Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
21. únor 2010

rehos, ty máš spáče teda 😉

my se máme celkem fajn, konečně svítí sluníčko, tak snad sníh brzo sleze a bude konečně jaro 😀

jinak jsem se opět pobavila :
MM má za 14dní narozky, u nás v rodině se celkem dávají na kulatiny a půlkulatiny dorty, tak mamka chtěla jako dárek - překvapení dát udělat dort
dávají teď Mikšovi a dali i mě, tchýně se vždycky jen tvářila a komentovala (negativně) kvalitu - že je to moc sladký, že to určitě není z pravého marcipánu apod.
před tchýní jsem se o mamině záměru prokecla a ta se naštvala, že chce dát taky dort a proč ho budou dávat naši
přitom dort nebyl, ani když slavil MM 30, když slavila jeho sestra, tak byli na oslavě jen brambůrky 😀
tak mě to pobavilo, že se zase chce předhánět apod., no já jim to řešit nebudu
tak jsem zvědavá, jak to dopadne 😀 😀

radus78
21. únor 2010

Ilci, tak nám pak napiš jak to dopadlo. Chudák TM bude nakonec bez dortu 😀

ilci
22. únor 2010

tak říkala mamka, prý jedou s tchýní napůl
tzn. že naši objednají a tchýňka půlku zaplatí, takže zas bude sladký dort 😀
páč u tchýně by to byla zdravá výživa 😉

tanuki
22. únor 2010

nám je s dědou ve čtvrtek dohromady 100 😀
Já teď dávám do kupy domácnost, potřebuje to tu doladit

spetra
22. únor 2010

ahoj, tak mi po týdnu jde internet tak jsem tu... 😉
my dnes byli u zubaře.... T. dostal pochvalu, s rodičema už to bylo horší...

spetra
22. únor 2010

tanuki: no u nás třeba nepomáhalo nic, je pravda že jediné co jsme nezkoušeli je prostě si uprostřed noci udělat den a začít si hrát... prostě byli doby kdy probrečel půl noci, at jsmedělali co chtěli...

jajdaelda
autor
22. únor 2010

ahoj holky,
tanu,tak to máte dobrý 😉
ilci.. 😀 ..mě tchýně dneska zase naprdla...koupili jsme jí k narozkám varnou konvici,protože tamta jí odešla. Koupili jsme jí Tefal asi za 1000,- což mě přijde normální cena...a ona mi dneska poslala 500,- (300 Kubíkovi a ten zbytek za konvici,že jsme neměli tak drahou kupovat 😖 ) viděla ji v letáku Makro,kolik stojí...no jako to fakt nechápu...tak jsme jí mohli koupit konvici za tři kila a za pár měsíců by si kupovala další...ach jo,tak příště jí potřeseme rukou a bude...

u nás dneska den blbec...ráno jedu s Kubčou na Příbram, asi po 10km vidím,jak natahuje na zvracení. Tak jsem stihla zastavit, doběhnout k němu a většinu jsem chytla do ruky 😝 ..naštěstí jsem měla vlhčené ubrousky v autě...bohužel jsem mu dala ráno zase mlíko a to mu do auta nedělá dobře (což se tedy nedivím)...no a když jsem to uklidila,jdu za volant,tak jsem se natáhla na silnici,jaká to byla ledovka 😠 ..naštěstí mimo špinavé bundy snad nic,i když mě teď trochu pobolívá podbřišek.... no a pak jsem byla v práci a mamina mi volá,že má Kuba 38,4,tak mu dala čípek,na chvíli to srazila a já ho před chvílí měřila a 39 ☹ ,tak jen doufám,že to je od zoubků a někde něco nechytl....ach jo...

spetra
22. únor 2010

jajda: to je ale pech... ☹ tak snad jste všichni 3 v pořádku...

betina
22. únor 2010

tak ted sem se rozepsala a příspěvek se mi neuložil, ach jo.

Jajdi, Verunka se mi v autě včera taky doblila, komplet všechno, ale byla přejezená. tak Kubíkovi přeji, aby to byly ty zubiny a aby už byly zítra lepší a hlavně, aby byl bez teplot Kubík.

ilci
23. únor 2010

jajdi, tak snad je všechno OK

jajdaelda
autor
23. únor 2010

ahoj holky,tak takový obrat jsem ještě neviděla...ráno měl Kubík ještě 39horečku, tak jsem mu dala Nurofen, dopoledne se prospal,sice vstal levou zadní a najednou,jako když přepne,jí normálně a už řádí po obýváku jak divej...v tomhle jsou tedy ty děti fakt úžasný,jak se rychle zregenerujou,tak snad to byly opravdu ty zoubky...

lestep
24. únor 2010

jaja- tk co malej, už je lépe? 🙂

jajdaelda
autor
24. únor 2010

Ahojky,
tak Kubula měl včera večer zase 38,dneska ráno 37...tak jestli to do zítra nepřejde,tak jedeme k dr....
Jinak jsem byla u gyndaře v Praze,ale bohužel nemá utz,takže mimíska uvidím až za 14 dní 😒 ...chtěli jsme to mojí mamině oznámit příští týden,tak budu věřit,že vše bude ok...

spetra
24. únor 2010

tak miminko tají své pohlaví a má 340 g.... zítra jdu ale ještě k tomu apolináři...
hroznou radot mi udělalo to odsouhladsení zvýšení mateřské ..

