Masážní strojek. Jaký si koupit?

lukin
15. črc 2008

Prosím poraďte mi, jaký masážní strojek si koupit. Občas mě pobolívají záda a ráda bych, aby mě manžel tím strojkem občas namasíroval, protože jinak on ručně masírovat neumí a nebaví ho to. Moje kritéria jsou: několik nástavců, cena do 1 500, snadné použití a dál už nevím, neboť s tím nemám zkušenosti.

lukin
autor
15. črc 2008

Nic? ☹

nikka.vo
15. črc 2008

lukin, dali jsme před x lety masážní strojek k vánocům jako dárek a můžu říct, že to jsou vyhozené peníze. Tedy co se týče vibračních strojků 😉 Neni to tolik příjemné, nástavce, nenástavce - ten kdo masíruje, tomu brní ruka a neni to prostě Bůh ví jak příjemný ani masírovanému. 😉 Takže toť moje zkušenost 😅

lukin
autor
16. črc 2008

nika: To jsi mě moc nepotěšila ☹ Ale díky, žes aspoň napsala 🙂 No naši mají právě masážní strojek s plno nástavci, ale je už nějak špinavý atd., tak ho zkoušet nechci. Tak teď nevím, jak to dělat. Kdybych chodila na masáže, tak se tam té paní asi uchechtám, protože mě to děsně lechtá a navíc u nás stojí 40 minut masáže 220 Kč, což je fakt šílené.

vanusak
16. črc 2008

Lukin, tak to není tak strašná cena. Manžel má problémy s krční páteří a platí cca 600,- za hodinu. Ale od té doby, co tam chodí, se to o hodně zlepšilo. Není nad ruční masáž. Ale musí to dělat opravdu dobrý masér (a ten si nechá zaplatit), jinak jsou to fakt vyhozené peníze. Kvalita se vyplatí zaplatit, ono to vypadá, že je to dost, ale co pak člověk by zaplatil, až by se to kupilo a musel by platit za doktory a rehabilitace a léky...

nikka.vo
16. črc 2008

lukin, náhodou cena masáží u vás je nádherná 😕 Bych tam byla pořád 😅

aponchie
16. črc 2008

ja mam dorasovane zada celkem fest i po operaci a z vlastni zkusenosti mohu rict,ze nejlepsi je klasicka masaz,fyz.terapie..zabaly parafin elektro.vodolecba a pod. pokud mas zada tak spatna tak zajdi za lekarem a on ti rehabky napise pokud rekne ,ze nemas tak nezbejva nez cvicit a chodit na masaze.tem strojkum neverim a ani nepomahaji 😉

lukin
autor
17. črc 2008

Holky, všem vám moc děkuju za příspěvky, ale mě jde o ten strojek, jestli někdo nemá nějaké zkušenosti, ale vidím, že asi nikdo ☹ Teda masáže můžou stát i tak hodně? Trochu jsem si to propočítala a kdybych si koupila ten strojek nějaký, i když nemá takový efekt jako ruční masáž (to je mi jasné), tak bych měla normální masáže pouze 4 hodiny. Takže se mi vyplatí fakt ten strojek, tak ho budu mít na několik let 🙂 Ty problémy s páteří nejsou zase tak strašné, ale občas by se to bodlo 🙂 No a pak si to můžu namasírovat, kdy chci, když mě to zrovna bolí atd. A tak bych musela letět k masérovi atd. Prostě mi to tak připadá jednodušší.

aponchie
17. črc 2008

no ja chodim na masaz a stoji to 120KC max 😲 asi jak kde a jak kdo ..letos je to trosku drazsi asi o 20kc ale i tak se to da..zeptam se v pondeli na rehabkach kolik by to stalo ve zdrav.zarizeni individualne bez predpisu,asi bych volila cviceni jako je yoga a cviky na zada!velmi to pomaha a masaz jednou tydne a treba parafinovej zabal taky pomuze,ja mam vyzkousene ,ze kdyz projdu intenzivni rehab.kurou(masaze,elektrolecba,zabaly)asi mesic tak mam na zbytek roku skoro pokoj plus musim samo cvicit u toho