Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
16. bře 2010

no u nás den taky nezačal nic moc, já migréna jak vyšitá a Mikeš se v noci dokadil tak, že ráno letěla celá postýlka do pračky
ale malej byl hodnej, nechal mě polehávat, jak jsem si sedla, letěla jsem na WC
už je to celkem dobrý, jen mám hlavu jak střep
akorát nemáme uvařeno 😀

spetro, to je mi líto s manžou, snad něco brzo sežene

beti, to si dovedu živě představit na veletrhu 😉
Mikeš teda ještě nechce až tak moc lítat, ale opičky a podobné vylomeniny zvládá bravurně
jsem zvědavá, jak letos budeme zvládat stravování po hospodách na výletech a tak
loni to ještě ušlo

jajdi, tak snad budete s malým fit

ilci
16. bře 2010

holky, dáváte dětem soju, tofu a tak podobně?

radus78
16. bře 2010

Ahojky, mě stačilo když MM vyndal Anika z košíku v kauflandu 😀 Pak měl plné ruce práce, aby ty sprcháče a deodoranty dával zpátky 😀 😀 😀

O restauraci se vyjadřovat nebudu, stačilo mi to v Přerově, že Ilci? 😀 😀 😀

radus78
16. bře 2010

Ilci, soju ani tofu jsem nedávala. My to taky nejíme, tak mě to ani nějak neláká jí to dávat

ilci
16. bře 2010

Raduš, podle mě to bylo v Přerově v pohodě 😉

radus78
16. bře 2010

Ilci, ale podle té servírky asi ne 😀 😀 Já myslím,že v létě to budou spíš zahrádky a třeba tam bude i nějaké pískoviště. Oni pak nebudou chtít jít pryč

spetra
16. bře 2010

jediné na co já spoléhám je že T. rád jí... takže když někam jdem si sednout... tak jdeme tam kde mají dětské židličky... a beru hromadu jídla.... jinak se to taky nedá... nepořádku kolem něj je ale hrůza, ale co....

lestep
16. bře 2010

ilci- sama to nejím, takže to ani malýmu nedávám.
ilci- trpíš hodně na migrény?

spetra
16. bře 2010

ilči: u nás podobně taky samy nejíme, takže nedáváme...

jajdaelda
autor
16. bře 2010

ilci..no Kuba se taky v noci pokadil,ale naštěstí to chytla plenka,ale byl z toho chudák celej vyplašenej,že ho musel taťka asi 20min uspávat...

taky jsem soju a tofu zatím nezkoušela...

jako dneska Kuba bojkotuje jídlo...asi má po tom průjmu a zvracení rozhozenej žaludek,protože ani jako nic moc k jídlu nevyžaduje...tak uvidím,jak bude vstávat v noci hlady 😒

jinak dnešek byla tedy tragédie,takhle zle mi fakt ještě nebylo a je mi líto těhulek,které tohle mají častěji...doufám,že to brzy přejde,problém je,že nemám vůbec hlad a to je ještě horší..

spetra.... Kuba taky rád jí,ale prostě v restauraci je víc zajímavějších věci k prozkoumání 😀

lestep
16. bře 2010

jaja- a není to fakt nějaká chřipajzna? nebo jste snědli něco blblýho? tak ať je Kuba i ty brzy fit. 🙂 kdy jdeš na odběry?

ilci
16. bře 2010

jajdi, tož on v tom chudák celou noc spal, je fakt hodně opruzenej, i břicho, navíc mu zas leze zub, je mi ho fakt líto

my soju občas jíme, tak jsem si říkala, jestli můžu dát i malýmu

lestep, trpím dost, mám to částečně dědičné po mamce, a nejhorší je pro mě přechod podzim/zima a zima/jaro
chodím s tím na neurologii, ale prý když zabere ibalgin, nebude teď do mě nic cpát

jajdaelda
autor
17. bře 2010

ilci,tak opruzeninky snad brzy zmizí a zoubek brzy vyleze....
kolik máte kdo zubů? Kuba je pořád na 8

s tou sojou,já si myslím,že mu jí dát můžeš,otázka je,jestli ji bude jíst 😉 ..já jen nevím,jak bych mu jí upravila,protože já ji namáčím do sojovky a to asi není pro prcky

