Maminy z III. trimestru - život jde dál a my s ním

jajdaelda
29. led 2010

Ahoj holky,
tak hupky šupky sem,ať už nemateme v těhulkách nastávající maminy 😀
Přeci jen už máme prcky velký 😎

přeju nám příjemné klábosení, těhulkování i snažení 😉

radus78
15. pro 2010

@lestep dělala jsem zázvorky, linecké a karamelové rohlíčky.
Chtěla jsem ještě něco, ale momentálně nemám náladu vůbec na nic. Dneska se měli k nám stavit ségra s děckama a naši a v jednu mi máma volala, že nepřijdou, že ségru odvezla rychlá do Zlína. Měla mozkovou příhodu ve 34 letech. Ještě pořádně nic nevíme, ale zatím nemůže hýbat levou půlkou těla. 😢 😢 😢 Čekáme na výsledky CT. Furt se celá klepu a nemůžu se na nic soustředit...

lestep
15. pro 2010

@radus78 radu, to mě moc mrzí, ať je sestře lépe. držte se.

tanuki
15. pro 2010

@radus78 ježiš, to je hrůza, takhle mladá maminka od dětí..brala antiko, kouřila? Zas Ti mladí mají daleko větší šanci, že se mozek přizpůsobí, že ty zdravé části přeberou funkci těch, co jsou poškozené! A navíc dostane tu nejlepší péči, jakožto sociálně perspektivní osoba.. REhabilitace bude moc důležitá..

radus78
15. pro 2010

@tanuki nikdy nekouřila, ale antiko brala. Doufám, že bude dobrá. Nejhorší je teď ta nejistota ☹ Snad budem zítra vědět víc.

oskarka
15. pro 2010

@radus78 Radu, to je teda hrůza. Moc držím pěsti, aby bylo sestře co nejdříve lépe!!!

jajdaelda
autor
16. pro 2010

@radus78 Radu,tak to mě mrzí....přidávám se k holkám a mooooc držím sestře pěsti,ať je jí brzo lépe! To je hrůza,v tomhle věku! Ach jo ☹

oskarka
16. pro 2010

Kuk holky, hezké ráno.

lestep
16. pro 2010

@radus78 znala jsem dost případů, co po antiko dostaly příhodu. je to strašné.mrzí mě, co se stalo.proto bych enjraději antikoncepci nebrala. zatím nemám nic, jak jste na tom holky po porodu? beret něco?

lestep
16. pro 2010

přidávám fotečky 🙂

spetra
17. pro 2010

@radus78 no to je hrozný... držíme všichni všechny pěstičky nech je to dobrý.... bohužel takových děsných případů znám víc... je to fakt hrůza co se může stát kdykoliv.... 😖 už víte něco víc?

spetra
17. pro 2010

@betina to jsem měla taky v plánu tu masáž přesně z toho důvodu... 😉 ale nakonec jsem pořídila světla na auto na denní svícení (po těch hrozně dlouho touží... 😀 ) a boty....
holky no vy co pečete a máte 2 děti tak smekám.... já upelka 3 plechy perníčků a polivinu z toho spálila... (

radus78
17. pro 2010

@spetra no už víme, že zatím má úplně nepohyblivou levou stranu, ale mluví, jí a pamatuje si úplně všechno. Takže aspoň nějaké pozitivum 😉 To ostatní snad pomůžou rehabilitace

betina
18. pro 2010

@radus78 radu, co to má být? to mě mrzí, takhle mladá holka, dneska je ta doba na tohoe fakt mrcha, hlavně at se zrehabilituje co nejrychleji, holky, proč antiko? dr. mně právě předepsala antiko ceresset nebo tak nějak a nevím, prostě se mi do toho nechce, i když my už jsme samozřejně s těma skončili, já HA brala celý život a nevím, proč s tím mám ted problém.
tak u nás je "uklizeno" a cukroví zítra doveze babička, tak se těším. ale nechci moc jíst...zůstalo mi po porodu břicho a myslím, že to už dolů nikdy asi nepůjde, je to ta vytahaná kůže a ta se nikam neztratí. ted, když to píšu, tak si připadám jak idiot oproti tomu, co psala radus...

oskarka
18. pro 2010

Kuk holky, ačkoliv jsem nechtěla péct, tak jsem se do toho cukroví vložila a máme pracny, kokosky, linecké, rohlíčky, a ještě něco už nevím co🙂, ještě upatláme něco nepečeného a chtěla bych udělat tvarohovou štolu.44
@radus78 tak ať rehabilitace pořádně pomohou!!!

jajdaelda
autor
18. pro 2010

@radus78 Radu,tak alespoň trochu dobrá zpráva,doufám,že je sestře zase o něco lépe...
@lestep krásné fotečky 😵
@oskarka Tak já měla původně v plánu dvoje cukroví - linecké a rohlíčky,ale nějak mě to chytlo a jsem asi na 12ti druzích 😅 dávám mamině a tchýní,jinak pro nás bych toho tolik nepekla...
na úklid jsem se vrhla dnes a zítrai s manžou..
tak já antiko zatím neřešila,ale budu muset,bo mrcha dorazila hned po šestinedělí 😠

lestep
19. pro 2010

@betina Mončo, tak já mám stejný problém, antiko už mám doma přes měsíc,a le stále jí neberu.taky jsem jí předtím brala dlouho. jinak antikoncepce může způsobit větší srážlivost krve, tím pádem riziko tvorby tromů- kr. sraženin a následně dojít k utrhnutí sraženiny a proudem krve se dostane do mozkových cév a zprůsobí jejich ucpání.

