Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

kajule
7. dub 2008

Ahoj holky, ja uz nekolik let sbiram citaty a ruzna prislovi (pokud mozno i s tim, kdo je rekl), zapisuju si, co slysim od jinych a prijde mi to tak nejak pravdivy. 🙂 Mam spoustu oblibenych citatu, ale ten nej je asi "Kazdy vidi, jak vypadas, ale jen malokdo citi, kdo jsi" a "Nehledej krasu, ta srdce nema. Hledej srdce, krasa prijde sama". 🙂 Nebo taky tyhle dva latinsky "Amicus est tamquam alter ego" a "Hominem te esse, memento ".
Zajimalo by me jestli i vy tady mate nejakej svuj nejoblibenejsi citat, svoje motto, kterym se ridite???

dadulka19
10. črc 2008

Každý si praje dlho žiť,ale zostarnúť nechce nikto..(Swift)

Pokiaľ muž ženu miluje,hovorí s ňou hlavne o nej,prestane ju milovať,hovorí s ňou o sebe.(GOETHE)

Vychovávanie je najväčší a najťažší problém,ktorý je možno človeku uložiť.

dadulka19
10. črc 2008

Krása pomíjí,blbost je věčná 😀 (Johann Nepomuk Nestroy)

nobody
10. črc 2008

nej téma se obnovilo 🙂

kajule
autor
10. črc 2008

Otazka na jak dlouho??? 🙂

nobody
10. črc 2008

ahojky Káji ...

asi nafurt ...

já mám vlastně nějaký resty 🙂

kajule
autor
10. črc 2008

Kdo chce od života příliš moc, může ztratit všechno a kdo chce od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic.
Člověk couvne, aby mohl lépe skočit...
Chceš-li být sám sebou, neuvažuj nad tím.

kajule
autor
10. črc 2008

Se divim, ze o nich jeste vubec vis. 😀

aponchie
10. črc 2008

JEDNA Z NEJSILENEJSICH,NEJJISTEJSICH A NEJSTEDREJSICH ZIVOTNICH RADOSTI JE PRAT STESTI OSTATNIM 😵

kajule
autor
10. črc 2008

"Největším štěstím v životě je vědomí,že nás někdo miluje proto jací jsme...nebo spíše přesto jací jsme."

aponchie
10. črc 2008

sorry za velke pismo,sem si to jen okopirovala ze sve stranky 😝 nj lenivec 😀

kajule
autor
10. črc 2008

Aponchie v pohode, jen aby ti to nahodou admini nesmazali, nektery jsou na to docela aktivni. 😀 Jinac citat moc pekny, uz ho tady mas na prvni strance. 😉

kajule
autor
10. črc 2008

"Starajíce se o štěstí jiných, nacházíme své vlastní."

nobody
10. črc 2008

no vím, akorát nebyla nálada ... ten psycho zážitek je dávno fuč takže jsem mohl tvořit už dřív .. vlastně, já blbec 😀 😉

kajule
autor
10. črc 2008

"Nemůžeme-li sdílet štěstí s druhými, je to jenom poloviční štěstí."
"Máme sklon zapomínat, že štěstí není dosáhnout něčeho, co nemáme; naopak, je to objevení a docenění toho, co máme."
"Mnoho lidí se připravuje o malé štěstí, protože hledají to velké."
"Ve štěstí je snadné nalézti přátele, v neštěstí však ze všeho nejsnadnější."
"Štěstí je to jediné, co můžeme dávat, aniž bychom to měli."

aponchie
10. črc 2008

ja vim..to jen pro pripomenuti.. 🙂 ..tak nejak..naucit se prat stesti ostatnim je desne tezke 😀 ale jde to..

btw klidne at mazou ..pac kdo maze ten jede 😀

kajule
autor
10. črc 2008

Nobody, v pohode, vzdyt nemusis. 😉
Aponchie, nj vidis a ja porad nevedela, proc tady porad vsechno tak vehementne mazou at jsou to prispevky psane velkym pismem, fotky zvirat v albumech apod...ted uz to vim, kdo maze ten jede. 😀 Asi se podle toho taky zacnu ridit. 😀

aponchie
10. črc 2008

no asi jo 😀 😀

nobody
10. črc 2008

vím moc dobře, mám dobrýho pamatováka 🙂

TU SE MAŽOU VELKÝ PÍSMENA?

lenoc
10. črc 2008

Jedna docentka na vyske nam hovorievala taketo tri zivotne filozofie:
Kameň, ktorý letí, neobrastie machom. - Sadnúť si na námestie a nechať sa machom obrastať.
Jedzte na tráve, ponáhľajte sa, lebo dnes-zajtra môže jesť tráva na vás.

