Máte nějaký tip na dobrou žehličku?

libulubo
21. srp 2013

dnes nám odešla žehlička a chtěla bych si koupit novou prosím o nějaké dobré rady na dobrou žehličku ne moc drahou co dobře žehlí 🙂 😒

evaviki
21. srp 2013

@libulubo ja jsem spokojena se zehlickou Tefal.. mam uz druhou a diky mne si ji koupila i mama a kmotra.. (teda po tom, co ji u mne vyzkousely)

libulubo
autor
22. srp 2013

@evaviki je 1700kč za žehličku moc?Manžel říká že ano a nechce mi jí svolit pacholek jeden ☹ 🙂

libulubo
autor
22. srp 2013

ETA Viento 6284 90000
@evaviki tuhle bych chtěla

barborka09
22. srp 2013

@libulubo já osobně bych za žehličku dala max. 2000,-. Jestli se to tvému manželovi nelíbi tak ať si zkusí žehlit s žehličkou za 500,-. Taky jsme si doma kdysi koupili žehličku za pár kaček a letěla velice rychle - největší problém byl krátká šňůra, slabý výkon, takže i když člověk žehlil jak blbec, pořád to nebylo ono. Já když jsem si kupovala žehličku tak jsem hlídala aby měla dostatečně dlouhou šňůru, min. 2000 W, aby nebyla moc těžká (některé jsou opravdu hodně těžké) no a aby měla takový ten ohybný kloub v místě spojení šňůry s žehličkou. Co se povrchu žehlící plochy týče, tak jediné s čím jsem kdy měla problém byl teflon, ale v dnešní době jsem už na něj nikde nenarazila. Ostatní povrch jsou myslím v pohodě. Tak přeju ať dobře vybereš.

evaviki
22. srp 2013

@libulubo uff, priznam sa, ze za zehlicku sa mi zda 1700 moc.. :-/ ja kupovala vzdy max do 1000 Kc, treba lonsky model a boli vyborne.. na prodejne jsem si ji obhlidla, skontrolovala hlavne zehlici plochu, vahu (mam radeji tezsi zehlicky) a koupila..

sira
22. srp 2013

No je a není...já jsem si nechala před 6lety koupit jako svatební dar Tefal za 2tis. a jsem max.spokojená. Říkala jsem si že bych si tak drahou žehličku sama nekoupila, ale teď po zkušenosti už jo, takže jak mi umře zase bych si koupila takovou a ne za 500. Kamarádka nesnáší žehlení, uvažovala nad mandlem, ale pak jí známá poradila žehličku (nemůžu si vzpomenout na značku), která prožehlí naráz několik vrstev, fakt super, stála teda 8tis. ( 🤐 ), ale prý bomba, naskládá na sebe několik trik, přejede a vše dokonale vyžehleno.

schnek
22. srp 2013

@libulubo Mám už druhou Tefalku a jsem spokojená, Ono se řekne, že 2tis je moc... manžel mi koupil k Vánocům malou Philipsku (chtěla jsem cestovní) za asi 500,- a žehlit s ní cokoli je utrpení... jenom mi trčí ve skříni. Pokud na to ty peníze jsou a žehlí se u vás, tak bych se nad levnou vs. drahou moc nerozmýšlela, spíš nad kvalitní a vymakanou 😉 Pro mě bylo podstatné, aby byla větší a těžší, pořádně napařovala a měla dobrou žehlicí plochu. Nekupuju si ji na týden, ale na několit let, že jo.

vojtisek2007
24. lis 2014

Ahoj, prosím ještě o nějaké tipy na žehličku - včera mi ta moje odešla do věčných lovišt ☹. U nás je žehleního dost - tři děti - tak do 2.000,víc asi ne. Co jsem tak zkoumala na heuréce tak dle oblíbenosti je Tefal nebo Philips, prosím o zkušenosti s konktréní žehličkou. Dík

jaja01k
24. lis 2014

@vojtisek2007 Já mám Philips Elance (mám ji už hodně dlouho, nevím jestli se vůbec ještě prodává) a jsem s ní naprosto spokojená, až doslouží, koupím si zase Philips.