tanuki
19. pro 2010

Radu, bude to dlouhá cesta ☹ ale hlavně, že to přežila a psychicky je OK!
Druhá varianta je, že tam byla vrozená vada z cév, která dřív nebo později prdne ☹

Já trpím naprostou nechutí vařit jídlo, takže se to odráží i na pečení.

A jak Vám dopadly břicha skrze strie? Já už něco mám po Veru, ale tenké..tak se bojím, aby se neroztáhly..

tanuki
19. pro 2010

@jajdaelda nakonec jsem koupila tu hru s vkládáním tvarů, dali jsme jí kamarádce ke 3.narozeninám..v těch hračkách na Andělu jí měli za 79, koukala jsem teď na MMB a mám radost, že to vůbec nebylo dražší, dokonce o pár korunek levnější

jajdaelda
autor
19. pro 2010

@tanuki Tanu,tak mě strie docela minuly,ale taky mi zůstalo to spodní břicho 😖 to nevím,jak dám dolů...tak možná sklapovačkama nebo liposukcí 😀
Super,žes dobře pořídila 😉 Já vzala v Tchibu rybičky

jajdaelda
autor
22. pro 2010

Ahoj holky, přeji vám všem pohodové Vánoce a ať oči vašich prcků jenom září 😵

betina
23. pro 2010

ahoj holky, rovněž jse vám chtěla popřát hlavně pohodové vánoce v rodinném kruhu. ale tak si tak říkám, že když bude MM ted doma, tak bych taky sem mohla víc napsat 😀 dneska se mojí kamarádce narodil o půl 4 Ondrášk, tak jsem z toho úplně dojatí. dle TP měl být na štědrý den, kamoška nechtěla být na štedrý den v porodnici, no co manža ji donese stromeček tam....holky, já nevím, na mě to fakt někdy padne, že už nikdy nebudu těhu a nebude další čekání na miminko, já vím, asi si musíte myslet, že jsem křáplá..nevím, možná jsou to ty hormony z kojení 😀

tanuki
23. pro 2010

beti, neboj, oni Ti ty myšlenky budou průběžně vyhánět 😀 Já v neděli chvíli hlídala Veru a bratrance an nebezpečných schodech, úplně mě ignorovali a museli tam..pak jeden chtěl zůstat nahoře, druhý chtěl dolu, masakrrrrr. Ono to čekání neí vždy až tak příjemné..mně je tentokrát docela blbě+mi hrozně buší srdce..a jsem nervózní ze screeningu, co bude v lednu.. Mám radost,a le strach pořád zcela převažuje.

holky, tak přeju klidné svátky! ať dětem září očíčka!

oskarka
23. pro 2010

Milé přítelkyně, přeji Vám krásné vánoční svátky, dětičkám bohatého Ježíška a do nového roku jen to nejlepší.

jajdaelda
autor
23. pro 2010

@betina Moni, vím,o čem píšeš 😉 taky jsem měla takové stavy..hlavně po porodu,ale už mě to přešlo 😀 a teď se těším,až kluci povyrostou a budeme blbnout 😉 ..no a pak možná nějaká ta vnoučátka,ale to je za dlouho a bůh ví,jestli 😉

lestep
23. pro 2010

Krásného ježíška, příjemné svátky, hodně zdravíčka do nového roku vám přeje Lenka, Radek, Ondrášek a Kryštůfek

spetra
23. pro 2010

Štastné a veselé... 😉 Už se těsím na ty rozzářená očička.... pořádně si to užijte....
@tanuki já měla strie dost velké po Tomíkovi ale jen po pupík a u Jiříka mi navázali centimetr nad původníma... no ještě třetí dítě a mám je až po prsa... a neboj všechno bude v pořádku!"
@betina ano to jsou hormony z kojení... 😉

radus78
24. pro 2010

Krásné vánoce, holky 😉 Užijte si je ve zdraví a v poklidu.

radus78
24. pro 2010
oskarka
27. pro 2010

Ahoj holky, tak jak jste si užily (přežily) vánoční svátky. U nás dobrý, jen mi to přišlo takový hektický a doufám, že příští rok to bude ještě hezčí (Jiříček Štědrý den prořval, byl totálně vánočně nenaladěn, ale v dalších svátcích už to bylo trochu lepšejší). Ježíšek byl štědrý, Ondrášek nadšen ze stromečku, prskavek, očekávání Ježíška, dárečků, cukroví (nejraději má rohlíčky🙂) atd.
Bylo fajn mít manžela 4 dny doma, ale už jde do práce☹.

Přikládám pár foteček.

oskarka
27. pro 2010

Ach jo, fotky nešlo nahrát všechny ještě to tedy zkusím teď🙂.