Máte nějaké oblíbené květinky?

aponchie
16. dub 2008

Jak to mate s kytkama?Mate nejake oblibene vylozene nebo je vam to jedno..zive,suche,umele...na ozdobu na papani.. 😀

kacka.va
16. dub 2008

jinak ten prášek do vázy je dobrej. Někde ho dávají automaticky ke kytici, někde se dá dokoupit. Jinak hodně záleží, jak je kytka čerstvá a jestli nebyla v obchodě v chladničce.
Já z těch rostoucích taky nemusím zelenec.

jabber
16. dub 2008

kacka.va - no to je škoda, ten květ je na strelicii to nejhezčí 😖 , ale co člověk nadělá. Ach jo.

kacka.va
16. dub 2008

jabber: no právě 🙂. čekám na něj. prý kvete po 4-5 letech, což ta moje už na to věk má. Jinak perlička je, že jsem to koupila jako zakrslou verzi, která měla dorůst jen okolo 75 cm. A dneska má ten nejdelší list asi 140 cm 😀

skuli
16. dub 2008

aponchie-tak fíkus jsem měla taky.Dopad jako ten tvůj.Ještě jsem si vzpoměla na hyacint,ten taky krásně voní.

farenka
16. dub 2008

sylvi: zahradu nemame, ani len balkon 😀
takze dufam ze sa im bude darit aj v kvetinaci. no ale njprv ich musim zohnat.

jabber
16. dub 2008

kacka - ty brďo 😕 😀

aponchie
autor
16. dub 2008

jo a jeste mam schefleru a ta je vysoka skoro metr a pul a vrsek je krasne kosatej a zbytek jak palice nekdo rikal strihnout ten vrsek a dat do zeminy s piskem..musim pryc vecer paaaa

kacka.va
16. dub 2008

jabber: tak se omlouvám za mystifikaci, ten nejvyšší list už tak neplatí. Dneska má ten nejdelší 161 cm. Docela síla.

katy2
16. dub 2008

aponchie, ja s fialkami nic mimoriadne nerobim... polievam ich do misky raz do tyzdna a mam ich na oknach - na vychode aj na zapade.... a to som si mnoho z nich vypestovala aj z listkov.... mojim sa dari... podla mna je to nenarocny kvietok, ale nadherny... 😵

pacna
16. dub 2008

ja mam gloxinie a v zahrade skoro všetky kvety su krasne 😀

zdenka26
16. dub 2008

Tak já miluji slunečnice a to všechny druhy,ze slunečnic jsem měla i svadební kytici

aponchie
autor
16. dub 2008

katy asi to bude tim ze je nemam na parapete

kajule
16. dub 2008

Tak ja jsem, co se tyka kytek uplnej uchyl. Mam je snad uplne vsude, ale nejvic zalezet si davam na zahradce. 🙂 Co me taky bavi jsou bylinky, letos si chci uz konecne udelat bylinkovou skalku. 🙂 Akorat teda ty umely tak moc nemusim. 😝

neeve
16. dub 2008

Kajule, já jsem taky úchyl 😀 Ale jako uplně maximální. 😅

aponchie
autor
16. dub 2008

kaji ja taky uz se chustam na levandulku ale myslim ,ze az druhej rok po vysazeni se sklizi vid?a mam nejake tymiany rozmaryn bazalku a tak miluju matu a materidousku 😵

kajule
16. dub 2008

Neeve, vazne, bych nerekla, ze nekdo muze byt vetsi uchyl nez ja. 😀
Aponchie, jj, maty mam celej zahon, tu ja miluju a matovej caj. 😵 😵 😵 Materidouska ta taky krasne voni. 😵 Jak jsem tady mluvila o tom mojem mistecku, tak kdyz se k nemu jde, tak prave kolem ty cesticky je materidouska snad vsude. 🙂

kajule
16. dub 2008

Ja mam o bylinkach uplne bezvadnou knizku, je tam kdy se vysazujou, jaka hlina, co z nich se da uvarit apod., pak tam je vybranych asi sto tech bylinek a o nich spoustu info, vzdycky jedna stranka. 🙂

aponchie
autor
16. dub 2008

ja miluju jeste medunku na cajicek cerstvou ale 😵

kajule
16. dub 2008

Tak samozrejme, ze cerstvou, to si pak taky dam. 🙂 Ja uz se tak tesim, az bude hezcejsi pocasi a budu se moct na ty zahradce konecne poradne vyradit. 😵

aponchie
autor
16. dub 2008

ja bych chtela hned ale musim drepet u male ktera je nemocna a nema mi ju kdo pohlidat 😒

kajule
16. dub 2008

Ja byla dneska s Patou u doktorky, pac vcera mel prujem a dneska rano teplotu. Rikala, ze to muze byt nejaka viroza, ze jich je ted hodne blinkani, prujem a teplota. No neblinka, ale prujem trosku jeste ma a teplotu taky. Rikala, ze to ale muze mit i od zubu, ze ma nahore pekne natekly dasnicky. ☹

aponchie
autor
16. dub 2008

mala mi zvracela dva dny i dnes a nic neji nepije..vyhrozuji mi infuzema uz se ji loupou rty a nemuzu do ni nic dostat 😢

kajule
16. dub 2008

Chuderka malinka, Pata nastesti ji i pije celkem hodne. Tak at je ji bro lip a i bez infuzi. 😉

aponchie
autor
16. dub 2008

kaji me to nici ji videt jak nic nechce a loupe se nevyssi cas pit jinak fakt pude rano na hadicky a to nechci 😖 Pata je fakt malej to klido ty zoubky bejt muzou..T nema ani teplotu prave..
k veci:znas schefleru?

kajule
16. dub 2008

To je takovej ten stromecek ne asi pres metr vysokej, kamoska ji ma doma.

aponchie
autor
16. dub 2008

jj mrcha jedna nahore je kosata a zbytek dolu jak metla ja mam strach jestli ten vrsek dobre fiknu a zasadim a nekde rikaji smichat hlinu s piskem a do toho to strcit zakorenit ja prave sem to zvrchu olupovala pac sem nechtela aby dal rostla do vrchu a nejak sem to asi blbe ustipla pac ten vrsek zaschnul a neroste jen do sirky 😖

kajule
17. dub 2008

Aponchie, tak jak to vypada s tou tvoji princeznou??? Porad na ni musim myslet.

aponchie
autor
17. dub 2008

furt nic nechce 😢

kajule
17. dub 2008

Pata vecer taky moc ty kasi nedal, nevim, cim to bylo jestli tim jak byl ospalej nebo ze pred hodinou a pul predtim mel presnidavku. Tak aspon, ze se ale napil, tedka zatim jeste spinka.

terkajesterka
17. dub 2008

slunečnice 🙂

a pak takový ty luční kytky, hlavně když je jich hodně pohromadě 🙂