Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

radus78
9. bře 2010

Beti, gratuluju k srdíčkám.

Promiň, že to musím říct takhle, ale co to bylo za vola? 😕 On tě tak maximálně může upozornit na rizika. Je jasné, že to nebudeš mít procházku růžovou zahradou, ale já bych neváhala...

ilci
9. bře 2010

beti, gratulka
a teda ten doktor byl fakt vůl 😠 😠
něco takovýho říkat, fakt zírám !!!!

tanu, tož u nás Mikeš často 2-3h v noci nespí, pobrekává, pak si chce hrát apod.
pak jde třeba zase MM do práce a Mikeš, když vidí, že jde pryč, řve nanovo
teď to bylo několik nocí za sebou .... 😒

betina
9. bře 2010

ilci, tak to mě mrzí a co prosím tě sousedi? jsi psala, že jsou nějaký přecitlivělí? to musí být záhul, to je dost hodin v noci nespát. co zuby?

tanuki
9. bře 2010

Beti, to byl teda blb.. když jinak nemáš problémy, tak to snad zmáknete. a vy máte v rodině dvojčátka?
Lestep a odstavil se, když jsi otěhotněla nebo ještě předtím? Já už neuspávám u psa, dítě krásně usíná během 5ti minut 😵 😵 😵 ale jinak si žádá.. 😅
Ilči, u nás se teda s tím raním světlem celkově mění režim- místo v 8vstává v 6:30-7 a odpo spí klidně až 3hodiny, ale já jsem vyšťavená a spím taky, takže prd stihnu. Mezitím mě ještě někdo 2krát probudí ☹

Holky, vždyť už máte srdíčka, šup ty "tt" kdo si to má pamatovat, v kolikátém jste 😉

jajdaelda
autor
9. bře 2010

beti...ještě jednou gratulka!!! Tomu dr.bych asi něco řekla 😠 debil....
taky by mě zajímalo,jestli máte dvojky v rodině...
tak to bys mohla mít říjňátka 🙂

no můj manža nějak poslední dobou začně přesně ve 4 chrápat 🙄 tak když jsem se konečně ve 4:45 domlaskala ticha,tak v 5:05 přijeli popeláři v 5:15 manža opět začal no a v 5:45 vstával Kuba 😔

tanu...já si to dám ve čtvrtek,ju? 😉

spetra
10. bře 2010

jajda: jj, to se mi říká, ale neboj ono mi za chvilku sklapne až budu ve III. timestru... 😉

spetra
10. bře 2010

no beti: úplně mi jde mráz po zádech.. to je fakt d...... 😠 to by mě ani nenapadlo....
blahpřeju k srdíčkům....

betina
10. bře 2010

Jajdi, tak to si mě pobavila s tím tvým manžou, mě zas budí bud malá nebo čokl, když se začne drbat, to pak lítají výrazy 😀
holky, my dvojčata nikdo v rodině nemáme 😀 , ale dr.říkal, že je to většinou po brzkém předcházejícím potratu, že se to stává. tak už si tam ten týden hodíme ne?

betina
10. bře 2010

jinak holky, říjnátka to asi nebudou, dr.říkal, že se budou snažit ukončit těhotenství ve 36.týdnu, kvůli předchozímu císaři a těm dvojčátkům, takže tak konec září.

ilci
10. bře 2010

Bety, naštěstí neječí, ale jen tak béká, MM to kolikrát ani nevzbudí, když ho Mikeš netahá za nos a nedloubá do očí 😀 takže sousedi v pohodě

tanu, kolikrát si taky odpolčo na půl hodiny zdřímnu, protože se vstává mezi 7-8h a když nespíme, nic moc, no 😀
dneska jsem taky jak praštěná, ještěže mám uvařeno a nic nemusím 😀

ilci
10. bře 2010

chtěla jsem se zeptat, chodí vám děti v pohodě na nočník?
Mikeš byl suprovej, sedl, vyčůral se, odešel a teď asi 14 dní si odmítá sednout, ječí
tak teď zkouším dát pár dní pauzu a zkusím to zase
přitom čůrat se mu chce, páč jen vstane, popojde a čůrá na zem, potvůrka

