Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
1. říj 2010

@betina Verunce všechno nejlepší k dnešním narozeninám 😉

@jajdaelda tak jak? jsem zvědavá, jestli se to nakonec rozjelo 😉
je fakt hezké datum

radus78
1. říj 2010

@betina taky přejeme Verunce krásné narozeniny, ať si je patřičně užije 😉

@jajdaelda taky jsem zvědavá 😀

betina
1. říj 2010

holky, tak je to tady...Ahoj tety koníkovky! Tak jsem tady! jmenuji se Honzík, narodil jsem se dnes ve 2:34, vážím 3,80kg a měřím 54 cm. Všichni jsme v pořádku!!!

Gratulujeme moc!!! Prý to byla rychlovka 😀

oskarka
1. říj 2010

Jééé, no paráda. Gratulujeme k Honzíkovi!!!! SUPER! Už se to tu rozjíždí 🙂.

Verunce přejeme vše nejlepší k 2 narozeninkám!!!

lestep
1. říj 2010

@betina tak ať seš brzy v pořádku. Třeba budeš přenášet. 😀

lestep
1. říj 2010

Jaja- veliká gratulace, tak to je krásný 🙂 Úplně mě z toho tvrdne břicho, když to tedy čtu. 😎 hodně zdravíčka, a´t se vám všem moc daří a Honzíčkovi posíláme pusinky. 🙂

ilci
1. říj 2010

Gratulujeme ! Super 🙂
Tak má Kubík nakonec brášku 😉

radus78
1. říj 2010

jééé, tak to Honzíkovi, Kubíkovi i rodičům moc blahopřejeme 🙂

spetra
1. říj 2010

@jajdaelda ještě jednou blahopřeju, jinak Honzík je fakt poslušný dítě, ještě než jsi otěhotněla jsi říkal že se narodí v říjnu, teď poslechl tatínka.... tak nech to jde tak dál... 😉
až bude chvilka, písni podrobnosti a co na to Kubík....

jajdaelda
autor
2. říj 2010

ahoj holky. diky za graTulky. aZ buDu doma pisnu vic,tady je blba klavesnice....a Doufam,ze brzy pribuDou dalsi mimca 🙂

tanuki
3. říj 2010

ahoj! dodatečně gratulace k narozeninám obou holek a Honzíkovi jsme už psali. 😀 prý na 1prst 😀 😀

oskarka
4. říj 2010

Ahoj holky, tak nic se u nás neděje.
Budeme přenášet☹, na další kontrolu jdu až ve čtvrtek. Jsem si myslela, že se pobavíme o případném plánovaném císaři a ono nic. Mám pocit, jakoby mne vůbec neposlouchali, že mne bolí břicho, jizva, atd...

lestep
4. říj 2010

tak já dneska i včera poslíkovala. dneska mě dost rozbolely záda a pořád mě to drží. je to dost nepříjemné, tak snad to brzy poleví 😒
@oskarka takže tě nechají 4 dny a pak se uvidí? jak se jinak cítíš?

oskarka
4. říj 2010

Lestep, já právě nevím, co se dozvím ve čtvrtek, nechci přenášet milion dní.
Cítím se hrozně unaveně, teď mne bolí celej člověk, břicho tak nějak jako menstruačně (ale taky asi přejedeně, futruju do sebe kde co dneska), a ta pitomá jizva táhne docela dost☹.

betina
4. říj 2010

@oskarka holka já ti nevím, já taky doufám, že ví, co dělají, taky mě ta jizva hodně táhne,ale naposledy mi dělali UTZ a nic neříkali, tak nevím..snad by si to na triko nevzali
mně bylo včera hodně bídně od žaludku a bolesti na MS, spala jsem asi dvě hodiny v noci...už mám pocit, že fakt nemůžu a ještě ten debilní kašel a ATB

lestep
5. říj 2010

@oskarka to mě mrtí, že se tak cítíš. Snad tě nenešchají dlouho trápit a budeš mít brzy miminko u sebe. To si říkám každým dnem, kdy to bude.věřím, že ta jizva bolí,¨drž se.

@betina tak snad ti bude už po těch atb líp. Co Verunka, jak se má? Měli jste u oslavu?

lestep
5. říj 2010

vkládám fotečku bříška

betina
5. říj 2010

@lestep jééé opuchlá nitka... 😀 kolik jsi nabrala?

