Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
25. dub 2010

tak výlet se suprově vydařil, fakt super procházka..cca 5km pořád podél řeky...překvapivě to zvládly i moje kyčle,vypadá to zatím celkem bez úhon...asi záleží na kvalitě bot...

ilci
26. dub 2010

jajdi, tak super 😉

jak je tak krásné počasí, hned bych zas někam vyrazila na výlet 😀

tanuki
26. dub 2010

ahoj, u nás to teda vypadá, že Veru bude mít několikadenní výlet sama s tatínkem 😅

betina
26. dub 2010

ahoj holky,

tak to jsem ráda, že jste se měly fajn i s dětičkama! my byly v sobotu v Zoo ve Zlíně, super, ale teda pro mě dost dlouhý 😒 a včera jsme byly v cukrárně a venku, klasika. jen dneska ráno se mi verunka poblinkala a má 37 a ted už hodku chrupe, tak uvidíme. vím, že ji lezou řezáky, tak snad to budou zoubky a ne střevní chřipka 😠 hezký den všem!

betina
26. dub 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/detsky-pokoj/w8...

holky, mrkněte prosím na odkaz. Kamarádka prodává tenhle moc krásnej košík na mimčo, u nás je to pasé, bych musela mít dva 😀

jajdaelda
autor
26. dub 2010

tanu???

tak koupání už se Kubovi zalíbilo, dneska na mě už i skákal ze žlábku a pil dobrovolně vodu 😀
beti...košík je hezký,ale my bychom ho měli na pár měsíců,je maličký..a máme přislíbený košík od kámošky, který už měl i Kubča ..
no u nás jsou taky zuby....v pátek jsem si všimla, že má venku půlku pětky nahoře...do té doby jsem o zubu nevěděla 😅

jajdaelda
autor
26. dub 2010

jo a o víkendu jsem myslela, že mě švihne...jsem kupovala Kubčovi asi před měsícem klobouk s tím,že tam měl rezervu..no a o víkendu jsem mu ho chtěla dát na výlet a klobouk nenasadil 😠 ...a to jsem ho ani neprala....tak jsem mu dneska zkoušela v tescu jiný a minule mu byla velikost 3-6 let a dneska už mu byla malá a nandal si 4-8 let 😅 ...a boty budeme muset kupovat zase nový...přijde mi,že když ho nasoukám do 24,tak musím jen v hodně tenké ponožce,jinak kňourá....jako odmítám kupovat něco dopředu...loni jsem mu koupila super teplák.bundičku 92 s tím,že ji letos unosí..no, měli ji všehovšudy 3x 🙄

oskarko, lestep..už cítíte pohyby?

spetra
26. dub 2010

no jo říjen, je tu oblíbený... 😀
na nákupy jsem si vyrazila minulý týden jedno odpoledne, koupila jsem si akorát kratasy a zmrzku... ale aspon jsem si užila...
víkend jsme bohužel k žádnému zvláštnímu výletu nevyužili, manžel v pátek řádně zapíjel mimnko kamarádů, tak nějak na to neměl.. 😠

oskarka
26. dub 2010

Jajdi, ještě mimíska necítím /v prvním těhu jsem poprvé pohyby cítila ve 21.tt/, ono to má složitější než se ke mně prokopne přes tu vrstvu tuků.
Rostou ty dětičky rychle, viď? Člověk něco koupí a za chvíli aby kupoval větší.

Nás zítra čeká oba preventivní prohlídka u zubaře a ve středu jdeme na 1,5roční prohlídku a Hexu.
Přikládám fotečku našeho zanedlouho 1,5ročního Ondráška.

spetra
26. dub 2010

oskarko: ty jo, to je velký chlap... 😉

jajdaelda
autor
26. dub 2010

oskarko...no ten náš tedy nějak super rychle...si ani sourozenec nebude moc stěžovat, že má onošený věci 😀
Ondrášek je frája....a hezká fotka 😉
jako já mám taky špeky a přeci jen jsem pořád 16+5,tak si říkám,že je čas, ale na druhou stranu se cítím, až na kyčle, úplně super,tak mám trochu obavy 😔 ...ale všechno bude dobrý, věřím tomu a brzy se objeví první bublinky 😀

