

@oskarka etda když sjem četla začátek zprávy, myslela jsem si, že rodíš 😀

lestep
29. zář 2010

nález od minule pokročil. CS 7. Miminku se daří dobře. KOntrola za týden, pokud do té doby neporodím. 🙂

betina
29. zář 2010

@jajdaelda a co teda nakonec pro Kubíčka máš? 😀
@tanuki jak se ptala jani, co ten smutný obrázek?
@lestep CS7 je dost holka....

já jdu do poradny zítra, dneska dvouhodinová procházka s malou.....ale občas mám pocit, že mi už spoedk ulítne 😀 zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá, MM tvrdí, že to bude zase jako předtím, že budeme prostě ten den porodu vědět a že to bude císařem...

jajdaelda
autor
29. zář 2010

nakonec jsme vybrali pokladnu a nákupní košík .. tak už se těším,až si budeme hrát,protože zatím si hrajeme na vaření a je úžasný,jak Kubča umí předstírat "jako" 😀
@lestep Tobě to CS nějak měří?
Já jdu taky zítra,tak se chci zeptat,jestli mám ještě čípek....už bych jako fakt rodila 😀

@betina Moni, uvidíš,třeba kluci ještě překvapí 😉 ale je super,že drží takhle dlouho 😉 takže doma budete mít vlastně 3 Váhy ;)

betina
29. zář 2010

@jajdaelda 😀 😀 ty se porodu vůbec nebojíš!!!! 😀
to je dobrý nápad s tou pokladnou my nakonec objednali kuchynku a Lego

jajdaelda
autor
29. zář 2010

@betina Moni, ne já se na něj i tak nějak těším, hlavně na to překvápko 😉 a hlavně už jsem fakt nemotorná..nějak si to neumím s dvojkama ani představit...Tě obdivuji,hubeňoure 😉
Kuchyňku jsme viděli teď jednu suprovou ve Sparkys katalogu zlevněnou a fakt byla super...možná pořídíme časem...
jo my vlastně ještě pořídili hudební klávesy...v HM hračkách je měli asi za 4 stovky,tak jsme je vzali, Kubča má hudbu rád a hrací kostku co má,tak už ho moc nebere,tak snad se na tomhle vyblbne...jen si to neumím představit s mimčem..nějak zatím netuším,kde bude malé přes den spát....

tanuki
29. zář 2010

Obrázek je můj takový soukromý protest proti zdejším praktikám- admini mi bez nějakého upozornění moje profilové foto vymazali..

Ale smutná teda teď už jsem, stěhování se blíží a já si uvědomila, že bych mnooohem raději do Jablonce.. Být blíž Praze..a manžel se na jih hrozně těší. Myslím, že se časem rozvedeme.

tanuki
29. zář 2010

to poporoddní překvápko musí být opravdu super!

betina
29. zář 2010

@tanuki ale prdlajs, žádnej rozvod nebude 😀 důležitý je, že budete spolu a uvidíš, ono to opůjde, najdeš si nové přátele, staří zůstanou, takže vlastně budeš bohatší...

tanuki
29. zář 2010

@betina když já tam fakt asi nechci být.. Mám tu fungující babičky a budu od nich odvezena do prdelákova 😠 😠 😠 kdyby na 2-3roky, ale on tam chce zůstat...

spetra
29. zář 2010

tak mimčo ještě žádné... už se těším na zprávičky.... 😉

@tanuki no snad se to nějak ještě obrátí...

jajdaelda
autor
29. zář 2010

@tanuki Jakej rozvod??? 😕 😕 Neblbni, vždyť nevíš, co bude zítra,natož za 2-3 roky..každý konec (i když v tomhle případě bych u vásnemluvila rozhodně o konci) znamená nový začátek a kdo ví,koho v novém městě potkáte...

a Tobě admini smazali fotku?? A ptala jsi se proč? Vždyť jsi tam byla s Veru ne? A takových fotek tady je - včetně mojí

tanuki
29. zář 2010

Byla jsem tam z profilu se zavřenýma očima...ale kdekdo má fotku z dálky.. 😉 a tudíž ho taky není vidět.
víte, blbý je, že muž je absolutně nadšený a já vůbec. Já vůbec nevim, co tam budu dělat- ještě je to v ďolíku, žádný větší park..že si ani nemůžu jít nikam zaběhat..na brusle.. Pro malý děti tam nic neorganizují 😔
Ale dost mých starostí, když Vás čekají takové radosti 😉

jajdaelda
autor
30. zář 2010

@radus78 Radu, Aničce přejem všechno nejlepší k 2.narozeninám!!!! Hlavně hodně zdravíčka a lásky a taky dárečků 😉 A brzo bratříčka nebo sestřičku 😉 Krásnou oslavu!

jajdaelda
autor
30. zář 2010

@tanuki k té fotce - no comment 😒
Jako s těmi obavami Tě chápu...taky jsem šla do neznáma, do díry, kde nic není, za jakoukoli zábavou musíme jezdit...a to jsme si tady postavili barák ....vy tam jdete do podnájmu a samo,že se manža těší,vidí to jako příležitost,ale jak jsem napsala,vždyť tam nemusíte být napořád..co Ty víš,třeba pak dostane nabídku ve větším městě nebo zase v Praze 😉 ...anebo nakonec skončíte v cizině ...

spetra
30. zář 2010

@radus78 no jo první 2 letý oslavenec, gratulujeme....

