Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

oskarka
4. zář 2010

Ahooj holky,
tak jsem se konečně dala do praní oblečků pro miminko, připravila jsem postýlku (ještě teda doplním nějakou hračku nebo kolotoč), shromažďuji si věci do tašky do porodnice, atd... Týý jo, ještě 30 dní a nové stvořeníčko bude s námi, to to teda letí.

Jinak se cítím hodně unaveně a hlavně mne štve ta stydká kost, která někdy bolí naprosto úděsně.

oskarka
4. zář 2010

Ještě jsem chtěla hodit fotečku postýlky🙂. Tak tady je.

betina
5. zář 2010

@oskarka teda ty to máš náádherně nachystaný, to je moc hezká postýlka!! tam se bude chrupat 😀

tak my holky včera to byla sranda, chtěli jsme jít na tu poslední romantickou večeři a do kina..no takže jsem nakoupila 2 čepičky pro kluky, ponožky pro Verču a pak jsem byla z toho nakupování tak utahaná, že jsme si koupili KFC a jeli se domů dívat na DVD 😀 romantika jak blázen 😀

tanuki
5. zář 2010

ahoj, stále jsme bez netu, což je fajn, kdzž se potřebuju učit 😉 aspoň tu nevysedávám 😉 ale jsme na Vás yvědavá, Jajdi, kdyžtak mi prosim písni, až budou novinky..

jajdaelda
autor
5. zář 2010

@oskarka moc hezky nachystaný 🙂 ...nám dneska kámoška přivezla postýlku,tak pro prcka už mám mimo kosmetiky všechno...
@betina jo Moni, to znám moc dobře teď ke konci nemám náladu na nic a na nikoho....nejraději jsem doma ...hnízdící instinkt? 🙂
@tanuki neboj, písnu všem na koho mám mobil 😀, ale myslím,že to bude opět Váha,takže tak 2,5 týdne si ještě počkám....
i když tedy břicho a spodek mě bolí čím dál tím víc....a včera večer jsem měla poslíky, a už docela bolestivé,tak jsem to šla zaspat 🙂

jinak 3 noci už Kubča spí v postýlce bez boku,jen se zarážkou a dneska to zvládl i po obědě,tak doufám,že už mu to vydrží

lestep
6. zář 2010

jaja- máš pravdu, je to namáhavý to ¨běhání za těma prckama, ale na druhou stranu jsme trénovaný. 🙂 Kubík je šikula, že tak krásně spinká. 🙂

oskarka- máš to hezky nachystaný. já stále nemám doma košík pro mimi. dvě psotýlky vedle sebe nedáme, takže bude košík a postýlky. o vánocích se budeme stěhovat a tam už dáme dvě postýlky vedle sebe.

ilci
6. zář 2010

ahoj vespolek, jsme zpět z dovolené a jak tak koukám, žádné přírůstky 😉
tak ještě chvíli vydržte
jsem zvědavá, která budete jako první 😉

jajdaelda
autor
8. zář 2010

ilci...to já jsem taky zvědavá...podle data vychází oskarka, pak já, pak lesti a pak beti,ale ty mimča si stejně udělají,co budou chtít...ale jak tak koukám na beti,tak pokud bývají dvojky dřív,tak to bychom mohly mít termín dost podobně 😉

@tanuki...nemáš teď náhodou někdy ty státnice, pokud ano, tak moc držím pěsti a dej vědět 😉

betina
8. zář 2010

ahoj holky,

tak mě dneska tvrdne břicho o stošest, no nic moc..mimochodem je mi teda od rána zle, ale protože kamarádka, co je úplně stejný tt s dvojkama jako já v pondělí porodila...tak mě to nějak vzalo ☹ já vím, že to může už ted přijít, ale podvědomě s tím prostě nepočítám. tak mě holky ještě chybí taky kosmetika a ponožky a capáčky...
Ilci, kde jste byli a jaká byla dovča???? ti to tak trochu závidím 😀

jajdaelda
autor
8. zář 2010

@betina jj, tak já mám taky zdatné posly, hlavně,když jsem v klidu....ale Ty ještě vydrž,alespoň tak 2 týdny 😉

ilci
9. zář 2010

holky, dáváte něco prcků na imunitu? nebo preventivně proti nachlazení?
Mikeš od včera děsně soplí, teče mu to jak z vodovodu a večer měl 38 před odečtem a nebyl evidentně ve své kůži
večer si furt ukazoval na nos, ale utřít si to nedá, to je řevu
před spaním jsem mu to odsávala, hysterák na druhou 😒

@betina byli jsme v Čechách, Plzeň, Žatec, Louny, Rabštejn nad Střelou, Plazy, Mariánská Týnice atd. - turisticky zaměřené jako vždy 😉
až na to, že bylo chladněji, to bylo bezva
Mikeš strašně rád cestuje 😀
v zimě s ním asi budu jezdit okružní jízdy vlakem, jinak se tu asi unudí 😀

jajdaelda
autor
9. zář 2010

@ilci nám homeopatička doporučila Echinacinu,ale dočetla jsem se,že je až od 3 let, ale můžou jí i mladší,akorát nemusí denně...a jinak v lékárnách je taky přípravek s Echinaceou Immunal od Sandozu a to mu zatím dávám,to je od jednoho roku

ilci
9. zář 2010

@jajdaelda díky, Echinaceu si taky dávám, po těch mých třech letošních angínách 😒
jen jsem přemýšlela, co pro tak malé děti, jestli něco můžou

