Máte doma Elišku? Přidejte se do klubu 😉

berunka
25. srp 2009

ahojky maminky,zajímalo by mě kolik se tu najde Elišek🙂 přidejte se do klubu 😉 😀

vojtisek2007
25. srp 2009

ahoj beru, hlásíme se, mám taky Elišku, jenom o drobet větší než ty 😉

lafayette
25. srp 2009

ahoj, my taky mame Elisku 🙂

martulikk
25. srp 2009

Ahoj, tak my máme pejska Elišku 😀 ale je to taky naše miminko, tak snad se to počítá 😉

zany
25. srp 2009

I my máme Elišku 🙂

eatygrenee
25. srp 2009

I my:0)

grisgot
25. srp 2009

Hlásíme se do party 😀

barmborka
26. srp 2009

Taky jedna Eliška 😀 😀

murecka
27. srp 2009

U nás taky 😀

paja2180
27. srp 2009

Ahoj, taky máme Elišku. Narozena 19. července 2009. Moooc hezké jméno!

sarusenka777
27. srp 2009

Ahoj maminky,taky hlásím jednu únorovou Elišku 🙂

alleycats
28. srp 2009

Ahoj, taky máme od 10.července 2009 😉

berunka
autor
29. srp 2009

to je parada jak se diskuse pekne rozjizdi 😉 a jakou vam delaji Elisky radost?co umi?jaky byl start do zivota? 🙂

sarusenka777
29. srp 2009

beru, dělá radost obrovskou 🙂 nám bylo včera půl roku, válíme sudy, trošičku popoleze,taky jsme začaly baštit zeleninku a od konce šestinedělí spinká pěkně celou noc 😉 já si to prostě užívám 😉 co vy?

vojtisek2007
29. srp 2009

naše Eli je teda pěknej uřvánek - teda byla - do tý doby než začla chodit, ale jinak krásně spinká, baští, je moc šikovná a vnímavá...
vypadá to, že jsme tady nejstarší 😀

paulinka80
29. srp 2009

Ahojky, taky mame lednacka Elisku 😉 je to nase zlaticko a smisek, nedavno se zacala plazit, je hodnoucka, krasne papa, povida nam, rehta se na cele kolo....akorat by mohla lip usinat a spat. V noci se budi kazde dve hodiny a chce nakojit, podle me je to uz ze zvyku, hlady to urco neni, protoze v sedm ji dam kasicku, nakojim a v deset hodin uz place ☹

berunka
autor
29. srp 2009

u nas se vesele plazi,snazi se posazovat a dva dny uz solidne brebenti,teda zatim jen baba ale je to krasny🙂 dela nam taky moc radosti,vse se vyviji jak ma.Eli je o mesic predcasne narozena,ale ted uz by to na ni nikdo nepoznal 😉
a jak vypada vas vsedni den?

sisidani
30. srp 2009

Ahojky já se taky hlásím, že máme doma Elišku. Ze začátku jsme hodně bojovaly s kojením ale dopadlo to dobře, potom byla malá hodně uřvaná, Ale teď je to čím dál tím lepší.
Paulinko, my taky máme malého ledňáčka 😉 .

berunka
autor
31. srp 2009

sisidani vitej v klubu Elisek 😉 holky a jak vypada vas rezim?

sisidani
31. srp 2009

Krásný večer 🙂 , no abych pravdu řekla tak ještě nějak nemáme pravidelný režim. Ráno se budí Eli někdy v 8 někdy kolem 9, ale samozřejmě je první buzení s kojením a usnutím nějak mezi 4 až 6 hodinou ranní a potom ještě usne. Po probuzení kolem té osmé si někdy povídá tak půl hoďky v posteli (minulý týden se budila s brekotem, jelikož měla tu záhadnou šestou nemoc, tak byla protivná protože ji ty vyrážky svědily).
Dopoledne dávám na svačinku ovoce (nějak mi to ale začala teď bojkotovat a sní toho jen malinko) potom to zapije mlíčkem a jdeme spinkat. Po vyspinkání obědváme,hrajeme si,(vlastně dopoledne taky, někdy jdeme do obchodu).
Odpoledne jdeme na procházku, tam si i malá schrupne a po procházce dáváme svačinku - jogurt. No a zase si hrajeme nebo si povídáme a já žehlím nebo dělám něco jiného a malá se hraje buď v postýlce nebo na hrací dece. A v podvečer jdeme ještě ven tam si malá půl hoďky zdřímne. Potom si ještě kliďánko hraje v kočárku a my jezdíme venku. Kolem půl osmé papáme kašičku, jdeme kupkat a spinkat.Usínáme mezi 8-9 večerní podle toho jak je malá unavená.
No a co vy ostatní jak to máte s Eliškama vy?

