Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

kajule
7. dub 2008

Ahoj holky, ja uz nekolik let sbiram citaty a ruzna prislovi (pokud mozno i s tim, kdo je rekl), zapisuju si, co slysim od jinych a prijde mi to tak nejak pravdivy. 🙂 Mam spoustu oblibenych citatu, ale ten nej je asi "Kazdy vidi, jak vypadas, ale jen malokdo citi, kdo jsi" a "Nehledej krasu, ta srdce nema. Hledej srdce, krasa prijde sama". 🙂 Nebo taky tyhle dva latinsky "Amicus est tamquam alter ego" a "Hominem te esse, memento ".
Zajimalo by me jestli i vy tady mate nejakej svuj nejoblibenejsi citat, svoje motto, kterym se ridite???

aponchie
11. črc 2008

no je no..uz se odstehovali pod nama i nad nama a ted mame celkem v poho lidi 😀 zase je skoda,pac to bylo akcni ..ikdyz ti pod nama sou akcni v noci az beda..nekdy 😀

nobody
11. črc 2008

no ta Morava .... ty severní šířky adýlky a polární noci .... no ... 😀

no tady se semtam hraje v noci tenis, jinak klid 😀

nobody
11. črc 2008

hopnu .... shower ....

lier
13. črc 2008

Ja mam: "Ak niekoho stratíme, nehnevajme sa, nedávajme na toho človeka – veď je to on s ktorým máme krásne spomienky. A tá bolesť ktorá je v nás, nebojme sa jej – nebojme sa ju prežívať, straňme sa ju tlmiť. Veď práve ona nám dáva pocítiť, že sme ľudia. "(Lier) konretne je to z http://www.citaty.lahko.sk

musilka
14. črc 2008

No můj nejoblíbenější citát nebo spíš myšlenka je i v mém PASu takže "Na každou svini se vaří voda"
a pak se mi taky líbí "Stojí za to nebát se smrti, protože potom už se nemusíš bát ničeho"

kometka5
14. črc 2008

Jedinou láskou co přetrvává, je láska, jež se smířila se vším, s každým zklamáním, s každým nezdarem a s každou zradou, která se smířila i se smutnou skutečností, že nakonec žádná touha není tak velká jako touha nebýt sám.

kajule
autor
14. črc 2008

Krása je pouhý obal těla ale perly jsou pokaždé jen na dně duše...

nobody
30. črc 2008

Optimista je člověk, který nechá běžet motor svého auta, zatímco jeho žena nakupuje v obchodním domě.

Některé ženy se zásadně nesnášejí, ale pomlouvají-li nějakou třetí, hned mezi nimi vznikne jakási sympatie.

😉 😀

kaczka
30. črc 2008

Jediná možnost jak přežít v tomhle světě,je žít podle módy, a srdce už se nenosí!

Láska není to co otáčí světem,ale to,díky čemu stojí za to se na tom kolotoči svézt! 😵

mirrinka
31. črc 2008

nobody 😀 😀 😀

nobody
31. črc 2008

Moje žena byla především nezralá. Když jsem třeba byl ve vaně a ona přišla domů, potápěla mi lodičky.

binki
11. srp 2008

Nejlepší olej je z nejvíce lisovaných oliv 😀

ina.b
11. srp 2008

...Kdo nic nedělá, nic nezkazí... 🙂

kili
11. srp 2008

môj oblúbený citát: Život je choroba, na ktorú sa umiera.

emjee
23. zář 2008

nenka • snž • Dnes o 10:46
Ahojte chcela by som vás poprosiť o to aby ste sem písali vaše myšlienky alebo citáty, veľmi rada si prečítam múdru myšlienku alebo citát. ďakujem a pridávam moju myšlienku ktorú mám aj v profile

V každom z nás sa bijú dvaja vlci, jeden dobrý a jeden zlí, zvíťazí ten ktorého najviac kŕmiš.

nenka • snž • Dnes o 10:49
Žiť, to je najvzácnejší dar na svete, pretože väčšina ludí iba existuje.
Wilde

kili • 2d • Dnes o 10:58
Život je choroba, na ktorú sa umiera. (neuveritešne pravdivé)
už neviem kto to povedal.

nenka • snž • Dnes o 11:12
Pretože nám nie je dané žiť dlho, zanechajme po sebe niečo ako svedectvo, že sme boli na svete. Plinius

Keď je treba urobiť v živote dôležitý krok, pýta sa muž: čo poviem? A žena: čo si vezmem na seba?
Hubbard

Aj ta najhlúpejšia žena môže ovládať múdreho muža, ale s hlupákom môže vyjsť len tá najmúdrejšia.
Kipling

