Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

radus78
16. říj 2010

@jajdaelda no jo, tobě se to bude dobře pamatovat 😀 😀

oskarka
16. říj 2010

Hezké dopoledne,
my máme za sebou šílenou noc, Jiříček ji celou proplakal a probděl. Někdy si říkám, jestli mu to moje mlíko nestači????!!!! Že bych zkusila přikrmovat??? Nerada bych ho trápila hlady.

Tak Kubík a Honzík, jo? Pěkná jména, viď, Jajdi🙂.

lestep
16. říj 2010

teda, tak to Monči moc gratulujeme a kluci měli fakt krásnou váhu. 🙂

lestep
16. říj 2010

moc pěkná jména.

Oskarka- máš pocit, že máš má¨lo mléka? jak dlouho jsi kojila malého?

oskarka
16. říj 2010

Lestep, mlíko ze mne teče a crčí, takže mi přijde, že ho je dost, ale hlavně, aby bylo dostatečně výživné a zasytilo. I když doktorka říká, že neexistuje méně nebo více výživné mateřské mléko, tak nevím. Možná má Jiříček jen velké kolikové bolení, ale noc byla opravdu šílená. I ten dnešní den není nic moc.

lestep
16. říj 2010

@oskarka mlíčko buď je nebo není a jak říká dr. mlíčko prostě není slabé a silné. třeba je to fakt bříško.

lestep
16. říj 2010
jajdaelda
autor
17. říj 2010

@spetra Peti, Tomáškovi vše nejlepší k narozeninám,spoustu zdravíčka a ať je bráška hodnej! 😉

jajdaelda
autor
17. říj 2010

@lestep kkouzelné fotečky 😵 😵

ilci
17. říj 2010

@spetra všechno nejlepší Tomáškovi k dnešním narozeninám, hodně zdraví a energie do objevování dalších tajů toho velkého světa 🙂

radus78
17. říj 2010

@spetra Tomáškovi všechno nejlepší k narozeninám, ať si ten dnešní den náležitě užije 😉 😵

oskarka
17. říj 2010

Tomášku, krásné narozeniny, buď pro rodiče stále sluníčkem a dělej jim samou radost.
Spetra: hezky si ten den užijte.

Pěkné odpoledne!

lestep
18. říj 2010

holky, díky 🙂

spetra
18. říj 2010

@jajdaelda no chlapy jsou to opravdu pořádní... 😉
@betina moc gratuluju ke klukům... a snad už je ti líp...
děkujeme za gratulace, slavili jsme už minulou neděli, spojili jsme to se křtinama, krásně se vyvedlo počasí, kluci byli v pohodě... tak jsem si to opravdu užili
@oskarka to je mi líto, moji kluci oba hodně trpěli, trpí na bolesti bříška..... nejvíc pomáhalo u obou nošení v babyvaku a u Jiříka kapičky bio gaia

radus78
18. říj 2010

@tanuki Verunce všechno nejlepší k narozeninám, hlavně ať se jí v novém bydlišti líbí 😉

ilci
18. říj 2010

@tanuki taky se připojuju, Verunce všechno nejlepší, hodně zdravíčka a nových báječných zážitků

jajdaelda
autor
18. říj 2010

@tanuki Přidáváme se ke gratulacím a Verunce přejeme mnoho zdravíčka a spoustu šťastných chvilek 😉

oskarka
18. říj 2010

Tanuki, i my se připojujeme ke gratulantům a přejeme Verunce vše nejlepší k narozeninám!!!

Spetra: to je děs ty kolikové stavy a záchvaty pláče, které nic neutiší (tedy alespoň u nás nic neutiší) - kapičky taky dávám tyhle probiotický a nic.

radus78
18. říj 2010

@oskarka a nezkoušeli jste nahřívat bříško? Nám to docela pomáhalo

jajdaelda
autor
18. říj 2010

@oskarka tak to mě mrzí,že trpíte už takhle brzy....Honzík tedy prdí o stošest 😅 ...ale když to nejde a vidím,že se kroutí a řvebolestí,tak mu pomůžu trubičkou..nemám na to,se na něj takhle koukat...naštěstí to tedy zatím bylo jen 2x

oskarka
19. říj 2010

Holky, nepomáhá teplo, cvičení, masírování, prostě řičí a nic nezabere.
Ondrášek byl ještě horší a trvalo to hodně dloooouho, kéž by to tak dlouho netrvalo u Jiříčka, to mne asi odvezou do blázince.

lestep
19. říj 2010

@oskarka nám pomáhaly od měsíce probiotické kapky.tak a´t je to brzy pryč.drž se.

oskarka
19. říj 2010

A ještě mne pořád dost bolí spodek, stehy nevypadaly, tlačí, štípou, chjooooo, pěkně protivný!!!!

lestep
20. říj 2010

@oskarka jsi hodně šitá? a jsi nastřižená?

oskarka
20. říj 2010

Lestep, jj, střihli mne a šili uvnitř i zvenčí. No, dneska se mi zdá, že už konečně nějaké stehy vypadávájí.
Ale Jiříček pořád řičí, je to náročný. A v noci jsme měli vzhůru chlapečky oba a od 1 do 2.30 o radost postaráno.

lestep
20. říj 2010

@oskarka to mě moc mrzí. trápí ho prdíky? jak Ondrášek reaguje na brášku? někdy mám strach aby Ondrášek na malého něco nehodil, když se třeba začne vztekat.

lestep
21. říj 2010

holky, jak jste na tom s jídlëm a chutěma? já mám pořád hlad a chuť na sladké, na čokoládu. je to strašné. nevím, co bych pořád jedla. nechci se pořád cpát sladkým, není to zdravý.

jajdaelda
autor
21. říj 2010

@oskarka tak to šití nezávidím,snad už se to zlepšuje a bude brzy dobře 😉
Honzík tedy skoro vůbec nebrečí...až si řikám,jestli to umí 😀 ale umí,předvádí to při koupání,když je mu zima....ale zato skoro neotvírá oči....on tedy pořád ještě dost spí i přes den,ale přijde mi,že se mu moc koukat nechce 😔
@lestep Leni,jj,taky mám občas strach,že Kuba po malým něco hodí...občas ho berou vzteky,že není po jeho a to lítá co má po ruce 😒 ..jako začal bojkotovat nočník,bo mimi má taky plenky, občas chce i nakrmit...no,musíme tohle období přežít....
jako mám docela obavy ze zimy,co budeme doma dělat...asi využiju,že je Honzík malej a budeme chodit s Kubčou na cvíčo a Honzíka s sebou...když tam budou hrát hudbu,tak by ho to mohlo bavit 😀

@tanuki...peti,tak jak je v novém působišti?
Monča už by mohla být s klukama doma..snad už je jí líp...

jajdaelda
autor
21. říj 2010

@lestep Leni,tohle já měla u Kuby...každý den minimálně tatranku nebo čokoládu - a klidně celou..tělo potřebuje energii...teď to mám takkové nárazové...ale slyšela jsem to od dost maminek,že mají chuť na sladké...

oskarka
21. říj 2010

@jajdaelda Závidím, že Honzík nepláče. Jiříček řičí jako blázínek.
A ještě máme od včerejška Ondráška s horečkou, chjooo, ač už dva měsíce po obědě nespí, tak dneska ani nechtěl jíst a šel si lehnout, dala jsem mu Nurofen sirup (teplota 38.2). Jinak zatím nic dalšího k té teplotě nemáme, tak uvidíme, snad to nebude nic hrozného.

A chuť na sladké mám taky, hroznou. Čokoládu bych taky mohla na tuny.