Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

lestep
24. kvě 2010

spetra- ty jo, 34 tt, to já měla týden do porodu. 🙂 jak se jinak daří? už máte vše nachystané? kupovala jsi něco? co kočárek? koupíte ten, co jsi psala? a ten starý prodáte?

jaja- hodně štěstí na ultrazvuku. to jdeš na kontrolní nebo na velký? tak a´t přejde to svědění. to to tedy pech.

betina
24. kvě 2010

ahoj žabky,

spetri....34.holka, tak to je nářez, ty to máš fakt už za pár 😀 a ani tě nepotkaly vedra a asi letos už nepotkají 😀 no ono asi ani nás ostatní,že? 😖

ilci, u nás o víkendu taky hnus, jen dopo na chvilku hezky a odpo jsme chodili v dešti 😠 mimochodem rý dost podobně má vypadat i červen ☹

jajdi, držím moc pěsti a písni!

spetra
24. kvě 2010

lestep: kočárek máme ten co jsem chtěla... nakonec jsem si prosadila ten červený... 😉 už s ním jezdím....
já rodila až ve 42. týdnu, takže jsem v klidu... nepředpokládám že bych měla začít rodit.... i když všechno se může stát... takže tašku do porodnice zabalenou nemám... ale oblečení mám vyprané a vyžehlené dávno... sem využila dobu kdy byl manžel doma... abych se nemusela přemáhat v období kdy už mi nebude nic moc...
jj, vedra kterých jsem se tak bála mě zatím nepotkali, tak ještě uvidíme... do termínu proodu mi přece jen zbývá ještě 6 týdnů... kdybych rodila jako T. tak 8 týdnů....

oskarka
24. kvě 2010

Ahoj holky,
venku se ženěj všichni čerti, co? To počasí je ohavný.
My jsme s Ondráškem od včerejška do středeční noci sami doma - Martin je služebně v Belgii - takže nemám chvíli oddech.

Ráda bych kloučkovi dneska zase trochu okudlala vlásky, včera jsem s tím začala, dnes to při koupeli dokončím, doufám. Na zuby nehledím, hlavně, že mu to neleze do uši a do očí.

jajdaelda
autor
24. kvě 2010

ahoj holky,
tak utz dopadl dobře, mimčo má vše, co má mít 😉 , 350g a odpovídá 20+2,což vychází jako dle MS, takže kolem 10.10., takže to tentokráte bude opravdu překvápko 😀 a i když dr. koukal mezi nožky, tak já ani manža jsme nic nepoznali a zase se mímo točilo zády, tak jsem byla ráda,že zkouknul srdíčko a ostatní orgány a že je vše ok 🙂

oskarka
24. kvě 2010

Jajdi, gratuluji k super výsledkům ultrazvuku.

betina
24. kvě 2010

ahoj holky,

Jajdi, tak to mám radost, že je vše, tak jak má být!

oskarko, tak to hezky zvládněte a s tím stříháním držím pěsti, verunka to nemá ráda 😠

radus78
24. kvě 2010

ahoj holky,
jajdi, gratuluju k výsledkům z ultrazvuku 😉
Já se včera vrátila ze srazu. Byl super. Jen Anička večer zvracela. Asi střevní chřipka. Zvrací nebo má průjem víc dětí ☹

oskarka
24. kvě 2010

Radus, fajn, že jste si užily pěknej srazík (Hanka říkala, že to bylo super 🙂).
A ta střevní chřipka je humus, tak ať je brzy Aničce lépe.

spetra
25. kvě 2010

jajda: blahopřeju k úspěšnému ultz.... 😉

lestep
25. kvě 2010

spetra- tak to je super, že kočárek už jezdí. a jsi spokojená? ještě to mimi tam není, viď? vedra asi nezastihneš. letos to fakt nevypadá. 😲

oskarka- tak a´t vám to uteče rychle, než se manža vrátí? a co ty, jak se cítíš? připravuješ nějak výbavičku? budeš něco dokupovat nebo máš všechno?

radus- tak super, že sis užila sraz. Snad bude malá brzy v pořádku.

jaja- je, blahopřeju k ultrazvuku.

jajdaelda
autor
25. kvě 2010

lesti...díky 😉 ..ty jdeš také tento týden, že? Tak už se těším na zprávičku,jestli bude bratříček nebo sestřička...

