Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
27. únor 2010

holky, já nevím,z toho co dr. říkal,jsem pochopila,že jsou to nějaké uzlinky a že to je beligní,aspoň že tak,ale díky prvnímu těhu a koju to zanechalo následky,že je větší,tak dle výsledků z krve - ty budou ve čtvrtek- se uvidím,jestli mi na to něco dají nebo budu brát jen to co beru a po těhu a koju s tím začnou něco dělat....

spetra...no,dnes jsem 8+0,tak ještě cca měsíc to budu muset vydržet...nejhorší je ,že ke všemu mám po všem co sním nebo vypiju v puse jak v polepšovně...to je prostě hrozný...
jinak já si myslím,že 2 děti stejného pohlaví si prostě dýl a líp vyhrajou - plus pro rodiče 😉

lesti, no mě to překvapuje,protože namísto,abych se radovala,že máme zdravýho kluka a druhý mimi čekáme,tak jsem protiva protivná...ale snad to bude už lepší....

lesti - na fotečku jsem klikla a držím pěsti,ať vyhrajete 😉

ilci...no jen kolem mě je 7 těhotných kamarádek a čekají to v rozmezí červen - srpen 😀
ilci...pořiďte kšíry..na chození fakt super věc...

lestep
27. únor 2010

jaja- díky 🙂

betina
27. únor 2010

ahoj holky,

Jajdi to mě mrzí s těma uzlinkama, ale to je asi těma hormonama pitomýma ne? mně naběhla štítná žláza po skončení kojení.
Jajdi s těma nevolnostma a depkama mi ani nemluv. je mi blbě jak pr..., permanentně blivno, ráno průjmy, nemžu moc spát, no zkrátka těhu ble 😠 včera jsem šla ven s malou i v děšti, protože chození po venku je jediný, co mi pomáhá, je mi tam celkem dobře.
lestep odesláno a fotečka je moc krásná!

spateri, kluk? gratulujeme, aspon máš vyřešené oblečky!!!

spetra
27. únor 2010

ilci: tak já mám jen kamarádku, která je těhotná a bude mít stejný odstup... jinak si spíš občas připadám jako exot že už jsem zase těhotná...

spetra
27. únor 2010

jajda: ze zápachem z pusy mám problém v rámci celých obou těhotenství... ☹
taky mi to příjde praktičtější mít 2 kluky... především hlavně kvůli tomu že mají společný pokojíček a nemyslím že by tomu bylo někdy jinak... a taky právě kvůli tomu vyhrátí, kroužkům a tak....

lestep
28. únor 2010

beti- díky. 🙂 jé ty jsi těhu? to mě nějak ušlo? ty jsi předtím potratila, ne? tak moc blahopřeju a ať je co nejméně nevolností.

ilci
28. únor 2010

beti, tak mě taky ušlo, že jsi těhu
super, ať tě nevolnosti brzo přejdou

spetra
28. únor 2010

beti: taky koukám na to že jsi těhotná? 😨

betina
28. únor 2010

holky, já nevěděla, jestli to napsat nebo ne, dnes jsem 5+0tt,takže opravdu ranné těhu a navíc dvojčátka 😀 prvotní šok je za mnou, ted jen stále čekám, co bude dál.

ilci
28. únor 2010

beti, tak potichu gratulka, ať to nezakřiknu 🙂
s dvojčátkama na sebe dávej víc pozor

jajdaelda
autor
28. únor 2010

beti 😉 😉 🙂 🙂 🙂
moc gratuluji!!! To je super a s těmi dvojčátky,docela šok,ale jistě příjemnej ...tak buď na sebe opatrná...tak koukám,že jestli dojde na sraz tak tam bude veselo 🙂 ...tak ještě tanu 😉

no já nevím,co už mám s těma pachutěma v puse dělat...snad jen pořád žvýkat žvejky 😀

lestep
28. únor 2010

beti- veliká gratulace. opatruj se. 🙂

betina
28. únor 2010

holky moc děkuju, no uvidíme, kdyby to mělo být podle toho, jak moc mi je blbě,tak je vše v pořádku, ale začala jsem dneska jaksi špinit, takže je to ve hvězdách, uvidíme.
ted jsem upekla štrudlík, byly jsem s malou venku, chodím teda každý den 2 hodky dopo a 2 hodky odpo, zaprvé nám ten den rychleji utíká a zadruhé mi není venku tak blbě 😀 a půjdu si sednout ke knížce Tajemství, ty už Jajdi víš 😀
holky, tak podle předpovědi se nám ještě ta zimmina vrátí no co se dá dělat, ale musím říct, že to jarní počasí mi nalilo optimismus do těla.

