Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
11. říj 2010

@radus78 @jajdaelda děkujeme 😉
něco už dostal a další dárky budou o víkendu při rodinné oslavě

oskarka
11. říj 2010

Ilci, vše nejlepší Mikuláškovi k narozeninám. Už druhým. To to letí neuvěřitelně rychle!!!

Jajdi, jak to zvládáte? Jak jste se sblížili? Sladili rytmus? Co Kubík na Hozníčka? Atd?

tanuki
11. říj 2010

taky přejeme všechno nejlepší!!!

jajdi, no tím si asi projde každý 🙂 přikládám foto z loňského léta

ilci
11. říj 2010

@oskarka @tanuki děkujeme 😉
hezká fotka 😉

jajdaelda
autor
11. říj 2010

@tanuki 😀 😀 tak takhle se v tom nevyžíval 😀
jinak gratuluji ke změně stavu a přeju ať se brzy opět změní 😉

spetra
12. říj 2010

@jajdaelda Honzík krásný, má od nás bodík... 😉
T máu taky znova plínky... ☹ a dudlík neměl nikdy, nepřijal ho

spetra
12. říj 2010

my měli včera křtiny.... a když už tu byli všechny babičky, oslavili jsme i t. druhé narozeniny... počasí krásné, Jiřík i Tomášek v pohodě, tak se to moc vydařilo.... 🙂

betina
12. říj 2010

@ilci vše nejlepší Mikšovi k jeho krásným narozeninkám,hodně zdravíčka a lumpáren.

já hoky dneska dopadla...byla jsem ráno na tom vyvolávání porodu....noc stála za hovno, protože jsem už byla nervní, na 6.30 jsme tamy byli s MM nachystaní..o adělai monitor atd..a pak přišla vedoucí porodního oddělení a říkala, že se ji nelíbí, že bych měla rodit přirozeně, takže to chce zkonzultovat s primařem, ten ale operoval..čekali jsme 3 hodiny, no a pak tam byli snad všichni svatí a primář říkal, že to neni kvůli dovjčatům, ale té jizvě a že se na mě pro jistotu podívá. že je všechno hezky nachystaný, ale pak mi vyšetřil jizvu a to jsem myslela, že ho zastřelím, i MM říkal, že bylo slyšet, jak jsem vyjekla. je hodně tenká a kdyby mi prý dali tabletu, rupal by. já to všechno chápu, ale proč mě nevyšetřili takhle minulý týden a řekli mi, že půjdeme úplně v pohodě přirozeně?????? no tak jsem celou cestu domů prořvala..)Verunka je už u babi, tak se mi stýská a psychika je fakt v háji, tohle bylo prostě zbytečný, no a zítra mám nastoupit na interní vyšetření, kde mi určitě jen vezmou krev a změří tlak a budu tam tvrdnout jak debil. CS budou provádět ve čtvrtek v celkové..tak aspon MM kluky uvidí....

radus78
12. říj 2010

@betina co na to říct. Je mi to líto ☹ . A musí ti dělat celkovou anestezii? Budem držet palečky ať všechno dopadne co nejlíp.

ilci
12. říj 2010

@betina tak to je mi líto, fakt tě mohli takhle vyšetřit dřív, chápu, že jsi z toho špatná
budeme ve čtvrtek držet palce, ať jde všechno jak po másle

tanuki
13. říj 2010

Beti, cesta blbá, ale cíl bude krásný!!! Je to tak jistější, hlavně, že ten druhý bude taky rychle venku..

jajdi díky, no uvidíme, jak rychle si změním status..momentálně jsem v očekávání MS 😉

jajdaelda
autor
14. říj 2010

Tanu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 😀 😀 Moc držím pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!

jajdaelda
autor
14. říj 2010

Jinak my máme za sebou kontrolu ve dvou týdnech a ve dvou letech - Honzík má 4,05kg a Kuba 17kg a 98cm
jak to maminy zvládáte?

jajdaelda
autor
14. říj 2010

a kde máme @lestep?

jajdaelda
autor
14. říj 2010

od Monči zatím žádné info.... 😔

ilci
15. říj 2010

@jajdaelda Kubíkovi všechno nejlepší, hodně zdraví a energie na spostu lumpáren 😉

jinak koukám, s mírama jste nás předběhli, Mikeš má nějakých 95-96cm a 15kg

Monča se ještě neozvala? snad je všechno v pořádku

jajdaelda
autor
15. říj 2010

@ilci děkujeme 😉
bohužel,od Moni zatím stále nic...doufám,že je jen po narkoze unavená a neměla na psaní náladu a jsou všichni v pořádku....

radus78
15. říj 2010

@jajdaelda taky přejeme Kubíkovi všechno nejlepší, ať to řádně oslaví 😉

snad je Monča OK. Jen je na ni toho možná moc.

oskarka
15. říj 2010

Hezké ráno!!!
Kubíčkovi přejeme krásný narozeninový den, ať dělá rodičům i nadále samou radost!

