Máte nějaké oblíbené květinky?

aponchie
16. dub 2008

Jak to mate s kytkama?Mate nejake oblibene vylozene nebo je vam to jedno..zive,suche,umele...na ozdobu na papani.. 😀

rusovcanka
18. dub 2008

Už som ti vravela-čínska ruža-to je jediný nezmar,ktorý ma napadá a dorastá do takej veľkosti 😀

kacka.va
18. dub 2008

já radši klasická zahradnictví, v obi mají dost často ty kytky nějaký svině žravý na sobě a roznese se to na další kytky

aponchie
autor
18. dub 2008

no ja to tam koupila pac sem dostala do obi poukaz a absolutne me tam nic nezaujalo tak aspon ty kvetiny ,ale mela sem jinaci uz to vim tedkom.. 😒 do zahradnistvi taky chodim obcas pro neco a neco mi zdechne a pro rady a tak ted jak mam tu dracenu pod oknem je parano ma tri kminky kdyz zapomenu zalit no probemo proste slehne ji akorat listi ,ktere po zaliti zase stoupne ne?a ted mi zespodu cele jedno patro oschlo a opadalo ja to fakt nechapu!jinak se drzi a uz nepada 😀

aponchie
autor
18. dub 2008

a ty myslis tu cinskou co ma ty plody cervene?

lenkazdenek
18. dub 2008

já zbožňuju královské lilie,vždycky provoní celý byt 🙂 jinak máme oblíbené květinářství kde byl manžel pro kytku na první rande,pro kytku když mě žádal o ruku,svatební výzdoba a svatební kytice a i kytička za Klaudinku 🙂

aponchie
autor
18. dub 2008

zpet ibisek 😀 ja nasla neco uplne jineho co se mi moc nezamlouvalo stejnej nazev totiz

kacka.va
18. dub 2008

to je normální, že jednou za čas ty spodní listy uschnou. Já mám spíš problém, že když jí zaříznu, aby se rozvětvila, tak většinou ten jeden nový výhonek jede jak blázen a druhý zaschne, takže se ho teď snažím vlhčit, ale už je stejně nějakej zakrslej, takže asi bude zkracování znovu 😉

rusovcanka
18. dub 2008

Nemá žiadne plody...keď si sem dala ten link na fikusy,pozri si ho,dole máš aj iné kvety,medzi nimi aj čínsku ružu 😉

aponchie
autor
18. dub 2008

lenkazdenek:ja taky miluju kdyz kvetiny voniiiii a strasne rada je dostavam moc a porad 😀 jeste si je kupuju porad sama abych mela co nejcasteji ve vaze neco ,ale ty ceny 😠 a kralovske lilie opet dotaz musi mit prime svetlo na parapetu?

aponchie
autor
18. dub 2008

uz sem to nasla tak to by slo skocim ted do kvetinarstvi na cumendu 😀 ja se tam pokazde zaseknu a koukam jak to vazou jak to voni a lidi si vybiraji a tak 😀

rusovcanka
18. dub 2008

Ja musím do kvetinárstva a do záhradníctva chodiť s mužom,aby ma odtiaľ vyviedol,lebo by som tam ostala asi aj cez noc zamknutá 😀

aponchie
autor
18. dub 2008

jeeee ja taky a u nas maji takove kraaaaasne velikanske kde je toho tolik!!ale dneska pudu s malickou takze ta me nenecha max,ji budu muset koupit neco ,vemu asi par tulipanu ikdyz rychle vadnou 😝 pak poreferuju zatim paaa 😵

rusovcanka
18. dub 2008

Pa.Už aj ja idem domov,v pondelok zase nakuknem 😀

lyongirl
18. dub 2008
rusovcanka
18. dub 2008

Už som bola na odchode...ale toto je fakt PARÁDA!!!Dík za krásny záver pracovnej doby,lyongirl 😀 No,ale teraz už fakt pádím 😝

pacna
18. dub 2008

ja ked mužovi začnem o kvetoch tak ten sa radšej prace. a ked pride moja sestra tak koniec to my dokažeme o kvetoch dllllho kecať.a muž to zhodnoti:"no jasne už zas su pri kvetoch" 😀 😀

brundik
18. dub 2008

Ja miluju kaktusy, kdyz kvetou, je to vazne bomba a jeste, kdyz kvetou v moji sbirce, tak jsem na ne patricne hrda 🙂
Jinak samo muzu i kytky nepichlavy, vetsinou si kupuju sama 😅 Nejcastejc gerbery a na jare tulipany.

petkakrutik
18. dub 2008

Já zbožňuju tulipány všech barev, pak taky gerbery, konvalinky, anemonky a petrklíče. Mám ráda všechny květiny, ale tyto nejvíc 😀

aponchie
autor
18. dub 2008

tak to je nadhera co jsi poslala za odkaz tise zavidim tu krasu ..jednou ji snad taky budu mit 😵

bielanevesta
18. dub 2008

Zbožńujem konvalinky, chcela som ich aj do svadobnej kytice ale nakoniec som mala ruže 😵 😵 Ďaľší obľúbenci sú orgován, tulipány, snežienky 😵

brundik
18. dub 2008

Ani, uz jsem si nasla, co to je orgovan. Co tady clovek vsechno nezjisti 😉
Lyongirl, to jsou tvoje orchideje, to me ani nedoslo. To je fakt nadhera. Ja mam jednu orchidej, koupila jsem ji s kvetem a po odkvetu mi zatim pribyl jen jeden list. A to uz ji mam rok 😅

aponchie
autor
18. dub 2008

jak moc jsou orchideje narocne na udrzbu?

bielanevesta
18. dub 2008

Jituš vidíš to ma ani nenapadlo dať preklad 😅 No možno preto s ami tak páči že manža žil kedysi u rodičov na Šeříkovej ulici 😀

brundik
18. dub 2008

Aponchie, zalezi na druhu. Me byla doporucena nejmin narocna Phalaenopsis. A vubec nevim, jestli mi jeste nekdy pokvete. Asi ji malo mlzim.
Ani, nevadi, co nevim, to si najdu 😉

jabber
18. dub 2008

Tak já jsem si loni v březnu koupila bílou orchidej, nádherně kvetla, pak to samozřejmě odkvetlo, no a teď v březnu nám vykvetla znova a má těch krásných bílých květů ještě víc 😵 - dva šlahouny obsypané květy 🙂

brundik
18. dub 2008

Jabber, jak jsi to dokazala 😉 Ja chci taky, ale ja tam mam porad jen ten stary slahoun a ne a ne hodit novy 😒

kacka.va
18. dub 2008

api: já bych řekla, že náročné nejsou vůbec, spíš je problém najít takové, které ti doma půjdou. naší mamce např. ty klasické vůbec nešly, zato všechny dendrobie jí rostou jako blázen. Těm normálním prostě to stanoviště, kde je mamča může mít, nevyhovuje

jabber
18. dub 2008

brundik - no já ti ani vlastně nevím 😀 . Prostě jsem tu kytku flákla za okno v pokoji, který je na východ a zalejvám jí - jinak fakt nic. Starý šlahoun uschl, tak jsem to ostříhala, pak jsem půl roku měla jen ty listy, z kterých začaly růst nejdřív takové jakoby vzdušné šedé kořeny nebo co to je a pak tam začaly vylejzat zelené šlahouny a ty pak vykvetly, no 😀 . Já jsem taky nečekala, že ještě vykvete 😉

brundik
18. dub 2008

Ten stary slahoun jsem taky ufikla,vzdusne koreny taky mam, tak treba uz se neco deje 😀 Nemas foto, abychom mohly obdivovat 😉