Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

radus78
19. dub 2010

přeju opožděně Kubíkovi, Tomáškovi a Verunce k 1,5 ročku 😵 No jsem ostuda to se musí nechat 😠

radus78
19. dub 2010

Ilci, to MM zas nechce vozík na kolo, ale jen tu sedačku. Včera se mě ptal jestli dopředu nebo dozadu na kolo, tak jsem mu řekla, že je to jeho věc, protože já bych nám oběma tak akorát rozbila ústa. Já s ní jezdit nebudu.

Tanu, je fakt, že je Verunka lehčí o 3 kg než Anička 😀, ale já bych se toho taky nebála. Hlady netrpí a asi ji to hold stačí. 😉

tanuki
19. dub 2010

Spetro, jj, ne nedarmo se říká, že si člověk užije hlavně to první dítě.
děkujeme za gratulace, my to ani neřešíme, krom povinné prohlídky teda 😀

No mě omejou, tak jsem anšla jeden vozík- model 2009 se slevou 2500, tak jsem tam napsala a oni měli poslednía o víkendu jim přišla objednávka 😠 Ale nabídl mi model 2010 se slevou 2000 😅 tak teda nevim..je k tomu totiž potřeba dokoupit pláštěnka za další 1000 🙄

ilci
20. dub 2010

tak jsem naštvaná sama na sebe 😠 😠
Mikeš si včera večer skřípl prst do šuplíku, do toho přišla moje mamka, chaos, rodeo s koupáním a zapomněla jsem mu to zkontrolovat 😠
ráno prst červenej, má to trochu rozseknutý a pod odchlíplou kůžičkou hnis, tak desinfikuju, snad z toho nic nebude ☹

raduš, já mám právě taky strach ze sedačky na kolo
na cyklostezkách ve městě se pod kola pletou chodci a mimo město mám držkopády 😅
vozík mi v tomhle přijde bezpečnější

spetra
20. dub 2010

no já bych si dítě v sedačce asi neodvážila vést, a hlavně by mi to manžel nedovolit... 2x jsem z kola spadla a od té doby tam nechce pustit ani mě... 😠 pověsil mi kolo do stodoli na strop, abych na něj nedošahla... 😠

ilci
20. dub 2010

spetro 😀
tak moje kolo si MM odvezl do Olomouce a jezdí na něm z nádraží do práce, když nebere svoje
prý mi koupí nějaké lehčí, mám treking, kupovala jsem si ho v 1.ročníku VŠ, takže už je to stařeček 😀

spetra
20. dub 2010

tak máme za sebou 1,5 roční prohlídku: 82 cm a 11,5 kg... tak nevím jestli za týden přibral čtvrt kila, nebo jim ty váhy u doktorů váží nějak podivně...

betina
20. dub 2010

Ilči, to je nepříemný,ale snad to bude dobrý, ale musí to bolet ☹

holky, jen abyste měly představu, jakej mega břuch by vás s dvojčátkama čekal 😀

jajdaelda
autor
21. dub 2010

ahoj holky,
tak plavání bylo v pohodě,ono je to nakonec jen 30 min a to už se dá...jen byl Kubča ze začátku nějakej vyplašenej,tak snad si zvykne..
jo a ilci, tak u nás je ta cena za 11 hodin 😒 docela maso 250,- na hodinu 😖
snad už má Mikeš prstík lepší

spetro...s tím kolem jsi mě pobavila 😀
beti...no bříško pěkný, ale já na tom nejsem o "moc líp" a to čekám jedno 😀

ilci
21. dub 2010

prst se lepší, já se hlavně bála, ať to nemá zhnisané a něco nechytne, tak snad už to bude OK

spetro, tak to máš doma taky drobečka 😉

beti, tak zatím břuch jde 😉

jajdi, tak super, Mikeš zas nechce na plavču moc spolupracovat a dělá si, co chce

lestep
21. dub 2010

Beti- pěkný bříško- 😉

oskarka
21. dub 2010

Ahoj holky, hezký večer.

Beti, krásné bříško.
Jajdi, bezva, že se Vám plavčo líbilo a ta cena je ještě bezva, tady v Praze je to hrůza.
Spetra, hezké míry máte!
Ilci, jak vypadá prstík?

Ondrášek má teď období vzteku, vzdoru, házení vším kolem sebe, urážení se, nechtění večer spinkat, atd...
Jsem z něj docela dost unavená.

spetra
22. dub 2010

ilci: mě příjde že je T. tak akorát velikostně... ale na tahání samozřejmě těžký... 😉
mladší brácha v bříšku už má 1,234 kg... to nám ty děti rostou... 😲

ilci
22. dub 2010

spetro, to jsem myslela jen tak ze srandy, ty míry měl Mikeš před půl rokem 😉
ale on je velkej
věřím, že je na nošení těžký

oskarko, můj prst je pořád mírně nateklej a bolí (mamka mě říkala, že když si narazila prst, bolelo to měsíc), Mikšův už se začíná hojit, v rpšťárnách mu to nepřekáží 😀

tanuki
22. dub 2010

jajdi, u nás je to běžně 400/hod, takže tak...

