Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

tanuki
9. únor 2011

ahoj holky, tak už sjem teda 100% na mateřské 😵 A věnuji se teď problémům typu: co na sebe an promoci, abych byla co nejkrásnějí a vypadala těhotně a ne tlustě 😀

lestep
9. únor 2011

@tanuki tak to je krásné. máš po zkouškách?

tanuki
9. únor 2011

Mám po celé škole 😵 😵 😵

oskarka
9. únor 2011

@tanuki GRATULACE!!!!

lestep
9. únor 2011

@tanuki jsi šikulka. 🙂

jajdaelda
autor
9. únor 2011

@tanuki Supeeeer!!!! Gratulace!!! Tak teď si užívej těhu a malou 😎

radus78
9. únor 2011

@tanuki krásné zprávy 😵 obrovská gratulace letí i od nás 😀

lestep
14. únor 2011

kdepak jste všichni?

jajdaelda
autor
15. únor 2011

ahoj holky,
tak my byli dneska na dvojím očkování,Honzík byl statečnej,ani nezabrečel,tak teď jen doufat,že bude bez reakce....
jinak po 12ti dnech,kdy mu dávám 1-2x denně UM přibral 410g - což je víc,než minule za celý měsíc,takže mu moje mlíko opravdu už nestačilo...
jinak má zřejmě atopický ekzém,takže jsme vyfásli masti a budeme mazat,mazat a zase mazat

holky @radus78 a @ilci - jak to máte s druhým mimčem vy? Radu - chodíš do té práce? A Ilči - Ty plánuješ v říjnu návrat?
já byla minulý týden pro nějaké potvrzení v práci a zatím by pro mě prý práci neměli - prý si mám užívat rodičovskou 😀 ..no,taky že zatím si jí tedy užívat budu 😉

lestep
15. únor 2011

@jajdaelda tak ať máte očko bez reakce. co dáváš za ÜM?dáš si na 3 roky?

jajdaelda
autor
15. únor 2011

@lestep Leni..dávám Nutrilon,ale přemýšlela jsem teď o té novince od Sunaru Nutradefense...
jj,dávám si na 3 roky

lestep
15. únor 2011

@jajdaelda já dávám ondrovi ještě sunar 24 jahoda. ten nový už jsme taky vyzkoušeli. přišly mě vzorečky.

jajdaelda
autor
15. únor 2011

@lestep Tak Kubčovi dáváme ještě mlíko ráno i večer - Bifidus od Nestlé ráno a Hami večer..o té Jahodě jsem taky přemýšlela,jen mě prostě ta jahodová příchuť v jakémkoli jídle přijde umělá (jogurty, zmrzliny apod.)

lestep
16. únor 2011

@jajdaelda tak vyzkoušej ten bez příchutě sunar 24 complex? ten je taky fajn.

oskarka
19. únor 2011

Ahooooj holky, kde jste kdo?
Na mě asi něco leze, uááááá, pomoooooc, jdu rychle lehnout, i když budu brzo vstávat zase🙂).

A mám o 30cm méně vlasů - byla jsem si je nechat odhustit a zastřihnout - to je úleva (u kadeřnice jsem byla naposledy v roce 2006, potom mi to vždy ustřihla maminka🙂).

Zatím páááá

jajdaelda
autor
20. únor 2011

@lestep Leni...tak jsme vyzkoušeli jahodový sunar a nesetkal se s pozitivní odezvou ☹
@oskarka jáááj...taky bych potřřebovala něco s těma vlasama udělat....
tak se brzo vylež..je to napytel ještě se dvěma dětma...snad máš aspoň manžu k ruce 😉

oskarka
20. únor 2011

Kuk, přikládám naše aktuální foto🙂.

lestep
23. únor 2011

@oskarka tak jak, už je lépe? teda, 30 cm. to jsem taky měla. teď už mám krátké a jsem za to ráda. 🙂 krásná fotečka. co bříško, uklidnilo se?
@jajdaelda Hm, tak to je škoda, že jahůdka nechutná.

oskarka
23. únor 2011

@lestep Ahojky. No, já mám celej život (až na nějaké období v dětství) hodně dlouhé vlasy. Úplně krátké ráda nemám, ale takhle jak to mám teď je to fajn🙂. Co se týče bříška je to mnohem lepší, ale stejně je Jiřík pořád dost ukřičenej☹, v kočárku to stále nesnáší a tak.

