Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

oskarka
25. říj 2011

@radus78 GRATULUJEME!!! Koukám sem a vidím Tvůj status - nádhera!!!!

tanuki
25. říj 2011

jů, tak moc gratulujeme! Tak se pochlub, jak superrychlý 😉

u nás míry 3m 59cm a 6,5kg 😀 a 3roky 92cm a 12kg, Veru začíná být nejen drobének, ale i prcek ☹

radus78
27. říj 2011

děkujem ke gratulacím 😉

@tanuki superrychlý byl tak, že jsme to do porodky málem nestihli 😀 Vzbudila jsem se v cca 0,30 a šla na záchod. Zjistila jsem, že mi odešla zátka. Tak jsem si lehla zpátky do postele. Začla jsem mít slabší kontrakce, ale normálně jsem s nima ještě dřímala asi do půl druhé, kdy mi prdla voda. Tak jsem šla zas na záchod. Tam jsem měla teda průjem jak prase, pak jsem zavolala našim ať přijedou hlídat Anika. To jsem si myslela, že mám furt dost času. Dala jsem ještě sprchu. MM už stál nervozní oblečený v chodbě, naši přijeli a já jim furt tvrdím, že máme spoustu času. Došli jsme k autu, na něm námraza, tak jsem čuměla na hvězdy a MM škrábal. Já si sem tam rozdýchala kontra. Sice jsem je měla co 3 minuty, ale to jsem měla i u Anika. Dojeli jsme do porodky (cca 5 minut od domu) někdy tak kolem 2,15. Došli jsme tam, PA mi dala noční košili, řekla, že mě prohlídne. Tak jsem se převlíkla a sestra, že jdem rovnou rodit. Tak jsem přešla na sál. Na MM jen navlíkli nějakého andělíčka. Rychle zavolali doktorku a sestru z novorozeneckého. Než si MM skočil do tašky pro foťák, tak Markétka byla venku 😀 😀 😀 Prý kdyby jsme nebyli místní tak to nestihnem 😀

oskarka
31. říj 2011

Krásný den,
máme za sebou víkendové oslavičky Ondráška, bylo to fajn. Žádné megaakce, jen rodina - u prababičky, u babičky Svatavy a pak doma (přišli k nám i moji rodiče a sestra, tak to bylo milé).
Ondrášek je nastydlej /dnes jsem pro jistotu zašla k MUDr, tak nic vážného - průdušky čisté, dostal kapky do nosu, které se dělaly v lékarně a jsou na 5 dní/.

@radus78 Pěkný. Vida, jak to šlo všechno rychle. Já byla ráda, že i u nás to mělo rychlý spád🙂.

spetra
9. lis 2011

Ahojky, tak se hlásím po dlouhé době....
T. má měl na 3 leté prohlídce 14 kg a 96 cm... rozdíl váhově mezi klukama není ani 2 kg 😲
T. zjistili ploché nohy a vodní kýlu, na začátku února ho čeká operace....
jinak kluci už pořádně lumpačí... furt se honí, ječí, smějou se.... 😉

tanuki
10. lis 2011

ahoj, nakukuju, da nejsou an cestě nějaká třeťata 😉 😀

Spetři, to je Tomáš na kluka celkem prcek, ne? Veru má 92 a taky je prcek...kg 12-ale byla před obědem a nenapitá, takže má spíš tak 12,5...no a Dája, ta jí těžce dohání, ta má teď 7, což měla Verča v půl roce 😀

tanuki
10. lis 2011

ahoj, nakukuju, da nejsou an cestě nějaká třeťata 😉 😀

Spetři, to je Tomáš na kluka celkem prcek, ne? Veru má 92 a taky je prcek...kg 12-ale byla před obědem a nenapitá, takže má spíš tak 12,5...no a Dája, ta jí těžce dohání, ta má teď 7, což měla Verča v půl roce 😀

spetra
11. lis 2011

@tanuki nestraš!!! 🙂 u nás fakt nehrozí..... co vy už se snažíte o třetí? 😝 A jak se bydlí?
jj, Tomášek je hlavně hubenour, vyloženě malý mi nepříjde.... a Jiřík je zase pěkný cvalík.... jestli to tak půjdde dál do léta Jiřík Tomáška váhově předběhne... 😉

jajdaelda
autor
23. pro 2011

Ahoj holky,koukám,že nám to tady nějak umřelo ☹
doufám,že se máte všechny moc fajn,užíváte si předvánočního shonu a hlavně,že jste všichni zdraví.
Přeji vám krásné Vánoce a ať očka vašich dětí září jen štěstím.

oskarka
1. led 2012

Krásný Nový rok, přeji.
Věřím, že jste si užili pohodové Vánoce a vstup do nového roku byl poklidný.
Škoda, že už se tu moc nescházíme, tak třeba v tom roce letošním to bude lepší?? 🙂

oskarka
12. zář 2012

Holky, kde jste? Už ani nenakukujete? Jak se všechny máte?

tanuki
31. říj 2013

@oskarka
@jajdaelda
@spetra
@radus78

Ahoj, jak žijete? Koukám, zda jste se někdo nerouhoupal ke 3., ale asi nic🙂 no my také ne...

tanuki
31. říj 2013

@betina co vy? Kluci už jsou velký, tak už to je dobrý, ne? Nebo to jsou draci? 🙂

spetra
31. říj 2013

@tanuki ahojky, žijeme o 3 ani neuvažejeme... chodím do práce.... a do plín a věčného vstávání už se mi fakt nechce... 😉

radus78
31. říj 2013

@tanuki ahoooj, normálně telepatie, jsem na vás holky myslela asi před 3 dny 😀. U nás třetí nehrozí, užívám si poslední rok mateřské 😉

oskarka
31. říj 2013

Ahoj holky, taky jsem na Vás vzpomínala 🙂.
Kluci jsou ve školkách (Jiříček se nakonec také díky přístavbě ve školce dostal a v průběhu října nastoupil), pro mne už nový ředitel v práci žádné místo neměl, takže jsem bez práce, koupili jsme větší byt, kluci jsou ďáblíci, je to s nimi krásné a zároveň náročné. Třetí bych chtěla, ale pokud by bylo klidnější než druhorozený Jiříček....