Máte nějaké oblíbené květinky?

aponchie
16. dub 2008

Jak to mate s kytkama?Mate nejake oblibene vylozene nebo je vam to jedno..zive,suche,umele...na ozdobu na papani.. 😀

aponchie
autor
16. dub 2008

ja mam rada gerbery.. 😵

jabber
16. dub 2008

Gerbery a zase gerbery 😵 a živé!

neeve
16. dub 2008

Tulipány, ale miluju všeeeeeeeeeeechny!!! 😵 😵 😵

jabber
16. dub 2008

aponchie 😉 😀

aponchie
autor
16. dub 2008

vid ,ze jo??? 😵 gerbery sou proste boziiii .kde se na ne hrabou ruze...a jeste mam rada frezie,ale tech musi byt tak 50kc aby ta kytka nejak vypadala...tulipany,narcisy,kopretiny,zvonky....

aponchie
autor
16. dub 2008

kssss 😀

jabber
16. dub 2008

pak mám ráda na balkoně převislý petunie - surfinie - mám jich každej rok plnej balkon 😵

aponchie
autor
16. dub 2008

ja nemam rada umele kvitka ala aranzma v koupelnach takove ty brectany 2m dlouhe 😀 a miluju vsechny ,ktere voniiiii

aponchie
autor
16. dub 2008

uz mas nasazene???ja mam muskaty z recka narizkovane a jsou boziiiii nechavam je i ve volne pude na zahradce a kazdej je obdivuje

jabber
16. dub 2008

ještě ne, doteď jsem se bála, že zmrznou, ale už na to vlítnu 🙂 v koupelně máme velikou voděnku

katy2
16. dub 2008

ja mam plny byt fialiek, na kazdom okne mi kvitnu nejake ine.... proste som na ne zatazena....
a tiez chystam uz muskaty na balkony..... vypestovala som si nove z odrezkov....

farenka
16. dub 2008

tak ja milujem všetky jarné kvietky. tulipány, narcisy, fialky, konvalinky a orgován.... všetky tak kraaaasne vonaju. mnam mnam 😀

krista
16. dub 2008

Mě se líbí lilie 😵

farenka
16. dub 2008

a este orchidea.

sylviiik
16. dub 2008

momentálně ujíždím na pryskyřnících 😉 http://www.abecedazahrady.cz/default.aspx?serve... kvetou mi na okně 😵

aponchie
autor
16. dub 2008

katy jaktoze ti kvetou a me jen kdyz je donesu z obchodu ?co delam blbe ☹

farenka
16. dub 2008

salviiik: jeeej tie su krasne. aj vonaju? ty kyticka vyzera krasne. to by sa hodilo aj na svadobnu kyticu. nevies ako dlho vydrzia odtrhnute? aby mi ta kyticka potom rychlo neuvadla

danulka2
16. dub 2008

ahoj, ja milujem ruze na dllllllhej stopke. Ale inak mam velmi rada polne kvety.

aponchie
autor
16. dub 2008

jeste sem si koupila kalanchoe ale prelila jsem ji ☹ ja jsem fakt marnaaaa

sylviiik
16. dub 2008

Farenka, nevoní, ale jsou fakt naaadherné 😵 A píšou tohle: Řezané květy pryskyřníků nejsou běžně v prodeji, ale pokud je někde koupíte, určitě budou jako dárek budit pozornost zvláštními zářivými barvami. Květy při dobré péči (chladnější prostředí, výměna vody v nádobě) vydrží ve váze asi týden. Tak se asi zkus pozeptat někde v květinářství... Držím pěsti 🙂

kacka.va
16. dub 2008

fréééézie miluju a pak montbrécie a strelitzie. A taky se mi líbí v trávníku krokusy. a nesnáším jakékoliv umělé kytky.

skuli
16. dub 2008

Tak já taky živé a voňavé.Největší radost mi udělají frézie,ty provoní celý byt.Taky mám ráda lilie,gerbery a vůbec všechny kytky kromě karafiátů.To mi připomíná staré komunistické časy.Taky mám ráda luční květy,kopretiny,zvonečky a tak.To mám ve váze celé léto.Co dáváte do vázy s květinami?Některé rychle vadnou.Někde jsem četla že acylpyrín,někde zas ocet.Máte to některá vyzkoušené?

kacka.va
16. dub 2008

jo, tak karafiaty taky nemusím, i když ... když se dobře nakombinujou ty drobounké s jinými kytkami, tak to vypadá super a ještě jsem alergická na asparágus ten jemný, protože to akorát neustále opadává. 😀

skuli
16. dub 2008

Jo,tak doma mi všechny pokojové kytky vždycky zdechnou 😝 Máme malá okna,tak asi proto.Mám tu jen takové ty plazivé listy,to roste asi všude.Ale můj otec,to je machr.Tomu se kytkám daří.Vždycky když jde někam na návštěvu a mají na chodbách kytky,tak krade ty výhonky a doma to rozmnožuje a rozdává.Já vždycky říkám,že kdyby zasadil špejli,tak mu vyroste jelito. 😀

farenka
16. dub 2008

ja mam vyskusane pri ruziach: cerstvo odstrihnut stopku a na sporaku na rozpalenej platni tu odrezanu stopku pripiect. poradila mi to babka, ked mi vedla kytica co som dostala. neverila som, ale fakt to funguje. ruzicky sa pekne postavili 🙂

sylviik: skusim tie priskyrniky niekde zohnat. aku starostlivost odporucas? potrebuju vela svetla, vody alebo nejake specialne hnojivo?

jabber
16. dub 2008

skuli 😀

No strelicie je taky pěkná, ty rostly na Madeiře. Já jsem si z Madeiry dovezla 2 klívie, tam kvetly modře, ale mě ještě nevykvetly 😖 . Potvory.

aponchie
autor
16. dub 2008

ja do vazy nic nez vodu nedavam,ale oni k tem rezanym kytkam nekde davaji ten prasek,zkusenost mam a,ale takovou,ze to stejne moc nepomuze.karafiaty vzhledove moc nemusim ,ale voniiiii a kutka ktera voni u me vyhrava..lilie,orchidea taky pak ale nesnasim anturii nevim proc ,ale je takova divna 😒
skuli:nam budou teprve delat okna a poradne parapety pac na tech co mame nic neudrzi takze vsecky kytky nekde po zemi (ty vetsi)a na skrinkach na polickach a tak a je fakt,ze nektere to opravdu potrebuji..jeste sem mela fikus benjamina a prvni dva roky byl nadhernej a pak skoro celej opadal a co mu zbylo tak ma dcera u nej sedela a listek po listku trhala a prej krasne mami ze?to je pro tebe 😀

sylviiik
16. dub 2008

Far, mám je venku, svítí na ně západní sluníčko, ale jinak nic speciálního. Možná by měly být trochu chráněné před větrem. Teď jsem si je vysadila i do zahrady, tak jsme zvědavá, jestli vykouknou. Ty v truhlíku už byly nakvetlé... 🙂

kacka.va
16. dub 2008

já mám doma strelitzii a zatím taky nekvetla, pořád hází jen listy.

jabber
16. dub 2008

Pak mám taky banánovník - koupila jsem jeden a už mám v květináči 4. Teď už jen ty banánky 😀 😀 . A pak máme 3 obrovské citrusy, které manžel zasadil, když mu byly asi 4 roky z pecičky - 1 grep a 2 citrony - letos v zimě nám jeden vykvetl, udělaly se malinké grepíčky a pak to spadlo 😖