Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

spetra
8. čer 2010

@betina taky se těším až to budu mít za sebou... 😉
určítě jsou chlapáci v pořádku... záhul to asi bude fakt pořádný.... ale zvládneš to!!!! už máš vybraný kočárek?

@tanuki brahopřejem tatkovi t ukončení školy! tak a nejlépe je to oslavit výrobou sourozence pro Venrunku... 😉

jajdaelda
autor
8. čer 2010

tak s tlakem já jsem na tom opačně - většinou tak 90/50...
beti, tak chlapečci 😀 to je super, a neboj, třeba se vyřádí v bříšku a pak budou klidnější...anebo se Verča s jejich příchodem zklidní....a prcci mají stejnou váhu, jako ten náš 😉
tanu..ono to zatím nějak s tou školou jde...přiznám se, že to asi díky těhu moc neprožívám...tak jak to zatím vypracovávám, tak myslím,že jsem schopna bez učení ke každé otázce něco málo říct...a pokud nebudu mít okno,tak to snad zvládnu..na diplom nejedu, jen na titul 😀 ...a v komisi budu mít 4 chlapy, tak snad se jim mě,coby těhotné trochu zželí 😀 😀
jinak manžovi velká gratulace k zakončení studia 🙂 Taky máme promoci v červenci,ale asi nikam nepojedu...s prckem to nemá smysl a v mém stavu se trmácet přes půlku republiky ráno tam a pak zase zpátky a týden na to jedeme pro změnu na Moravu 😀
Peťko, proč píšeš ty zavináče a jména? Viděla jsem v blogu, že tady je nějaká nová funkce,ale nikde ji nenašla 😕

spetra
9. čer 2010

@jajdaelda to klikneš na to odpověz vedle příspevku na který reaguješ... je to přehlednější... a navíc se to objeví na hoře: zmínky o mě.... takže kdyby jsi třeba nedočítala diskuzi... tak o to co bylo adresováné tobě nepříjdeš... 😉

jajdaelda
autor
9. čer 2010

aha...tak teď už to vidím,ale před tím jsem to tam buď neměla anebo byla slepá 😅

tanuki
9. čer 2010

hehe, to já jsem to už použila, ale zavináče jsem vypisovala, to mě nenapadlo, že je to k tomu "odpověz" 😀
Jajdi, to chápu, že se kvůli tomu nebudete trmácet. Obřad snad přežijeme a na oslavu mám vytipovanou restauraci přímo u nejkrásnějšího hřiště, co znám 🙂 tak to snad vyjde, protože představa, jak se mi tam nespokojené dítě 3hodiny kroutí mezi stolama a já se ho snažím trochu usměrňovat 😝

lestep
10. čer 2010

@oskarka krásná fotečka 🙂
@betina to je dobře, že kontrola dopadla výborně. neboj, nebudou to divočáci. jak cítíš pohyby? hýbou se tam hodně? mě přijde, že ondrášek byl v bříšku teda akčnější a nebo je to tím, že já toho moc nenaodpočívám. 😲

lestep
10. čer 2010

@spetra jak je?
@jajdaelda jak jde učení?

radus78
11. čer 2010

to je pařák co? Já doufám, že už máme pro letošek nemoci za sebou. V pondělí Anička zvracela a nechtěla nic pít, tak jsme s ní šli na pohotovost a oni si nás tam nechali na kapačky. V úterý nám řekli, že podle výsledků jsme infekční a že nás musí převézt na infekční na Vsetín. včera nás pustili domů. Už je jí dobře, jen ještě nesmí mlíko a má dietku kvůli horším jaterním testům.

@betina, Anička byla v bříšku hrozný kliďas. Furt do ní drbali aby se hýbala a teď je to živé stříbro 😀 😀
@tanuki, obrovská gratulace taťkovi k ukončení studia 😉

jajdaelda
autor
12. čer 2010

jejda radu, tak snad už to bude dobrý ...
pařák to je strašnej, jsem si vzpomněla na spetru, jak psala, že se jí v těhu snad vyhnou...no snad aspoň ten porod nebude mít v takovém horku....kámoška, co měla termín 3., tak porodila ve středu,takže jí chytly ty největší vedra, ale malej to prý snáší v pohodě....
lesti..učení - ještě mi chybí vypracovat asi 5 otázek a pak se to naučit, ale to nějak zvládnu 😎