tanuki
28. únor 2010

Beti 😵 😵 😵 no ty brďo, já myslela, že jsi měla v plánu HA 😀 😀 😀 a ono je to teď úplně jinak. Holčičky, moc Vám všem přeju, aby to bylo v pořádku. Já dnes byla na porodnici, zrovna to nebylo nic hezkého..ale i tak, bylo vidět, že to za to stojí 😵 😵 😵 a neodradilo mě to. doktorka byla naprosto skvělá 🙂
No a my bychom měli počkat, jak se vyvrbí manžovi ta práce. Jedna z variant je postgraduál, což znamená minimum peněz, to by asi mímo nebylo. A musim si nechat vytrhnout 8icky..a brzo, neb nám to čas od času ujede 😉

spetra
1. bře 2010

beti: tak to je mazec dvojčátka... 😉 gratuluju...

radus78
1. bře 2010

Beti, teda tak to je teda nářez. Moc gratuluju a hlavně se opatruj. 😉

Já měla včera stavy asi jak vy těhotné 😀 Jen s tím rozdílem, že u mě to byl pozůstatek sobotní oslavy 😀 😀 😀

lestep
1. bře 2010

radus- takje fajn, že sis oslavu užila. 🙂

tanu- taky mám dobrý zážitky z praxí z porodnice, ale ani to mě neodradilo mít vlastní děti. 🙂

tanuki
1. bře 2010

Lestep a tys tam praxovala v rámci čeho? Jedna PA tam byla těhotná 😉

spetra
1. bře 2010

beti: a co říkal manžel na dvojčátka? držím palečky hlavně nech to dobře dopadne... 😉

lestep
1. bře 2010

tanu- během studia na vysoký škole, jsme díky povinným cvičením a praxím prošly vše. Od patologie, přes internu, chirurgické obory, dětské, extrémně nedonošení novorozenci, děti apalici, polytraumata u dětí i dopěspělých, aro, LDN atd., porodnicí, šestinedělím i porodním sálem. 🙂 prostě všechno. takže zážitků je dost. asi na celý život.

spetra
1. bře 2010

beti: někdo tu kdysy psal že mu někdo předpověděl že bude mít 4 děti, 2 a pak dvojčátka, nebyla jsi to náhodou ty? 😉

ilci
2. bře 2010

dobré ráno
sice je zase kosa, ale aspoň svítí sluníčko

zítra jdem teda konečně na očkování zarděnky a spol, tak snad nebude žádná reakce, v sobotu máme oslavu s příbuzenstvem
vy jste někdo reakci měli?

radus78
2. bře 2010

ilci, my dostali očko ve středu, ale reakce je za 7-14 dnů, takže teprve čekám. Taky doufám, že nic nebude máme ve sobotu sraz s holkama u vás v Přerově 😉

betina
2. bře 2010

ilci, my se obešly bez reakce naštěstí,tak moc přeji, at jste v pohodě!

lestep
2. bře 2010

nás očko teprve čeká, tak doufám, že to proběhne v klidu jako ty minulé. 🙂

ilci- takať jste bez reakce a užijte si oslavy 😉

spetra
2. bře 2010

ilci: bez reakce... 🙂

spetra
2. bře 2010

jo a jméno bude Jiřík, táta si ho prosadil.... 😅

lestep
2. bře 2010

spetra- jé, tak po tátovi?

ilci
2. bře 2010

raduš a kde ten sraz máte? 😉

spetro, Jiřík je dobrej, těch moc neznám

tak snad budem bez reakce, uvidíme 😝

spetra
2. bře 2010

jj, jsem docela proti pojmenovávat děti po rodičích... ale co nadělám... 😉
ilci: Jiří je nejčastější jméno v republice.... i když je pravda že hodně v jiných generacích, i když teď mi příjde že zase přichází do mody...