lestep
10. bře 2010

jaja- tak to jo, říkala jsem si, že teď chodíš pořád do práce. 🙂

lestep
10. bře 2010

Beti- to je tedy mazec tkový doktor. Co si to vůbec dovoluje něco takového říci. Musel to být fakticky pěkný blbec. takový věci si přece jen může myslet a ne říkat. Vždyť je to nelidský. To je dobře, že jsou oba capartíci v pořádku. veliká gratulace k srdíčkům. Tak jsi přece jen dále? myslela jsem., že máš méně tt? tak to jsme tak nastejno. 🙂

tanu-asi bych ještě kojila dle, kdybych nebyla těhu, ale odstavil se teprve nedávno, to už jsem těhu byla. prostě těhu mléko není dobrý. 😉
Taky máme teď trochu brzké vstávání. přece jak je venku dříve světlo, tak malej už stává kolem 7. 🙂 ale přes den spinká pěkně, takže se to dá.

Beti-- jé, já rodila taky v 36 tt. 🙂 ¨

ilci- chodíme jak kdy. většinou se na nočník i vykaká, ale naštěstí zatím neutíká. říká se to kolem těch 18 měs, že nechtějí na nočník, i když chodily krásně.

spetra
10. bře 2010

já T. na nočník nenutím, se ho vždycky zeptám jestli chce nebo nechce... takže teď chodí jen tak 1-2 denně... už to není takové terno jak to bývalo... 😀

lestep
10. bře 2010

tak změna je provedena. ale mám týden navíc? 🙂

radus78
10. bře 2010

Ilci, u nás nočník nemá absolutně žádný význam. Ona na něm sedí, ale většinou nic neudělá a 10 minut po tom, co ji dám plenku,tak se pokadí 😠 Jí ani nevadí, že je pokaděná. Nebýt smradu,tak bych to ani nezjistila :D

ilci
10. bře 2010

Radu, u nás stejný s tou pokaděnou plínou
mu vždycky říkám : Děsně smrdíš, pojď, dáme čistou plínku. A zdrhá a schová se pod stůl 😀

spetra
10. bře 2010

jj, to znám radši bude v posraný plínce celý den, než aby se nechal dobrovolně přebalit.... 😠

spetra
10. bře 2010

do nočníku nekadí, jen čurá...

betina
10. bře 2010

jooo holky, tak u nás teda nočník zatím nic prostě ignorace, ale začnu na jaře a budu ji dávat jen ty kalhotky, aby ji to případně studilo.
holy, teda to byl dneska den, po tom včereším dr.mi volala babička a že teda ona by na potrat šla a jak se vším hazarduju a že se už nikdy nikam nepodíváme, protože nebudeme mít peníze. no tak sem si dopoledne profňukala, odpo sem se dala dokupy, ale MM se zlobil moc, protože jeho strana se bojí, ale na mimina se těší, ale moje strana, ty by mě poslali na potrat snad všichni.
holky a taky si musíme objednat tepleší počasí, téhle ledárny už mám plnýýýýý zuby!

ilci
10. bře 2010

beti, tož záhul to bude, o tom žádná, ale překvapilo mě, že nemáš podporu v rodině
brala bych to, kdyby tě to ohrožovalo vážně po zdravotní stránce, ale kvůli penězům teda rozhodně ne
u nás vidívám pár mamin se starším dítkem a pak dvojčátka v kočáře

na teplejší počasí se těším, u nás příšerně fouká

lestep
10. bře 2010

Beti- je to smutný, že tě takhle nepodpoří vlastní rodina. dej na vlastní srdce a taky na manžela a nenech se ničím zatrašit a ani nějak provokovat. je to vaše rozhodnutí a to musí každý respektovat. Nedokážu si představit, že bych stála před takovou volbou a ostatní do mě takhle hučely. Drž se. Všechno zvládneš. Důležitý je držet s manžou při sobě a ostatní vám můžou vlézt na záda.

