Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

rehos
2. bře 2010

Ahoj holky,téééééda po delší době nakouknu a co nevidím 😕 Beti veliká gratulace,to je něco dvojčátka 😵 opatruj se a držím palce ať je všechno ok 😉
jinak my taky očkování bez reakce,v květnu nás čeká poslední a pak až v 5 letech 😉 aspoň dle tabulky povinného očkování

radus78
2. bře 2010

ilci, prý někde kde se to jmenuje Nádvoří u Bukáčků

jajdaelda
autor
2. bře 2010

ahoj holky...
ilci..u nás bylo očkování taky naštěstí bez reakce....
spetra..u nás to v případě holky bude asi tak,ale jak říkáš,co nadělám.....

tanuki
2. bře 2010

Tak já dnes pro jistotu testila, neb se jdeme ve čtvrtek asi opít (ochutnávka vína 😅) no já když si dám 4dcl, tak budu asi mít dost..a nic teda 🙂 ale zároveň sjem se stále neobjednala k té zubařce ani na plicní, ani muž neodeslal žádný životopis, takže se k mimi vůbec neblížíme 😠

jajdaelda
autor
3. bře 2010

tanu,ono,pokud by to bylo v počátku,tak by to ničemu nevadilo....už jsem to tady určitě psala,že jak jsem byla těhu s Kubou,tak jsem to nevěděla a byli jsme na soukromém koštu u vinaře a ochutnali všechny odrůdy bílého,co tam měl a že jich bylo 😀 ...v šest jsme šli do sklípku a v osm už jsem o sobě nevěděla 😀
jinak já byla v po a út v práci a zjistila jsem,že už vím,proč jsem u Kuby o těhu ani nevěděla,ač mi možná bylo blivno...právě díky té práci,protože jsem myslela na něco jiného....
no a málem jsem se tam prokecla,protože tam byla kolegyně,co je v 5.měsíci a čeká dvojčata a tak jsme se bavily,co je lepší,jestli 2 najednou nebo po sobě a já na to,že takhle to bude mít alespoň za sebou,kdežto když je člověk těhu a k tomu prcek,tak je to určitě náročnější no a v tu chvíli jsem se musela zarazit 🙂
O víkendu to řekneme mojí mamině,tak alespoň před ní už se nebudu muset hlídat....

ilci
3. bře 2010

Radu, na kolik tam jdete?! my máme U Bukáčků v sobotu oběd na 12h (pokud si to servírka napsala)
jinak jsme tam měli taky svatbu 😀

radus78
3. bře 2010

ilci, tak to chceš po mě moc 😀 Já vím kdy a kam se mám pokusit dojet. Zbytek jsem nechala na Terce 😀 Zjistím a dám ti vědět, ju?

tanuki
3. bře 2010

téda, tak vy se uvidíte naživo? 🙂
Holky, Veru začal zlobit 😔 jsem z toho dost vyřízená..Byla zlato..

ilci
3. bře 2010

Radu, já jsem si jen říkala, že kdybyste tam měli být odpoledne, tak se tam můžem ev.potkat 😀
jako jen se vidět, každá máme vlastní program 😉

jsme po očku, malej byl v přípravně nějakej akční, lozil po židli, rval žaluzie apod., ostatní děti spořádaně seděly 😀

jajdaelda
autor
3. bře 2010

tanu, a copak provádí???

ilči...tak ať je to bez reakce 😉

tak jsem se právě zkusila obléct do riflí...no a sice je zapnu,ale je to natěsno 😒 takže musím najít těhu gatě a doufat,že už nebude zima....

ilci
3. bře 2010

jajdi, tak už?
já měla jen jednu těhu sukni, jinak jsem měla svoje věci, takové volnější, ke konci jsem to tapínala na sichrhajzku

radus78
3. bře 2010

já měla jedny těhu kalhoty, které se ohrnovaly do 3/4 a taky jsem s tím vystačila 😀

ilci, tak máme tam plánovaný oběd, ale pokud tam bude plno, tak jsou v plánu i další varianty na restauraci. Takže se tam pravděpodobně mihnem kolem oběda, ale jestli to bude v 11 nebo později to nevím...

tanuki
3. bře 2010

nespolupracuje, odmlouvá, zakazování nepomáhá - např třikrát po sobě vyndala ze skřínky mouku a začala jí rozhazovat po zemi. To už jsem nevydržela a plácla jí přes plínu.. No a když se na to chystala počtvrté, tak jsem zařvala NE a ona mi odpověděla "baci" 😢 😔

spetra
3. bře 2010

tanu: to bohužel znám... ☹

lestep
3. bře 2010

Můžu k vám do klubu těhulek?
Tak vám hlásím návrat od Dr. z ultrazvuku. Jsem 7+3 a je tam jeden bobíšek, naštěstí. měla jsem strach, aby nebyly dva.Jako u beti. A krásně nám tluče srdíčko. 🙂 😎 😉 😉 😉 😉 😲 😝 tak máme moc velkou radost.Za 3 týdny na krev a pro průkazku. 🙂
Tak kdo se přidá? 😉

rehos
3. bře 2010

No holky vy to tu rozjíždíte,supér 🙂 lestep moc gratuluju,je to krásný 😵 😉
Tanuki Maru je občas na zabití,nemá problém když jí nevyhovím nebo něco zakážu hodit sebou o zem,já si jí samo nevšímám ale nejhorší to je když jdeme ven a potřebuju ji oblíknout,to je pak jak hadrová panenka která se prostě nepostaví a nepostaví,někdy už jsem zoufalá 😠 prostě někdy je zlatá a jindy grrrrr....

