Máte aj vy zlú skúsenosť so značkovými vecami?

aniska
30. dub 2008

Baby, stalo sa to aj Vam? A s cim, ja som si napriklad minule kupila sandale santé, teda ni esu az tak znackove, ale na to ze stali cez tisicku, som necakala ze mi hned na nich praskne podrazka 🙄

aniska
autor
30. dub 2008

a listok som si nenechala, lebo som myslela ze mi aspon jedno leto vydrzia 😖
inak mam teraz keeny a snimi som zatial spoko 100% 🙂

vivien742
30. dub 2008

poznám, neverím už žiadnej značke, botasky skoro za tri tisícky sa rozpadli po štyroch mesiacoch a stalo sa mi to už druhý krát 😝

kamajka
30. dub 2008

ani ja neverim...... 😝 🙂

susik77
30. dub 2008

aj manzelovi sa rozpadli rychle znackove tenisky a rifle 😒 ja zase u veci na malu vidim, ze znackove mi vydrzia dlhsie ako neznackove-dokonca aj znackove co mam po kamaratkinej dcere-Next- su este kvalitnejsie ako napr. nove tesco veci, co sme dostali od nasich...

dadulka19
30. dub 2008

aniska,aj mne sa stalo podobné so zimnými topánkami.Stáli vyše tisícky a nevydržali ani jednu zimu a to som v nich moc nenachodila 😠 .Účtenku som si nenechala,šikovná 😠 .Ale to bola len jedna skúsenosť,iné značkové veci zvládajú svoju záťaž...zatiaľ 😉

aponchie
30. dub 2008

zajimave..boty za 2500tis nevydrzely a skoro ty same za 500mam 4roky a jsou paradni tak babo rad 😀 asi na tom neco bude..

tilly
30. dub 2008

ja mám jedny adidy, nosím ich denne 3 roky a kebyže ich operiem, môžem ich predávať ako nové... sú úplne super a to majú inú záťaž pri behaní za mojim krpcom, inak tiež moc nedám na značku (okrem obuvi)

srsnicka
30. dub 2008

já mám taky dobrou zkušenost s botama Adidas - más je už osmý rok a jsou super - zato jsem si jednou koupila u stánku za 300 a do týdne jsem je mohla hodit po psovi ☹ takže já na značky ještě trochu věřím 😵 ale štve mě, že to šijou na stejný lince jako ty za 500 (teď možná trochu přeháním) v Číně

melory
30. dub 2008

vedeli ste ze k nam na sk idu veci tretej triedy co sa znackovych veci tyka. je rozdiel ked kupit mustangy v zahranici ako na sk...tomu verte.

tlapicka
30. dub 2008

anisko, koukam ze mame ledasco spolecne. ty sante podrazky praskaji dycky, to je pravda, patrily mezi me oblibene sandale, ale ja je nosila i s tou prasklou podrazkou, jelikoz jsem si jine nedokazala vybrat a nove ty stejne smejdy jsem uz nechtela a poslouzili jeste nekolik let! v USA jsem si koupila drahe nike a podrazka rupla taky, ale tak, ze v nich neslo chodit 😠 no a tedka jsem si koupila pred 14ti dny taky keeny a jsem nadsena (zamilovala jsem se do nich pred dvema lety v kanade a porad po nich bezmezne touzim...)jinak nosim celorocne pohory... tak jsem schanela vzdusnejsi pohory bez snerovani a to keeny 10% splnji 🙂

jinak mi prijde ze dneska je smejd uplne vsecko at to stoji co to stoji. kazdou vec kupujeme s tim, ze ji drive ci pozdeji pujdeme reklamovat 🙄

tlapicka
30. dub 2008

melory, naprosto tomu verim, ze se znackove zbizi tridi na vychod a zapad, ale zase na druhou stranu jsme tedka na tom zapade (nemecko) a ledasco stoji za prd uplne stejne!!! Nimene doufam, ze jsem si koupila ty keeny z te zapadni varky, kdyz uz jsou tak drahy 😕

liliandax
30. dub 2008

aj ja mam botasky Nike, tahaju uz 3 rok a su v pohode, bez vady 🙂 Ked ich operiem v pracke, ako nove. Aj manzelove Pumy teraz dosluzili.. po asi 5 rokoch a v tom hral aj futbal, denno denne ich nosil 😅 Takze co sa tyka obuvi, my kupujeme len kvalitne, znackove, co sa osvedcili..
A je fakt pravda, ze na niektorych znackovych obleceniach (napr. Next) mam vysacku, ze vyrobene v Cine 😠

lenerka
30. dub 2008

ahoj

já tedy používám značkové boty adidas a vždy vydrželi 3-4roky než se úplně rozpadly chozením
ale taky je tam made in china ty číňani snad vyrábí všechno 😖
a dceři značkový nekupuji,jen co narazím v sekáčích next George a to docela jde
hlavně kupujeme tesko CaA a taky je to kvalitka

albireo
30. dub 2008

myslim,ze "znacka" na vyrobku nie je automatickou zarukou kvality...napr. jeansy Levi's vydrzali necely rok, podobne Mexx, oboje kupovane mimo SK. Na saku od ceskeho PietroFilipi sa mi pri doporucenom chemickom cisteni rozpustili vysivane gombicky.na satach zostali. V cistiarni mi povedali,ze sa asi setrilo na gombikoch a ze to nie je jedina znacka u ktorej sa s tym stretli. firme ku cti sluzi, ze gombicky vymenili rychlo a ospravedlnili sa.
pred koncom zarucnej doby sa mi rozpadol plastovy ram okuliarov. Tiez znackovy. Vraj unava materialu.
botasky nike na behanie mi vydrzali 5 rokov, este stale ich mam,ale uz len do zahrady, na behanie uz potrebujem stabilnejsiu patu.
Z obuvi sa mi osvedcila danska Ecco. Sice robia konzervativnejsie modely, ale moc prijemne na nosenie. manzelovi nie az tak, po 3 mesiacoch si "pomocou" vyrastku na pate urobil dieru na podsivke v zadnej casti topanky. Vydrata cast bola zadarmo opravena a topanky nosil dalej.

