Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

spetra
29. led 2010

tak zkouším spojení... 😉
beti: to musí být nepříjemné... je to hrůza se v baráku na něčem domluvit, nikdo nechce pustit korunu, pokud ho to vyloženě netlačí...

ilci
29. led 2010

spetro, tak super, že triply dopadly dobře
já teda byla na tom screeningu, takže triply se nekonaly a pokud bude 2.dítko, mám to v plánu zase

jajdi, dobrý kauf 😉

beti, to je děsný, snad to přežijete, zima furt nekončí, jak se zdá
u nás včera pěkně chumelilo

ilci
29. led 2010

mám nějaké divné dítě - večerníčky ho nebaví, radši kouká na zprávy 😀
teď už asi 15min na zpravodajství na čt24, které si sám zapnul
aspoň se mi nedere k PC 😅

radus78
29. led 2010

taky se hlásím.

spetro, gratulce k triplům 😉

Beti, hold střecha ty v přízemí nazajímá, že? 😝

jajdi, super kauf, teď se ti z ničeho nic určitě naučí Kuba na nočník 😀

radus78
29. led 2010

ilci, u nás ji taky pohádky neberou, ale počasí a pořady o vaření jo 😅 a reklamy teda

ilci
29. led 2010

jo, reklamy ala Eva a Vašek, Zmožek 😀

jajdaelda
autor
29. led 2010

super holky, jste šikulky 😀

radu...vidíš to, to mě nenapadlo s tím nočníkem 😅 pravda je, že to zásoba tak na 2,5 měsíce tak uvidíme,jak bude Kuba snaživej.. a když zbyde,tak aspoň nebudu litovat,že to stálo tolik 😀

tak a teď mi řekněte,jaký je rozdíl mezi screeningem a triplem? Už jsem to totiž zapomněla 😅

u nás zatím televize taky nefrčí, zaujmou ho akorát znělky...

u nás chumelí dneska ráno,jako fakt už by to mohlo skončit a začít pomalu tát

ilci
29. led 2010

screening se chodí v 12tt, je to krev + utz a triply jen krev v 16tt, a ty právě jsou dost nepřesné
screening uvádějí přesnost 90-95%, ty triply jsem někde četla 60%, prý se u toho v zahraničí upouští

u nás chumelilo včera dopoledne, naštěstí ráno odvolali zvýšené imisní limity, tak jsme mohli v klidu ven
ale to ovzduší je fakt děsný
navíc, když se s tím začne teď něco dělat, vliv to bude mít až na další generace v pořadí

jajdaelda
autor
29. led 2010

tak to se přiznám,že ani nevím,na čem jsem byla 😅

tady je taky v zimě hrozný ovzduší,když každej zatopí v kotli,tak to je příšerný...někdy mám sto chutí u těch lidí zaklepat a vytáhnout je z baráku,aby viděli,jaký svinstvo pouští do vzduchu...a když je inverze,a sedí ten smrad dole tak to je fakt bájo....a to bydlíme v lesích 😒 by si člověk řekl,že tady bude čisto...

spetra
29. led 2010

no koukám že Mikeš je pořádný inteligent 😉
jajda: já myslím že to využijete aspon na noc... a kdyby byl Kubík extra šikovný tak vydrží pro miminko... 😉
na NT jsem byla taky, ale ono je prý zase NT a NT - to "pravé" by mělo trvat 30 minut, mělo by být prováděno jen člověkem který na to má spciální papír (tech je minimum v Benešovské nemocnici to není nikdo) a s odběrem krve....

jajdaelda
autor
29. led 2010

spetra...toho se neobávám,že by za ty 3 měsíce otočil...nějak mu začal nočník vadit,tak to zkoušíme na záchod

lestep
29. led 2010

tak spojení navázáno? 😉

ilci- u nás je v kurzu eva a vašek, pak ty různý dormeo, VS kráječe atd.taky branky body vteřiny a zprávy., 🙂

jajdaelda
autor
29. led 2010

super,tak ještě tanu a beti a jsme komplet 😎

ilci
29. led 2010

spetro, tak já na tom byla ve fakultce v Olomouci, u nás to taky nikdo nedělá
jestli to trvalo 30min, netuším

inteligent to teda je, ale že by konečně chodil sám, to ne
si to šmatlá kolem zdi, sám si stoupne nebo sedne, ale chodit se furt bojí, je moc opatrný

lestep
29. led 2010

holky, kojíte z vás ještě někdo? 🙂

já byla akorát ne genetickém ultrazvuku v Brně na veveří na speciál. klinice. byly sjme tak i na 3D ultrazvuku. jinak jsme měla klasika triply v 16 tt.

jajdaelda
autor
29. led 2010

lestep...my ne, od 11.měsíce

ilci, neboj, on se ještě naběhá 😀

lestep
29. led 2010

ilci- |ondrášek taky chodí u nábytkui, chytne se mě za nohy a jde se mnou, za ruce taky jde, ale sám se nepustí.

