Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
15. kvě 2010

beti, až tak jo 😀
vidí vodu, tak se chopí příležitosti a pořádně se umyje 😉

tož je tu střídavě slunko / mraky, ale hlavně že zatím neprší 😀

spetra
15. kvě 2010

lestep: a kdy by jsi se měla dozvědět pohlaví miminka?
beti: 😀
jajda: to je mi líto, že dovolená nevyšla... mohlo to být krásné odreagování...

lestep
15. kvě 2010

spetra- 28.5. jdeme na 3D ultrazvuk do Brna

jajdaelda
autor
15. kvě 2010

spetra...no, mě na jednu stranu taky, ale na druhou ani ne,když vidím tu předpověď - ve st. "až" 9st. 😠 ...to počasí je fakt hnus a štve mě,že se nedá jít ven, protože doma Kuba řádí jak ďas a já jsem tedy dost často už vyfluslá....jako představa takovýhle dvou nevybitých dětí 😒

beti..tak to je Veru fakt ďáblík 😉

lestep
16. kvě 2010

Jo, jo Jaja a bude ještě hůř s tím počasím. Dneska jsme měli ráno 2 st. mazec.je to na zimní bundu. 😲

jajdaelda
autor
17. kvě 2010

ahoj holky, tak jaký jste měly víkend?
Holky Moravandy, moc na vás myslím, snad nejste moc vytopený...to je fakt děs to počasí 😠
my dneska mažeme konečně na plavání...Kuba už vypadá celkem v pořádku, mě sice začalo praskat ucho,ale snad to bude dobrý..
dovču jsme odložili o 14 dní, tak snad nám bude zdraví i počasí přát...

ilci
17. kvě 2010

tak Bečva už byla večer slušně vysoko, nevím jak Raduš

víkend ušel, včera jeli naši do Ikey, tak jsem nechala Mikše na starost MM a jela jsem po nákupech s něma

ale dneska je mi nějak zle, bylo mi už v noci, tak nevím, jestli mám podrážděný žaludek, žlučník nebo co 😠

ilci
17. kvě 2010

hmm, tak radnice hodlá uzavřít některé lávky pro pěší a někteří už vyklízejí obchody
tak snad z toho nic vážného nebude

jajdaelda
autor
17. kvě 2010

ilci..taky doufám...
ale koukala jsem na zprávy a je to tedy drsný...ach jo, ta příroda si s námi fakt zahrává ☹

oskarka
17. kvě 2010

Ahooj holky,
Vás na Moravě je mi tedy hodně líto ☹ ☹ , ach ta příroda.
A to počasí mne celkově pěkně štve, děs.

My byli dneska na poslední Hexe, měli jsme ji odloženou kvůli nemoci, hodinu a půl jsme čekali v čekárně, hroznej skluz a pak Ondráškovi trvalo 40 minut než v postýlce usnul, asi byl tou injekcí vybuzen. A to zase byl brek, málem jsme zbořili při té injekci polikliniku, ale v čekárně byl teda zlatej, až jsem koukala.

Tento týden nás čeká genetický ultrazvuk u Dr. Břešťáka, tak doufám, že bude vše v pořádku a těším se na miminečko.

ilci
17. kvě 2010

tak už není chleba, ale balená voda ještě prý jo
MM má za úkol nakoupit v Olomouci, snad se ale dostane domů

lestep
17. kvě 2010

teda, ty povodně+, je mě těch lidí moc líto.

oskarko- tak si užij ultrazvuk.víte co to bude nebo to nechcete vědět?

tanuki
17. kvě 2010

ilči, to jsi fotila? 😨
Tady je sucho.. 😒

spetra
17. kvě 2010

ilči: tak to je mazec... držím palce nech vás to co nejmín postihne,,,

betina
17. kvě 2010

Ilci, to je hrozný, co to je boha za fotku? at se vám nic nestane a jste v pořádku. myslím, že ty rozmary přírody jsou rok od roku horší ☹
Verča je nemocná, nemá teda žádné symptomy, jen teplotu, ale přes 30, tak jsem minulou noc a dneska srážela a budu v tom pokračovat i v noci, ach jo, chuděrka, vždycky na mě usne

oskarka
17. kvě 2010

Ahoj,
Ilci, to je teda hrůza!!! Držte se!!!
Beti, ty teploty u dětiček to je velmi nepříjemné, chudinka.
Lestep, necháme se překvapit.

