Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

lestep
26. bře 2010

Jaja- hezká fotečka. 🙂 jak se cítíš?

Beti- jak se daří? to je super, že kontrola dopadla dobře? telku sledujeme jen znělky, borec na konec, sport atd. někdy zvířátka, ale DVDmu nepouštím. takže normal.

tanu- tak ať je malá brzy fit. 🙂

lestep
26. bře 2010

Tanu- jé a jaká je to práce a kde? tak ať to vyjde. 🙂

ilci
27. bře 2010

tanu, ukáže, co jí bolí?
to je dobrá, to by Mikeš nezvládl

tanuki
27. bře 2010

no nevím, jak moc to bylo relevantní..ale když se bouchne a zeptám se, kde má Bebí, tak ukáže..pofoukáme.. 🙂
Práce je skoro 50min odtud, ta druhá, která přichází v úvahu, ale konkurz je až za měsíc..tak je 10min odtud 😅 Tak je nám to takové blbé..tam s ním teda už počítají, ale chápou, jak to chodí(obejít víc konkurzů), tak kdyby se něco změnilo, má dát vědět.
Nicméně mě fakt štve, včera jsme se pohádali a dnes dělá, jakoby nic..a mě to trápí. A nic mu říct nemůžu, akorát by protočil oči, co mi zas vadí 😠

spetra
27. bře 2010

T. když se bouchne tak příjde a fouká a ukazuje kde mám pofoukat... 😀 občas jde a praští se sválně, jen abych ho pofoukala....
tanuki: kvůli čemu jste se pohádali? ☹

spetra
27. bře 2010

holky těhotné a jak se cítíte, už je líp?

betina
27. bře 2010

ahoj holky,

tanu to mám radost, že vám práce vyšla, to je důležitý!!!!! tanu to u nás vždycky přestane MM mluvit, když se máme hádat nebo tak a já si to chci vyříkat a on nic, to je hrzoný, protože nevím, co si myslí...potřebovala bych na to stejně hysterickou ženskou jako jsem já, abysme se hezky pohádaly a vzduch se vyčistil 😀

Jinak já včera večer trochu krvácela (tak na slipovku), ale jasná krev a dneska taky trochu, tak mám strach. zítra,jestli to bude znova, tak pojedu za dr...uvidíme...jinak mi je teda pořád blbě na zvracení a unavená jsem jak blázen, což při Verunčiným provozu od 6.00 do 20.00 s hodinouvou přestávkou na spaní není nic moc 😠

lestep
27. bře 2010

tanu. to je blbé, taky jsem vždy pro, aby se vyčistil vzduch a manža nic, nemluví. radši.

Beti- tak snad to bude ok, držím pěstičky. jak to udělat,aby se člověk trochu šetřil, že?

Spetra- cítím se dobře. Líp teda než na začátku. nálady přešly, mluvila jsem po telefonu s homeopatkou, co k ní chodím, takže mě asi dobila energii, fyzicky taky dobrý. únava už je lepší, vlastně škoro žádná, večer se cítím taková unavená, ale to je normální. už i více podělám doma, dneska jsem se pustila do přesazování kytek a kaktusů, takže takovej příjemnej relax. Ondrášek je moc hodnej, asi mě šetří šikula. 🙂 v týdnu jdu do poradny. 🙂

lestep
27. bře 2010

spetra- co ty, jak se daří?

lestep
27. bře 2010

jo a bříško začíná pěkně vykukovat, tak čekám, kdo se kdy zeptá. 🙂

beti co ty, už je bříško vidět?

jaja- co ty, taky je vidět? všiml si toho někdo:?

betina
27. bře 2010

lestep,bříško je pěkně vidět, ale váha je níž než byla, zatím nepřibírám.