zuzkafuny
30. dub 2008

Ja mám super skúsenosť s koženými topánkami na zimu KNK Klondike. Vydržali mi 6zím a nosila som ich neustále. Voda, sneh... Ešte stále sú z vonka super, ale vnútorná strana je zodratá a touto cestou hľadám dobrého obuvníka/obuvníčku 😉 🙂

zuzkafuny
30. dub 2008

Inak super značkové nemusím...

macanet
30. dub 2008

Mám boty Karyoka stáli asi 1500 a mám je 3roky, nosím denně , jsou kožený, spokojenost. Pak botky Adidas z Bulharska-made in China a též 3roky a bez vady. pak made in China botasky a ty jsem nosila asi 1 měsíc, než jsem v nich zmokla, nechala uschnout v předsíni a hle, na dvě části, podrážka zvlášť botka zvlášť, musím podotknout"dobrej kup" za 250,- 😀 Na botkách nešetřit 😉

melory
30. dub 2008

macanet, tiez to poznam ze na botoch sa nesetri a ani na posteli, lebo prechodis pol zivota a druhu prespis.

tilly
30. dub 2008

melory, preto nakupujem len v rakúsku 😀 tam sú aj športové veci trošku drahšie

aponchie
30. dub 2008

Nike mam 5let a jsou paradni..jinak mam zkusenost znacka Clarks a Camel Active tam stoji za to si priplatit

len
30. dub 2008

Takhle - šmejd se může vyskytnout vždycky, jenom prostě u značkový věci to bude s daleko menší pravděpodobností než u věci za pár korun z tržnice. A potom je taky otázka, co je myšleno značkou, dle mého existuje i spousta značek, které nejsou celosvětově známé a s masivní reklamou, ani za ně člověk nedá několikanásobně tolik, přesto to umí být kvalitní věci - stačí hledat. Já osobně mám ráda české a v česku vyráběné věci, ovšem pravda je, že sehnat české botky je snad nemožné, on i Baťa to má made in china...

macanet
30. dub 2008

Oblečení pánské kalhoty Kenvelo se dvoje rozpadly u kapes, už nekupujeme, byli to klasický kapsáče ne rifle ☹ Kalhoty Exe dobrý, trička Bushmann jsou nej, ale taky ta cena n o 😖 ALE TRIKO MÁM 2 ROKY A NIC 😉

olejanka1
30. dub 2008

Cocodrillo? ma niekto skusenosti? Pyzamka hrozne vybledli a nohavice strasne zvlastneho strihu, nesedia syncekovi,dostali sme to darom tak asi darujeme dalej, 😀

aponchie
30. dub 2008

ja mam zkusenost s Gap a Next velmi velmi dobrou..at nove ci onosene kvalita neskutecna...

bibinka
30. dub 2008

ako píše melory, k nám sa dostávajú pod echt-značkami obyčajné braky, ktoré kontroly v zahraničí vylúčia ako braky. je to smutné, a tru si každý obchodník prihodí svojich obligátnych 10% a myslí si, že bohvieakú kvalitu predáva. 😠
hlavné braky sú kenvelo, niektoré kusy adidas, nike, aj pumy som videla roztrhané.
keď pokukáte v sekáčoch- tie značkové veci vyzerajú aj popri sekáčovskom smrade perfektne.A keď vidíte nové značkové veci v obchodoch, je vám zle.

rinuska
30. dub 2008

my sme bohužiaľ ten menej náročný trh a ak aj je niečo zaozaj značkové , tak je to bohužiaľ nepodarok a tak je to so všetkým tovarom . Kvalita ide pre náročný trh , kam sa my ešte nezaradujeme , pretože si nevieme otvoriť ústa . Keby sme hromadne začali vracať každý aušus , tak by sa kompetentní možno spamätali .
ja sa teda nemôžem súhlasiť s aponchie , kúpila som na MMB sveter next - taký šmejd som ešte nemala
olejanka , ja mám s coccodrillom dobré skúsenosti , čo sa týka malých detí , ale kúpila som tam 9 roč. synovi čierne menžestráky , po pár vypratiach som s nimi mohla dlážku umývať a ešte ich aj malý roztrhol na stehne a to mimo šev , len si čupol
Bushmana miluje môj muž , on ani nič iné nekupuje a je to ozaj kvalita

susik77
30. dub 2008

mne sa este paci h&m a mothecare-pre malu...

julia225
30. dub 2008

nosime vylucne next....alebo adidas ci nike oblecenie, najnovsie matel....ale ziadnu zlu skusenost nemame.... 😉

kristi
30. dub 2008

mne vzdy vydrzi dlouho Diesel boty, dziny z Vero mody

julia225
30. dub 2008

diesel boty-suhlasim...5ty rok mam tenisky...drzia...ale nevlacim kazdy den... 😉