Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

jajdaelda
autor
2. únor 2010

tanu...květen je za chvilku 😉
co je hokaido??
tanu a můžeš mi říct,co chceš hubnout??? 😲

jajdaelda
autor
2. únor 2010

holky....kde jste...já bych vám strašně ráda řekla novinku 😀

betina
2. únor 2010

Jupíííí, máš dvě čárky že jo? 😀

ilci
2. únor 2010

jajdi nenapínej 😉

ilci
2. únor 2010

tanu, sunar odbouranej hned, dudlík zatím zkouším odbourávat přes den, ale úspěchy nevalné
já většinou potřebuju, ať mi usne co nejdřív, takže mu nakonec ten dudlík dám, no 😒

dneska jsem byla s Mikšem na endokrinologii, šla jsem na krev a sestra z něho byla nějaká nervní, říkala, že je strašně živej
a mě připadal celkem hodnej 😀
akorát samozřejmě trochu brečel, když mě sestra brala tu krev a on čekal v kočárku v čekárně, ale to byla minutka
naštěstí tam čekali asi 2 důchodci, tak to bylo v pohodě
zítra jdu zase n oční, to budou hlídat tcháni, tak musím odpoledne vygruntovat, páč tchýně má vždycky blbé kecy a udělá mi revizi domácnosti

ilci
2. únor 2010

tanu a vy jste oba z jednoho oboru?

jajdaelda
autor
2. únor 2010

holky....anooooo!!! jsou tam ..obě dvě...pořád tomu nemůžu uvěřit 😉 ...teď už se jen modlím,ať jde vše jak má a Kubík má přesně o 2 roky mladšího sourozence 🙂
jejda,já jsem šťastná a nějak mi nejde se soustředit na učení 😅

tanuki
2. únor 2010

juchůůů 🙂 velká gratulace!!!!!

tanuki
2. únor 2010

Jajdi, hokaido je malá oranžová dýně. Ilči, v podstatě jsme z jednoho oboru, ale práci budeme dělat takovou, kde seženeme místo..a já jsme si čím dál jistější, že udělám vše proto, abych pracovala na poloviční úvazek..a podle toho budu vybírat!

spetra
2. únor 2010

jo holky od soboty cítím pohyby... 😵
tanuki: trochu těhotná.... 😀 hezký termín
jajda:jéééééééééééééééééééééééééééééééééééé tak to mám obrovskou radooooooooooost, držím palečky nech mám pohodové těhotenství a na konci krásné zdravé miminko..... 😉
to bych učení asi úplně pro dnešek vzdala... moc blahopřeju......
ilci: mě to příjde jako velký úspěch okamžité odbourání sunaru...

jajdaelda
autor
2. únor 2010

tanu díky ;)
z dýně děláte polívku?? Ty brďo to může být dobrý....
jj, částečný úvazek by se mi do budoucna líbil taky...snad si to zaměstnavatelé uvědomí a budou jich víc nabízet...

jajdaelda
autor
2. únor 2010

ilci...já dávám Kubovi mlíko na noc do postýlky (asi to taky není nejlepší 😔 ) a tak většinou po vypití usne a nepotřebuje dudlík...

spetra...to je super s těmi pohyby,už se taky těším...a děkuji za přání...budeme mít další Váhu 😀
já učení vzdát nemůžu,protože mi moc času nezbývá -zkoušku dělám v sobotu...ale nějak to zvládnu..

ilci
2. únor 2010

Jani, super !!!!!!!!!!
tak ať je všechno v pořádku

spetro, tak bezva 🙂

je velký chuťový rozdíl mezi klasickou dýní a hokaido?
normální dýně právě moc nemusíme, zkoušela jsem i koláče, kompotů máme plnou spíž 😒

já bych brala taky částečný úvazek nebo práci částečně z domu, ale tady budu ráda, když vůbec něco seženu

jajdaelda
autor
2. únor 2010

ilci ..děkuji...a víš,jaký termín mi vychází dle MS? 11.10. 😀
ilci a v Tvé původní práci nebude místo?