lestep
10. bře 2010

u nás furt mrzne, už mě to nebaví. 😠
Holky, čtu občas betynku časopis a je tam maminka co má trojčata počatá přirozenou cestou a k tomu má doma klučíka 3 roky. jsou to úžasný postřehy, co tam píše. 😉

spetra
11. bře 2010

beti: no to je smutné a hrouzné zároveň.... nechápu, jak tě může tvoje rodina poslat na potrat.... držte se.... neboj všechno zvládnete... budeto náročné se 3 malýma prckama.... ale určitě to bude stát za to!!!!
a peníze ty se nějak vyřeší... nebudete jediní kdo má 3 děti....

ilci
11. bře 2010

taky máme na diskuzi holku, jejíž kamarádka má doma už jedno dítko a čeká trojčata

jinak u nás zase chumelilo ☹

jajdaelda
autor
11. bře 2010

dobré dopolko!
beti ☹ je to síla,když nemáš oporu ve vlastní rodině,ale jak napsaly holky,hlavní je,že držíte s manžou při sobě...nenech si do ničeho kecat,je to vaše rozhodnutí a vy se budete o děti starat...pokud si pamatuji,tak jsi psala,že máš rodinu daleko,tak co se staraj...a peníze? kde je psáno,že na to budete se 3dětmi hůř? Vždyť nikdo nevíme,co nás potká zítra...třeba manža dostane lepší pracovní nabídku nebo vyhrajete 😎 Fakt kvůli penězům nemít děti je divnej důvod....já to beru tak,že dokud budeme mít jeden příjem,tak holt nebudeme tolik cestovat,ale jakmile budou děti větší,tak sice budou větší nároky,ale zase budu dělat,tak to nebude hrůza....podívejme se na naše babičky,kolik měly dětí a jak to zvládaly 😉

tak to nás beti s porodem ještě předběhneš 😉

tak mě čeká za chvíli kontrola,začínám být lehce nervozní,ale zároveň se těším,že uvidím prcíka 😀

ilci...trojčata??? wow...no tak to už bude fakt záhul....

lestep
11. bře 2010

jaja-myslím na tebe a těším se na výsledek. užij si to. to už dostaneš průkajdu, viď?

jajdaelda
autor
11. bře 2010

ahojky, tak jsem zpět...byly to nervy,protože jsem byla objednána na 11.hod.,na řadu jsem přišla ve 12:30 😠
tak jsem 9+4,což odpovídá ms, srdíčko BIJE 🙂 🙂 a prcík tam byl krásně schoulenej...tak teď už tomu konečně věřím 😀
jinak se mi dr. říkala,že už se opouští od screeningu v 16.týdnu,neboť byly velmi často falešně pozitivní, ale preferuje se prvotrimestrový,ale ten bude s největší pravděpodobností hrazený pojišťovnou od 1.4.,ale to já už budu po 12.týdnu,takže buď si to můžu zaplatit anebo jít na ten v 16.týdnu....takže já si to raději zaplatím...jsem zvyklá,že mám mateřství a těhu většinou naplánované jaksi "nevhodně" na jakékoliv výhody 😅

lesti...jj,už mám průkajdu a spoustu dalších lejster na odběry

betina
11. bře 2010

Jajdi,mám moc velkou radost a gratuluju k srdíčku!!!!!!!!!! jen tak dál holky

Jajdi, byla jsem stejně rozhodnutá, že screening v 16.týdnu odmítnu, právě z toho důvodu, co jsi psala,samože na NT ve 12 půjdu.

jajdaelda
autor
11. bře 2010

beti...děkuji.....Ty už bys to měla mít zadarmo....ptala jsem se na cenu a je to okolo 1200,- což rozhodně za ty ušetřené nervy stojí...jsem to viděla na sousedce,jak se chudinka sesypala...a to určitě neprospěje moc mimču 😔