spetra
27. dub 2010

jj, všechno bude dobrý já teď prdní pohyby přes svoje špeky cítila o týden dřív než minule a to v 18 tt... taky jsem se na pohyby nemohla dočkat, a teď už mě občas trošku štvou... 😉

oskarka
27. dub 2010

Ahoj holky, dnešní den stojí za prd☹.
Ondrášek se probudil s horečkou 38,1 a teď s ní i usnul, chudík malej, takže zubařka odložena a zítřejší 18M prohlídka a očkování taky (na 17.5.). Jsem zvědavá, jak se mu bude spinkat, když usnul tak brzy, ale když je oslabenej tak ho přeci nebudu držet vzhůru co možná nejdýl, že.

betina
27. dub 2010

ahoj holky,

Oskarko a nemůžou to být zuby? my měly včera taky 38 a byly to zuby, řezáky, dneska už nic, jenom umrčenost zůstala 😀 jinak Ondrášek je pořádnej kousek chlapa a mooc fešák!!
já se objednám k obvodačce na výtěry, protože už z těch svých průjmů fak nemůžu..dneska jsem opět skoro nedoběhla z obchodu...a prostě nemůžu s Verčou ani nikam jet, prootže se bojím, abych busem dojela, no comment.

spetra
27. dub 2010

ty řezáky jsou fakt nepříjemné, bývají s nima dost problémy,,, u nás musím zaklepat docela dobrý, některé jiné zuby byly horší...
beti: to je fakt hrozný s těma průjmama takhle dlouho... ☹ určitě se objednej, pro klid....

oskarka
28. dub 2010

Kuk holky, noc byla dobrá, Ondrášek má 37, takže dobrý, jen se hrozně moc a řidčeji pokadil, tak snad to nic nebude. Jinak tu teď tancuje na hity 50..a 60.let, co jsou na jedničce a dělá tanyny a říká lalala. Roztomilý.

A já jdu dělat obídek, vepřové řízky, brambory s petrželkou a mrkvový salátek - na to jsem dostala ohromnou chuť, tak jdu klohnit.

Krásný den všem.

Beti, teda trápí Tě to dlouho, viď, to je nepříjemné.

jajdaelda
autor
28. dub 2010

tak holky, doufám,že to u prcků jsou jen zoubky...nám se klube 4. nebo 5 nahoře,a když na to koukám,jak se ten zub dere ven, tak to musí být fakt bolest 😔

beti, utíkej k dr.,to už není samo sebou 😒
já mažu pro bakalářku do tiskárny a pak s taťkou na obídek...tak jsem zvědavá,co nám ten náš prcek zase v restauraci předvede 😀

tanuki
28. dub 2010

ahoj, no u nás mi přijde že ty třenové zuby nebo které to jsou 😅 probíhají lépe než řezáky (přední) na druhou stranu jsou neskutečně veliké, přijde mi, že 2násobně široké než co je široká dáseň..
Veru dnes odjíždí s tatínkem na chalupu! Poprvé takhle někam sami 2 😅 😅 😅 Tak si to musím užít 😀

Beti, tak dej vědět, jak jsi dopadla!

oskarka
28. dub 2010

Tanu, téééda, Ty budeš mít čas jen a jen pro sebe, jo?

jajdaelda
autor
28. dub 2010

tanu...no mě taky přijde,že mu to vyráží mimo dáseň 😅 ale asi než se to prořeže a doroste,tak vyroste i ta dáseň..řezáky jsou 3.?

no tak to volno taky tiše závidím...i když u nás by stačilo dát prcka k mojí mamině....ale manžu někam s prckem? To si zatím ani neumím představit 😅

tanuki
28. dub 2010

No, jestli je být ve škole 7-14 volno jen pro sebe, tak ano 😀 😀 😀 Ale zas mě to ve škole baví, když hlídá M., to nemám abs. žádné výčitky.. Jen prostě ty noci nejsou nic extra o půlnoci se čůrá a v 5mlíčko, tak spíš mám strach, aby jí nenechal vyplakávat ale věřím, že by na to neměl srdce. Resp, ať si kňourá, když nemůže usnout, ale ať je při tom u ní 😉 Ale budou v přírodě, na zahradě... Včera se M. Verunky ptal, kde by chtěla bydlet, tak odpověděla, že na chalupě..no ale má smůlu, nakonec zůstaneme v Praze 🙂