spetra
3. bře 2010

tak lesptep blahopřeju mooc k miminku se srdíčkem....
holky: manželovi v neděli zavolal šéf, že zítra není práce a v pondělí jim řekl, že možná už nikdy nebude... teď se snaží sehnat nějaké nové kšefty... a my máme vyčkávat... 😠

rehos
3. bře 2010

spetra to nejsou příznivé zprávy,držím palce aby se to obrátilo a práce byla 😉

lestep
3. bře 2010

díky holky. Snad bude vše v pořádku 🙂

spetra- teda, tak ať manža brzy najde nějakou jinou práci. je to dneska těžké.

jajdaelda
autor
3. bře 2010

jé Leni 😉 😉 ...tak to moc blahopřeji!!!! I k srdíčku.... to budeme mít termín někdy u sebe 😀
no super,hezky se to rozjíždí...
tanu...tak to je asi normální...já mám pocit,že někdy Kuba dělá vše zakázané - žaluzie,krb, leze na okno nebo na židli nebo prostě prudí...všichni říkají, že je úžasnej,jak mu stačí říct něco jednou a podruhé už ví, o co jde,což souhlasím,ale ne v případě,že něco nesmí...to se můžu umluvit,občas ukřičet,ani plácnutí nepomůže...prostě to prckové zkouší,no....
Peti,tak to mě fakt mrzí,doba je teď hrozná,co se týká práce,žádná jistota...moc,moc držím pěsti,aby to bylo jen a jen lepší...

jajdaelda
autor
3. bře 2010

holky, potřebuju poradit...sháním pro Kubu ještě golfky,nějaký bytelnější...zkoušela jsem Patron,protože jsem s ním spokojená,ale ty mají nosnost jen 15kg!! 😲 😲 ,takže to bychom měli tak na 2 měsíce 😅

tanuki
3. bře 2010

hehe, já tak já tu o mimi mluvím a ostatní činí 🙂 lestep, ty tajnůstkářko 🙂 moc gratuluju! Takže je tu teď víc těhulí než netěhulí 😀
Spetro, to je hnus, teď, ale snad se brzo něco najde. My budeme vědět až tak koncem dubna nejdřív 😔

lestep
3. bře 2010

jaja. díky. no no, tajaila jsem, raději. přece jen jsme měla strach, ale nutkání bylo tedy velké. 🙂 hm, tak s kočárkem jsem zvědavá, jak to dopadne u nás. necháme to zaím koňovi, te má větší hlavu, jak se říká. 😉

tanu. tak jdete do toho? zbývá ti ještě hodně školy? nebo už končíš?

ilci
4. bře 2010

teda, holky, vy to tu rozjíždíte !! 😀

lestep, gratulka k srdíčku
koukám, že na podzim další baby boom 😉

spetro, to je mi s prací líto, snad to bude brzo lepší

lestep
4. bře 2010

ilci- díky. 🙂 pojď se přidat. 😉

lestep
4. bře 2010

Holky koukněte na Vizitu, kdo včera neviděl. Je to fakticky úžasný, skvělý, co ti doktoři dokázaly. 🙂
http://archiv.nova.cz/vizita/

radus78
4. bře 2010

lestep, téééda to jsou věci, gratulujeme k srdíčku 😉

spetro, snad TM něco najde. Dneska je na zaměstnání doba zlá ☹

Tanu, u nás taky slovo ne nějak ztrácí význam. Úplně ho ignoruje. Dneska se mi pustila do šlupek od brambor. Stačí se jen otočit a to jsem jí minutu před tím říkala nenene to nesmíš.

spetra
4. bře 2010

díky holky, no mě na té práci nejvíc děsí, že už si myslím že nesežene práci jako řidič, kde by byl každý den doma.... a co já tady nikoho na hlídání (jen jedna kamqarádka a ta je ve 31 tt a ještě druhé malé dítě má doma)... manžel celý týden pryč a já těhotná... porod... a tak....
to je super že je tu víc těhulek než netěhulek....už si to písněte do profilu, at se tady necítím tak sama... 😉

spetra
4. bře 2010

jajda: kolik váží Kubík? někde jsem na koníku diskuzi na golfky pro těžší děti viděla, koukni po tom...

lestep
4. bře 2010

spetra. asi je to záhul tahat malýho jako těhule, že? kolik váží?