Jajdi, vy jste byi na dvouleté prohlídce jo? Tak to my jdeme až na tříletou. Ale orientačně má Ondrášek asi 95cm a 16kg.
Snad se nám Moni brzy ozve!!!!

jajdaelda
autor
15. říj 2010

@oskarka
@radus78 holky,děkujeme za přáníčka!!! 😉 Minioslava bude zítra,maminka nestíhá připravit dort 😅

Normálně bychom šli taky až na tříletou,ale protože se dr. nelíbilo,že Kuba hodně vyrostl od roku do roku a půl,tak ho chtěla ve dvou letech vidět...ale je prý vše v pořádku,jede si prý svojí lajnu 😀

lestep
15. říj 2010

ahojky všem.
Moc děkuji za gratulace. Teď jsem vás tak nějak zběžně dočetla. takže když budu v něčem mimo mís a budu se ptát znovu, tak se omlouvám.
Moc děkuji, že jste na nás taky myslely. Doma jsme od středy, ale nedostala jsem se na net. Nechtěli nás pořád pustit kvůli té žloutence.
Porod byl rychlý, za což jsem ráda. Moc jsme se s manžou báli, že to bude zase dlouho trvat.
V 14.30 jsme jely do poradny a po cestě mě praskla voda. tak jsme se otočily a jely domů. daly jsme malého babičce. Převlékla jsem se, ale celkem zbytečně. Té vody bylo fakt hrozně moc. V 15.30 jsme dojely do porodnice. Do 16.15 jsem byla na pásech a sepisovaly se mnou všechny ty papíry. asistentky odbíhaly, protože tam měli paní, co jí dávaly transfúze, krvácela, operovaly jí, no mazec. Takže na mě neměly moc času.to jsem byla otevřená na 3 prsty. V 16.30 mě napíchly flexilu a daly kapat ATB kvůli pozitivnímu výtěru. To jsem měla nepravidelné stahy. kolem 16.40 jsem začala mít pravidelné tsahy po 3-4 min, pak po 2 min. V 17.15 mě asistentka vyšetřila a úplně se lekla, prý je to k porodu. Byla už zašlá branka. Takže od těch 17.30 jsem začala rodit. V 18h se asistentky střídaly, daly mě pak infúzi na posílení stahů. Malej se narodil v 18.47. Bez nástřihu. Jen mám 3 stehy uvnitř. Malého nám daly na pokoj, tak jsme s manžou telefonovaly a rozesílaly sms-teda co jich bylo. Taky jsem měla pořádný hlad, tak jsme dostaly večeři. Takže porod byl rychlovka. I když samozdřejmě bolest to byla, ale nebyla jsem vysílená tlačit, tak jak u Ondráška.
Druhý den dopoledne se za mnou stavila moje sestřenka a oznámila mě, že zemřela moje babička. takže ¨jeden se narodil a druhý zemřel. Bylo mě to moc líto, ale byla dost nemocná a dost se natrápila. Pohřeb byl teď v úterý.
Fotečky dodám později.

lestep
15. říj 2010

beti, myslím na tebe a na kluky.chápu tvoje pocity, já je měla v tu středu, než jsem jela. ještě byly ty mlhy, tak jsem toho fakt měla plné zuby., už jsme chtěla jet rodit a vyplnilo se mě to.

Oskarka- no tedy taky rychlý porod. Já se vším všudy od odtoku vodu, cestu i vyšetření 4 hodinky. 🙂

Dítkům vše nej k druhým narozeninám

Dudi i plíny máme pořád. zatím to neřeším. je čas. než se zžijeme. taky venku jak je zima je to naprd, takže máme čas.

Úřady máme vyřešené, tak jsem ráda.

jajdaelda
autor
15. říj 2010

@lestep Leni...super,že jsi se ozvala...a že už jste doma...
babičky je mi líto 😔 Příznám se,že já mám podobné obavy,protože zatím u nás tomu tak bylo,že když se někdo narodil,někdo jiný v rodině zemřel 😔
já už pomalu sepisuju taky svůj porod 😀

Monče jsem psala sms,a zatím nic 😔

jajdaelda
autor
15. říj 2010

Tak Monča i kluci jsou v pořádku,ale Monče není dobře ☹
Kluci senarodili včera v 8:40 a 8:41 a váží 3:15kg a 3:05kg....víc určitě napíše Moni,až bude fit....

ilci
15. říj 2010

@jajdaelda ty jo, to jsou teda pořádní chlapi 😉 Monče moc gratulujeme a přejeme, ať je brzo v pořádku, ať si může oba chlapečky už jen užívat

oskarka
15. říj 2010

Obrovská gratulace, Moniko, k chlapečkům. Ať je Ti bry lépe a užíváš si tohoto štěstí.

oskarka
15. říj 2010

Lestep, to je fajn, že ses ozvala. Babičky je mi líto, ale takhle to většinou chodí ☹.

jajdaelda
autor
15. říj 2010

@ilci no, taky jsem si říkala,že jsou to na dvojky macci,ale není se co divit, vždyť jí nechali chuděru do 39tt

radus78
15. říj 2010

Moni, gratulujem ke klučíkům a tobě přejeme ať jsi brzo zase fit. Jak se vlastně ti kluci jmenujou? 🙂

jajdaelda
autor
15. říj 2010

@radus78 Radu, Kubík a Honzík 😉 pěkná jména,že?? 😀 😀