Máte nějaké oblíbené květinky?

aponchie
16. dub 2008

Jak to mate s kytkama?Mate nejake oblibene vylozene nebo je vam to jedno..zive,suche,umele...na ozdobu na papani.. 😀

zuzitka
20. kvě 2008

len neviem ako sa vsetky kvietky volaju 😅

a ja mam ten album zalozeny na stranke AZET.sk, mam tam schranku a da sa tam urobit aj fotoalbum 😉

zuzitka
20. kvě 2008

alebo sa da zalozit blog a tam dat vsetky svoje foto-ulovky 🙂

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=4def23091418

lyongirl
20. kvě 2008

len mne sa to nechce 😒

ani ja kvety nepoznám podľa mena, stačí že vidím ten nádherný Boží výtvor a hneď mi je lepšie na srdiečku a zdvihne mi to náladu, hlavne v takomto uplakanom počasí... ☹

zuzitka
20. kvě 2008

alebo odfot s tou kvetinkou tvoje babo a potom to moze ist na konika 😉

lyongirl
20. kvě 2008

no len ja by som sem dala tie fotky z Mlyňám a tie už nafotené sú a bez malého 😀 , ale ak sa mi bude chcieť, možno na tom azete niečo poriešim 😀

zonja
20. kvě 2008

ahoj,
teda já ulítávám na afrických fialkách, ty fakt můžu
a taky skalky tak mám i miniskalku v květináči 😀 😀
a mužík si zase nanosil kaktusy, ale zatím nám nekvetly 😉
nafoťte ráda se pokochám a dejte to třeba do albíčka na modré střeše 😉

pacna
20. kvě 2008

chcela som ist do zahrady ale pršššššššššiiiiiiii 😠 tiež sa rada kocham kvetmi milujem fuchsie v čechach je jeden obchod kdesi za Prahou ale neposielaju na slovensko a to je škoda. ☹

zonja
20. kvě 2008

p.etula a ostatní
ibišek se musí aspoň o polovinu zakrítit vždycky v lednu, nebojte se střihu, je to teda drastický, ale kvete!!!a to je důležitý, od března 2x týdně hnojit nejlépe zálivkou a bacha na přemistění, nerad se stěhuje a je taky náchylný na změnu teploty a průvan 😉

zonja
20. kvě 2008

fuchsie miluje mamka, ale nedaří se jim ☹ kde je ten obchod u prahy, prosím?
já taky miluju rododendrony, pryý je teď nádherný průhonický park, ale marodíme, tak to letos zase prošvihneme ☹
a řezané květiny jednoznačně frézie, měla jsem i ve svatební 😉
tady teda neprší, ale jsem dnes nějaká líná, i když bych měla zasadit pár vyreplých skalniček z chaty 😀 😉

zonja
20. kvě 2008

zuzitka teda to je nádhera,
koukám, že máme stené záliby -květy, fotky a digiscrap, ale na to poslední teda už nemám čas ani náhodou ☹

pacna
20. kvě 2008

je to Melnik-Mlazice dufam že som to dobre napisala ak nie tak sory
www.fuchsie.cz
ja na to nemožem ani pozerať lebo mi je do plaču ked si nemozem objednať ☹ ☹ 😠 😠

zonja
20. kvě 2008

pacna děkuji teda tam toho mají 😕 to zverbuju mamku a vyrazíme, jen mě manžel přizabije, jestli ještě něco přivezu 😀 tak nebreč, asi na tom budeme ve finále stejně 😉

pacna
20. kvě 2008

vieš ja kupujem tak, že ked sa opyta či ten kvet je novy niekedy zaklamem že ano ved nevieš? 😀 alebo sa priznam ale len k jednemu 😀 včera som si kupila dva anglicke muškaty. 😀

zuzitka
20. kvě 2008

zonja ... no aby som to upresnila, ja sa na kvety len rada pozeram a fotim, nepestujem 😀 to je vsetko mamina praca 😉 a digiscrapy neviem robit, len sa rada hram a upravujem fotky tak ako si videla v mojom albume 🙂

pacna
20. kvě 2008

nema niekto nejaku stranku zo slovenska na fuchsie prosiiiiiiim 😅

zonja
20. kvě 2008

zuzi ty fotky jsou moc pěkný digiscrap, tak se nedělej 😉 😀 a maminku pochval 😉
pacna, mužík mě má prokouknutou, ten moc dobře ví, co mám a co ne 😀 😉
tady je pár mých kytiček 😉 http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

lyongirl
20. kvě 2008

pacna, ten link čo si hodila, no krása, nemám čas to ani omrknúť

zuzitka
20. kvě 2008

zonja ... 😀 ty si teda fialkova kralovna? 😉

zuzitka
20. kvě 2008

teraz som pridala do albumu kaktus, ktory cez vikend kraaasne rozkvitol .... kuk 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/v-zahrade/?i9=4...

pacna
20. kvě 2008

zonja no fialkovy maniak? 😀

aponchie
autor
20. kvě 2008

jeee holky vy ste se rozepsaly ja to ani nestiham sledovat dneska.tak vecer 🙂

zonja
20. kvě 2008

maniak jsem, ale našla jsem na netu diskusi k fialkám a to byl teda mazec, ty dámy mají doma doslova pěstírnu a množírnu, mají třeba 50 truhů fialek a od nich řízkujou další, tudížmají třeba na 500 kytek, no mazec 😕 😎 😀
zuzitka nemůžu ho tamm najít 😨

otrivinkajanka
20. kvě 2008

aj mna velmi chytilo sadenie kvietkov ako sme sa nastahovali do rodinneho domu,tak som si sem pred dom a do kochlikov urobila take male kvetinarstvo velmi ma to bavi

orgovanka
20. kvě 2008

Kvety zbožňujem,bývam v paneláku bez balkona,takže o skalke v záhradke len snívam,pestujem izbové kvety.na deň matiek som dostala od priteľa petúnie aj s kvetináčmi,mám ich vonku na parapete,každé ráno sa dívam koľko púčikov pribudlo

zanetka82
20. kvě 2008

Ahoj. Tak ja taky miluji fialky. Mám je v každem pokoji. 🙂 Jinak mame doma palmy, tlustice, spathyfilum, hederu schefleru. Domací kopřivu každe barvy (červená a zelená). Mam aglonemu vypada že nekvete ale mě se to povedlo.(ma malinke květy něco jako malé kaly) A samozřejmě blazen nemuže chybět 😀 Z řezanych květin miluji Gladioly do vazy a dendrobium. Narcisy, tulipany a hyacinty ty jsou podle mě nejkrasnější v zahoně na zahradce. 😉 😵

zuzitka
20. kvě 2008

zonja ... hned druha a tretia foto - ten zlty velky kvet 😉

aponchie
autor
20. kvě 2008

holky mate nektera pivonky?jak se daji namnozit ? 🙂

zanetka82
20. kvě 2008

Pivoně na zahradce mam ale jak se množí to nevím myslím že se odkopne kousek kořene. 😅

aponchie
autor
20. kvě 2008

no ja bych to zkusila,ale asi az na podzim co?myslim tedy po odkvetu 🙂 ja mam hezkou ,ale je celkem mala a ma malo kvetu nevim cim to je jestli ,ze sem ji treba malo sestrihala predtim... 😒

zanetka82
20. kvě 2008

To sestříhaní by ani nevadilo. Spíš jestli jí máš na slunnem místě a jestli tam nemaš kyselou pudu 😉