Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

spetra
10. črc 2010

fakt ne... 😠

spetra
11. črc 2010

tak zatím stále nic, ale jestli z toho horka a dnešní aktivity T. fakt neporodím, tak už nikdy!!!! manžel v práci..... já už si chci jít odpočinout do porodníce.... 😔

lestep
11. črc 2010

peti- tak to ti věřím. to je teda hic. konečně jsem dobrala atb. tak jsem ráda. jinak čekám na zprávičku od tebe. 🙂

oskarka
11. črc 2010

Kuk holky, to jsou pařáky, co? ☹ Fuuuuj.

Tomášku, koukej už přijít mezi nás!!! Těšíme se na Tebe.

betina
11. črc 2010

ahoj holky,

spetri, no počkej, on zítřka mají být bouřky 😀 a to se prý dětem chce na svět často a moc 😀

holky, at jste s těma nemocema v pořádku, to je hrozný být nemocný v těch vedrech. Veruš byla loni v létě a teda...oo to není nikdy nic moc, ale když se ti drobínci ještě u toho potí a svítí sluníčko a oni nemůžou ven...

spetra
11. črc 2010

no ve foru červenec byl super bum rození včera.... všechny porodili, jen já zůstala přenášející.... ☹

jajdaelda
autor
11. črc 2010

@spetra a to máš Tomáška doma? Kde bude,až budeš rodit?
Jako ty pařáky jsou fakt humus ..v celým baráku máme 29st. 😖 to zase bude noc.....a to má být takhle celý červenec...ať už se můžeme koupat!!!
@lestep na co si brala atb?
@ilci a Tobě už je líp?

lestep
11. črc 2010

jaja- měla jsem angínu. naštěstí bez teplot, ale i tak

spetra
11. črc 2010

jj, jsem s tím aktivistou celé dny sama doma..... už fakt nemůžu..... ☹ manžel teda byl pár dní doma, když mi bylo nejhůř.... ale už zase chodí do práce..... pak bude hlídat až budu v porodnici....
děda je v pohotovosti, dojezdová doba něco přes půl hodiny.... ale doufám, že to příjde v noci, když je manžel doma....
29 stupnů v baráku to je fakt mazec, to e horší než tady u nás v paneláku nahoře, max. 27 stupnů, kdyby se aspon v noci dalo dýchat a spát....

betina
11. črc 2010

Spetri, takže do porodky pojedeš sama, myslím k porodu? protože my to teda taky řešíme a já bych moc chtěla MM k porodu, tak se tady domlouvám s kamarádkama na variantách 😀

spetra
12. črc 2010

já jsem se právě vrátila z monitoru.... prý mám línou dělohu..... nikdy žádné stahy na monitoru.... u druhorodičky se prý vyvolávaný porod 10 dní po termínu jen tak nevidí, ale u mě to opět asi tak bude... 😠 takže ve čt další kontrola a pak se domluvíme na termínu vyvolání.....
@betina no když to bude možné tak manžel u proodu bude, uvidíme kdy a jak rychle to proběhne.... při porodu by pak hlídal právě děda....

lestep
12. črc 2010

taky bych ráda, kdyby byl manža u porodu. bude hlídat babi,a le uvidíme za jakých to bude okolností, že? člověk si sice může plánovat, ale může se cokliv přihodit. ondrášek je na tchýni i tchána zvyklý, takže to nebude problém, že by s nima nebyl. Usne i snima, takže to je taky fajn. jídlo snad nějak zvládnou.
peti- stále na tebe myslím, kdy už písneš. teda, je to čekání, že?

ilci
12. črc 2010

@spetra tak Jiříkovi se nějak nechce, snad to klapne i bez vyvolání 😉

spetra
12. črc 2010

ani se tak nebojím toho vyvolávání spíš jak přežiju v tomhle vedru do víkendu...
co vy jak ty vedra zvládáte?
T. teď hlídá při monitorech tchán a docela dobrý.... ale je pravda že se jedná o chvilku.... nejsou to celé dny, noci.... takže bude hlídat i tatínek at to není takový velký šok a doplnovat ho bude tchán....

tanuki
12. črc 2010

spetra, to je teda lenoch ta děloha 😠 no tak uvidíme..
Jinak u nás teda nakonec nic, doufám, že nebudu Beti následovat i v těch dvojčátkách 😀 🤐 V Ale zas chci ty 3děti, tak bych to měla jedním "vrzem" 😉

jajdaelda
autor
12. črc 2010

@spetra počkej...zítra mají přijít bouřky,tak třeba ta změna tlaku pomůže 😉 a 13 je hezký číslo 😉
jinak ty vedra jsou fakt šílený....Kuba má dneska v pokoji 30st 😝..uspávala jsem ho hodinu,nakonec jsem ho přenesla do pokoje pro hosty,je tam taky horko,ale ne tolik...tak to bude zase noc s ním vposteli.....ale už došla klimoška,tak zítra zapojíme a snad bude líp...