betina
12. čer 2010

ahoj holky,

radu, to mě moc mrzí, ale myslím si, že už to máte snad minimálně na tenhle rok vybraný ☹ přejeme Andulce rychlou rekonvalescenci. nechali tě v nemocnici bez řečí s ní?
Tanu, vy si užijte oslavu a rovněž gratuluju!!!!
Spetri, kočárek ještě nemáme vybraný, na konci června je tady veletrh s kočárkama pro dvojčata, tak tam půjdeme a pak se rozhodneme. Máš už nachystaný všechno, výbavu i do porodnice?
tak my včera grilovali a Verunka tam řádila se svým ženichem o měsíc mladší 😀 až do půl 10, lítali tady v areálu s holýma zadkama a hulákali, tak jsem čekala, kdy někdo zavolá sociálku a naivně jsem očekávala, že by Veruš mohla spát dýl, o půl 6 budíček 😒

spetra
12. čer 2010

jj, tašku do porodnice jsem zabalila včera, měla jsem už ost silné poslíčky,,,,, tak mě to vyprovokovalo k zabalení...
jj, vedra jsou hrozný, ale jeeště žiju... 😉 co vy ostatní těhotné jak to snášíte, já to blbě nesla ty vedra při těhotenství i s T. když jsem byla v podobných týdnech jako vy...
radu: hlavně at už je v pořádku...

lestep
12. čer 2010

@spetra docela to jde. chodíme ven až je menší hic. zatím se to dá 🙂
@radus78 tak snad už bude líp, viď?

@betina máte užnějakou představu o kočárku? co rodina? je vše ok? psala jsi na začátku těhu nějaký neshody, už je líp?
@jajdaelda a kdy máš státnice?

radus78
13. čer 2010

@spetra no já doufám, že máš na někoho mobil ať hned víme, že si porodila 😀
Holky díky. Aničce je už evidentně dobře. Jen do pití ji furt musím nutit.

betina
13. čer 2010

spetri,ono je to asi o celkové fyz.kondici, já včera v těch vedrech už skoro brečela, šli jsme s malou a MM na zmrzku, to je tak 500m a já muselá dělat 6 přestávek, po všech lavičkách, děsím se toho, co mě čeká v létě ☹
lestep, představu máme, ale blbý je, že ty dvojčátkový kočárky jsou hodně drahý ☹ a 30.000 za kočárek fakt dávat nechceme. jinak neshody už dobrý, už si všichni zvykli, že jsou prostě dva, spíš ted všichni řeší technické věci, jak to budu zvládat, ale neposlouchám je.
radus, jsem moc ráda,že Ani je líp!

jajdaelda
autor
13. čer 2010

lesti...21. obhajoba a 30. státnice...
jako ta vedra byla šílená....včera už jsem toho měla fakt dost, docela mě bolejí nohy, mám je tak nějak těžký
spetra..ještě pár dnů vydrž, i když toho máš holka, asi už dost, viď 😉
já doufám,že těch veder moc přes léto nebude...není to dobrý ani pro prcky,když nemůžou pořádně běhat venku...

ve čt jsem byla na kontrole, tak vše je v pořádku, přibrala jsem za měsíc 4kg 😠 ,ale to je tou rozežraností na dovolený a taky myslím,že začínám zadržovat vodu....dr.mě sprdla,že mám nosit stahovací punčocháče kvůli křečákům (ne,že bych na ně trpěla,ale už leta mám jednu žilku viditelnější a ona si jí všimla teď),tak jsem slíbila,že si je pořídím,ale ona má představu,že je mám nosit každý den a to si fakt v těch vedrech neumím představit....jinak prcek dobrý, byl i utz, protože nemohla najít přes to naslouchátko srdíčko,chvíli ani přes utz ne, tak byla docela vyděšená (ale já v klidu, protože prcek akorát kopal),ale pak našla srdíčko, zkontrolova i 4 komory a šla jsem domů, kontrola za 3 týdny

jo a včera jsem ostřihala Kubu 😉

jajdaelda
autor
14. čer 2010

tak koukám, že je opět renovace koníka 😠 a teď to tedy vypadá dost hrozně..snad to ještě upraví...

