Máte tip na levný obchod v ČR nebo Polsku (nábytek)?

konja
21. říj 2008

Ahoj všem. Potýkáme se teď s manželem s problémem jak dovybavit dětem pokojíček. V létě chceme vyměnit ložnici s dětským pokojíčkem aby měli děti více místa, ale máme problém - málo nábytku! Potřebovali by jsme pro syna psací stůl, určitě nějakou knihovničku a také šatní (prádelníkovou) skříň. Bohužel financí není nijak moc (asi jako u každého) a tak už teď přemýšlím jak to co nejlevněji pořídit. Nemáte někdo typ buď na levný obchod v ČR, levný obchod v Polsku (nejlépe takový co má svoje www stránky a je blízko hranic s ČR), případně i na levného šikovného Truhláře? 😉

womenne
21. říj 2008

Ahojky moja kamoška kedsa stahovala do bytu bola na nabytok v Polsku chcela som aj ja ale kedže planuje stavbu a mame male deti tak sme kupili niečo tu a ked budeme vo svojom kupime lepšie ale v Polsku maju tam skvely vyber a fakt super ceny su to trhy ale nakupiš aj to čo necheš 😀 hrozne sa tešim ked tam pojdem lebo ked som videla ake nadherne stoličky a stoly tam kupila tak som potichu zavidela 😀

konja
autor
21. říj 2008

womenne: díky za typ, mě by trh nenapadl.Je pravda, že v Polsku už jsem nebyla víc jak deset let,takže si to už moc nepamatuju 🙂

kopcik
21. říj 2008

konja: asi tak - koupili jsme si nábytek z evropa meble a je stejně vyrobený v polsku. musím podotknout - velmi nekvalitní. postel nám vydržela 5 měsíců a už se na ní nedá spát. taktéž švagr nakoupil ve skontu skříně a měl problém to složit, protože díry na šrouby byly úplně někde jinde než měly být. no a postýlku máme přímo z polska a v pohodě. na pár chyb ohledně laku. ale to bych sama neviděla. na to mě upozornil manžel, který se v nábytkách vyzná. jo a tu samou postýlku prodávají v pompu, chiccu atd. asi o 1000kč dráž.... člověk si nevybere

kitty68
21. říj 2008

no on je rozdil jestli osobne jedete do toho polska a koupite to u vyrobce nebo to koupite ve scontu, moblu a td.

muzete si i navrhnout vlastni a oni vam to udelaji

lenicka1313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unikorner
24. říj 2014

Chtěl bych doporučit levné a dobré, polský obchod s nábytkem.
Nábytek Lux v Osvětimi. 50 km od Českého Těšína.

unikorner
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veriseek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz