Máte doma dítě Býčka? Jaký je?

germaine
29. čer 2011

Ahoj holky,
máte doma býka? Mám sedmitýdenní mimi - býčka (chlapečka), který měl být původně blíženec, ale narodil se dříve a tím pádem je i v jiném znamení....

Po přečtění jeho horoskopu, jejich základním charakterovým vlastnostem věřím a sedmitýdenním pozorování jeho chování 🙂 se trošku obávám, že to s ním nebudeme mít jednoduché...od narození je vzteklounek, což se promítá hlavně před kojením (před kojením ho vždycky přebaluju, pak teprve kojíme a to je kámen úrazu - podle něj to zřejmě dělám příliš pomalu, prostě řve jako tur a kojení začínáme pokaždé se zaťatýma pěstičkama, které se ani náhodou nedají rozevřít jako má sílu, během papání jako roztává, pěstičky povolují a na konci krmení už si mě i drží za prst 😀 to si ho tím krmením usmířím...

A je toho mnohem víc, prostě jak není po jeho je okamžitě řev...ve třech týdnech jsme ho dali pást koníčky na bříško a jak byl vzteklej, tak se postavil na jedný ruce a přetočil se na záda, byla u nás tchýně a kdyby to neviděla na vlastní oči, tak nám nevěří...stejné je to, když mu např. vypadne dudlík anebo prso z pusy při kojení 😅 okamžitě řev...pomalu se připravuju na to, že se budeme muset s manžou připravit jednat s ním diplomaticky, až bude větší...
A jaké jsou vaše děti býci? Možná, že se strachuju zbytečně 😒 😀

kay
29. čer 2011

@germaine máme doma holčičku - býka, měla být blíženec. ale jako miminko byla naprosto zlatá, nějaké breky byly, ale podle mě se povaha dětí /ikdyž na horoskopy a znamení atd tako hodně dám), nedá v takovémhle věku až tak předurčit. v pozdějším věku už je to opravdu býk jak se patří, není vzteklá, jen tvrdohlavá. Druhá dcera je vodnářka a první 3 měsíce prořvala celé a teď jenaprosto klidné a hodné dítě s jasnými rysy vodnářské povahy, ale ty začátky bych teda jako vodnářku neřekla. Krom toho že to není miminko na které se dá dělat ťuťuňuňu.. 🙂 myslím že po 3. měsíci se malej zase změní 😉

germaine
autor
29. čer 2011

@kay Tak to, že brečí by bylo v pohodě, spíš mě zaráží ten vztek, kterej z něj čiší 🙂 to jsem zatím u žádného dítěte z okolí nepozorovala (moje dvě sestry maj celkem 6 dětí, takže mám celkem z čeho pozorovat) 😉

germaine
autor
29. čer 2011

Jo zapomněla jsem napsat, že nejen, že řve, ale taky je celej krabatej a rudej jak vařený rajče, prostě vztekloun...

germaine
autor
29. čer 2011

Tohle je po příchodu domů z porodnice 😀

kach82
29. čer 2011

@germaine Taky máme doma býčka - holčičku. 🙂 A vzteklá je taky a pěkně. Už jí je přes rok a vzteklounek je snad čím dál větší. Jak není po jejím, tak je zle. 😠 Před pár dny nám tu předvedla takovou scénu, řvala, ječela, seděla na zemi a bušila pěstičkama do země, pak tu chodila a všechno schazovala na zem, slzičky tekly proudem... A to jen proto, že jsem jí řekla, že nesmí jít na balkon. 😝 Nevím, jestli je to tím, že je ve znamení býka nebo to podědila(bohužel musím přiznat, že asi po mně, já prý dělala to samé), ale někdy je to fakt záhul. 😝

terkajesterka
29. čer 2011

@germaine to, co popisuješ, mi přijde jako celkem normální reakce na vzniklou situaci - dítě něco chce (najíst, dudlíka) a zrovna to nejde - třeba ho zrovna přebaluješ......

býčka máme taky a občas se trochu vzteká, ale proti synovi (kozoroh) je to pořád slabý odvar.

sysysy
30. čer 2011

@germaine - všechno, co jsi napsala, přesně odpovídá našemu býčkovi Davídkovi 🙂 I s tím přetočením 😀 A dokonce to předvedl i paní MUDr. v poradně 😀

kopretina82
30. čer 2011

HOLKY, MŮŽU SE ZEPTAT, KDE MŮŽU NAJÍT DĚTSKÉ HOROSKOPY-NEMÁTE NĚJAKÝ TIP? TROŠKU JSEM HLEDALA A NIC MOC JSEM NENAŠLA 😒
JINAK MÁM DOMA BLÍŽENCE (PALIČÁK JAKO PRASE, ALE TO MÁ SPÍŠ TAKY PO RODIČÍCH 😒 😀 ) A KOZOROŽKU, TA JE MALINKÁ, TAK TAM UVIDÍME 😉 ZATÍM JE TO ŽIVEL, ALE MYSLÍM/DOUFÁM 😀 , ŽE BUDE PŘÍSTUPNĚJŠÍ NEŽ DOMČA

germaine
autor
30. čer 2011

@kach82 Tak já taky nevím, zda to nedělají všechny dětičky, neb je to mé první, ale přijde mi, že takovýmhle stylem ne... 😀 no jsem zvědavá, co nás čeká...tvrdohlavý jsme s manžou oba, takže když bude i malej padne kosa na kámen 😀

germaine
autor
30. čer 2011

@terkajesterka Beru, že to jinak zatím neumí vyjádřit, ale spíš si říkám, kam to povede... 😝

germaine
autor
30. čer 2011

@sysysy No tchýně vychovala tři děti a tohle prý ještě u třínedělňátka neviděla, koukala jak puk - tak když jsme vzteklý, tak už se stavíme na nožičky a nutno podotknout, že má neuvěřitelnou sílu při vzteku 😒 😀

germaine
autor
30. čer 2011

@kopretina82 Podívej se sem http://marek.webz.cz/index.htm ale zkus do vyhledávače zadat znameni dite blizenec a najdeš toho určo ještě víc...