Priatelia sú príbuzní, ktorých si človek vyberá sám.
Deschamps

Duša bolí človeka vždy viac ako kosti.
Gorbatov

nenka • snž • Dnes o 11:33
Víťazstvo úspechu je z polovice vyhrané, keď si človek zvykne na kladenie si cieľov a ich dosahovanie. Aj tá najnudnejšia činnosť sa stane znesiteľnou keď človek bude prechádzať každým dňom, presvedčený, že každá úloha, nech už je akokoľvek nudná a podradná, ho dovedie bližšie ku naplneniu svojich snov.
Og Mandino

Optimizmus je viera ktorá vedie ku dosiahnutiu. Nič nemôže byť urobené pokiaľ nie je nádej a dôvera.
Helen Keller

Najväčšie ľutovania v našich životoch sú riziká ktoré sme nepodstúpili. Ak si myslíte, že vás niečo urobí šťastnými, choďte za tým. Pamätajte, že príležitosť je tu len raz!

Nevýhody a prekážky sú dané obyčajným ľudom , aby z nich robili ľudí výnimočných...

,,Či si myslíte, že môžete alebo si myslíte, že nemôžete máte pravdu." Henry Ford

Môžeš urobiť čokoľvek, ak to budeš robiť celým srdcom....

Veľké myšlienky k sebe pútajú veľké výsledky. Priemerné myšlienky priťahujú priemerné výsledky...

Chybou nie je to. že ľudia chcú príliš veľa, ale to že chcú príliš málo.....

Úspech je navodenie stavu mysle, ktorý vám umožní dosiahnuť čokoľvek čo naozaj chcete...

Hovorí sa, že veľkou direktívou pre náš svet nie je dať veci do poriadku, ale vidieť ich v poriadku.

Myseľ dosiahne čokoľvek, čomu pochopí a čomu verí....

Preto vám hovorím: verte, že dostanete všetko , za čo sa modlíte a za čo prosíte.Budete to mať. Mat.11.24.......

marse • 2d • Dnes o 14:03
Milovaní je jediná dřina, která stojí za to.

Halina Pawlowská

emjee
23. zář 2008

kili a co tak mala obmena: zivot je choroba, ktora sa prenasa sexom 😉

nobody
23. zář 2008

emjee .... nej téma, jaký tu kdy bylo ... Kájule tu chybí no ...

možná jsem to psal, ale taky přidám This tonque think is amazing 😝 😀

sonoga
23. zář 2008

Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.

marse
24. zář 2008

Milovaní je jediná dřina, která stojí za to.

Halina Pawlowská 🙂

nobody
24. zář 2008

"Borůvkama svět spasíš."

jabber
24. zář 2008

nobody 😀 😀 😀

no jo, a kde je vlastně kajule? 😕

nobody
24. zář 2008

nevím, kde je Kajule ... a zrovna taková fajn holka
bych jí nějak kontaktoval, ale mám tu kontakt jen na jednoho človíčka ze zelenýho koníka, jinak na nikoho

snad se má dobře

nobody
9. říj 2008

Muž je v některých situacích jako pařez.
😒 😀

Někdy je moudré dělat hlouposti.

Je sex sprostý? Jedině když se dělá správně.

musko
9. říj 2008

emjee - je super film - skor klubový - Život jako smrtelná nemoc přenašena pohlavní cestou.... Poľsko-francúzsky 😉

kessina
10. říj 2008

tak aj ja pridam 🙂
myslim, ze to vacsina pozna, ale je v tom obrovsky kus pravdy, myslim, ze by to malo byt cinske prislovie, ale nie som si uplne ista, tak ma nehreste, ak to tak nie je 😕
"Aj cesta dlha tisic mil zacina prvym krokom" 🙂

kessina
10. říj 2008

alebo "Nezalezi na tom, co ste stratili, ale na tom, co vam ostalo"
"Nic nie je problem, pokial si to dokazete predstavit"
mne to vzdy pomohlo a stale pomaha, ked sa ocitnem na konci 🤐

nobody
10. říj 2008

Naučili jsme se létat v povětří jako ptáci, potápět se jako ryby - zbývá jediné. Naučit se žít na zemi jako lidé.

Vždycky se nám zdá lepší to, co nemůžeme dostat, než to, co už máme. V tom spočívá romantika a idiotství lidského života.

emjee
11. říj 2008

Yesterday is history
tomorrow is mystery
but today is a gift (it is why it is called "present").

nobody
11. říj 2008

emjee ... mistery anebo mystery?
ale souhlasím (palec nahoru 😀 )

verunnecka
11. říj 2008

milovat znamená chovat se tak abys druhého nemusel prosit o odpuštění