Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

ilci
8. únor 2010

ten kurz jsem jen zahlídla ve zprávách
tož maminky vidí kurz a jdou na to, dneska vše alternativní a neotřelé je moderní 😉

spetro, nemáš těch utz nějak moc? 😅
mě řekli pohlaví na tom velkém, paxem si šla na ten 3D a pak mi ho ještě potvrdili před porodem, jak se chodí do porodky

jinak pro prořvaném dopoledni kupodivu brzo zabral, máme zas plavčo, taxe to hodí
ani jíst nechtěl, snad se mu ten zub brzo prořeže 😝
ještě jsem mu našla fleky na prostěradle, evidentně krev se slinama, tak nevím, jestli se třeba někde kousl nebo co
snad se mu neotevřela stará rána nad zubama, ale je to víc než měsíc, to by mělo být zhojené

spetra
8. únor 2010

tanuki: to si myslím já, ale je možné že mi můj doktor ult neudělá, jen klasickou poradnu... i když nevím jestli se to k němu vůbec dostane, že jdu ještě k apolináři před tím než tam půjdu... nevím jak to funguje....
z gyndy mě poslali na genetiku, máme postižení v rodině, tak asi proto to vůbec neřeší na gyndě a rovnou mě pošlou na genetiku... kde se pak domluvíme co všechno absolvuju... a až na konci podle mě příjde mému doktorovi zpráva o výsledku...

lestep
8. únor 2010

ahojky . jak se daří? dnes jsme byli u zubaře. zoubky máme v pořádku. všichni. dáváte tabletky na zoubky? my je dávaly, pak zase ne a teď je zase začneme dávat.

spetra
8. únor 2010

nedáváme ani to neznám ty tabletky?

ilci
8. únor 2010

já myslím, že stačí pasta
nám v průkajdě zaškrtla, že dáváme pastu a ne tablety

jajdaelda
autor
8. únor 2010

lesti..tak o tabletách jsem taky neslyšela..k čemu jsou dobré??

tanuki
8. únor 2010

teda a vy jste všichni na tu hygienu tak poctiví? u nás se přes noc stále dost pije.. 😔

lestep
8. únor 2010

zymafluor- obashují fluor-prevence zubního kazu-

jajdaelda
autor
9. únor 2010

tanu...tak my čístíme většinou 1x denně,ale snažím se 2x,ale večer stejně po čištění zubů dostane na noc flašku...v pondělí jdeme k zubákovi,tak se jí na to zeptám...

spetra
9. únor 2010

no u nás večer často zuby zapomeneme vyčistit a pastu ještě nedáváme, zubařka řekla od 10 zubů, má jich necelých 12, tak ale pomalu začnem....

tanuki
9. únor 2010

a to pak tu pastu polykají?

Dnes se mi zdálo, že sjem těhotná, v 15tt a že přiletěli ufoni, no tak nevím... 😀

lestep
9. únor 2010

🙂 tanu- tak je to třeba nějaká vize.

ilci
9. únor 2010

tanu 😀

nám řekla dr. odbourat ten sunar a cumel, tak 50% splněno
když má v noci žízeň, dostane jen vodu
pastu nám schválila
u čištění už jsme zaznamenali mírné zlepšení, prcek už nevříská jak na lesy 😀
ale stejně má pusu otevřenou násilím

radus78
9. únor 2010

nám zubařka řekla, že jí zatím stačí fluor z pasty a tablety se uvidí časem podle stavu zoubků. čistíme teda jen 1x denně a i to je kolikrát nadlidský výkon 😀 Teď jí roste konečně stolička,ale v pátek měla asi kvůli tomu 39 st. teplotu ☹ Teď už má naštěstí jen zvýšenou.

Tanu mě se předevčírem zdálo, že jsem rodila, ale nějak mi nechtěli říct co to je a ani mi to miminko ukázat. Tak jsem tam chodila po chodbě :D

jajdaelda
autor
9. únor 2010

tak u nás stoličky zatím stále nic...
očkování jsme naštěstí přežili bez úhony...

tak mě se na dnešek zdálo,že jsem v jedné hlavní příbramské ulici si dávala nějakou čokošku a byla vedle mě dvojice -opilý cikán a cikánka a vedle skupinka puberťáků - ten cikán se do ní pořád navážel,tak se jí ten jeden ze skupiny zastal a ten cikán k němu přišel a začal mu střihat vlasy 😅 a to už bylo moc i na mě,tak jsem na něj zařvala,cože to jako dělá a on šel s těma nůžkama ke mě a co si to dovoluju...no probudila jsem se se šíleným tlukotem srdce 😠 😀 takže poté,co mě ve 4:50 probudili popeláři a pak tenhle sen už jsem radši vstala 😅

jdu za chvíli na masáž baňkama...au au...ale snad už budu moc dýchat

jajdaelda
autor
9. únor 2010

tak baňky se nekonaly,maserka to v I.trimestru nedoporučuje,tak byla "jen"klasická masáž,taky dobrý...

lestep
10. únor 2010

ahojky. jak se máte?