tanuki
9. zář 2010

Beti, to je teda náhoda mít známou se stejným TP a dvojčátkama 😀
Jajdi, jdu v úterý a momentálně jsme ve stavu, že nejsem schopná se přes den učit, ani si na chvíli zdřímnout, fakt na prd ☹

betina
9. zář 2010

@ilci tak takovou dovču bych tady brala !!!!! Ilci, jinak malá mi teda furt pije Bebu, tak 500ml za den, což samotná o sobě probiotika má a ještě ji dávám kokina Lactobacilky se to jmenuje....dneska sme byly na druhém Priorixu, tak doufám, že nebude reakce. nejhorší by bylo, kdyby dostala reakci a já u toho nebyla.....příští týden ještě chci udělat Verunce dětskou party k narozeninám, protože 1.října je myslím fakt blbost.... 😒

lestep
10. zář 2010

chtěla bych vás moc poprosit, zda byste mohli pro mě hlasovat do soutěže o pupík roku 2010.
Není to očíslované, ale je to fotečka s černým kloboukem a brýlemi, snad mě poznáte. Moc díky.

http://pupikroku.cz/

lestep
10. zář 2010

beti- to věřím, že ti není dobře a že nad tím přemýšlíš. A co ta kamarádka a její dvojčátka? Je vše v pořádku? KOlik mají? ty ještě vydrž. máme čas.snad bude malá bez reakce. Oslava ať se vydaří. Kolik jsi vlastně nabrala?

tanu- držím pěstičky. 🙂

oskarka
10. zář 2010

Ahoj holky,
tak jak se máte?
V diskusi kam sem tam přispívám (říjen 2010) už se začalo rodit, máme tam dvě miminečka🙂. Holky měly termín jako já (4. nebo 3.10.2010), teď už to fakt může přijít kdykoliv, že.

Lestep, zahlasováno.

tanuki
11. zář 2010

taky jsem poslala hlas 😉

téda, to jsem zvědavá, jestli se v tomhle kole budou rodit taky holčičky nebo to bude smršť chlapečků 😀

lestep
11. zář 2010

holky, díky za hlasy.

oskarko- to máš pravdu. Může to být kdykoliv. To je tedy představa, že?

tanu- já zase chodím ještě na jednu diskuzi, kde je převaha chlapečků 🙂

jajdaelda
autor
11. zář 2010

lesti....zahlasováno 😉
tak já mám kontrakce od rána a tentokráte to není jen tvrdnutí,ale i bolest jako při MS a to docela silnou 😒 jako, jestli tohle mám mít ještě 3 týdny, tak to tedy potěš 😒 ...asi si půjdu už tedy tu tašku dobalit 😀
@tanuki no, zatím,co víme,jsou chlapečci,že? Tak jsem taky zvědavá 🙂

tanuki
11. zář 2010

juuuuu 🙂

jajdaelda
autor
11. zář 2010

@tanuki co juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuješ? 😀

tanuki
11. zář 2010

třeba budeš rodit 😉 upřímně, jediná pozitivní zpráva z dnešního dne 😉 Je mi do breku... o nic tolik nejde..ale M. je v práci nespokojený (lidsky), chce skončit ve zkušebce.. ale zrovna jsou teď přebraný místa. ne, že by nesehnal nic, to zas ne..ale tak nějak vůbec neví co!

jajdaelda
autor
11. zář 2010

To prosím,ještě ne! 😉 Pozitivní zpráva, že mám bolesti??? 😕 😀 😀 😀
Tak s manžou mě to mrzí ☹ a kde vlastně teď dělá? Vím,že jsi psala, že má práci,ale ne kde a jako co.... a co mu vadí? Vedoucí? Kolegové?

betina
12. zář 2010

Tanu, to mě moc mrzí s tím manžou a nespraví se to ještě? není to dočasná krize? začátky nejsou vždycky lehký

Jajdi a ty honem bal věci, já už mám sbaleno 😀

jajdaelda
autor
12. zář 2010

@betina Moni, zítra jde prcek ke tchýni,tak si dobalím a dopřipravím věci pro mimčo 😉
Jako v noci jsem 2,5 hodiny nespala, poslíci co 12-15 minut...ale dneska už je to lepší,jen občasné lehké bolesti....
no,ale ve středu musíme s Kubčou do Motola - pořád má tu potvoru bakterii v moči 😠 ,tak ho pediatrička posílá na nefrologii,tak už si beru i tašku, co kdyby náhodou...jeden nikdy neví 😀

betina
12. zář 2010

@jajdaelda nestraš!!!!! budeš řídit? z toho á mám hrůzu, vezla jsem malou ve čtvrtek na očkování a řídit s trvdnutím břicha je fakt super, jenže počítám, že od příštího týdne busu muset jezdit s malou i na monitory do porodnice a fakt se bojím.... Jani, tak jestli máš takovýhle poslíčky, to se holka si blíží co...jinak at to Kubíkovi dopadne dobře!!!!

jajdaelda
autor
13. zář 2010

@betina Moni...ne ne, to bych už nedala...pojede s námi manža...hlavně pak to lítání po Motole a čekání...odřídit bych snad ještě zvládla,ale potom běhat kolem prcka už asi ne 😒

lestep
13. zář 2010

jani- drž se, ať to v Motole dobře dopadne. Teda to jsou pořádný poslíky. Já snad ani nepoznám, kdy jet do porodnice. U malýho mě vlastně odtekla voda a pak jsme hned jely do porodky. tam si mě nechaly, pak jsem měla stahy střídavě- co 5 min, pak zase co 15 min, takže jsem na to zvědavá. A jak se jinak cítíš? Kubíka jsi rodila v 40 tt nebo dříve?

Mončo, co ty, jak se cítíš?