Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
5. kvě 2010

tak já zatím s pohybama nic...čekám tak příští týden....tedy občas mnou jakoby projede bublina,ale to nepočítám 😉
spetra...jj, cítím se zatím nejlépe,jako bych ani těhotná nebyla,tak si říkám,že bych toho měla využít a začít se učit na státnice 😅 ael vůbec se mi nechce

oskarka
5. kvě 2010

Ahoj holky, jsem v jednom kole, ale chci vás všechny pozdravit.
Dnes jsem byla na kontrole a vše vypadá v pořádku (zase mi brali krev na ty protilátky ach ty moje nežíly - ruce vždy tak rozpíchané a bolavé☹), ale pohled na miminko byl krásný🙂. Přikládám fotečku.

Pohyby zatím necítím (v prvním těhotenství jsem je cítila ve 21.tt).

jajdaelda
autor
5. kvě 2010

oskarko...krásné fotečky 😉 ...držím pěsti na výsledky.....
já jdu na kontrolu v pátek,tak už se také těším

jajdaelda
autor
5. kvě 2010

holky...začíná mě svědět celý tělo ☹

spetra
6. kvě 2010

jajda: chudáku, tak brzy!!! ☹ mě taky svědí přes měsíc celé tělo, ale jaterní testy jsou v pořádku, teda aspon mi nikdo nevolal že nejsou.... ale je to pěkně nepříjemné....

ilci
6. kvě 2010

oskarko, hezká fotečka

jajdi, svědí celé tělo? ty jo, já už si ani nepamatuju, jestli mě něco svědělo 😅

jinak furt leje, to je děs, už se nám vylila Bečva z břehů

spetra
6. kvě 2010

ilci: myslím že to by jsi si pamatovala že tě svědilo... je to fakt dost nepříjemné... ☹ to zapomenout nejde... pro mě to je nejmín příjemná vzpomínka na první těhotenství...

ilci
6. kvě 2010

hmm, já měla jen příšerné křeče v nohách, ale svědění asi ne
ty si taky živě pamatuju 😀

jajdaelda
autor
6. kvě 2010

holky, to byl vlastně důvod, proč mi brali krev na jaterní testy a proč jsem pak musela do nemocnice ☹ ...tenkrát to ani tak nevadilo, protože byl prcek už vyzrálej, ale teď to může být problém ☹ ...no doufám,že to je jen reakce na něco a testy dopadnou dobře..zítra jdu na kontrolu,tak si je nechám udělat
zapomenout to opravdu nejde, neb svědí všechno, včetně dlaní, vnitřku uší i víčka u očí 😠 no fakt děs

lestep
6. kvě 2010

Oskarka- krásný fotečky. já se tak těším na fotečku¨a až bobíška uvidíme na 3 D ultrazvuku. ještě vydržet chviličku. pohyby jsme taky při prvním cítila skoro až v 21 tt.a to prý u hubeným je cítít dříve. prdlajs. 🙂

Jé, tak mě dost svědilo břicho a celý tělo taky. jateráky byly ok.

Holky mažete si bříško nějaký m krémem proti striím? dělajís e vám někomu? mě zatím ne, ale u malýho jsem mazala poctivě 2x denně. teď jsem měla už několikrát vyrážku. nesnesu na břiše žádný krém ani tělové mléko, tak se říkám,aby mě nepopraskalo. Máte břiško větší než při prvním těhu? když to strovnáte na týdny|? já tedy jo a o dost. koukala jsem na fotky z minule. 🙂

oskarka
6. kvě 2010

Lestep, bříško mám větší než při prvním těhotenství a já teda strie z toho prvního mám a hodně, takže se s tím nějak moc netrápím, že tam budou zase.

