Mamky přebírají spánkový režim mimča. Je to pravda?

lisanda
19. bře 2009

Ahoj maminky velmi často se setkávám s názorem že miminka přebírají spánkový režim od maminky zvláště v posledním trimestru. Jaké s tím máte zkušenosti? Děkuju za odpovědi. 🙂

mousunek
19. bře 2009

Ahoj, taky jsem to slysela, ale nikdy se to u me ani u nikoho z mych znamych nepotvrdilo....
Ono se take rika ze dite se reguluje podle toho v jakou dobu se narodi, ale to si myslim je taky trochu hloupost protoze se prcek narodil ve 23:29 je fakt ze v porodnici prvni 2 noci co nas dali dohromady prorval, ale doma byl zlaticko a je porad

nadik
19. bře 2009

Ahoj Myslím,že natom něco bude u nás se to tedy potvrdilo.... nikdy jsem si přes den nezdřímla ani těsně před porodem, ale chodila jsem spát tak kolem půl 10 a spala jsem do 7( samozřejmě jsem se budila několikrát za noc na wc), moje malá už od měsíce a půl spít celou noc, tedy poslední kojení kolem 23hod a pak vydržela do těch 6-7ráno. Teď je jí 10 měsíců a spí skoro 11 hod ...takže za sebe bych radila chodit večer dřív spát.... 🙂

kacka.va
19. bře 2009

Tak u nás to neplatilo, malá kopala a mlela se v noci jak čertík. Co se narodila, tak ale v noci problém nemáme, v noci jsme kojili co cca 3 hodiny a dost brzo najela jen na dvě kojení v noci a pak na jedno a teď už v noci nechce být kojená vůbec a spí celou noc. Takže u nás to souvislost určitě nemá, jak byla v břiše a jak, když se narodila.

nency
19. bře 2009

Tak já si myslím, že trošku to s tím souvisí. Já jsem chodila do práce dlouho. Vzhledem k pokročilému těhotenství
jsem si brala jenom odpolední, které byly klidnější, ale končily až ve 23.00 hod., doma jsem chodila spát
lehce po půlnoci. Malá když se narodila tak prvnich cca. 5 týdnů chodila spát hrozně pozdě, také mezi 23.00-
01.00 hod. Byla jsem z toho vyřízená, ale naštěstí pak se to posunulo a chodí spát kolem 21.00 hod. - ve třech
měsících. Takže u nás to možná s tou mojí prací souviselo, protože malá byla aktivní i v tyto noční hodiny. 🙂