Máte někdo zkušenosti s matrací Dormeo?

pucik
7. únor 2011

Ahojky, uvažuju o koupi matrace Dormeo, dost mě bolí záda a zdá se to dost přesvědčivé,ale osobní zkušenost je osobní zkušenost, budu ráda za jakoukoliv, moc díky a mějte se krásně. 🙂 😉

radka.m.
7. únor 2011

ahoj,tak já mám po operaci páteře,takže ještě před operací jsme pořizovali nové matrace,dormeo vyzkoušené nemám,protože ta cena se mi zdá zbytečně vysoká,pracovala jsem jeden čas při výrobě matrací,takže zhruba vím něco jak o materiálu,tak o použití a můžu říct,že podle mě ti nějaká obyč matrace,nová,ale za daleko nižší cenu poslouží stejně dobře 😉

pucik
autor
7. únor 2011

@radka.m. mohla by mi tedy poradit jaký je dobrý materiál?Uvažuju i o tom, jestli je lepší 2 matrace do velké postele nebo jedna velká. Díky moc a měj se krásně, sluníčko svítí konečně, tak je důvod k úsměvu 🙂 😉

radka.m.
7. únor 2011

pucik-je uplně jedno,jestli si vybereš jednu,nebo dvě matrace,záleží,jak by to spíše vyhovovalo přímo tobě,já jsem kupovala dvě,protože jsme je měli i předtím,takže jsme měli kupu prostěradel na každou postel zvlášt a měla jsem je do barvy s povlečením,takže bych ty prostěradla neudávila ani dětem na postele 😉 ,taky je podle mě výhoda,že můžeš prát potahy zvlášt,ani si nejsem jistá,jestli by se do pračky vešel potah z velké postele,já na jednu postel peru každý díl zvlášt,do pračky by se mi oba nevešly,jestli to teda nepíšu blbě 😀 jestli mě chápeš,na každou matraci je potah ze dvou dílů,jinak hlavně si vyber dostatečně vysokou matraci,minimálně těch 16cm,já jsem pro i obyč.polhyuretanovou pěnu-PUR,a ta cena se pohybuje tak 1000-1500kč za jednu matraci,jinak sice dražší,ale suprové jsou matrace typu sendviče-vespod je PUR a na ní je hmota,která se tvaruje přímo podle těla,to tělo ti dělá jakoby obtisk do té matrace,u těch jsou ceny trochu vyšší,takže asi tak 😉 😉

pucik
autor
7. únor 2011

Moc díky Ráďo 🙂 😉

nesco1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkuss
27. bře 2019

Zakoupila jsem Dormeo memory Silver 4v1. S matrací a hlavně přístupem ze strany Dormea spokojená tedy nejsem. Na prodejně se matrace zdála v pohodě a doma, první den zkoušení, jsem se vzbudila ráno s velkou bolestí zad, páteře. Vybrala jsem ji z důvodu, že je prý nejměkčí, ale po několika dnech zkoušení a otáčení ze všech stran, mi přijde prostě tuhá, nepohodlná a bolest zad neustupovala. Do postele jsem se ani netěšila. Prostě opak reklamy, kde o ní každý básní. Přeci nebudu každou noc trpět a doufat, že si na matraci zvyknu. Po pár dnech jsem ji jela vrátit. Sice mi několikrát bylo řečeno, že jim jde hlavně o spokojenost zákazníka,ale nijak to se mnou nikdo z vedení neřeší, peníze nám prý nevrátí (ikdyž už prý o tom přemýšlejí, jelikož jim více lidí výrobky vrací) no a mám si vybrat jinou (bohužel po tomhle již výrobkům nevěřím a jinou nechci, ostatní mi nevyhovují). Takže drahá sranda.

pavel_r
15. zář 2020

V pátek jsem si objednal 2 přistýlky a po informaci, že matrace nesnáší vlhkost(?), jsem v neděli objednávku zrušil. Bylo mi odpovězeno, že „…bohužel již zrušit nelze, je mi líto.“ Jak tady čtu u firmy Dormeo jsou reklamace problém!