Jdeš na 3D, jo?

lestep
6. kvě 2010

oskarko- jo, jo jdu na 3D do brna na genetiku. byla jsem tam i u prvního. na přání dr. mě vyhověl, že není problém. takže jsme nic nehradila sama. já právě strije nemám. a mažeš?

oskarka
6. kvě 2010

Tak my na tyhle 3D a 4D ultrazvuky nechodili a asi ani nepůjdeme, mně se to nějak nelíbí ty záběry.
Mažu sem tam.

jajdaelda
autor
6. kvě 2010

tak mě napadlo Oskarko - nechali jste si říct pohlaví nebo chcete překvápko (promiň, jeslti už jsi to psala?)
tak já zatím mazala všehovšudy 2x,ale pomalu začnu..pár čárek tam mám,tak snad to tak vydrží až do konce 🙂

oskarka
6. kvě 2010

Jajdi, my se chceme nechat překvapit, stejně jako u prvního těhotenství.

spetra
6. kvě 2010

lestep: mazala jsem proti striím v prvním těhotenství weledou olejíčkem, stejně mám břicho po pupík popraskané... tak teď jsem nechtěla tolik investovat do kr=mu, takže používám olejíček na strie z dm... pár malých strií se mi ale už objevilo pro změnu nad pupíkem 😠

betina
6. kvě 2010

Jajdi, tak budu oc držet pěsti, at jsou játra v pořádku!!!!!!!!!!!!!!
jinak mažu poctivě se toho mega pupku bojím, Balea krém proti striiím, mažu ráno a večer

betina
6. kvě 2010

holky!!!!!!!!!!!!!!před 5 minutama začaly kopat 😀 😀 krásnej pocit, jsem už zapomněla. jenom tak malinko, ale krásně 😀

oskarka
6. kvě 2010

Beti, tak to gratuluji. Já toho našeho pidižvíčka ještě necítím, snad už brzy také budu.

jajdaelda
autor
6. kvě 2010

ty jo beti!!! Tak to je super...no jo...Ty jsi už 16tt 😕 to to tedy letí...taky už se těším, i když už mám občas pocit,že se o mě otře 😀 ...zítra ho snad uvidím..

betina
6. kvě 2010

Jajdi, ty jo, hned pak písni, jo holky, tak už jsem fakt debil....jsem napsala začaly kopat )kluci) fuuuuuuuuuuj, takže začali 😀

lestep
6. kvě 2010

Beti- jé, já chci taky. 🙂 veliká gratulace. 🙂 užívej si to.

radus78
6. kvě 2010

teda Beti, gratuluju ke kopancům 😉

Já byla dneska s Aničkou na gyndě. 😒 Stejný problém jak tu kdysi psala Tanu, ale já to pak zas zazdila a začlo jí to srůstat. Teď to fakt musím hlídat ☹

betina
6. kvě 2010

ježišmarja hoky, neděste mě. já ji teda, když umývám pipinku, tak ji umývám i mezi pyskama, ale to asi nebude to stejný že. jak to mám poznat? ☹

pavlina05
6. kvě 2010

Beti,moc gratuluji k pohybům 😉
Kluci se přebalují snáz než holky 😉

tanuki
6. kvě 2010

Beti 😵 😵 😵
Radu 😔 já se taky bojim..moc si to tam teď nenechá čistit, přijde mi, že by ta dírka taky mohla být větší 😔 . Beti, když ty velké pysky rozhrneš - a neboj se, nestyď se, uvidíš pidi pochvu, s panenskou blánou (je hodně nízko) a tak nějak adekvátní hráz mezi pochvou a řiťkou - když je to zarostlé, je ta hráz dost vysoká. Veru má pochvu tak 1,5cm? dlouhou. Jinak by to měli správně kontrolovat pediatři, ale..znáte to

spetra
7. kvě 2010

beti: jé, tak si to užívej, první pohyby jsou fakt nádhera.... až je mi líto že už je nejspíš už nikdy nezažiju... 😉

betina
7. kvě 2010

Tanu,moc děkuju, dneska zkontroluju

jinak holky, včera to byly asi větry, dneska nic pohyby 😀

spetra
7. kvě 2010

beti: to klidně pohyby být mohli, ze začátku je každý den necítíš... 😉

jajdaelda
autor
7. kvě 2010

spetra..co Ty víš 😉
koukám,že péče o holčičky je věda 😕 😉
beti..jj pohyby to být mohly, já taky ty otěry necítím každý den
jinak kontrola dneska byla hodně rychlá - srdíčko bije, utz nedělala neb byla vyděšená z toho svědění, naštěstí jaterky dopadly dobře, ale budu pod kontrolou, prý se to může ještě rozjet...mám nějaké prášky a dietku 😖 Tak snad to byla opravdu jen nějaká reakce.... a přibrala jsem 2kg 😠