Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
30. led 2010

jajdi, Mikeš dnes vstával po 6h a zabral až po 13h, a to jsem myslela, že bude fakt v poledne tuhej

lestep
30. led 2010

ilci- tak to je dobrý, on fakticky žehlí, to je šikula. 🙂
jaja a co je to předmět? držím pěstičky u zkoužky.

jajdaelda
autor
30. led 2010

ilci...no takhle chodí spát teď Kuba - vstává 6-6:30 a chodí spát 12:30-13

lestep...manažerské účetnictví a kontroling...jako manažerské účto bych ještě tak nějak zvládla,ale rozvaha,výsledovka je pro mě španělská vesnice...nějak nevím,co si pod těma jednotlivýma položkama představit 😅

lestep
30. led 2010

hm, jaja, tak to věčím, že ti to nic neříká. ale snad to nějak zvládneš.

lestep
30. led 2010

myslela jsem věřím. omlouvám se za překlep. 😲

jajdaelda
autor
30. led 2010

neomlouvej se, překlepy jsou dovolený 😉

tak jsem si vypsala přehled a ono to nebude zase tak těžký,jen najít na učení klid 😖 ..asi půjde prcek v pondělí k babičce 😵
tak u nás pro změnu zase chumelí ☹ 😠 😖 jako mám sníh ráda,ale co je moc,to je moc...

holky plánujete letos dovču?

lestep
30. led 2010

jaja-u nás pro změnu začíná pořídně mrznout. odpoledne byla nula a teď už je mínus 5.Určitě je fajn si to vypsat a bude ti to určitě jasnější. mě to vždycky pomáhalo.

ilci
30. led 2010

účto jsem nesnášela 😝

my plánujem letos v létě prý jižní Slovensko a druhá dovča někde u nás, říkal šéf 😀
v zimě nejezdíme nikam

jajdaelda
autor
31. led 2010

ilci...já normální účto taky ne...tohle je mi přeci jen díky práci bližší,ale i tak, ale jak jsem nebyla ani na jedný přednášce a materiály nic moc,tak je to náročnější,ale co...nějak bylo,nějak bude...nějak to dopadne...kdyžtak si dám rande s profesorem ještě jednou, no 😅

spetra
31. led 2010

beti. my máme v bytě v zimě okolo oken taky plísně... ☹

spetra
31. led 2010

jajda: manažerské účetnictví je fakt divné... ☹ takové nelogické mi příjde...
já pojedu na dovolenou do porodnice... 😀 a jestli teda něco zorganizujeme tak na jaro na výlet s váma... 😉

jajdaelda
autor
31. led 2010

spetra..no vidíš,Ty máš termín vlastně hned začátkem viď?
no já si zřejmě protrpím celý horka ☹ pokud se tedy zadaří 🙂

jajdaelda
autor
31. led 2010

ona logika v účtu asi není...tam je potřeba pochopit princip a právě ty jednotlivé termíny a rozídly mezi nimi př. výnosy a příjmy 😒

betina
31. led 2010

Jajdi, ty nám něco tajíš, že už sis dělala testík? mám takový tušení..... 😀

lestep
31. led 2010

jak se všichni dneska máte? jedeme na návštěvu, tak se těším. 🙂 Ondrášek ještě spinká.

jaja- tak to je pro mě španělská vesnice, to co píšeš.účetnictví atd. 😉

jajdaelda
autor
31. led 2010

beti...jsem tady říkala,že v lednu otěhotním 😀 ...a nechci spetru zklamat 🙂
ne ne,ještě ne ...uvidíme příští týden, jestli dorazí mrcha 😔

já se učím a učím a učím...prcek je u babi,manža na hokeji,tak mám ideální podmínky,ale vůbec se mi nechce,když je venku tak hezky.

jajdaelda
autor
31. led 2010

holky,jsem zjistila, že už se neumím vůbec učit...nejde mi se soustředit,přeskakuju z tématu na téma...ach jo... 😖

lestep
31. led 2010

jaja- tak ať ti jde učení do hlavy. 🙂 a těšíme se na výsledek. 🙂

jajdaelda
autor
31. led 2010

lesti..díky...výpisky už snad mám hotový,tak jdu vytřít a na učení se vrhnu zítra.

koukala jsem,že smardik má klučíka Honzíka ...ten je rozkošnej 😎

spetro...možná jsi to už psala,ale necháte si říct pohlaví?