řezáky jsou jedničky, dvojky.

ilci
29. dub 2010

tak Mikeš může řvát jak na lesy a MM to stejně zaspí 😀 😀

tak snad už budou tu zuby v pohodě, u nás je teď pár týdnů klid, má jich teda zatím celkem jen 12

a s mluvením žádný pokrok, tři slova a jinak eeeeeeeeeee a ukazuje
a je děsné, jak má ty svoje rituály zažitý 😀
třeba k večernímu mlíku jedině plínku do ruky, jinak se nepije a běda, jak má jinou lahvičku!

oskarka
29. dub 2010

Ahoj holky,
u nás noc děsná (jak u mne tak u Ondráška), zase má teplotu a dokonce se ráno pozvracel (těžko říci jestli to bylo po čaji, který vypil - mlíčko nechtěl, nebo co to je). Doktorka je tam dneska až dýl, tak jí brnknu a zeptám se co a jak. Ach jo. Už to včera vypadalo dobře, a teď zase tohle.

jajdaelda
autor
29. dub 2010

dobré ranko...tak u nás noc taky nic moc...asi úplněk 😅 ..celou noc s sebou Kubča mlátil a vpůl čtvrté se probudil a šíleně brečel...tak ho manža půl hoďky choval,sice usnul,ale co půl hoďky vykvíkl
tak Kuba se naučil řikat auto, koky (kostky),bába, konečně máma...jinak taky většinou ukazuje a eeeeečí 😀, ale snažím se mu hned nevyhovět a řikám ať řekne a to slovo,co vyjadřuje,co chce...někdy fakt má snahu zopakovat vše a někdy neřekne ani ň

oskarko..tak snad to nebude nic vážného....mě dr. říkala,že zvracení k zoubkům nepatří ☹

oskarka
29. dub 2010

Jsme zpět od MUDr. Ondrášek spí.
Doktorka se přiklání k té střevní srágoře; v krku nic, rýma nic a poslech čistý, takže jsme na dietce a studeném čajíku. Ondrášek nic nechtěl před spinkáním, jen si cucnul toho čaje, což je fajn. No, tak se mám na co těšit, jestli to dostaneme s manželem taky. Blééé.

Venku je tedy ale vedro a hezky, ale nějak si to neužívám, páč jsme teď pořád doma. No, snad bude přes víkend lépe.

Když už jsme tam byli tak nám udělala 18M prohlídku, s kloučkem a jeho schopnostmi byla spokojená a sestřička naměřila 87cm a navážila 12kg.

Aáááááááááááááách jo, zase tu začali vrtááááááááááááááát, to ho za chvíli probudí, sakra.

lestep
29. dub 2010

ahojky. byla jsem ofline. dočtu vás.
jani- cítím takové bublinky večer, když si sednu k TV.

betina
29. dub 2010

ahoj holky,

oskarko, tak to je teda blbý, zase na druhou stranu by to mohla být ta dvoudenní chřipajzna a pak by mohl být klid.
u ns teda se kecá furt, ale myslím si, že je to tím, že je to ukecaná baba-takže dává dohromady věty jako táta papá, nunu bojí oušo (Verunku bolí ouško🙂🙂 takže se bavím.
ale s tou nocí to teda musel být úplněk, u nás katastrofa

spetra
30. dub 2010

jj, na cvíču nás upozornovali že řádí zase nějaké průjmy... ☹
oskarka: u nás taky vždycky všichni vrtají po obědě, hned jak usne!!! 😠 ale už si na to asi trochu zvykl, vzbudí ho to tak v v polovině případů...

oskarka
30. dub 2010

Ahoj holky, tak dneska už jsme na tom lépe, co se zvracení a průjmu týče, od noci ještě nic, kéž by to tak zůstalo. Ale je Ondrášek hrozně uplakaný a ospinkaný - od rána už potřetí spinká, není to na nějak hrozně dlouhou dobu, ale spí. A když nespí tak brečí a přímo řve, je to teda docela očistec. A chce hodně chovat a to mne pak dost bolí břicho, no ale jak to malému dítěti vysvětlit, že.

lestep
1. kvě 2010

Přidávám těhu fotečku i s Ondráškem. 🙂