Aké bláznivé musí pripadať krabovi, keď vidí človeka kráčať dopredu.

Wenn ich ich bin, weil ich ich bin und wenn du du bist, weil du du bist, dann bin ich ich und du bist du. Aber wenn ich hingegen ich bin, weil du du bist und wenn du du bist, weil ich ich bin, dann bin ich nicht ich und du bist nicht du. (Yasmina Reza)
(Keď ja som ja, lebo ja som ja a ty si ty, lebo ty si ty, potom ja som ja a ty si ty. Ale ak ja som ja, lebo ty si ty a ak ty si ty, lebo ja som ja, potom ja nie som ja a ty nie si ty.)

dadulka19
11. črc 2008

Fajn,že to tu opäť ožilo... 🙂

V Hollywoode je úspešným manželstvom to,čo vydrží dlhšie ako mlieko.(Rita Rudner)

Nič nezmení váš názor na priateľa viac,ako úspech-váš alebo jeho...(Hugh Elliot)

jabber
11. črc 2008

Nesmíš se bát sněhuláka v létě 😀 😉

nippa
11. črc 2008

moje oblubene : "In order to be irreplaceble one must always be different!" coco chanel .Tento som nasla tu na modrom koniku: "Everybody who we meet was sent to us for a reason. "
A este trosku vtipny: " Sure God created man before mwoman, but then again you always make a rough draft before creating the final masterpiece."

eraserhead
11. črc 2008

No, já mám dvě oblíbený přísloví: jedno je australské (nebo spíš aboriginské) a praví, že: "Vržený oštěp nezastavíš" a pak klasické přísloví, že "Na každou svini přijde řezník!" No a pak jsem ještě někde slyšel tuhle věc, která se mi strašně líbí, ale asi to není ani přísloví, ani citát: "Nejdou jen dvě věci - mrtvá koza nejde a třísknout lítačkama!"

jabber
11. črc 2008

eraserhead - koza a lítačky jsou super 😀 😀 😀

eraserhead
11. črc 2008

No a ještě jeden "citát", kterej jsem zaslechl jednou v autobuse a málem jsem se počůral smíchy: "Ježíš, ty jsi blbá, ty jsi tak blbá, že kdyby ses zúčastnila soutěže o největšího blbce, tak skončíš až druhá, jak seš blbá!"

aponchie
11. črc 2008

jednou manzel na me zdravotni vysetreni CT mozku:hele milacku,kde nic neni ani smrt nebere(uz sem mela cerne myslenky ,ze mam neco na mozku) 😀

soused pod nama rval na starou pac ta mu spala za zady se sousedem nad nama:ty si k..va vis to???ne ty nejsi ani ta kuwa pac ta jde aspon za penize,ale ty jdes zadarmo!! 😀

jj a o tom mistrovstvi sveta..to je zname a dobre 😀 hehe ty ses tak blba,ze ani prvni misto v blbosti nevyhrajes 😀 😀 😀

monkula
11. črc 2008

aponchie, teda, tí susedia... 😀 😀 😀
Mne sa páči príslovie: na hrubý pytel ,hrubá záplata...

bibianna
11. črc 2008

ak chceš byť šťastný, vedz že to závisí len od teba.

nobody
11. črc 2008

Ticho před narozením, ticho po smrti: život je hluk mezi dvěma neprozkoumanými obdobími ticha.

jedno arabský : Když ses narodil,všichni se radovali a tys plakal. Žij tak, aby až umřeš, všichni plakali a tys byl šťastný

😀

nobody
11. črc 2008

Api, ti vaši sousedé, to je semtam síla