radus78
31. led 2010

Beti, o plísni vím své, vyrůstala jsem v tom od malička. V bytě u našich byl nějaký špatný panel, který prostě intenzivně plesnivěl. Na správě na to vždycky dali akorát savo, ale to pomohlo na chvíli a pak to bylo zpátky 😖 Podle odborníka by prý pomohlo jen vyměnit panel nebo obložit zvenku, ale ani na jedno nebyly prachy, že? Bylo to v dětském pokoji, tak naši vyměnili pokoj s obyvákem, ať v tom aspoň nespíme. Nakonec to vyřešili pánové ze správy tak, že to obložili ze vnitř a pod tím obložením si ta plíseň asi vesele žije dál ☹. Kolem oken to plesnivělo teda i v ostatních místnostech. Teď už teda mají naši zateplený barák, ale co je pod tím obložením fakt nikdo neví.

radus78
31. led 2010

tak účetnictví jsem taky nemusela ve škole. Hlavně, že jsem se tím pak živila a asi ještě živit budu 😀

ilci
1. únor 2010

jj, u nás taky plísně, teď to máme rok zateplené a v pokojíku je zase pár flíčků v rohu pokoje

bohužel v ložnici sousedíme se schodištěm, tam se chodí přes balkon, takže když se nezavřou dveře, je tam zima jak venku a zateplené to není, naopak je tam ještě tenší panel, takže na prd

spetra
1. únor 2010

jj, necháme si říct pohlaví.... 😉 už jsem zvědavá... no budu si muset ještě skoro měsíc počkat...

spetra
1. únor 2010

těch veder se fakt bojím, poslední dobou bývá největší vedro v červnu a prázdniny jsou už klidnější... v minulém těhotenství jsem ty vedra fakt špatně nesla... ☹

jajdaelda
autor
1. únor 2010

no holky!!! 😲 😲 co ta docházka??? 😀 😀

spetra...a máš tip? uvidíš,třeba budou pařáky až v srpnu a zvládneš to bez problémů...anebo pařáky nebudou vůbec a bude 🙂

tak jsem měla dneska prcka u babi,učila jsem se,ale nějak mi to do hlavy nelezlo 😖 a hlavně mi dneska ráno poslal profesor nový materiály,jako v globálu se neliší,ale jsou tam i cvičení a to jsem absolutně mimo,takže jestli dá do písemné části příklad,tak jsem nahraná....no,alespoň budeme mít snad hezký víkend na Moravě...přemýšlím,že nechám prcka u maminy...moc se mi s ním v tom hrozným počasí nechce cestovat a hlavně by s ním ani manža nemohl ven a na hotelu se unudí 😒

ilci
1. únor 2010

hrozné počasí?
nám celý den svítilo sluníčko 🙂

byli jsme na plavču, pak jsem si byla vyjednat výměnu baterie v kuchyni, doprovodili jsme mamku na autobus domů a počkali na MM, když jel z Prahy
takže jsme v poledne vypadli a došli domů po 18h

tanuki
1. únor 2010

ahoj maminy, jak se máte? Ilči, jak jde noční oddudlíkování a odsunarování???

Já mám asi ovulaci, tak ěm to zas nutí přemýšlet o mimi a propočítávat..jako čistě sobecky bych klidně jela v létě k moři a v zimě na hory a takhle prd 😝 ale zas kvůli Verunce, aby k sobě byli co nejblíž..

lestep
1. únor 2010

tanu- a co jsi nakonec vydedukovala? dáš přednost horám nebo miminku?
jak se všichni máte?
u nás svítilo sluníčko.
Byly jsme na nákupech. malýmu konečně sedačku, taky bačkůrky, kaše zase na měsíc a nákup v hyperalbertu.

jajdaelda
autor
1. únor 2010

ilci...máme jet v pátek a předpověď není nic moc ..

Tanu 😉 😉 že by??? Na hory a k moři se ještě najezdíte 😉 ...my taky plánujeme dovču k moři...se mi konečně podařilo přemluvit manžu k moři,tak toho musím využít 🙂

tak tchýně zítra hlídat nemůže,tak se budu učit s Kubčou...

tanuki
1. únor 2010

já můžu kvůli škole nejdřív v květnu těhotnět😉 Taky chci letět za kamarádkou do Lisabonu 😅 ale to bych si asi lajsla i trochu těhotná... Martin asi bude mít v létě tak 3týdny volna než začne pracovat a pak samozřejmě ani prd... No, držte nám palce, začíná shánět práci 😅
Jj, holky musíme pocestovat, dokud lítají prcci zadarmo!

Lestep, taky jsme byli v hyperalbertu, mají tam fajn hokaidó za 39/kg, Veru z ní polévky šmakují, ostatně to celé naší rodině 😀

Se z toho picnu-minule bomboniéra Lindt, teď jsme se opět rzhodla hubnout, neb jsem před státnicí ztloustla a na konci měsíce máme ples..a dostaneme obří belgickou čokoládu.