vojtisek2007
1. zář 2009

tak my už jsme "velký holky" takže režim je už jakž takž pevný - ráno budíček kolem 7.30, snídaně - chleba s něčím (lučina,sýr,máslo,salám,vajíčko) a čajík (toho vypije tak 2hrnečky), pak si hrajeme, nebo něco dělám a Eli si hraje s Vojtou,v 10.00 sváča - buďto ovoce nebo jogurt, 12.00 oběd - už jí všechno, takže polévka + druhé jídlo, pak spaní - to vydrží do té 15.00 - 15.30, sváča - to co nebylo ke sváče dopo, jdeme ven kde zůstáváme dle počasí do těch 19.00 hod s sebou mám kukuř.křupky nebo nějaký další mlsání a do 1,5l petky čaj, když je ošklivo jenom uděláme hodinovou prochajdu, už chodíme tak máme procházku pestrou, někdy to zakotvíme na písku, tam je najradši,někdy celou procházku prochodíme, jindy musíme na zahradu, vyplejt,zalít a tak....mezi 19-19.30 koupání, potom kaše (nebo polévka) k večeři a mezi 20.00 - 20.30 spát, chodí sama, dám do postýlky a je to...

sarusenka777
1. zář 2009

Tak u nás je to tak, že mezi pátou a šestou dáme 150ml mlíčka, spinkáme pak cca do půl deváté, mezi devátou a půl desátou zase 150 ml mlíčka, hrajeme si a malá si ještě před obídkem na hoďku zdřímne, tak si většinou umeju nádobí a tak, obídek má kolem 12:30 - zeleninku,maso 🙂 pak si zase hrajeme nebo jsme venku - odpo už nespí,kolem 15:30 sváča - zavádíme ovoce 🙂 pak si zase hrajeme, většinou jdeme zase ven a pak čekáme venku na taťku až přijde z práce, kolem 18:30 kašička od taťky 😉 pak koupání, pak si na půl hoďky dáchne, pak si hraje s taťkou a já dělám večeři, po 20:00 ještě trošku mlíčka a kolem 20:30 jí dáme do postýlky a do 10 minut spinká 🙂 a pak až zase v pět ráno...je to zlatíčko hodný 😉

berunka
autor
9. zář 2009

ahojky holky omlouvam se nejak jsem se sem nedostala 😀 no musimse vam pochlubit Ela uz konecne zkousi lezt po 4 a vcera se poprve sama posadila.mam z toho velikou radost.jdeme dneska na rehabku tak doufam ze dostaneme pochvalu🙂

berunka
autor
9. zář 2009

sarusenka kolik davas te kasicky a mlicka pak po te osme?ja jsem zkousela kasicku vylozene pred spanim ale teda ze by to melo nejaky efekt na lepsi spanek ani za nic.ba naopak se budi vic:(

sarusenka777
9. zář 2009

beru, tak super, že lezete 🙂 já jsemv čera našla dole vedle sebe dvě bílé tečky 😀 tak lezou zoubečky 🙂 a taky už se plazíme, lezení se to nazvat nedá,ale plazíme se, zvlášť, pokud je v dohlednu ovladač na telku 😉 já se teda snažím dávat jí kaši nejdýl v sedm,mam pocit,že pak po ní má žízeň 😒 dávám 150 ml vody a nedělám jí tak hustou, má jí z flašky,zkoušela jsem lžičkou a to neee,máme to pak všude 😅
Držíme palce na rehabce 😉

agi84
10. zář 2009

Ahojky všichni, také máme doma měsíční Elišku 🙂

paja2180
10. zář 2009

Nám teď skončilo šestinedělí s Eliškou, je to malý hladovec, přes den kojíme co 2 hod. v noci každé 2 až 3 hodiny. Není to spavé dítě, přes den moc nespí, maximálně půl hodiny v kočárku. Večer usíná až tak kolem 11h a ráno už je v 6h vzhůru i se dvěma kojeními. Takže jsem totálně nevyspaná. Taky vám spí prcci tak málo???Snad se to zlepší. Je strašně aktivní, pořád se vrtí a sleduje všechno možný. Už se těším až prospí celou noc.

sisidani
10. zář 2009

Ahojky,tak nám dneska vylezl šestý zoubek.
Paja,malá ze začátku taky málo spala,stačilo ji prospat se u kojení, no a potom brečela,chtěla se nosit,no užila jsem si s ní svoje. V kočárku moc spinkat nechtěla a tak procházku většinou prořvala.
A usínala někdy i kolem půlnoci,ale jak to přišlo tak to i odešlo. Teď sice usíná kolem deváté,ale pořád kje to lepší než kolem půlnoci.

raubirka
10. zář 2009

Cauky, taky mame Elisku 🙂

raubirka
10. zář 2009

Dneska mame narozky, mame pet mesicu 🙂 je to sila, jak to leti!
El je zlaticko, hrozne hodna, spavala od sesti do pul sedme rana a ted mame noci takove rozkouskovane, uvidime, jak to pujde dal...

berunka
autor
11. zář 2009

jeee to je super ze se rozrustame 😉 u nas ted noci jak kdy ale spis takove knouraci,v noci se budi na mlicko tak jsem zvedava jak to bude dal.jestli se vratime k tomu ze spinkala celou noc 😀