Máte tip na hry, říkadla, činnosti v bazénu?

mayem
18. črc 2011

Ahojky, mám 15 měsíční princeznu a začaly jsme pravidelně chodit "plavat" do bazénu a ráda bych Vás poprosila o nějaké tipy na hry, říkadla a činnosti v bazénech 🙂 Malé se ve vodě velmi líbí, už mi nějak dochází fantazie 😖 Nejraději má Spadla lžička do kafíčky, Plavala rybička... Ráda bych přišla s něčím novým, na organizované plavání pro miminka jsme nikdy bohužel nechodili, máme to hodně z ruky, a tak bych ocenila jakékoliv nápady a také by tohle téma bylo inspirací pro jiné maminky, které mají na zahradě bazén 🙂 Děkuji moc

mayem
autor
19. črc 2011

Holky, prosím, hoďte sem nějaký ten nápad 🙂

lusy82
19. črc 2011

@mayem Ahoj, my s malým chodíme na plavání, takže jich pár znám. Jiříkovi se nejvíc líbí "šroubek". Točím s ním ve vodě sem a tam a zvedám ho nahoru a zase zpátky do vody a říkám " Já jsem malý šroubek, vyvrtám si vroubek. Já jsem malý šroubeček vyvrtám si vroubeček." Nebo ho položím na záda a plaveme ( to se ale dětem moc nelíbí takže je lepší to střídat s plaváním na bříšku ) a zpíváme Had leze z díry. Je toho dost, ale ne všechno si pamatuju celý. Tak snad jsem tě aspoň trochu inspirovala 🙂

smardik
19. črc 2011

@mayem já nějaké doma mám ale nemám to v Pc, budu se snažit na to myslet a jak budou kluci spát nascnovat to, když tak se připomen

mayem
autor
20. črc 2011

holky vy jste zlatý. Šroubka už poctivě trénuji, abych si to zapamatovala 🙂 Mám taky pěkné básničky, chodili jsme na cvičení s dětmi, tak kdybyste některá chtěla, mohu přispět 🙂

lusy82
22. črc 2011

@mayem Já bych to docela brala, aspoň Jiříka naučím něco nového 🙂 . Taky si ještě vzpomínám Na Fokuej, foukej větříčku a přitom jsme prcky jakoby máchali střídavě ze zad na bříško. No já si ještě určitě na něcovzpomenu 🙂

mayem
autor
25. črc 2011

Mám básničky naskenované, radši bych ti je poslala na mail, kdyby to nevadilo, abych to nemusela přepisovat. Písni mi teda mailovou adresu do IP a já bych to poslala 🙂 Hezký den

mayem
autor
26. črc 2011

@lusy82 Už jsem ti je poslala, snad se budou Jiříkovi líbit 🙂

lusy82
26. črc 2011

Díky moc, přejela jsem jen tak letmo první soubor a je to zajímavý. tak uvidíme. 🙂