tak mi přišlo hodnocení bakule, a od vedoucího mám za B a od oponenta za A 😕 ..to jsem jako fakt valila bulvy, čekala jsem tak C-D...tak teď to jen za týden obhájit,ale to snad už zvládnu 😉 no a pak ty zkoušky...nejhorší je,že u učení usínám ☹ a za pochodu se moc učit neumím... a hlavně, začíná se na mě projevovat těhu demence v podobě plácání nesmyslů..něco si myslím,ale řeknu úplně něco jinýho,tak doufám,že mě to nepostihne u zkoušek 😀

betina
14. čer 2010

Jajdi, no snad s tebou ještě přestanu kamarádit 😀 😀 ne,ne gratulace, jsi šikulka! já si vůbec nedokážu představit učit se...

spetra
15. čer 2010

nebojte dám vědět, až se prcek narodí... jajda: no už se mi moc vydržet nechce, už si začínám vybírat termíny.... 😀 no jo, kdyby to bylo tak jednoduché... já teď přibrala za 14 dní 3 kg... 😠
jajda: moc blahopřeju k bakalářce a držíme dál palečky.... Kubík je Ti hrozně podobný... 😉

lestep
15. čer 2010

@betina to máš pravdu, kočárky jsou mega drahý 😒
@jajdaelda tak držíme pěsti. 🙂 to zvládneš, neboj.gratulace k hodnocení práce. 🙂

ilci
15. čer 2010

jajdi, gratulace

holky, byli jste někdo s dětma na očním?
prý se chodí v roce, no my nikde nebyli, ať něco nezanedbám 😒

jajdaelda
autor
15. čer 2010

ilci...na očním jsme nebyli...tedy byli asi ve 13. měsíci, kdy měl Kubča ječný zrno a tam nám dr. řekla, když jsem se jí ptala, jestli se dá už zjistit oční vada (neb sama ji mám), tak ať přijdeme až tak ve 2 letech

jajdaelda
autor
15. čer 2010

spetra...7.7. je hezký 😀 ,ale to se moc od toho Tvého termínu neliší 😀

lestep
15. čer 2010

@ilci na očním jsme nebyli a zroan dneska o tom luvily v sama doma, že na oční kontroly se nemusí chodit. jen když jsou děti nedonošený, tak si je dr. zve sám, ale jako preventivně. prý to vyšetřuje pediatr.

spetra
15. čer 2010

@ilci ilci: na očním jsme nebyli a je prvně to slyším že by se melo v roce... 😲

ilci
15. čer 2010

právě mám několik kámošek z okolí, které už dostali i od pediatra doporučení, aby šli v roce na oční, děti nedonošené nemají, tak mě to překvapilo
u těch předčasně narozených to chápu

jo 7.7., jsem si tu před několika měsíci malovala 10.10. a prcek měl jiný názor
a teď se mi to plete, kdy se vlastně narodil 😀

spetra
16. čer 2010

ilci: 😀 proto bych klidně brala už i zítra, 17. stejně jako T. aspon by se to nepletlo... 😉 přenášet 9 dní do dalšího měsíce už bych ale nerada....
dnes jsme zvládli poslední výlet na Konopiště vláčkem.... tak už mi nic neuteče... takže teď už čekáme na brášku... 😉 tak uvidíme jestli mu to bude trvat týden nebo měsíc... 😉

jajdaelda
autor
16. čer 2010

spetra 😀 no, ještě týden a už by to byl porod v normálu 😉 ...jsem sama zvědavá, kdy si Jiřík vzpomene 🙂 doufám,že mi pak hned písneš 😉

jajdaelda
autor
16. čer 2010

jééé...teď jsem si uvědomila, že příští pátek má termín jiná kámoška..a pak 14.7. další 😀 a podsousedka má termín 28.7.,ale ta řekla, že bude rodit 11.7.,takže červen a červenec vypadá nabitě 😀

spetra
16. čer 2010

@jajdaelda to je teda nabito.... já už když jsem otěhotněla tak jsem řekla že se narodí 11.7., asi je to nějaký zvláštní datum...
taky Ti to utíká 25 tt... 😲

oskarka
16. čer 2010

Ahooooooooj holky,
omlouvám se, že jsem tu delší dobu nebyla, ale pořád někde couráme, jsme na návštěvách, máme návštěvy, atd.
Jak se všechny máte?

Spetro, za chvíli budeš mít dítko u sebe, to to letí, neuvěřitelné.
Jajdi, gratuluji k té práci, super!!!