jajdaelda
autor
2. únor 2010

jinak spetro jsem koukala, kolik vás je v červenci 🙂

lestep
2. únor 2010

tanu- jo, jo květen je coby dup. 😲

ilci- můžu se zeptat, kam chodíš na noční?jak to zvládáš s malým?

jaja- jéééééééééééééééé,t o je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. mám takovou radost i za tebe- celý den jsem na tebe myslela, jen mě nešel net, tak jsem se nemohla kouknout. Moc ti držela pěstičky a ono to vyšlo? jak se cítíš? 🙂 učení bych teda taky nechala dneska být? co manža? už to ví? jak reagoval?takže hodně zdravíčka a ať si užiješ těhu. je fajn, že ti to taky krásně vyšlo, jak sis přála. 😉

spetro- krásný, jé, úplně i na to vzpomínám na první pohyby. užívej si to. 🙂 kolik máš kileček nahoře? a jak se jinak cítíš?

lestep
2. únor 2010

holky, jak děláte polévku z dýně? něcopodobného jsem viděla v receptáři. díky

tanuki
2. únor 2010

Ilči, taky bych řekla, že je super, že to zvládáte bez sunaru. My jsme ztracení, v noci se ozývá "p´so, p´so" no, vidím to tak do 3měsíců na odstavení

ad dýně, my jsme předtím dělali z normální- (jako halloweenské) oloupat, na velké kostky a vařit s kuřecím čímkovliv-prostě vývar (+osolit, bobkový list a nové koření). Když změkne, celé se to rozmixuej na krém. Pak na talíře se dá doprostřed lžíce zakysané smetany, ždibík skořice a chilli, jednotlivec si to pak sám rozmíchá.
S hokaidó teprve začínáme, řekla bych, že má lehce výraznější chuť, z ní děláme polévku i bez vývaru, ale se silným vývarem je to stejnak nej 😉 a kupodivu se vaří i s tou slupkou, normálně se taky krásně rozmixuje.

Jojo, pohyby..to si pamatuju, to jsem byla zrovna v sekáči v Prachaticích 😀 když přišel první opravdový kopanec 😉

radus78
2. únor 2010

čau holky, vy jste se dneska rozjely 😀

jajdi, obrovkská gratulace 😉, taky bych si to chtěla takhle naplánovat a aby mi to vyšlo.

spetra
2. únor 2010

mám 2 kg na hoře...
jajda: pořád na to tvoje mimi musím myslet..... mám hroznou radost že se to tak povedlo... 😉
11.10. je Kubík že jo?

ilci
2. únor 2010

lestep, nene, nechodím na noční, jdu na oční, vypadlo mi tam "a"

jajdi, tak 11.10., jo? tož mě to nakonec podle poslední MS opravdu vycházelo a vyšlo, Mikeš je přesně v termínu 😀

tanu, tož tak nějak jsem to dělala i z normální dýně, až na to chilli, ale moc nám to nechutnalo
měla jsem právě loni kopu dýní od našich, letos jsem ani nechtěla

jajdaelda
autor
2. únor 2010

radu..díky 😉
holky,kdyžtak na FB prosím pšššt 😉

spetra..ne ne, 11. je Mikeš, Kuba je 15....kdyby to vyšlo,tak budeme 11.10., 13.10. a 15.10. 😀 😀
taky na to pořád musím myslet,až se mi nechce věřit, že jsem byla tak přesvědčená,že to vyšlo 😀 ...jsem si pročítala naší starou diskuzi a až mě zamrazilo,jak přesvědčivě jsem tam zněla 😀

lesti..také děkuji...zatím se cítím dobře,akorát dnes odpo už začínám cítít únavu...ono to je asi taky tím,že jsem vzhůru od 5 😖
já to učení nemůžu nechat,je to poslední zkouška,tak ať to mám za sebou,je mi jedno za kolik..
manža to ví od dnešních 5:30 a byl opravdu šťastný a hlavně překvapený,taky nečekal,že to vyjde napoprve 😅 Plánovala jsem mu to říct o víkendu na Moravě,to by bylo docela symbolický,ale situace se dnes ráno vyvinula trochu jinak,tak jsem prostě musela s pravdou ven