já asi nebudu dokupovat nic, kosmetiku máme, oblečky taky...fakt mě nenapadá nic...jen jsem koupila zimní fusak,protože byl ve slevě o 60% oproti původní ceně. Budeme ho mít v kočárku a nebudeme tak muset přendavat ten fleecovej z autosedačky...a myslím,že po jednom dítěti ho v pohodě pak prodám za podobnou cenu 😉 ....kočárek taky necháme původní...maximálně, pokud by to byla sestřička,tak nějaké holčičí oblečení,ale to stejně asi až dýl, ty nejmenší velikosti mám většinou v neutrálních barvách....

jajdaelda
autor
25. kvě 2010

jinak děkuji i ostatním holkám 😉 ..aby to nevypadalo, že jsem vás nezaregistrovala 🙂 ..ale čtu nějak odspoda 😅

radu, snad bude Aník brzo fit..
taky bych potřebovala Kubču ošmikat,roste mu to nějak rychle,ale držet asi moc nebude a dohola ho brát nechci...

oskarka
25. kvě 2010

Ahoj holky,
tak jsme dneska byli s Ondráškem v solné jeskyni, docela příjemná změna a Ondřejík hodňoučkej, tak jsem si docela odpočinula. Vzala jsem tedy včera kloučka nůžkama a vlásky šly dolů docela dobře, ještě by to trochu chtělo v zadní části hlavy, ale hlavně, že mu to neleze do očiček.

Něco málo si asi pro nové miminečko nakoupím - určitě polohovací lehátko a nějakou hrací deku nebo hrazdičku. Jinak snad všechno máme. Kočárky necháme, fusaky máme, tak snad nebude třeba nic moc nakupovat.

ilci
25. kvě 2010

gratulace k UTZ

taky přejem Aničce, ať je brzo fit

tož kdybych já Mikše ostříhala, byl by plešatej 😀
takhle aspoň budí dojem, že na té hlavě něco má
navíc bych ho musela asi stříhat v hypnoze, i stříhání nechtů zvládáme min. ve dvou lidech, za řevu a ztrátách na obou stranách 😅

holky, jaké jste kupovali matrace do větších postýlek?
aspoň vzhledem k blížícím se sourozencům předpokládám, že jste to už řešili nebo o tom uvažovali
já četla nějaké diskuze a prý jsou dobré pružinové

tanuki
25. kvě 2010

Tak my jsme už stříhali...pozoooor 7krát 😀 Veru hrozěn rostou vlasy..ne, že by byly extra husté, ale do očíček dorostou hned 😠 naštěstí jí to neva, nehty taky ujdou, jen to čištění pipky je vždy boj 😒
Už jsem se konečně objednala k doktorům, tak uvidíme, jestli bude všechno v pohodě, tak.. 😉

Jinak mám za 13dní zas zkoušku, Verunku distribuuju po okolí, akorát jsme pořád tak unavená, že bych nejradši odpočívala a vykašlala se na to!!!! A sanozřejěm si užívala Verunky, má takové hlody 😀 bohužel zapisování velmi flákám 😢

spetra
25. kvě 2010

my koupili pro mimčo cestovní postýlku, T. zatím zůstane ve své postýlce... nedovedu si představit jak bych ho udržela v posteli...

lestep
26. kvě 2010

ilci- tak velkou postel mít Ondrášek nebude, protože se budeme stěhovat přes dvorek k tchánovcům, kvli tomu, že budeme po vánocích bourat baráček, takže velkou postel neplánujeme. nebyla by kam dát. takže zatím to vyřešíme asi dvěma postýlkama. 🙂 doma máme celkem 3.

jajdaelda
autor
26. kvě 2010

ilci..tak my máme z Ikey roztahovací postel a prý na to dělají i roztahovací matraci,tak se po ní kouknu a koupíme asi tu,ale potřebuji si ji ošahat...