lesti,chřipajzna to asi fakt nebyla,neb jsem dneska jak vyměněná,je mi naprosto super, piju, jím a už jsem měla dokonce i vařené vajíčko,které normálně nemusím...sbírám vzorky jídla pro Kubu pro homeopatičku,tak jsem 3/4 vajíčka snědla...to by se manža divil 😀

ilci...to mi je Tě fakt líto...já migrény poznala před rokem a to bylo tedy něco šíleného....naštěstí mě z toho dostala kineziološka a teď musím zaťukat,ale teď cca půl roku ani náznak 😎

jajdaelda
autor
17. bře 2010

lesti...jinak na odběry krve jdu tento pátek a 7.4. jdu na utz to je na ten kombinovaný test - celkem za 1360,-
jinak mě čekají ještě odběry poslední týden v březnu, to je na krevní skupinu, BWR,pohl.nemoci a tak 😉

spetra
17. bře 2010

dnes paní na cvičení říkala že má tak 1/3 dětí střevní chřipku... ☹

jajdaelda
autor
17. bře 2010

spetra...jj,právě jsem volala dr.,neb Kuba má 4.den průjem,ale bez teplot,ale nechce ani moc jíst,tak taky říkala,že to šíleně řádí ☹

zuzana1988
17. bře 2010

popisete somnou som tu nova a rada by som sa sniekym poradila ohladom porodneho

lestep
17. bře 2010

jaja- taky máme málo zoubků- jen 6 a nic více. 😉

ilci- teda to není co závidět. migrény jsou mazec.

jaja- a co s tím pak bude ta homeopatička dělat? tak ať odběry dobře dopadnou. 🙂

ilci
20. bře 2010

nová verze..... snad si zvyknu 😅

tož nakonec jsem ještě chytla ve středu super střevní chřipku, naštěstí byl Mikeš samostatnej a půl dne tu jel Křemílek
akorát mi ještě není 100% dobře, o víkendu mám zas keramický kurz, snad to zvládnem

jajdi, tak ať jsou odběry v pořádku

jajdaelda
autor
20. bře 2010

ahoj holky...no,taky si snad zvyknu...zatím se mi líbí,že se diskuze může dát do oblíbených, můžeme mít soukromí - co vy na to? Neuzavřeme si skupinku? a taky,že to po napsání příspěvku neskáče na úvodní stránku...

ilci, ono to prý teď strašně řádí....Kuba měl ještě včera trochu problémy,dneska už snad dobrý...

lesti...ta homeop.ta jídla přikládá na takový přístroj a zjišťuje,co malýmu nedělá dobře....tak od minula se Kubčovi srovnaly játra,ale poznala,že má střevní problémy,ale bakteriálního ne virového původu (což tedy přičítám tomu,že si něco přivezl z hor,jak tam všude šmejdil po zemi)....no a nedělá mu dobře - jahody, banán, Brumík, jogurt Dobrá máma a Activia (ta prý nevychází dobře nikomu,tak by mě zajímalo,co je v tom za sr...), překvapil mě pangas a těstoviny, žloudek.....bohužel toho bylo víc a vše,co Kubčovi moc chutná,ale prý je to dočasný,že se to spraví...dala mu léky na tu střevajznu a pak se uvidí...pravda je,že co bere ty léky od prosince,tak neměl rýmu,kašel nic...akorát ty horečky a to fakt přičítám zoubkům....

jajdaelda
autor
20. bře 2010

ilci,zapomněla jsem - hlavně,ať jsi brzo fit... 😉

jinak odběry dobrý,Kuba jim rozebral ordinaci 😀, vyplázla jsem 760,- a výsledky budou toho 7.4.,až půjdu na utz,tak snad bude vše v poho...