jajdaelda
autor
24. únor 2010

spetra... 😉 nechce se prďolka ukázat?
Ty jo,Ty už jsi v půlce 😕 tak to je strašný,jak to letí..za 4 měsíce a něco máš mimčo u sebe....
hlavně,že je vše v pořádku...

jj,taky mám radost,každá kačka se hodí...

jajdaelda
autor
24. únor 2010

holky, pokud měli vaši prckové horečky při zoubkách,jak dlouho jim trvaly?

lestep
24. únor 2010

spetra- jé, tak se těšíme na výsledek. 🙂

tanuki
24. únor 2010

tak nás se mateřská netýká 😝 ale musím zjistit, jak je to když si o ní zažádá taťka..
jajdi, my je neměly, ale Veru je nějaká protivnější, řekal bych, že taky rostou, po hmatu jich roste asi víc, chudák..
V neděli jsem se zapsala na službu do porodnice, jejeee.snad budou samé hezké a neodradí mě to 😉

spetra
24. únor 2010

jajda: T. měl 2x vždycky 2 dny....

spetra
25. únor 2010

tak hlásím utz u apolináře dopadl výborně a z mimika bude kluk ... 😉

radus78
25. únor 2010

spetro, gratulujeme k UTZ a taky ke klučíkovi, pokud mu to neupadne 😀

spetra
25. únor 2010

to bych se nebála... 😀

lestep
25. únor 2010

jé, Peťo, to je úžasný. 🙂 gratuluju.jak píše Raduš, určitě neupadne.V koutku duše sis asi říkala, že to možná holčička bude, viď?

jajdaelda
autor
25. únor 2010

ahojky holky...
spetro....Ty jsi to tušila,viď? Ten maminkovskej cit 🙂 super, blahopřeji ke skvělému výsledku!!!

já byla na endokrinologii a mám v levém laloku útvar 😒 ...mám ho tam tedy už delší dobu,ale po těhotenství a kojení se to zvětšilo a dle výsledků mě budou teď asi sledovat a po těhotenství s tím budou něco dělat...tak doufám, že to nebude mít na těhu vliv...

jajdaelda
autor
26. únor 2010

teda holky...nějak nám to tady skomírá 😔

já mám nějak náladu pod psa..nějak mě nic nebaví....doma je to s prckem na palici,protože je vidět,že se nudí,ven s ním moc nemůžu,dneska je tedy fakt hnusně a taky je mi pořád blivno....
tak nevím nevím,jak nám to dopadne s tou mateřskou ..

Peti, už máte jméno pro prcka?

radus78
26. únor 2010

jajdi, a co tam máš za útvar? 😨

my šly dneska do obchodu v dešti. Kočárek by s pláštěnou asi neprošel, tak Anička držela deštník a já nesla na rukách ji 😀 Ještě že to máme kousek. Já už chci jaro. Včera když jsme šly na prochajdu,tak sice už na chodníku není sníh, ale zase je to samé psí ho*no :-/

lestep
26. únor 2010

http://www.babycorner.cz/fotosoutez.php?page=1&...
Holky, mohla bych váprosit, zda byste mohli ondrášěkovi dát jedene hlas. Jde to pouze jeden hlas z každého počítače. Moc děkujeme.postoupily jsme do finále v časopisu Miminko. 🙂 Ondráška určitě poznáte. není to tam nijak označené.ale je to atéliérové foto, má u sebe ty vláčky a autíčka. Díky moc. 🙂

spetra
27. únor 2010

jj, myslela jsem si že to bude kluk, ale v koutku duše jsem doufala že to bude holčička... ale určitě jsem nabyla zklamaná, když jsem se dozvěděla že to bude kluk...
jajda: nějaké výsledky, informace zda ten útvar může nějak ovlivnit těhotenství se se dozvíš kdy?
Jméno nemáme, ale snad zítra vymyslíme. Chceme už mu nějak říkat... 😉
ty nevolnisti ti fakt nezávidím, držím palečky nech už je máš co nejdřív za sebou...
radus: T. nesnáší ani boudičku nad hlavou... 😠 jezdíme skoro pořád se sklopenou...
je sice prvada, že některé dny je dost ošklivo... a hovna na chodnících... ale pro mě je i to zlaté oproti tomu co bylo třeba před 14 dny....

ilci
27. únor 2010

jajdi, jaký útvar?
já mám jen cystu na štítce, chodím na kontroly a v těhu jsem brala více prášků

spetra - gratulace k chlapečkovi 😉

jak chodíme do plavča a Yamahy, tak mě docela překvapilo, kolik tam chodí těhulí se stejně starými dětmi
a prý že je baby boom na ústupu 😀

nějaké slušné jaro bych už taky brala, Mikeš se začíná v kočárku cukat, ale ta jeho chůze je ještě vratká, aby mi nespadl do psího h...
někde v trávě v parku by to bylo lepší, ale ještě je sníh a bláto ....

lestep
27. únor 2010

jaja- drž s. a co je to za útvar? tak pdobnou náladu jsem měla v týsnu. nic mě nebavilo a byla jsme protivná i sama sob. teď už je snad líp.drž se a brzy ať tě nevolnosti přejdou. kdy jdeš na srdíčko?