lestep
27. kvě 2010

jaja- takže malýho už nemáte v postýlce? nebo jak to plánujete i ostatní holky, co budou rodit? máme prývě málo místa v ložnici, pak se budeme stěhovat, takže nevím zatím, jak to vymyslet. 😎

jajdaelda
autor
27. kvě 2010

lesti...zatím je Kuba pořád v postýlce, a plánuji tak od 2.roku ho zkoušet na postel - třeba jen přes den - a tak ve 4.-5. měsíci druhého prcka, by už tam spal i přes noc

ilci
28. kvě 2010

ráno jsem zas měla šoky
chystáme se do hudebky, já se oblíkám a najednou rána, řev, kočár na zemi a Mikeš vedle něj na zádech
napřed jsem si myslela, že stál na zemi, shodil kočár a sám upadl, ovšem za chvíli červený flek na čele
tak mám podezření, že v tom kočáře stál, dělal blbosti a jak byl naložený, převrátil ho
pokud ano, musela to být šlupka, máme v předsíni dlažbu

ale má to furt červené, tak nevím, to by už snad byla modřina, ne? po 4h
jestli to nemá jakoby odřené, má to odřené i u jedné nosní dírky
tak furt přemýšlím, jestli fakt takhle mohl spadnout, pozoruju ho, jestli nemá otřes mozku, ale vypadá v pohodě
jako jsem na sebe naštvaná, že jsem si to nepohlídala 😠 , ale prostě jinam kočár nejde dát 😒

jinak tu konečně svítí sluníčko .... aspoň na chvíli

lestep
29. kvě 2010

ahojky. tak jsme byly včera na ultrazvuku a bude to další chlapeček.Manžel potřebuje dalšího pracanta do lesa. Přece jen máme hodně lesa a ranč, tak je potřeba chlapská ruka. Jsme moc rádi. Vše je v pořádku, miminko opodvídá 300 g, zdravé. 🙂 Úžasný zážitek, krásný den, počasí vyšlo, daly jsme si doboru večeři, zmrzlinu, pokoupily nějaké oblečení pro Ondráška v tescu. měli pěkný slevy. Uspávala babi, zvládli to úplně ja jedničku. 🙂 🙂

jajdaelda
autor
29. kvě 2010

Ahojky...
lesti, myslela jsem včera na Tebe...tak to je super 😉 Ondrášek bude mít parťáka....a vy ušetříte za věci 🙂 ..a hlavně, že je zdravé a vše je v pořádku 🙂
taky jsem byla včera v Tescu a nakoupila nějaký věci na mimčo...

ilci....doufám,že pád je bez následků...

tanuki
29. kvě 2010

gratulace k úspěšnému ultrazvuku! A máte na ranči zvěř??? No, možná by si maminka přála holčičku, ale dětskví s bráchou si Ondra určitě víc užije 😉
Tak jsem se dozvěděla, že budu zase teta🙂 Jsme moc zvědaví, co to bude tentokrát- ona je ze samých dcer, on je ze samých kluků 😀 Minule zvolili tu nejhorší variantu- oni to věděli a nikomu jinému to neřekli. To mi od nich moc hezký nepřišlo 😝

lestep
29. kvě 2010

ahojky.
jaja- díky. 🙂

tanuki- měli jsme 100 prasátek, ale teď je špatná cena, tak je nemáme. 🙂 mě je to celkme jedno, tak třeba někdy do třetice. 🙂

spetra
30. kvě 2010

ilci: T. jednou na sebe kočár převrátil, taky nevím jak to dokázal... 😨 a jak jste dopadli je to v pořádku?

radus78
1. čer 2010

Přejeme všem dětem krásný svátek 😵 😵 😵 i těm nenarozeným 😉

betina
2. čer 2010

ahoj holky,

jaktože to tad vázne? doufám, že jste všechny v pořádku s dětma...

vám musím napsat, jakýho mám čuníka. Verunka nemá ráda maso, z polívky ho vytahuje a jedině sekanou má ráda..tak jsem dneska dělala špenát s bramborem a nám s MM jsem upekla bůček 😀 😀 Verča se po něm vrhala, tak jsem ji dala ochutnat, no zbodla toho dost 😀 prostě člověk ty jejich chutě fakt nechápe...
tady ted večer vysvitlo sluníčko, jsem říkala MM, že musí vytáhnout foták, protože to musíme zaznamenat..holky, třeba snad už bude líp.

tanuki
2. čer 2010

jojo chutě zajímavé..u nás stále nejvíc frčí černé olivy 🙂 krevety, losos, ale po prasátku na ohni se také neskutečně vrhala 😀
A dnes jsme po dlouhé době koupili křupky, tak jich snědla skoro celý pytel 😀
Hezký víkend maminkám, mimískům i pidimimískům 😉