betina
29. led 2010

holky, já vsá hledala, my nedošlo, že sme jinde 😀

já na triplech nebyla, d.mi je nedoporučila, byla jsem na NT screeningu a taky jsem nebyla na cukrovce, to jsem ukecala dr., ale ted, až budu čekat mimi snad, tak se tomu asi nevyhnu.
Holky, tak mám zejištěný náhradní bydlení tady u nás přímo v komplexu, jedni odjeli na rok do Argentiny,tak bysme šli tam. v úterý jdeme za právníkem, tak uvidíme, ale je mi z toho na nic. navíc dneska na mě tady jedna maminka vytasila, že plísně jsou karcinogenní, což mi teda vlbec nedošlo a my s něma tady žijeme už nějaký ten pátek ☹
MM šel dneska do kina, Verča nechtěla usnout, tak jsem si až ted udělala volno.

holky, hezky jste se tady rozkecaly po té změně 😀 jen tak dál!

lestep
29. led 2010

beti- to máte byt, který je hodně plesnivý? my máme baráček, starý, kamenný a hodně nám pelsnivěl. používáme sa´vo proti plísním a ceresit a zlepšilo se to., za rok budeme stavět. máš orvdu, plísně jsou kancerogeny.

jajdaelda
autor
29. led 2010

beti...psala jsem do IP změnu 😉
no,hlavně,že se máte kam stěhovat...a to bydlíte ve svém nebo družstevním nebo státním?
Jako stěhování Ti nezávidím,ale pořád lepší než v plísni a vlhku..

ty jo, já si fakt nepamatuji,na čem jsem byla a na čem ne...

lesti...budete stavět svépomocí nebo firma?

lestep
29. led 2010

jaja- svépomocí. manaža teď jeden barák stavěl bráchovi a můj je zedník OSVČ. takže to bude dobrý.

jajdaelda
autor
30. led 2010

ahoj holky,
tak konečně u nás svítí po dlouhé době sluníčko 😎
lestep...tak to je super,my stavěli také svépomocí a když jsem to tak průběžně počítala,tak jsme ušetřili okolo 1 milionu 🙂

lestep
30. led 2010

jaja- jo, jo, dá se to zvládnout. přesdvěčily jsme se o o tom o radkovýho bráchy.Kluci jsou moc šikovní. 🙂

jajdaelda
autor
30. led 2010

tak u nás to stavěl povětšinou tchán s manžou, pak občas pomohli chlapi z vesnice...no něco ty vztahy na vesnici mají do sebe 😀

ilci
30. led 2010

domky závidím, MM neumí přitlouct ani hřebík, je manuálně dost nezručnej 😒
já vyrostla v baráku se zahradou a polnostma, první roky v paneláku byly krušné, ale pak jsem jezdila skoro 100km do práce, takže jsem byla ráda, že mám na starosti jen ten byteček 😀

lestep
30. led 2010

ilci- tak to věřím. já jsem taky z vesnice. Sice jsem pak studovala v olomouci, tak sjem tam byla pořád a pak pracovala a částečně bydlela v brně, ale přece jen na vesnici. je tam sice prd, nikam moc nejezdíme. Ještě teď v zimě, ale jinak je tady krásně, hodně sněhu, na jaře krásná příroda. Máem hodně lesů, zahradu, takže pořád je co dělat a nenudíme se.

jajdaelda
autor
30. led 2010

ilci...tak já to mám zase obráceně...vyrostla jsem v paneláku ve městě,vše nadosah a usadila se na vesnici o nějakých 130 lidech 😅 . Svůj pokoj, následně byt 3+0 jsem měla uklizený cca za 2 hodiny, a dal se uklizený udržovat. Barák? Bydlíme tu třetím rokem a pořád nemáme pracovnu a jeden pokoj uspořádanej...o sklepu ani nemluvím...

věřím tomu,že Tvůj manža má jiné přednsoti 😉

ilci
30. led 2010

jajdi, tak jsem teď vážně zapřemýšlela o jeho přednostech a mám to !!!!
žehlí 😀 😀 😀

jajdaelda
autor
30. led 2010

ilci...no vidíš,tak to mnoho žen říct nemůže 😉

jsem se dala po dvou letech na učení, příští týden dělám zkoušku (tedy pokud mi projde seminárka). Na tomhle předmětu jsem nebyla ani na jedný hodině a materiálům,které jsou dostupné ze školy, vůbec nerozumím...tak to jsem na to fakt zvědavá 😀

jajdaelda
autor
30. led 2010

dneska je u nás tak nádherně a oni to oba prospí 😠
Kuba se naučil (od té doby,co jsem tady napsala,jak krásně spí 2x denně) spát jen po obědě a manža byl na běžkách,tak ho bolí nožičky 😅 😀

máme začít chodit do Yamahy,ale je od 14:00,to fakt nevím,jak budu dělat...asi budu budit Kubína v 5 ráno,aby to pak ještě zalomil dopoledne 😀