Máte svůj oblíbený citát nebo motto, kterým se řídíte?

kajule
7. dub 2008

Ahoj holky, ja uz nekolik let sbiram citaty a ruzna prislovi (pokud mozno i s tim, kdo je rekl), zapisuju si, co slysim od jinych a prijde mi to tak nejak pravdivy. 🙂 Mam spoustu oblibenych citatu, ale ten nej je asi "Kazdy vidi, jak vypadas, ale jen malokdo citi, kdo jsi" a "Nehledej krasu, ta srdce nema. Hledej srdce, krasa prijde sama". 🙂 Nebo taky tyhle dva latinsky "Amicus est tamquam alter ego" a "Hominem te esse, memento ".
Zajimalo by me jestli i vy tady mate nejakej svuj nejoblibenejsi citat, svoje motto, kterym se ridite???

matac
14. zář 2011

Sú slová, ktoré sú určené iba pre jeden pár uší od jedných pier...slová, ktoré napísané znejú kvetnato, ale keď ich počujeme, naše srdce plesá...slová, ktoré patria iba tým dvom ľuďom, ktorí si ich hovoria... no žiadne slová nenahradia skutky...

matac
14. zář 2011

♥ Nemáš pred láskou zavrieť dvere so slovami, že je nemožné ju nájsť a udržať. Najrýchlejšia cesta, ako nájsť lásku je dať lásku. Ak ju chceš priveľmi, nenájdeš ju. Najbezpečnejší spôsob ako si lásku udržať je dať jej priestor a starostlivosť pre rast. Ak ju stískaš príliš, stratíš ju.

matac
14. zář 2011

Prečo sa s tými na ktorých nám záleží najčastejšie hádame? Lebo majú pre nás väčšiu cenu, než aby sme nad nimi mávli rukou a šli ďalej...

janika84
21. zář 2011

baby zhanam citaty o priatelstve,kamaratstve................poradite?ideme na oslavu 30.skladali sme sa na dar a chcem tam dopisat nieco aby mu to pripominalo ze to ma od nas-kamaratov.........dakujem 😉

matac
27. zář 2011

Múdry človek nemiluje preto,že z toho má prospech, ale preto,že nachádza šťastie v samotnej láske. 🙂

olga_no
27. zář 2011

Ten most překročím, až k němu přijdu 🙂 Je to taková dobrá věc, když se na člověka řítí obavy z budoucnosti - pro mne tedy 🙂