Moc dobře mi není, ale hůř taky ne, tak snad to brzy přejde.

oskarka
23. únor 2011

A tady jsou kluci jak si hráli - Ondrášek hrál divadýlko Juráškovi a oba se u toho krásně smáli.

jajdaelda
autor
24. únor 2011

Holky,tak nám začalo vzdorovací období ☹ Jako z poslušného klučiny se přes noc stal nezbeda...jako včera jsem byla totál na prášky...dneska chvíli dopo dobrý a pak nanovo...a jako ty peripetie s odpoledním spaní 😝 ..jsem zvědavá,jak dlouho to bude trvat 😒

oskarka
24. únor 2011

@jajdaelda U nás je vzdor taky nějakou dobu, myslím, že to ještě není v plné síle, ale je to síla!!!

lestep
25. únor 2011

@oskarka jé, to je krásný, jak se na sebe smějí. šikulky 🙂
@jajdaelda kubča ti špatně spinká?

jajdaelda
autor
25. únor 2011

@lestep Leni..no,když vstává po půl sedmý ráno a nejdeme ven,aby se utahal,tak se mu po obědě nechce spát

jajdaelda
autor
25. únor 2011

kde máme ostatní holky?
@tanuki @ilci @betina @radus78

oskarka
26. únor 2011

@jajdaelda Jajdi, Ondra přes den nespí už od srpna. A spát chodí v 19.30 a vstává cca v 6.00-.6.20.

jajdaelda
autor
26. únor 2011

@oskarka Alčo,tak to bych fakt přes zimu nedala...jsi dobrá...jako určo nemá cenu to spaní lámat přes koleno,ale já třeba vidím,že se mu fakt chce spát,jako tělíčko by spalo,ale hlava ne ☹...tak pak na tom trvám,bo vím,že by byl protivnej ..ale když nejde,tak je ten den fakt dlouhej...už aby bylo teplo a my mohli vyrážet víc ven...a hlavně zmizely ty rýmy a kašle 😝

oskarka
26. únor 2011

@jajdaelda Taky jsem z toho nebyla nějak nadšená, ale co nadělám, že? Už od mala mají naši chlapečci malou potřebu spánku. To víš, že by se mi hodilo, kdyby si šel lehnout, pokud možno ve stejnou dobu jako druhý dítko (i když to je se spaním na tom podobně jak Ondrášek) a já měla chvíli klid, takhle nemám klid přes den ani v noci skoro žádnej.

V noci i přes den stále kojíme po 2 hodinách, je to už únavné, ovšem naše dítko nechce ani kaši, ani mlíko prostě chce jen kojit. No, to jsem zvědavá jak přijme za čas nějakou zeleninku a ovoce☹. Jsem chtěla kojit půl roku a pak postupně s příkrmy začít odbourávat a najet na umělé mlíko, ale nevím nevím s jakou se potážu u JIříčka.

radus78
26. únor 2011

@jajdaelda hlásím že žiju. Anička, kdyby nespala po obědě, tak je ve 4 úplně vyřízená. Na ní je pořád vidět, že musí spát aspoň chvilku.
U nás je nového to, že se budeme stěhovat. Už jsme se v 2+1 nějak nemohli poskládat,tak se budem stěhovat do 3+1. Doufám, že to bude tak do 3 měsíců. Už máme byteček vybraný a ve čtvrtek si nějaká paní vyhlídla i ten náš, takže teď už se bude čekat jen na vyřízení úvěrů 😉

radus78
26. únor 2011

@oskarka teda to kojení co 2 hoďky ti fakt nezávidím, mě stačilo když jsme měli ty růstové spurty. A naštěstí Aničce chutnala kaše, takže to bylo taky bez problémů. A zkoušela jsi víc druhů UM?