@tanuki tak to mě tedy mrzí ☹

spetra
13. črc 2010

tak zase nic, ještě že je dnes aspon trochu snesitelnější počasí....

jajdaelda
autor
13. črc 2010

@spetra 😒 ani bouřky nezabraly? No tak to už tedy nevím,co na toho vašeho frajera platí 😉

sousedka dnes ve 13.25 porodila taky klučinu, 45cm a 2.10 kg....termín měla 1.8....zajímalo by mě, jestli jí to vyvolávali nebo to přišlo samo, protože placenta už prý údajně moc nevyživovala,proto je tak malinkej...no uvidíme,hlavně,že jsou oba v pořádku....
tak jsem si právě říkala,že by i Jiřík byl 13? tak ani můj druhý tip na po či út nevyšel...no teď už si tedy "vyhrát" nepřeji,protože tak dlouhý přenášení bych Ti fakt nepřála...

ilci
13. črc 2010

u nás ani kapka, furt děsný vedro 😒

spetra
13. črc 2010

no já už se smířila s tím, že porod bude opět vyvolávaný... ve čt kontrola a pak se domluvime na nástup do porodnice.... do konce týdne bych to měla mít za sebou.... už ani nečekám kdy to začne, prostě beru to tak že samovolně porodit nejspíš nedokážu....

nejzazší typ termínu měl můj brácha... prý se narodí jako Kája Gott... 😀 takový malý nástupce,.... takže zítra... 😉

@ilci tady teda taky nepršelo, ale bylo obstojněj... ale zítra už má být zase hnus.... na moravu to chvilkové ochlazení bohužel asi nedorazí... ☹

betina
14. črc 2010

Spetri, ach jo, snad ještě porodíš přirozeně, já to moc hci zažít, jaký to je prostě najednou začít rodit a ne vědět datum kdy atd..

jajdaelda
autor
15. črc 2010

holkyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!
Jiřík je na světě - dnes o 2:05 hod. 54cm a 3,47kg 😀
Tak se Peťka dočkala 😉 Super.....moc blahopřejeme!!!!

jajdaelda
autor
15. črc 2010

Jsem si včera večer říkala,že se tady neukázala 😀 ...koukám,že se brácha o moc nespletl 😀

tak kdo je další na řadě? 😉 Oskarka? Nebo Beti - jak Ty to máš s termínem?

lestep
15. črc 2010

veliká gratulace , Peti, hodně zdravíčka 🙂

ilci
15. črc 2010

jejda, velká gratulace !!
Jiřík je celkem dlouhán a kus chlapa

ilci
15. črc 2010

holky, nemáte nějaký tip co na opruzeniny? Mikeš je teda děsně opruzenej v podpaží jak se potí a okolí a na hrudi
to má asi z toho, ajk děsně slintá, už z večera má totálně mokrej polštář a pak na tom spí celou noc 😒

betina
15. črc 2010

Jééé Peti, tak už to máš za sebou a jak píše Ilči, Jiřík je pěknej kus chlapa, tak mu přejeme moc a moc zdravíčka a at jste všichni brzo spolu doma!!!!!!!!

ilci, já nedám dopustit na Sudocrem....je to pro náš malej zázrak a vždycky se vše po něm spravilo...

betina
15. črc 2010

jajdi, chtěla bych moc vydržet do 36.týdne , je to moje zbožné přání, tak to vychází na polovinu září, snad s klukama vydržíme. píšu do diskzuze s dvojčátkama a tam je to většinou od toho 32-36tt.

radus78
15. črc 2010

ahojky, Jiříkovi moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka do života 😉
Ilci, taky nedám dopustit na sudocrém. Prý je to i na neštovice a já tím mazala i vyrážku a pomohlo to.

radus78
15. črc 2010

Tanu, to je mi moc líto ☹