Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
10. únor 2010

hotovou jíšku nepoužívám, tak nevím

tchýňka je učitelka a ředitelka na ZŠ, šla do důchodu, když se Mikeš narodil a mám pocit, že se jaksi nudí, tak nám začala i do všeho kecat 😉

tanu, takže plánuješ to těhu, jestli dobře chápu?

lestep
10. únor 2010

tanu- já beru chlorelu- řasu a jsem spokojená. dala mě docela od září dohromady. a ještě gravital nbebo něco takovýho. Jé tanu? taky to dobře chápu?

ilci- m, tak takovou tchýni. no nevím.

Jíšku nemám ráda kupovanou, radši domácí.

betina
10. únor 2010

ahoj holky,

tak s těma tchánovcema jste mě fakt pobavili 😀
jo ono je to těžký, když chodí hodně je to špatně,když nechodí vůbec, je to taky špatně 😠 s jídlem u tchánovců je to super, babička vaří moc dobře a spíš jsme tam přejezení, jako být celý odpoledne o čaji, tak to je teda síla, to mě mrzí ☹
holky, vy se takhle hromadně plánujete rozmnožovat? 😀 já brala dřív calibrum baby plan.

tanuki
11. únor 2010

Beti, zas tak hromadně snad ne 😀 😀 😀 😉

No nevím, ve škole mě teď čeká 5týdnů G., takže učení se všemožných komplikací 😖 nejsem psychicky moc silná.. třeba stáhnu prdel a začnu brát HA. 😀
Taky mě přepadají velmi sobecké myšlenky...že se teď máme (neberte to jako vychloubání prosím) moc krásně, máme miloučkou, moc šikovnou holčičku, která zdá se zdědila z obou našich rodin to nejlepší. Co když bych měla dítě, postižené... nebo jen velmi zlobivé... a pohodička bude pryč. Zkažený život pro nás všechny tři. Vím, jsem blbá, ale mě tyhle myšlenky prostě trochu přepadají a zároveň nechci jednináčka..
No, jsem ve stejné situaci jako před V. kdy jsem si říkala, že ještě takhle na škole..když se vyvede, bude to ráj, kdyby ne, tak peklo. Zatím to teda ale vypadá, že do toho půjdeme a doufám, že už v tom nejsme 😀

řasy jsou fajn, a Nori vločky stojí do 30ti Kč 😉 dají se používat místo petrželky do polévky.

jajdaelda
autor
11. únor 2010

ilci...to je docela síla,u nás je to naopak,pořád by do nás něco hustila...až se cítí dotčeně, že nechci domů buchtu apod...jenže to je většinou kynuté nebo smažené a to já opravdu nemusím a manža sladké nejí skoro vůbec
tanu...jj,plně Tě chápu,tyhle myšlenky jsme měla taky,na druhou stranu jsem přesvědčená, že i druhé těhu bude pohodové, druhé mimi bude tak klidné a rozumné jako Kubík, prostě si nepřipouštím něco špatného..

já se včera dozvěděla,že spodní sousedka (horní je těhu), je také těhu (za což jsem moc ráda,protože nedávno o mimi přišla 😔 ),tak je znovu těhu a mají s horní sousedkou stejný termín,úplně na den 😀 Tak si ty jejich manžové dělali srandu,že tady zrovna v tu dobu jezdil elektrikář z ČEZu 😀 a že budou muset se optat,jestli náhodou taky já nejsem těhu 😀 😀 Tak to tady budeme mít letos miminek 😎

já beru akorát listovku a jod, jinak nic. Myslím,že to je zbytečné,když mám celkem pestrou stravu - dost ovoce i zeleniny. Akorát je to teď přes zimu docela palba a kvalita není zrovna nic moc...

jajdaelda
autor
11. únor 2010

jo ilci...ale to s tím zaostáním...to by mě pěkně nasr.... 😠

lestep
11. únor 2010

jaja- tak to asi fakt jezdilpán z čezu že? sranda. 😀 a jaký bereš jód?