tak teď už jen,aby bylo vše v pořádku 🤐 😔 😵

tanuki
2. únor 2010

s tou únavou..to jsem asi těhotná permanentně 😝
a jak to bylo v 5ráno? samou nedočkavostí jsi se probudila, šla čůrat..a pak začala pištět a probudila manžela? 😀

jajdaelda
autor
3. únor 2010

tanu 😀 neeee....
já už to věděla od pátku,ale nemohla jsem tomu uvěřit,tak jsem chtěla počkat s potvrzením na dneska - 1.den meškání,ale prostě včera ráno vyvstala situace,kdy jsem musela s pravdou ven anebo předstírat,že je se mnou vše v pořádku a to prostě není ...já tomu nemůžu uvěřit pořád,tak možná až v říjnu 😀 ¨

jinak s únavou -taky jsem byla většinou kolem 8.večer unavená,ale včera to přišlo už kolem 4.odpo ...a bude hůř...to se to bude učit 😅

lestep
3. únor 2010

jaja- a to sisi dělala v pátek nějaký testík citlivější, nebo jak jsi to poznala?

jajdaelda
autor
3. únor 2010

lesti..ne ne,dělala jsem si od Dr.Max,dle mého je to úplně ten samý,co Mamatest...a dělala jsem si ho proto,že jsem měla už týden píchání v břiše,ale docela dost nepříjemný a taky jsem chtěla vychodit permici na lymfatické masáže...věděla jsem,že je brzy a taky si po testu nadávala,když byl první 4 minuty sněhobílý..tak jsem ho dala do krabičky,že ho vyhodím a Kuba tu krabičku ukořistil,test vyklepal a když jsem to šla uklízet,tak jsem nevěřila svým očím 😕 byla tam čárka a byla pořád v limitu...no a dneska je už pěkná tlustice 😀 ..přijde mi to divný,protože v pátek jsem byla 26DC,ale řikám si,že možné je vše...každopádně jsem za to ráda 😉

spetra
3. únor 2010

tak já si to spletla s mikešem... 😔
to jo to jsi zněla přesvědčivě, první jsem si říkala, ty jo když to nevýjde budeš hrozně sklamaná a moc velkou naději sem tomu nedávala a pak jsi mě tak přesvědčila, že jsem tomu opravdu věřila taky že to výjde.....
jajda: no teď ti to období nezávidím, tak snad bude únava co nejměnší a nebude ti špatně....
já jsem unavená pořád, ale je to lepší... s prvním trimestrem se to nedá srovnat, usínala jsem ve stoje už po dvou hodinách kdy jsem byla vzhůru.... ale ono to hrozně rychle uteče...

tanuki
3. únor 2010

to je jasný, to budou dvojčátka 🙂33

radus78
3. únor 2010

jen tak pro informaci, tady je tabulka, jen u Ondráška tam chybí míry v roce 😉 Abysme věděli, kdy se kdo narodil

Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3,7 kg, 49 cm 10,45 kg, 75cm
Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2,8 kg, 48 cm (CS), 8,05kg, 73,5cm
Ilči - Mikeš 11.10. v 17:09, 3,61 kg, 52 cm, 11,5kg, 81cm
Jajdaelda – Kubík 15.10. v 16:15, 3,88 kg, 54 cm, 11,49kg, 82cm
Spetra - Tomášek 17.10. ve 3:20, 54 cm a 3,95 kg, 75 cm a 9,38 kg
Tanuki – Verunka 18.10., 3,58 kg, 51 cm, 8,3 kg, 77cm
Lestep - Ondrášek, 7.12.2008., 3:18 hod, 3100 g a 49 cm.

spetra
3. únor 2010

a jéje dvojčata... tech já jsem se bála... 😉