ilci
20. bře 2010

tak banán má Mikeš denně, po tom by se utloukl 😀

betina
20. bře 2010

no holky, tak než se zorientuju, ještě ta moje mateřská a navíc těhotenská demence, no nic moc 😀
ilci, hlavně, at jsi brzo fit, ale teda klobouk dolů, že to zvládáš i s chřipajznou sama doma, to máš teda můj obdiv.
jajdi, to s tou homeopatkou je moc zajímavý...sice ta cena, ale zase na druhou stranu, když to má mimískům pomoci, tak proč ne. jsem ráda, že je ti už lépe.
já už si připadám fakt jak totální lenora,nemehlo atd...dali jsme dneska Verunku k babičce, abysme mohli uklízet, umýt okna apod...takže okna umýval manža, je teda pravda, že je máme netypický a hrozně vysoko a s tím mým motáním hlavy, no takže okna umýval MM a já chrápala 😀večer padne půl 9, já opět spím, to, že je mi furt blbě no comment, ale nejhorší jsou průjmy, včera jsem vrazila malou tady kamarádce, protože jsem málem ani nedoběhla z obchodu, ty průjmy jsou pro mě hrozný. no tak nic, jste se pobavily určitě a ted už ale opraaaavdu jdu uklízet holky moje 😀

jajdaelda
autor
20. bře 2010

beti...ta cena byla za odběr mojí krve 😉
jinak s tou "lenorou" jsme na tom stejně....jsem dala prcka na víkend k babi,neb manža je celý den pryč a já že se pustím do psaní bakalářky...no a co myslíte...mám za celý den necelé 3 stránky...chjo...ale mě to fakt nebaví 😀 to už bych šla radši uklízet.....a taky vedu pěkně domácnost - krb jsem nechala málem vyhasnout, manžovi jsem slíbila chleba,ale zapomněla jsem zadělat na domácí,tak bude mít ze směsi a to ještě kdoví jestli,protože to je nějaký řídký...tak ho možná vytáhnu na večeři 🙂 ...jestli tedy bude schopen,neb se prý chystal dneska pár lidem,se kterými je, oznámit,že čekáme druhé mimčo...a měl s sebou meruňkovici,tak uvidíme 😀

radus78
20. bře 2010

ahojky, tak jsem tu zmatená jak puk 😀 Dneska jsme s Aničkou trhaly sněženky. Teda já trhala a Anička málem dělala kotouly z kopce 😒

lestep
21. bře 2010

ahojky. taky mě to asi bude chvilku trvat, ale zvyknu si. Tchýně má dnes narozky, tak máme takový nabitý víkend jídlem, ale je to fajn. 🙂

Jaja- tak to je fajn. taky jsem chodila k homeopatičce a byla jsem moc spokojená, 🙂 tak je dobře, že takhle Kubovi pomůže a bude na tom zdravotně dobře. Teď už nemá nějaký problémy? drží se, že? takže ti brala krev a dělala ultrazvuk?

beti- tak okna letos umývat nebudu. Tchýně mě pomůže a za rok je zhrne bagr. 😲 teda, pořád tě typrůjmy nepřešly a nevolnosti taky? nezhubla jsi? drž se, bude líp.,

jajdaelda
autor
21. bře 2010

holky...kde jste kdo??

lesti...utz ne,jen krev...na utz jdu 7.4.

betina
21. bře 2010

ahoj holky,

tak se musím nakonec pochlubit, že jsem jarní úklid včera zvládla, je tady jeako v klícce, ale jen do té doby, než se vrátí ti moji dva malí dobytci 😀 😀 (myslím psa a Verunku), to vydrží ten pořádek tak 10 minut.
holky s těma doktorama, já už jsem z toho na nervy, protože na kontroly chodím každý týden!!!!!!!!!! ted jdu teda v útěrý zase na UTZ a pak jdu 13.4,16.4 a 20.4, MM z toho šílí, protože furt potřebuju auto 😠
hezkouneděli babulky!

spetra
21. bře 2010

beti: to je opravdu hrozné kolik máš těch kontrol... ☹
a kodpak ti hlídá Verunku?
jajda: koukám, že máš novou verzi už prostudovanou... 🙂
o línosti mi ani nemluvte... ☹ když mi bylo špatně tak jsem nějak zpohodlněla... a teď se pořád před sebou obhajuju, že si přece musím odpočinout vždytˇjsem těhotná....

lestep
21. bře 2010

spetra- taky se tam obhajuju, že se musíš šetřiř, přece jen nechci zase rodit předčasně, jak u Ondráška. ale pak zase budu fungovat na 300 % jak se znám, takže se nebojím, že bych zpohodlněla.

Beti. teda to je na nervy tolik kontrol, pořád se strachovat. přece jen jsem si říkala, že u vojčátek je kontrola častější,a le ne každý týden. tak je fajn, že jsi zvládla úklid. 🙂