Spetro, krásná váha 😀 Jeden náš známý- metalista má dcerku, která měla porodní váhu 3,666 😀

jajdaelda
autor
22. dub 2010

tanu..jako na těch 30 minut??? 😲
spetra...míry jsou normální - tak akorát 😉 .. to jen my s Ilči máme trochu přerostlejší dítka 😀 ..no a Jiřík už má taky pěkný míry 😉 ...ty jo, za 10 týdnů je mezi námi 😉

spetra
23. dub 2010

jestli nebudu opět 2 týdny přenášet... 😝 ale doufám že ne... 😉

spetra
23. dub 2010

za pět minut má císaře kamarádka, která je o 8 týdnů v těhotenství přede mnou... 😲 hrozně to uteklo...

jajdaelda
autor
23. dub 2010

to mi povídej, já budu za chvíli v půlce a beti pomalu taky 😉

oskarko..Kuba taky od minulého týdne nechce nějak usínat sám...podaří se to akorát když je dost utahanej..nevím,co se děje a i se v noci budí pláčem,tak by mě zajímalo,co se stalo...ale u maminy byl prý v naprostý pohodě

jajdaelda
autor
23. dub 2010

no vlastě oskarka bude taky v půlce...ty jo to je děs,jak to letí

lestep
23. dub 2010

jaja a na mě jsi zapoměla?

oskarka
23. dub 2010

Ahoj holky, hezký večer.
Je fakt, že to hrozně rychle letí, to je fakt neuvěřitelný.

Včera jsme měli nabitý den - dopoledne jsme byli u mne v práci, pak přesun za mojí sestrou a společně na oběd, pak si dal Ondra doma chrupku a vyrazili jsme na návštěvu ke kamarádce, po cestě domů jsme nabrali v metru manžela a hurá domů. A dneska odpoledne jsme byli kouknout v IKEA, ale klouček tam moc rád nebyl, dost se vztekal a brečel.

Víkend má být krásný, tak se asi vypravíme do nějaké zahrady - dendrologické, zoologické - uvidíme.

Jak se máte Vy a Vaše dětičky?

jajdaelda
autor
24. dub 2010

lestiiiii....promiiiiiň 😔 ...nějak je těch těhulek dost 😀

jajdaelda
autor
24. dub 2010

Těhulky:
Nick...................TP.............pohlaví......................jméno
spetra.............8.7...................kluk...........................Jiří
oskarka..........4.10...............překvapení................
jajdaelda.......6.10..............překvapení................Jan/Jana
lestep............17.10..............zatím nevíme..........
betina............24.10..............2x kluk.....................Jan/Matěj

tak menší přehled 😀 doufám,že jsem tentokráte na nikoho nezapomněla 😉 a že další se brzy přidají 😀

jajdaelda
autor
24. dub 2010

koukám,že ten říjen budeme mít nabitej 😀
jinak nás dneska čeká výstup na místní rozhlednu, za odměnu bude domácí gulášek
a zítra jedeme s kámošema na výlet kolem Berounky...Kubča pojede poprvé vláčkem,tak jsem na něj zvědavá 🙂

ilci
24. dub 2010

jj, je krásně
já měla vyřizování v Prostějově, tak jeli chlapi na výlet a já pak v Olomouci po nákupech
ale nic se mi nezalíbilo, tak jsem si dala aspoň dobrý oběd 😀

jajdi, Mikeš vlak zbožňuje, poprvé jel nějak loni začátkem dubna
tak snad se bude líbit i Kubíkovi
Berounka je krásná, loni jsme byli v té Příbrami, takže jen cesta vlakem kolem ní super
a letos chce MM zas někde Sedlec Prčice 😀
akorát letos hrady zámky už nehrozí, škoda
jen asi výšlapy na zříceniny 😉

tanuki
24. dub 2010

téda, to jo, to bude říjen veselý 😵 já jsem dnes dostala první docela normální MS- po rekordních už 32 dnech, namísto dosavadních skoro 40 ti 😉 nicméně se musím dokopat k zubařce a na rentgen a do té doby máme útrum 😉 Navíc M. stála veriace permutace ohledně práce...jestli by neměl začít na menším městě, tak vůbec nevím, jak to s náma dopadne 😅

jajdaelda
autor
24. dub 2010

ilci...ty jo Sedlec..to je od nás kousek, bychom se mohli někde sčuchnout třeba na obídek 😉
když nám ten sraz asi nevyjde ☹ ..tak vás budu poznávat takhle po "kouskách" 😀

jj, taky jsem slyšela že ta cesta kolem Berounky je nádherná,tak snad se vyvede a já to s těma svýma kyčlema přežiju 😅..jj,taky jsem si říkala, že na pár let můžeme na hrady a zámky zevnitř zapomenout

tanu...tak to gratulka...vím, že jsi psala,že květen nevyjde, tak červen-červenec? Anebo začneš s Radu a Ilči až bude prckům 2? 😉 a bude další vlna v červnu 2011 😀
dopo jsme byli v Příbrami na nákupech,tak to se Kuba dost nudil, tak mi usnul v autě asi na 30min a pak řádil u rozhledny 6 hodin a pak doma ještě se sousedovic dětma až do osmi - a teď chrní jak zabitej doslova a dopísmene 😀

oskarka
24. dub 2010

Ahoj holky,
zdravím Vás po celém dni stráveném venku.
Byli jsme v Dendrologické zahradě, parááááádáááááá, super jsme si zafotili, poseděli v trávě, vyblbli se, atd... Krásný den.

ilci
24. dub 2010

tak chlapi dorazili až ve 20h, takže Mikeš šel teprve spát 😉

jajdi, když MM dělal v Praze, celkem jsme to okolí prochodili, i Beroun, Benešov, atd.

těším se, až jednou půjdem s Mikšem po stopách kocoura Mikeše 😀 😀 😀

když nám to vyjde, klidně se můžem scuknout, ještě samozřejmě přesně nevíme kam a kdy pojedem 🙂