tanuki
5. říj 2010

Téda, Lestep, Beti, vy se výborně držíte 😵 😵

lestep
5. říj 2010

@betina promiň, ale toto oslovení se mě tedy nelíbí a docela se mě to i dotklo. 😠 😠 😠 😠 😠 nabrala jsem 12 kg. Mám takový pocit, že má většina populace pocit, že těhotná musí vypadat jako buldozer a mít 100 kg. měla jsem před těhu 48 kg, tudíž nemůžu mít 80 kg!!!!! 😠

betina
5. říj 2010

@lestep promin, nemyslela jsem to zle naopak....že právě máš jenom to bříško a jinak jsi hubenounká, nevím, proč bych na tebe měla útočit

lestep
5. říj 2010

@betina v pohodě, beru to. jen mě to v té chvíli trošku urazilo. promiň, těhu hormony. právě to tady už někdo psal dříve a fakt to zamrzí. takže už je to dobré. nechci tady nějaké konflikty. takže Mončo, v pohodě. 🙂 Už je ti líp?

jajdaelda
autor
6. říj 2010

ahoj holky 😵 😵 😵
tak jsme od pondělí doma, všechno je naštěstí relativně v pořádku. Porod byl fakt rychlovka,jak psala Monča,myslím,že víc jsem si přát nemohla 🙂 Popíšu později v blogu.
Tady je fotka Honzíka...trochu mám problém s oslovováním,bo jsme mu celé těhu řikali mimčo a ke všemu je si trochu podobnej s Kubčou,takže v porodce na mě občas koukali divně,když jsem se ptala na Kubu 😀

Jinak holky - Oskarka, Monča a Lenča - koukám držíte se statečně. Monče a Oskarce přeju, ať už to máte za sebou,věřím,že s tou jizvou to není nic příjemnýho. A Leni, Tobě také přeji,jestli už chceš Kryštůfka u sebe,ať je to co nejdřív, bez problémů a jakýchkoli komplikací....budu držet pěsti!!!!
@oskarka je divné,že po CŘ Tě nechávají přenášet...
@betina Moni, dneska máš to konzilium,že? Tak jsem zvědavá,co páni dr. na Tvůj stav...ale mohlo by se to ještě rozjet samo,ne? Vzpomeň si na sílu myšlenky 😉 a taky na mě a Honzíka 😀 Každopádně budu na Tebe myslet a čekat na zprávuv 🙂 Už máte rozhodnuto,jak půjdou jména za sebou??

jajdaelda
autor
6. říj 2010

Maminky:
Nick...................TP.............porod...................jméno..............váha/délka
Spetra...............8.7.............15.7.......................Jiřík..............3,47kg/54cm
jajdaelda.........6.10.............1.10.....................Honzík..........3,80kg/54cm

Těhulky:
Nick...................TP.............pohlaví......................jméno
oskarka..........4.10...............překvapení................
lestep............17.10..............kluk...........................Kryštof
betina............24.10..............2x kluk.....................Jan a Jakub

Tak upravuji tabulku a doufám,že brzo přibydou maminy,ale i nové těhulky 😀

oskarka
6. říj 2010

Ahoj holky, hlásím se z porodnice, kde se nám včera v 10:10h narodil druhý syn - Jiřík. Míra 52cm, váha 3.800g.

jajdaelda
autor
6. říj 2010

@oskarka Hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😵 😵 Moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak takhle rychlou odezvu jsem nečekala 😀 😀 😀 a těch desítek má v datě a hodině narození taky požehnaně 😀
Tak přejeme hodně zdravíčka,ať je Jiřík hodné a klidné miminko!!!

jajdaelda
autor
6. říj 2010

Maminky:
Nick...................TP.............porod...................jméno..............váha/délka
Spetra...............8.7.............15.7.......................Jiřík..............3,47kg/54cm
jajdaelda...........6.10.............1.10.....................Honzík..........3,80kg/54cm
oskarka.............4.10...............5.10...................Jiřík..............3,80kg/52cm

Těhulky:
Nick...................TP.............pohlaví......................jméno
lestep............17.10..............kluk...........................Kryštof
betina............24.10..............2x kluk.....................Jan a Jakub

Ty jo, tak 100% kluci 😵 😵

lestep
6. říj 2010

@jajdaelda super, ještě jednou gratulace. Přejeme hodně zdravíčka. 🙂 krásné miminko. neboj, na oslovování si zvykneš.Tabulka je moc hezká, tak kdypak jí budeme obnovovat. 😉
tak je pravda, že to budou teda samí kluci. 🙂 to je bomba.

Dneska jdu do poradny, tak uvidíme.

@oskarka Veliká gratulce. To je krásný., Hodně zdravíčka. jaký byl porod? Také rychlý jako u Janči?

spetra
7. říj 2010

hlásím další miminko od lestep: !!!!! Zdravím Vás na tomhle světě, jmenuji se Kryštof Stveracek narodil jsem se dnes 6.10.2010 v 1847. Vážím 3300 g, měřím 51 cm!!!!! Porod rychlý, praskla voda po cestě do poradny.

spetra
7. říj 2010

@oskarka moc blahopřeju...

tak to vypadá na samé kluky... 😲 😀
no holky co mají jedno by se měli začít pořádně činit, za pár dní nebudeme mít v tabulce těhulky nikoho, tak ať nezůstane dlouho prázdná....