Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
7. kvě 2010

péče o holčičky je věda, ale předkožka u nás taky nic moc 😒
furt mu nejde přetáhnout, dr. říkala, že to nemáme hrotit, tak uvidíme

jinak má Mikeš dneska divné kadění, 2x jsem ho musela totálně převlíct
MM teď psal, že kolega je s dětma doma, mají střevní potíže, tak snad to nedotáhl z práce domů
zítra máme jet k našim, dojedou Pražáci, budou se slavit narozeniny, tak snad budeme všichni fit 😉

spetra
7. kvě 2010

co se týče kadění já vždycky říkám, že bych ani průjem nepoznala.... T. má stolici řídkou skoro furt, a občas to plínkou vyteče.... no není se čemu divit, když toho tolik sežere...

radus78
7. kvě 2010

spetro, tak dle mého názoru, lepší řidší 😀 Anička má spíš sklony k tužším konzistencím a pak se fakt nadře 😒
Včera jak jsme šly od toho gyndaře, tak jsem potakala kámošku s dcerkou. Tak dnes mi přišla děkovná SMS, že jsem jí o tom řekla, protože její Anetka to má taky ☹ Podle mě je problém hlavně v tom, že o tom spousta maminek vůbec neví. Naše Mudra se jí tam nikdy nepodívala a Anička si tam nechce nechat sáhnout.

spetra
7. kvě 2010

jj, to určitě je lepší řidší... ale zákon schválnosti funguje, třeba ted když jsem šla na rok a půl prohlídku k doktorce, tak se po cestě zesral tak že měl bodýčko posrané až do půl zad.... 😖

betina
7. kvě 2010

spetri 😀
jajdi, to je dobře, ted se budeš muset teda víc hlídat!!!!!! 2kg, já se ted nevážila, myslím, že už to začíná letět, ale teda zatím mi to jde do prs a břicha, že bych jednou v životě měla viditelná prsa? 😀 😀
ilci, tak to budete mít rušný víkend?? neboj a nejsou to zuby? jak píše Spetri, u nás je řidčí pořád, ale jestli to Mikeš normálně nemá, tak hlavně at to není ta mrcha střevní!

ilci
7. kvě 2010

tož on to mívá taky spíš řidší, ale teď vodový a smrdělo to jak záprdky 😝
ale odpoledne už dobrý, snad to bude OK

víkend uvidíme, snad aspoň trochu vyjde počasí, ať se prcek vyřádí na zahradě 😀

jajdaelda
autor
7. kvě 2010

beti...no dneska jsem se hlídala - zmrzlina, špekáček, tatranka 😀 ...ale jo, ono to půjde, občas si něco nevhodného dám,ale nemůžu se tím přecpávat...
na naší váze mám jen 1kg navíc a to za poslední 2 dny....ale co, to není důležité,hlavně,aby byl prcek v pořádku...
tak u nás je to s kaděním na střídačku...dneska ráno prcek čůral do nočníku (jinak než ve stoje už nechce) a jak tlačil,tak namísto předem, to šlo zadem 😀 naštěstí to bylo tužší,ale i tak jsem se musela drhnout kartáčem 😀 ..no a za 3 hodiny už měl průjem...taky nechápu...a ke všemu se mu spustila opět rýma a padá mu to dozadu, takže to polyká...tak zvládl i zvracení, tak to jsem taky prozměnu chytala do ruky, neb byl zrovna nad kobercem 😀 ...dneska jsem voňavá manželka k zulíbání 😀 😀 😎

ilci
7. kvě 2010

jajdi, tož ty si to taky užíváš, koukám
taky potřebuju natrénovat Mikše na čůrání ve stoje, ale nočník nechce ani vidět a zdrhá
samozřejmě na koberec, takže nechci riskovat 😉

jajdaelda
autor
7. kvě 2010

ilci..no já doufám, že se z toho už brzy vyhrabeme, protože už měsíc je pořád něco 😒

jajdaelda
autor
7. kvě 2010

no Kuba zase nechce čůrat v sedě..sedne si max.když se mu chce kadit a to opravdu musí mít na krajíčku 😀

betina
9. kvě 2010

jajdi, drhnout prcku kartáčem 😀
tak z Verunky se stala dneska žena 😀 prvně začala jíst sama, nesmím na ni šáhnout, nic ji podat atd....pak chodí na nočník, ale většinou tam nic neudělá, jen trvá na tom, že musí. sundá si punčošky, bodýčko, plínku a volá nás 😀 a nelepší bylo, když si vzala (po vzoru tatínka na nočník Ženu a život 😀 😀 ).

Jajdi, jinak já se dneska vážila 1,5kg nahoře, no nic moc....
jaký ste měly víkend holky?

tanuki
9. kvě 2010

Radu a jak se k Tobě chovali na gyn? mě sprdli, fakt super..
Jajdi, to to u Vás teda lítalo 😅

To jste teda moc nepřibraly 😉

My jsme byli na chalupě, Veru je tam teda trochu na zabití- vůbec neposlouchá, počůrává se 😝 ačkoliv doma jsme dost úspěšní.
Beti, jj, to je taková sranda, jaké to jsou opice. Mně Verča dostala ve čtvrtek, kdy našla imbus a šla montovat svojí židličku, kterou jsme montovali před 2ma měsíci!! A ona si to celou dobu pamatovala, neuvěřitelné!