lestep
27. bře 2010

beti- tak to je dobře. 🙂 váha bude neboj. já přibrala asi dvě kila. však jsem je potřebovala. 🙂

betina
27. bře 2010

lestep, njn, ty ano, ale já ty kila nahoru nepořebuju, ještě ani nemám dole po prvním porodu, takže s dvojčátkama půjdu do porodnice tak s metrákem.
ale spíš než ta váha, tak fakt to blbě dávám, ta únava je hrozná, ty nevolnosti taky, ale navedla jsi mě na tu homeopatii, tu bych mohla eventualně vyzkoušet.

tanuki
28. bře 2010

Beti, ty kecko, však jsme viděly ty tvé fotky, jak jsi štíhlá! No, máš se na co těšit, ty dvojčecí pupíky jsou teda obří 😀
Tak někdy pupíky vyfoťte, ať se máme my netěhotné z čeho kochat 🙂

jajdaelda
autor
28. bře 2010

ahoj holky,

beti...doufám,že už je vše v pořádku!!!
jinak u nás je to při nedorozumněních stejně - já bych si to ráda vyřikala hned,manža potřebuje čas na rozmyšlení,ale občas to i vyšumí bez rozhovoru 😠
tak u mě je břuch taky vidět, do práce ještě nosím volné košile,ale když jsem mimo práci,tak si dám i obtažené triko,ať je to rozeznat,že už to není špek (on tam tedy ještě pořád je 😀 ),ale už se to blíží těhu břichu...jestli si toho někdo všimnul,nevím,pokud ano,tak nikdo nic neříkal...tento týden se jdu rozloučit do práce,tak nevím,jestli jim to říct 😵 🤐

jinak já dala stejně jako u Kuby nejdřív 2 kila dolů,teď už jsem zase jedno nabrala...naštěstí po Kubovi mi zůstala jen 2 kila a doufám,že zase naberu tak max. kolem 13kg
jinak mě asi 2 dny už pěkně bolí prsa 😒 a co víc, asi se mi roztahuje pánev,a to tedy je dost nepříjemné ☹ z toho mám větší obavy,že pak budu mít pr.el,jak koňskej valach 😅
Na druhou stranu nevolnosti snad už ustoupily,akorát stále ta únava 😒

betina
28. bře 2010

ahoj holky,

Tanu, tak dneska se mi o tobě zdálo, najednou si byla ve snu s novinkou, že jsi těhule 😀 😀
Jajdi, v práci bych to řekla, proč ne. a teda klobouk dolů, jestli ted děláš, protože já ted nic nedělám, nevím, kdy, protože jsem furt mrtvolná. dneska jsem četla, že v 11 týdnu by měla odpadat únava a nevolnosti 😀 😀 jo tak prdlajs leda, fakt chcípám, ale mám radost, že už ti je líp.
dneska jsme byli na 3 hodinové procházce v lese, no asi už to dlouho holky na mě nebude, protože jsem úplně KO ☹

tanuki
28. bře 2010

Beti 😀 no momentálně mám za sebou MS 😅 Ale hlavní podmínka je teda už splněná, jen momentální situace v manželství tomu nějak nepřeje 😒

spetra
28. bře 2010

tanuki: ☹
beti: vydrž ještě ze 2 týdny a snad nevolnosti poleví... doufejme, že dvojčátka ti nebudou dávat dvojnásobně zabrat i ve II. trimestru... ☹

jajdaelda
autor
29. bře 2010

beti...no dělám, nedělám...pravda je,že v březnu jsem tam byla docela dost - musela jsem kvůli auditu a taky jsme opět propouštěli (ale tentokráte jsem to brala tak nějak s nadhledem,až tedy na jeden případ,kdy jsem se i pohádala s jedním vedoucím 🙄 )... mě se to moc řikat nechce,nevím proč,ale zase na druhou stranu,už to ví pár známých,co mají známé ve firmě,tak ještě uvidím....
jinak beti máš můj obdiv...3hodinová procházka? Já byla minulý týden 2 hoďky a byla jsem vyřízená...nějak mi vše začíná teď dřív než u Kuby....teď mě tedy docela bolí pánev,resp.kyčle,asi jak se pánev roztahuje ☹
tanu...copak se děje? ať se hlavně ty mráčky nad váma brzo rozplynou 😉