jajdaelda
autor
10. únor 2010

ahoj Leni...u mě dobře...prcek konečně zabral,tak se jdu pustit do úklidu a vaření...odpo jdeme do hudebky,tak se těším,že zase vypadnu,akorát to počasí je šílený,jsem si myslela,že se půjdeme ve městě projít a asi z toho nic nebude...
a Kuba mi vyrostl přes noc z bot ☹ takže zítra musíme koupit ještě nějaké zimní...doufám,že bude mít Baťa něco ve slevě a hlavně,že něco Kuba obuje,protože já tady mám od kámošky 24 sněhule,ale ty nepřetáhne přes nárt 😒

ilci
10. únor 2010

u nás zase překročeny imisní limity, ráno to hned hlásil rozhlas
měli vozit tcháni, ale asi to zruším, jen jsem otevřela okno na chvilku a fakt hnus, to se nedá dýchat 😠 😠

jajdaelda
autor
10. únor 2010

jj,ilci, slyšela jsem to v rádiu a hned si na vás vzpomněla...tady je taky nějaká inverze a protože okolní baráky topí,nemůžu ani Kubovi v pokoji vyvětrat...tohle období fakt nemám ráda....chápu,že ne všichni mohou mít tepelná čerpadla či něco obdobného,ale nechápu,proč v kamnech musí mimo uhlí pálit ještě bordel a plasty,to mi fakt hlava nebere 😖

spetra
10. únor 2010

to jsou sny... mě se dnes zdálo, že T. šel 2 kroky přede mnou... šli jsme za roh a než jsem došla ty 2 kroky tak tam nebyl... 😖 a to za tu chvilku co jsem dnes spala... protže noc hrozná... T. skoro nespal... asi 4 stolička ....

ilci
10. únor 2010

k těm snům - my jsme zase byli na plavání, instruktorka si půjčila Mikše a najednou tam byl děsnej frmol, samá mamina s dětma a když se to uklidnilo, Mikeš nikde nebyl, naštěstí jsem se probrala 😝

vožení jsem zrušila a za odměnu tu budu mít tchány na návštěvě 😝
to je děs, už se vidíme obden 😅

jajdaelda
autor
10. únor 2010

ilci - a Ty nejsi ráda?? 😵 🤐 😀
my jdeme o víkendu na oběd,tak doufám,že bude něco,co pozřu a zatím nevyvolám spekulace 😀

ilci
10. únor 2010

jajdi 😀

a už je ti špatně?

když jdem na oběd ke tchánům bývají speciality typu zapečená rýže s kapustou, vzhledově jakoby to někdo pozřel už předtím 😀

lestep
10. únor 2010

jaja- tak jak? užijte si víkend? Copak budete m¨ít dobrého k jídlu?

jajdaelda
autor
10. únor 2010

ilci...není mi špatně,jen nemám tak nějak vůbec hlad...ani chutě ani nechutě...právě že toho moc nesním a u tchýně to je vždy minimálně o dvou chodech,ale naštěstí už si nandavám sama,protože ona nandavala šílený porce...
ale jak popisuješ tu specialitku tchýně,tak to by se mi asi zle udělalo hned,jen bych se podívala 😖 😀
lesti...to právě nevím,co bude k obědu...typuju to na kachnu 😖

radus78
10. únor 2010

já už jsem zase marod ☹. Mám brutální rýmu.

Tcháni by u nás nejradši taky byli furt a když jdeme na oběd,tak je to jako ze školní jídelny 😝.

lestep
10. únor 2010

jaja- hm, kachnu bych nemusel,a le když je dobře udělaná proč ne. Asi si tchýně po¨trpí na takových typických českých jídlech, že? 🙂

radus- brzy se uzdrav.

ilci
10. únor 2010

radu, ať jsi brzo fit !

tak tcháni tu byli dnes (místo vožení) a v pátek by rádi zase !
já jsem teda využila, že je MM doma a šla po nákupech, takže jsem s něma byla jen chvíli
MM pak vyprávěl - prý máme opožděné dítě (sám ještě moc nechodí, moc nemluví) apod.
v pátek je fakt zase ráda uvidím 😠
a jinak řekla tchýně něco v tom smyslu, že nám sem bude nosit jídlo - jako fakt o zbytky nestojím 😝

když jdem ke tchánům, jíme doma předem
páč třeba za celé odpoledne dostanem čaj a pak nám kručí v břiše 😀

tanuki
10. únor 2010

teda to jsou zážitky 😀 nás chtěli tchánovci na víkend na chato, ale bohužel nemůžeme 😎 jinak jsou fajn 🙂 Já akorát nesnáším, nevím, zda to taky používáte - hotovou jíšku..když je v polévce, zanechává mi to škraloup na rtech, úplně z toho šílím, řekla bych, že to vyrábějí z nejnekvalitnějších palmových olejů..do složení napíšou "rostlinný" ale ne jaké konkrétně.

Jajdi, co bereš za vitamíny? já upravila jídelníček(přidala klíčky a řasy) a dnes si koupila listovku, myslím, že z toho kója budu dost vycucaná..

Radu, jediná útěcha, že ti nemusí odsávat rýmu vysavačem 😝