germaine
autor
30. čer 2011

Jinak chci podotknout, že vypadá i mírumilovně a když se ke mě přitulí, tím mě okamžitě dostane..posuďte sami...

helcenka
30. čer 2011

@germaine - hlavně klídek, ono ho to přejde. Já mám doma kozoroha a býka - to je kombinace. Oba dva jsou svérázní a když není po jejich, je konec světa.
Jinak moje dvouměsíční holčička - býk, nechce v žádném případě dudlíka a usne jedině v mojí přítomnosti. Taky si popláče, ale když je dobře naladěná, vydrží si i půl hodiny "povídat". Vytáhli jsme hrací deku po bráškovi a tam jí to moc baví.
A sílu má taky obrovskou. Nechce ležet, pokud to jde, snaží se sedat, na koupacím lehátku se zapře nožkama a dělá mosty... A ono jí to samozřejmě ještě úplně nejde, tak je občas vzteklá.

svataterezicka
2. črc 2011

@helcenka Hele a jak se snáší děti býk a kozoroh??? My máme doma býka a ted čekáme kozoroha a ke všemu manžel je kozoroh taky, takže já jako rak se tam chudáček někdy musím schovat fakt.. 🙂

crca
2. črc 2011

Mám doma dva bejky a to je teprve prča 😀 Je pravda,že jsou vzteklí oba,Míše když něco nedovolím,tak jde a začne něco schazovat,házet....měla i období kolem těch 15 měsíců kdy i kousala,když jsem něco zakázala 😠 ,ale přešlo to za chvíli na štěstí.Jinak nevím no,jsou teda paličáci a tvrdohlavci oba,ale Míša ta by byla jít schopná hlavou proti zdi,ale Máťa je zase opatrnej a strašnej citlivka 😅 Tak si vyber,oba jsou stejný den a rok a znamení,ale na druhou stranu je každý úúúplně jiný.Máťa je strašně vnímaví a má pamatováka-na tom se možná odvíjí to,že i hezky už mluví,protože co vidí to pojmenuje,Míšu nikdy nebavili knížky a vůbec něco u čeho se musela soustředit-s mluvou jsme na štíru,nic moc neřekne,nic nejmenuje,ale zase je šikovná na ruce-kreslení,modelína..u toho zase vydrží jakštakš ona 😅 Ale jinak jsou to dvě motorové myši-neposeděj chvilku 😀

helcenka
2. črc 2011

@svataterezicka - mám chlapečka kozoroha, jsou mu tři a půl a dvouměsíční holčičku - býka. Malej se na sestřičku hrozně těšil, malá se ještě moc neprojevuje, ale už začíná být znát, že je tvrdohlavá a hodně svá - když není po jejím, dokáže brečet a brečet a vůbec nic ji neuklidní, než přijdu na to, co zrovna potřebuje - přebalit, mlíčko, pochovat, hrát si.... . Malej je zatím fajn bráška, sesřičku hladí, dává jí dobrou noc, povídá si s ní a pomáhá mi - když potřebuju něco podat, vyhodit plenku, ale nechávám to čistě na něm, občas něco nechce, tak ho nenutím. Jediné, co je zatím problém, že je také hodně svůj a když není po jeho, je to také problém - začne fňukat nebo se vzteká na celé kolo. Zatím je pro něj těžké, rozdělit se o pozornost, kterou měl jen on. 😉

lumixii
4. črc 2011

Můj malej je taky býček. A přesně jak tady píšete už jako mimiko se vztekal, neskutečně vztekal. Až rudnul, přestávál se nadechovat atd. Chvílema jsem nevěděla co s ním. Teď jsou mu dva roky a můžu říci, že vůbec nic nezměnilo 😀 😀 Jen já jsme si na ty scény už zvykla. Cokoliv chce a nedostane to, řev, vztekání, válení se po zemi, házení vším co je zrovna po ruce. Ať jdu na něj po dobrém a vysvětluji mu, že prostě zrovna toto dostat nemůže, když se snažím ho zabvit, aby se přestal vztekat a řvát, když se ho nevšímám - nereaguji na jeho chování, a i dokonce, když už dostal seknuto jak přes zadek tak i přes ruku, nic se tím nezmění.. Vzteká se, vzteká se, vzteká se, a řve a řve a řve, neuroní ani slzičku, ale ječí jak šílenej. 😒 😒

germaine
autor
6. črc 2011

Teda holky, už vážíme kolem 5,5 kg a celkově jsme velký, dlouhý a máme neuvěřitelnou sílu...už se stavíme na nohy nebo při přebalování mě dokáže koupnout do břicha tak, že jenom koukám....sem zvědavá, kam to bude pokračovat a podle toho, jak tady píšete nás čekaj pěkný věci 😖