spetra
11. únor 2010

jé jajda: to bude miminek... 😉
já brala calibrum baby plan, už 2 měsíce před otěhotněním a pak I. trimest... teď už jen železo na předpis...
ilri: to je hnusné s tím zaostáváním... pstě kadžé dítě je jiné... a některé ěci bude umět Mikeš určitě zase první... co jis jim na to řekla?

tanuki
11. únor 2010

Ilči, nevěřím tomu, že by byl manža v Mikešově věku šikovnější 🤐 😀 jen už si to nepamatujou... Tak víc přemýšlí než činí, no 😉
No, je to zvláštní.. Rodiče od švagrové jsou moc pohodoví, ale taky nenabídnou hlídání i když jsou oba v důchodu, je to první vnouče, těšili se...

lestep
11. únor 2010

ilci- taky bych je nebrala vážně a nic na to neříkala, když říkají že je zaost. vůbec bych to nebrala v potaz. každé dítě je jiné. jsou to hnusný řeči. 😠

tanuki
11. únor 2010

nemáte někde ten čínský kalendář?

jajdaelda
autor
11. únor 2010

tanu...mrkni na www.pohlaviditete.cz tam jsem totiž zjistila,že se ten věk počítá trochu jinak 😉

jajdaelda
autor
11. únor 2010

tanu...že byste opravdu už plánovali??? 😉

rehos
11. únor 2010

Ahojda holky,po velmi dlouhé době k vám nakukuju jak se máte a koukám že už jste začaly druhé kolo,Spetro gratuluji moc 😵 jajdi tobě přeju ať se brzy přidáš ;-

Co vaše dětičky?Maruška mi stále odmítá nočník,teda už na něm docela vydrží ale nikdy tam nic neudělá,dokud nechodila používaly jsme ho každý den a pak to uhaslo,jinak kočár ráda nemá takže ho skoro nepoužíváme,mluvit se jí taky moc nechce,říká pár slov a umí napodobovat zvířátka,jinak je hrozně šikovná co do motoriky,moc ráda vaří a kamkoliv jde tak s kabelkou,dáma každým coulem 😀 Jinak sama baští a poslední dobou absolutně odmítá abych jí pomáhala,to radši nebude jíst.Už se nám blíží rok a půl,hrozně to letí...

tanuki
11. únor 2010

rehos, zdravíme jajda už je, jen to tam nemá zapsané, ještě nebyla na kontrole..

Jajdi, podle tohohle mi Verunka nevychází 😀

rehos
11. únor 2010

Jéé tak to gratuluju jajdi 🙂

ilci
11. únor 2010

tanu, tak už jo? 😉

spetro, byl u toho jen MM, já bych jim řekla svoje
že s mluvením je to asi dědičné v jejich rodové linii, páč tchán má frekvenci větu za hodinu 😀

rehos, tak už máte doma malou slečnu, s tou kabelkou to musí být super

ilci
11. únor 2010

jinak mi dnes po cca 1,5 měsíci přišla odpověď z Yamahy, že můžem přijít na zkušební lekci
mají to středa a pátek na 9h 😝
my jsme tou dobou dnes teprve vstávali, páč Mikeš poslední dobou od půl paté do 6h nespí a vstávání v 7h už mě nějak vyčerpávalo 😀
uvažuju, jestli tam vůbec chodit, páč prcek je čím dál tím větší mamánek
teď jsme šli ke kámošce na návštěvu a řval asi 10min v předsíni, jsem se ani nemohla zout
na plavání mě zase pevně drží za plavky, abych mu náhodou neutekla, nechce si ani sednout na bazén a skákat 😅

tanuki
11. únor 2010

my už jsme se na plavčo vykašlali. Právě, mezi dětma je celkem málo, jednou týdně tak..asi to chce sourozence 😀