jajdaelda
autor
17. kvě 2010

ilci ☹ ☹ to je prostě šílený...tak hlavně,ať jste v pořádku...
beti..to jsme měli taky před 14ti dny - jen horečka bez jiných příznaků a byly to ty zoubky...tak úspěšně srážej 😉

já byla dneska na těhu plavání a je mi naprosto skvěle..hezky se mi povolilo tělo ..a prckovi se to taky asi líbilo,teď mě polechtává 😵

radus78
17. kvě 2010

Ilci, u nás bylo nejhůř v 8 ráno od té doby to klesá a jde to k vám. Tak hodně štěstí

jajdaelda
autor
17. kvě 2010

jj, zrovna koukám,že se to valí na Přerovsko ☹ ...doufám,že jste vysoko

ilci
18. kvě 2010

to byla fotka Bečvy v Přerově
do noci hlásili, jaký je aktuální stav, prý to ve 3h začalo klesat, ale čeká se další vlna
teplárna je pod vodou, takže se netopí a neteče teplá voda, ale pokud půjde elektrika, nějak to přežijem

já mám od včera skoro 39teplotu, střevní chřipku
malej mi slítl z jídelní židle, nějak se tam šplhal, já doběhla až ležel na zádech na dlažbě a řval
tak doufám, že mu nic nebude, za chvilku už se smál

spetra
18. kvě 2010

ïlči: to je mazec, kokám že povodně vám nestačí... když se to... tak pořádně... ☹
snad bude Mikeš v pořádku, to by byl podrážděný delší dobu...

radus78
18. kvě 2010

Ili, ty jo, tak ať je ti brzo líp a Mikeš bude určitě dobrý. Anička je už tak 3 dny fakt na zabití. Jak je hnusně, tak je megaprotivná ☹

ilci
18. kvě 2010

tak to vypadá, že jsme bez tepla a teplé vody do konce týdne

Mikeš vypadá v pohodě
naštěstí MM jezdí celkem brzo z práce, takže spolu chodí ven a já můžu ležet
chodí i za deště, páč je jinak taky protivnej
čekám, kdy konečně přestane pršet, už je to na palici

jajdaelda
autor
18. kvě 2010

ilci 😒 ...tak to je mi moc líto, drž se,ať jsi brzo v pořádku
s tou vodou to je fakt šílený...jako u nás by to bez tepla šlo, máme krb,ale bez elektřiny si ani neuprdnem,neb máme všechno na elektriku 😒
jj, ještě musíme přežít zítřek a čtvrtek a od pátku snad bude pár dnů lepší počasí...

betina
18. kvě 2010

Ilci, ty se teda taky máš, zase střevní chřipku, vždyt si měla nedávno ne? ano chápu, každý se chce čistit jinak 😀 ne,ne, at je ti líp. Verunka měla zase teplotu a ja nemůžeme ven, je to hrůůůůza, snažím se ji nějak zabavit, ale moc to nejde a večer jsem KO.
Ilci, koukala jsem na zprávy a myslela na vás a právě koukala, že hlásili, že vás zapojí až ke konci týdne ☹ at e už líp a přestane chcát!!!!!!!!!

jajdaelda
autor
19. kvě 2010

dobré ráno holky..
tak doufám,,že na Moravě je lépe a voda trochu upadá...jen ta zima je naprd 😖

my dneska razíme do hudebky,tak ho na chvíli zabavím,protože doma to je fakt na palici, vymejšlí samý bejkárny a mě to už nebaví ho pořád okřikovat...
oskarko... hexa bez reakce? My bychom měli jít taky,ale nějak není furt kdy 😒
holky, dneškem vstupuji do druhé půlky těhu 😕

betina
19. kvě 2010

Jajdi, ty se máš teda!!!!!!

Verunka byla včera večer bez teplot a v noci zase 39, tak jedeme raději odpo za dr., tohle se mi nelíbí.

jajdaelda
autor
19. kvě 2010

beti...no Ty to máš taky za pár 😉
no a Jiřík bude mezi námi za měsíc a půl 🙂 ...jé já se tak těším na další miminka 😀

oskarka
19. kvě 2010

Jajdi, jj, bez reakce - my jsme na žádné očkování žádnou reakci neměli, jen druhou noc dost neklidné spaní. Ale to tentokrát nebylo, tak snad je to dobrý.

A prší a prší blééé, s dětmi být doma to je vopruz, co? Dopoledne jsem věnovala domácím pracem, teď čekám PPL s balíčkem a pak si dáme polívčičku a dám Ondráška spinkat. To vstávání v 5.20 je hrozný.

spetra
19. kvě 2010

jajda: jé blahopřeji k psúešnému zvládnutí poloviny těhotenství... 😉
ty jo nestraš a kdo ho bude rodit... ☹ taky se moc těším, ale mám samozřejmě strach jak to všechno zvládnu... na jednu stranu bych ho chtěla už ted na druhou...
tady teda aspon neprší... ale steně je hnus zima (už jsme z toho oba trochu nachcípaní... ☹