@tanuki no je to nepříjemné, taky mě z předtavy být v nějaké díře, kde není nic pro děti přechází mráz po zádech.... ☹ ale třeba to bude nakonec ok, nebo jak píše jajda pofrčíte zase dál... 😉 drž se!

lestep
30. zář 2010

@betina hm, tak to jsi také dobrá 2 h venku. taky hodě chodím na procházky s malým ven, trénujeme aby dobře chodil za ruku. zatím se nám to daří. nechodím ale tak na dlouho. Jdu třeba na hodinu, pak se vystřídáme s tchýní nebo s manželem a oni ještě jdou a já si jdu chvilku lehnout.Tak jak dnes v poradně?

@jajdaelda jo, vždycky se ptám dr. jak to postoupilo od minule a kouknu do průkazky, jaký je CS.

@tanuki to m tedy mrzí., jak s tou fotkou, tak s tím stěhováním ☹ přiznám se, že jsem chtěla z vesnice odejít do města. To se mě podařilo na pár let- studium v olomouci a práce v brně. Život mě pak zavál do ještě menší vensičky než než bydlela. I když tady nic není, jsem tady s¨pokojená. Málo obyvatel,. ale prostě to tak beru. Máme tady stavební pozemek a postavíme si tady domeček, krásný 🙂 tak to tak prostě beru. I když vím, že by třeba bylo lépe někde u města. tady jsme 15 min od centra Třebíče, tak si říkám, že je to takhle dobře. A kam se to stěhujete?

lestep
30. zář 2010

radus- malé vše nej. užijte si to. 🙂

ilci
30. zář 2010

@radus78 taky přejeme Aničce všechno nejlepší k dnešním narozeninám 😉

jajdaelda
autor
30. zář 2010

tak jsem po kontrole.....otevřená jsem prý na jeden prst, 😝 něco se jako tedy děje,ale na porod to nevypadá,prý se zřejmě uvidíme ještě za týden 😝 ...ale to mi den před porodem říkal primář taky,že jen tak neporodím...

@lestep Leni, já tomu CS moc nepřikládám důležitost,bo když jsem před měsícem odcházela od své dr.,tak jsem měla CS5,a dneska jsem měla CS4,ale to do mě aspoň dr. šáhla....no uvidíme,kdy se prcek rozhodne vykouknout...teď už mám asi hoďku posly 😝

lestep
30. zář 2010

@jajdaelda to mě přijde divné aby se CS tak změnilo? vypovídá to přece jen o stavu vnitřního prostředí- konsistence čípku, otevřenosti atd. Takže mě přijde divné, že jsi měla véce CS a teď máš méně? já byla otevřená minulý týden na 1 prst a teď jsem už na 2 prsty a ještě k tomu se čípek zkracuje.

jajdaelda
autor
30. zář 2010

@lestep co já vím,tak dr. už od tohoto většinou ustupují...moje dr. to psala prostě "baj voko" bez toho,aniž by do mě šáhla...

poslíci trvají..tak přemýšlím,jestli mám jít do vany 😀 ...já se totiž psychicky připravila,že zítra rodím,bo si ten termín přál taťka 🙂

betina
30. zář 2010

@jajdaelda šup do vany, zítra má Verunka narozky, tak bys se hezky rodilo!!!!!

Aniččce spoustu lumpáren a hodně radosti do dalšího roku 😀
tak já dneska na kontrole nic..vše OK, příští středa consilium, ale věci si brát nemám, prý se jen rozhodne o způsobu porodu...takže snad budu ještě kluky přenášet..... 😀

betina
30. zář 2010

jo a jinak jsem byla ještě u obvodačky, tak jsem vyfasovala ATB 😠

jajdaelda
autor
30. zář 2010

@betina Moni, no taky mě to napadlo,že bych se mohla trefit do Verunčiných narozenin 😀
s těmi atb mě to mrzí,snad budeš brzy v poho
no nic,já jdu na tu vanu, bo sprcha nezabrala a už to trvá 5 hodin,tak jestli to má k něčemu vést,ať to vede anebo ať to přestane,protože takhle mě to neba 😝

betina
30. zář 2010

@jajdaelda Jani, myslím na tebe a na mimíska.......a držím pěsti, bud k rychlému porodu anebo vydatnému spánku 😀

radus78
30. zář 2010

holky moc děkujem za přáníčka 😉
jajdi, tak ti přeju rychlý a pohodový porod 😀
holky, kde máte aktuální fotky bříšek? jsem zvědavá a chci vidět co mě zas čeká 😵