No holky a přidáte se někdo? 😀

ilci
11. únor 2010

MM prohlásil, že mu Mikeš úplně zatím stačí 😀 😀

byla jsem právě u kámošky, co má půlroční holčičku, Mikeš jim tam všechno prozkoumal včetně baru (ale já ji varovala), furt jsem ho musela hlídat
kámoška trošku nestíhala, je zvyklá na hodnou spavou holčičku 😀 😀

rehos
11. únor 2010

Ilci jednu fotku s kabelkou mám v albu Maruška roste dál 😉
jinak jsme vám jukla do lab,některé teda moc fotek nemáte ale děti jsou moc pěkné 🙂
tanuki takže se chystáš taky?přeju vám všem ať vám vyjde druhé kolo,děti sourozence potřebují 😉 my už máme vybráno 😝

ilci
11. únor 2010

rehos, super 😉

spetra
11. únor 2010

ilci: tak aspon nějakou výhodu to mamánkovství má... T. je taky mamánek... ale jen tehdy odejdu od něj já, nebo ho "někomu" na vteřinu půjčím, ale on si klidně lítá kde se mu zachce... 😠 a já za ním furt lítám, než si vyzuju třeba ty boty tak za ním 4 - krát běžím....

radus78
11. únor 2010

Tak Anička a MM tu rýmu chytli ode mě. Tak Tanu asi přijde i na tu odsávačku na vysavač. Smrkání nám moc nejde 😝
Na plavčo jsme měly jít zítra, tak jsem ho zrušila.

Ilci, Anička taky nechce mluvit, ale to rozhodně nemá po tchánech. Tchýně tu pusu nezavře 😀. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla, že ji vlastně nikdo neposlouchá 😀

Tanu, já se zatím nepřidám 😀

spetra
11. únor 2010

my teda zatím odsáváme vysavačem furt, T. ještě sám nesmrká, ale je pravda, že ho to moc neučíme... ☹

ilci
11. únor 2010

no já zítra asi zkusím tu zkušební hodinu a uvidím, jestli se ode mě Mikeš odlepí nebo budem furt jak siamská dvojčata
buď to půjde nebo ne 😀

jinak jsem se dneska pobavila, jak jsou ty děti už chytré
vařila jsem Mikšovi vodu na kaši a za chvíli slyším z kuchyně Ham, ham!
Mikeš stál s bryndákem u linky, ukazoval na varnou konvici a pořvával 😀
už má zmapované, že bude kaše, potvora 😀 😀

ilci
11. únor 2010

jo a dnes mi došla sms, že je výpadek vakcín, takže se nám očkování zase odkládá

lestep
11. únor 2010

jani- tak koumá, že jsi je teda všechny nakazila. 😉

ilci a co řekne malej za slova?

tanu- kolik ti zbývá školy?

ilci
11. únor 2010

lestep, jen fakt základy - mama, tata, ham (to platí i pro dudlík), mňam, baba, gaga, dede, to je myslím všechno

jajdaelda
autor
11. únor 2010

tanu..tak to je super zpráva...možná stihnete ještě říjen 😉

je rehos, Tys nás našla 😉 děkuji....zítra po kontrole snad zapíšu 😉

radu, s tou rýmou mě to mrzí, je to neskutečný,jak se to dokáže těch prcků držet 😠

ilci...tak Kuba se na Yamaze taky prvních 20minut rozkoukává, při samostatné 10timinutovce se zapojí tak za 8 minut a nejčilejší je,když hodina skončí 😀 ...beru to tak,že je aspoň chvíli mezi dětmi....

lesti..no doufám,že jsem ten bacil trochu rozprskla 😀 ..ale co já,vlastně spetra s tím začala 😉

a Kuba taky nemluví...jen tata, ba (jako bác), bo (jako bota), ham, ha (jako haf)...jinak nic..ale to mě fakt netrápí,protože kompenzuje to tím,že fakt rozumí,co po něm chci....