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

beti...drhla jsem si ruce kartáčem, jak jsem to chytala,aby to nespadlo na zem 😅
tak Kuba taky včera zkusil poprvé sedět u našeho stolu a tváří se při tom strašně důležitě....akorát toho moc nesnědl a večer jsem přišla asi na příčinu nejen nechutenství,ale i těch horeček - myslela jsem,že mu razí 1-2 zuby a já jich včera našla 6! Chuděra, to musí tedy zkoušet 😔
nicméně u nás jsme nachcípaný všichni...já tedy "jen" suchej kašel od pátku, který mi včera přešel na průdušky 😠 a manža ten je rozmontovanej už asi tejden...no lazaret a do toho tohle šílený počasí....
já v sobotu vyvařovala a včera odpo u nás byla tchýně 😒 ale ty dvě hoďky se daly vydržet

tanu...já myslím,že ta váha je tak akorát, ale spíš nechápu,jak na naší váze vázím skoro stejně a u dr. prostě rostu geometrickou řadu 😒 ...doufám,že se vejdu opět tak do 13-14kg...
jinak taky občas zírám, že Kubovi stačí nějakou věc říct nebo ukázat jednou a on i za čas si to pamatuje...už chápu, proč tenhle věk je na učení návyků a nějakých věcí nejlepší - do 3 let...pak už mají úplně svoji hlavu....

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

jiank jsem koukala, že helcah, která s námi byla v první diskuzi je taky těhulka 😉

lestep
10. kvě 2010

ahojky.

beti- malá je tedy šikula. já mám tak 3kg.

jaja- tedy, to si zkusil, tolik zoubků naráz.

lestep
10. kvě 2010

jaja- brzy se uzdrav i celá rodinka.

beti- tak jak je? už je to lepší, ty průjmy a nevolnosti?

lestep
10. kvě 2010

Beti- co ty nálady, už se to také zlepšilo?

spetra
10. kvě 2010

tak já mám nahoru 10 kg...
myslím že je to tak akorát co máte všechny...
jajda: at se brzy uzdravíte....

oskarka
10. kvě 2010

Kuk holky, víkend náročný - malování, vyklízení, montování, celý obývák udělat znovu, teď dávám zpět knihy, alba, atd... Je to fuškááááá. Všechny Vás zdravím!!!

Já mám teď nahoře 1kg. Spetro to je v poho těch 10kg, ne?

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

holky, díky, snad to brfzy přejde, příští týden máme jet na dovču...
myslíte, že můžu na kašel Stodal?

ilci
10. kvě 2010

jajdi, mám pocit, že jsem Stodal brala
jinak 6 zubů je teda mazec
Mikeš furt průjmuje, ale tak 2x denně, ovšem to pak břebaluju rovnou ve vaně
dneska teda zatím nic, ale byl nějakej mamánek, tak snad to budou taky jen ty zuby

víkend dobrý, brácha mi dovezl jogurtovač, který měl být původně k vánocům a zapomněl ho v Praze 😀
tak už vyrábím, snad se to povede

jajdi a kam jedete?
my nakonec místo moře Rakousko v červnu, prostě MM k tomu moři nedostanu

máte někde uvedené děti?
chci dát Mikše aspoň MM do pasu, já už pas nemám a v OP ho taky napsaného nemáme

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

ilci...s tím dárkem to je dobrý 😀 ..jsem vám zapomněla napsat, že když jsem o Velikonocích hledala mašli na pomlázku,tak jsem našla parfém pro manžu, který jsem mu chtěla dát předloni 😀 ...tak ho dostal místo vejslužky

my jedeme na Znojemsko...a v červenci na Pálavu....moře jsme měli v plánu, dokonce se manža nechal i přemluvit,ale to nepočítal,že se nám podaří tak brzy otěhotnět 😉 ...takže snad za 2 roky....
to Rakousko jsem taky myslela,ale manža se mnou coby těhu nechce riskovat 😒
my máme Kubu oba v OP - měnili jsme bydliště,tak jsme si ho tam nechali dát a dalšího prcka ještě uvidíme,ale asi si ho nechám jen já....

radus78
10. kvě 2010

Tanu a proč tě sprdli? Mě teda ten doktor řekl, že se to musí pořádně čistit. Jenže já mu řekla, že v porodnici mi řekli, že tam nemáme radši vůbec šahat, tak řekl, jen áha, tak to je pak jasné. To mě spíš jemně sprdla pediatrička, ale to bych zas mohla sprdnout já ji, že to má kontrolovat 😀
U nás se teď taky trochu průjmuje. Mám podezření na špičáky a ještě nemá jednu stoličku, tak uvidíme co vyleze. 😉

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

radu..a to má Anička jinak už všechny zoubky? 😕

spetra
10. kvě 2010

oskarka: no mohlo by být i mín kg... ale to se ještě dá...
jajda: stodal můžeš, vlastně je to to jen´diné co můžeš...
ilci: T. nikde napsaného nemám, možná když se mi bude chtít tak až budu mít obě děti nechám si je dát do OP, ale zatím jsem to nikde nepotřebovala...

spetra
10. kvě 2010

T. má 16 zubů, jak jste na tom vy?

jajdaelda
autor
10. kvě 2010

Kuba má 8 zubů venku úplně a teď mu leze těch 6

radus78
10. kvě 2010

Jajdi, Anička má 11 zubů a taky jí lezou vždycky naráz minimálně 2, ale 6 je mazec

Ilci, ať si ho nechá napsat TM do pasu. http://www.odpovedi.cz/otazky/je-potreba-pro-di...

oskarka
10. kvě 2010

Ondrášek má venku 14 zubů, teď se mi zdá, že polezou dolní špíčáky.
Už jsou to zubatci, co? A jak se mění výraz tváře s těmi zubisky.

ilci
10. kvě 2010

tak Mikeš už má dlouho těch svých 12 zubů 😀

jo a po těch průjmech dneska pro jistotu nekadil vůbec, tak snad zas nebude zácpa 😠