tanuki
29. bře 2010

jajdi, čekám na recenzi na tříkolku, docela o ní uvažuju, moc mě neba to dítě běhající svým směrem 😀
U nás se dnes odpo asi nebude spinkat, mě švihne.. potřebuju se začít učit :-P

jajdaelda
autor
29. bře 2010

tanu...jo,promiň,já zapomněla 😉
tak tříkolka dobrý,ale na rovný povrch...u nás jsem vyjela před vrátka,kde je dost kamení a asi po 60m jsem se vrátila 😖 musela jsem dost tlačit a ke všemu,jak se Kuba držel řídítek,tak furt zahybal a samozřejmě úplně na jinou stranu,než jsem potřebovala 🙂 ..takže s tím budeme jezdit tak možná kolem baráku a nebo to někam vyvezu,kde je asfaltka,aby se naučil šlapat...

ilci
29. bře 2010

tak naše dítě zásadně navštěvuje vinárny a restaurace 😀
tak nevím, jestli si pamatuje, že tam kdysi byl v kočárku - v té vinárně naposled někdy loni - nebo jde po čuchu 😀

holky těhule - držte se, já jsem ráda, že mám teď už docela klídek a Mikeš začal spát skoro celou noc
vážně nesnáším kamarádky, kterým dítě spí celou noc třeba od 3m 😀 😀

jajdaelda
autor
29. bře 2010

ilci 😀 😀 😀 přej a bude Ti přáno 😉 ..třeba se to poštěstí při druhém...
já dneska změnila Kubčovi večerní režim,tak se mu to moc nelíbilo...byl zvyklý usínat s flaškou a když pak náhodou nezabral,tak jsme šli a jeden z nás pochoval....ale protože manža chodi dvakrát týdně na squash a to chování si fakt neumim pak s břuchem představit,tak jsem ho dala do postýlky, něco řekla a šla pryč.....no a flašku měl ještě před spaním,protože mu chci začít čisti zuby po mlíku,ne před,jak to mě doposud...no, asi 3x mě zavolal pláčem,potřetí to už bylo srdceryvné,ale nakonec ulehl a při halí belí zabral 😀 ..tak snad ten přechod na tento nový způsob nebude dlouho trvat....

tanuki
29. bře 2010

Ilči, užij si to, za 6-12měsíců začneš asistovat u nočního čůrání 😀
Jajdi, tak dík, asi na to prdíme a vydržíme s motorkou a golfkama pro panenku..beztak jsem se bála, ež by se jí to nelíbilo

ilci
30. bře 2010

jo čůrání, už měsíc odmítá chodit na hrnec 😠

no u nás uspává MM a vždycky se prospí spolu s malým
já mu nadávám, ať ho naučí usínat samotného, jak to mám přes den
ale mu to vyhovuje, pak je v 9h čilej a já už usínám

jinak má Mikeš od včera průjem, tak bude zas dietka

spetra
30. bře 2010

tanuki: noještě že mi těhulky to máme promyšlené kojení a noční čurání v jednom.... 😀

radus78
30. bře 2010

spetro, takže vy nakojíte a sotva usnete, tak vás vzbudí to druhé na čůraní 😀

Dneska jsme byly na 18 měsíční kontrole a míry má 12,09 kg a 82cm. 😉

jajdaelda
autor
30. bře 2010

radu....Aničce vše nej nej, k půlročku!!!!
To je hrozný,jak to letí!!!!
Super míry....
dostávala taky nějaké očkování???

holky,kde máte fotky? 😲

radus78
30. bře 2010

jajdi, očkování nebylo, další prý bude přeočkování spalniček až někdy v září 😉

ilci
30. bře 2010

taky gratuluju Aničce

my máme v 18m 4.hexu a prevenar, dnes jsem oběhla lékárny kvůli ceně
jako na míry a váhy jsem taky zvědavá
doma mi vyšlo 88cm a 11,5kg, to by chudáček ještě od minula zhubl 😅