Máte aj vy zlú skúsenosť so značkovými vecami?

aniska
30. dub 2008

Baby, stalo sa to aj Vam? A s cim, ja som si napriklad minule kupila sandale santé, teda ni esu az tak znackove, ale na to ze stali cez tisicku, som necakala ze mi hned na nich praskne podrazka 🙄

cazadora
1. kvě 2008

tak já kupuju boty jen značkové teď mám adidas nebo kupuju skejtové značky a žádnej problém sem neměla tahám je pořád v létě v zimě a dodrbou se tak po dvou letech což je super. jinak mikči taky značkové a neni problém džíny kupuju obyčejné nebo prostě které sednou což je největší problém a vydrželi taky všechny, občas nějaká reklamace je vždy vyřešená k mojí spokojenosti. Jinak v práci jsem dělala i reklamace a vadnej kus je prostě všude i u značkovejch ale je jich tak o 80% míň než u neznačkovejch

etuska
1. kvě 2008

Hmmm,s tym Deichmannom som, prekvapena,lebo dcerke topanky vydrzali ozaj celu sezonu a dokonca nedavno som jej sandalky predala jednej mamine,vobec nebolo vidno,ze boli nosene 🙂

lukin
1. kvě 2008

Tak já kupuju skoro vše u Vietnamců a max. spokojenost 🙂 Boty mi od nich vydrží tak 2-3 roky, oblečení taky, nebo ještě déle. Zato můj manžel si koupil boty u Deichmana a barví mu, tak je šel reklamovat, ale prodavačky řekly, že žádnou barvu nepouštějí. No tak už má pár ponožek k ničemu ☹ Takže není pravda, že co je značkové a drahé je lepší než levné a neznačkové.

kristi
1. kvě 2008

pockat, pockat..ja bych jako fakt nerekla, ze Deichman je naka znacka...... 😲

makelka
1. kvě 2008

Kristi a co je to? 😀 😀 😀 😀

cicushka
1. kvě 2008

dididi30) pise sa armani a nie armany 😀 😀 😀

mywiel) to nie je o tom, kde to je vyrabane, ale ako to vyrabaju. To, ze nas trh (ale vlastne aj celosvetovy) je preplneny prave tych lacnych a nekvalitnych cinskych veci, v ludoch budi ten pocit, ze vsetko z tych krajin musi byt automaticky nekvalitne. Ide vzdy o kokretnu znacku a to, aku quality control maju vo svojej fabrike. No o tom by som vedela vela popisat, studovala som to, ale naozaj sa mi neeeechce 😝

leishmania
1. kvě 2008

deichmann je velmi lacna znacka, prave som si tam kupila balerinky za 399!!! len tak na parkrat von....zatial su ok 😀

bubba
1. kvě 2008

a ty co tu 😝 domov nejdes?

jasada
2. kvě 2008

Synovi som kupila mikinu zn. Next. Po zopar noseniach a praniach je z nej vyslovene handra - vyblednuta s roztahanym patentom 😝 . Za tu cenu by som v c&a kupila mikiny dve a urcite by aj dlhsie vydrzali.

ygreen
2. kvě 2008

deichmann neni špatnej, ale dělá takový boty, kolik stojej, tj. na pár nošení max. na sezónu. Co taky chcete za 300 stovky 😉 Ale mám od nich několikatery žabky a ty už nosím asi 3 rok a max. spokojenost. NAvíc jako jedna z mála značek mají většinu bot i ve 42.
Baťa stojí čím dál tím víc za hovno a je drahej. Hlavně zimní boty stojí za prd - 2 velké zklamání.
Jikak oblečení - nemůžu si stěžovat na HaM, Zara, Mango, Promod.
Jinak pro prckaq hodlám kupovat jen Bama nebo Ecco. Nic od větví.

lukin
2. kvě 2008

Jejda, že bych popletla značku? Tady píšete, že deichmanny jsou levné, ale ty botasky stály 1400. Aha, už jsem si vzpomněla, byly to mustangy 😀

aponchie
2. kvě 2008

ja nedam dopustit na Rip Curl,O'Neill 🙂

kristi
2. kvě 2008

no,tak to potom jina...pak je Deichman jen prodejce a mas si stezovat na Mustang

cicushka
2. kvě 2008

Jasada) Next - u nas predrazene a tou cenou sa tvariace ako super znacka...v Anglicku nieco na styl ako Cherokee (tesco) u nas. To iste aj Mothecare. 😒

kristi
2. kvě 2008

Apii, moje rec..kalhoty od Roxy mam uz 6 let a furt super

martuli
2. kvě 2008

Kalhoty REPLAY, tricka ROXY, botky nejcasteji ADIDAS a nemuzu rict nic proti.

aponchie
2. kvě 2008

jj ja mit penez na zbyt tak kupuju jen O'neill a jine podobne znacky ty jsou fakt kvalitni..jeste me napada Benetton?ja mam z tama svetr ted sem ho koupil a sem na....az do nebe pac sem si nevsimla ,ze se nesmi prat jen do chem.cistirny takovej fialovej s kapuckou no parada 😠 stejne sem ho oprala v ruce ale uz tam nic nekoupim ikdyz se mi tam libi moc a moc hlavne na deti

cicushka
2. kvě 2008

Aponchie) od Benettonu neznasam tie ich 100% bavlnene tricka, ktore mi po prvom oprati hned stratia tvar. Ale to je tym, ze tam chyba troska elastanu v tom materiali. Cize ani nie chyba znacky.

aponchie
2. kvě 2008

ja jsem mela z Benettonu jen jedny vlnene kalhoty fakt nadherne cervene a prvni den sem sla pres cestu a zakopla spadl ana koleno a dirka co nejde dobre zasit takze tak 😀 a ten svetr me dojal chapes to??svetr do cistirny to abych ho nosila kazdej tyden jako?

bellasandra
2. kvě 2008

Ja som si terza kupila belerinky Tom Tailor, a uz sa mi odlepuje podrazka a mam ich asi 3 týzdne 😝
Inka ja som moc spokojná s Puma, S. Oliver.

Uplne co neznásam su Nike- tenisky...neviem ci som ja tak smatlavá , alebo čo...ale mne sa hned zničia...zato Adidas--super 🙂

A Deichman ? - tenisky odtial--inak je to GraceLand značka...vydrzali . spokojná som 🙂 A mam aj par topanok na vysokom odtial a tiez dobre 😉

tilly
2. kvě 2008

čo sa týka topánok, tak pre seba kupujem Baťu a špotrové značky (nike a adidas), pre malého väčšinou nemecké značky Richter a Adidas...

s oblečením si moc hlavu nerobím, hlavne pre malého, kupujem väčšinou v NKD, tam tie veci dobre vyzerajú, vydržia tak akurát, nežmolkujú sa... alebo ešte hm a next mám rada, ale u nás sú predražené, to kupujem tiež v rakúsku, alebo cez mmb od báb, čo to nosia z anglicka, ale väčšinu vecí má malý z NKD

pre seba sa mi zatiaľ neoplatí kupovať drahé alebo značkové handry, váha mi stúpa, klesá 😝