Máte tipy na neobvyklé zahraniční jméno?

dorotaa
31. kvě 2013

V červenci by se nám podle termínu mělo narodit miminko, ale pořád nevíme, jaké jméno vybereme. Jelikož bydlíme v Austrálii, asi by to neměl být František,Antonín nebo něco takového. Představovali bychom si něco exotického, ale zase ne moc. Máte nějaké tipy? Jak jste vybírali jméno pro dítko vy?

jancovka86
31. kvě 2013

Já mám kluka a jmenuje se André, nic moc exotického, i když u nás trochu ano. Má příjmení Moor, takže Honzíka jsem taky nechtěla dávat 🙂 Jinak jsem hledala na stránkách jako je tohle http://www.babynamewizard.com/international-nam.... Trvalo to asi týden, ale narazila jsem na to pravé ořechové.

dorotaa
autor
31. kvě 2013

@jancovka86 Super, děkuji za tip 🙂 Určitě mrknu 🙂

xdany
31. kvě 2013

Projeď si estonský kalendář, tady je neobvyklých jmen opravdu spousta 🙂

ivapo
31. kvě 2013

@dorotaa sice bydlíme v Ceske republice,chtěla jsem jméno aby bylo spíš celosvětové ... Petr ,David..., Veronika...Viktor.. Diana...Gabriel... Denis.. Robert...a spousta dalších... aby to jméno šlo k příjmení... jako Jassica Kneprlíková atd .. to pro mne neni!!

xdany
31. kvě 2013

@ivapo Taky plánujem euroamerické jméno - prostě aby se to psalo a četlo stejně a nesmí znít moc slovansky, nemaj tu rusy moc rádi, tak aby jméno nediskriminovalo... 😅

dorotaa
autor
31. kvě 2013

@ivapo My máme takové univerzální příjmení 🙂

berenika39
31. kvě 2013

fake. proběhlo pár IP a přiznala se, že je někdo jiný a někde jinde. ono totoiž v sydney ikea není a fotky v albu jsou trochu mimo mísu - ikea nemá eshop....no prostě mi to nedalo. tak abyste se nesnažily zbytečně dál.

ange_de_la_morte
31. kvě 2013

my máme Matyáška a hrozně se mi líbí jeho mezinárodní forma : Mathias

hojda
31. kvě 2013

@berenika39 Ty taky zkazíš každou srandu 😀 Já měla tolik hezký jmen a nikdo se je nedozví.......třeba Vilibald......nebo třeba.......skurfo.....vaoie.......eoiufnval.......vkjlhjei.........jde mi to úplně samo stačí náhodně položit ruce na klávesnici a je to 😀

januzza80
31. kvě 2013

@berenika39
@hojda Holky,co se presne stalo,zase nekdo si dela srandu,ze nema co delat?Jak jste to zjistily,ona se vam pak priznala?

hojda
31. kvě 2013

@januzza80 Já nejsem ten čmuchal, který na to přišel 😀

berenika39
31. kvě 2013

@hojda ooo pardoooon oooo pardooon....tak klidně může diskuse pokračovat 🙂))) jako bych tu nebyla.....

@januzza80 klid, nic strašného se neděje, žádní mrtví 🙂)). stále stejná fejkařka, jenže to dělá pořád stejně blbě. tentokrát měla fotky nábytku z ikea a psala, že je ze sydney v austrálii. v sydney ikea není, jinde v autrálii sice jo, ale nemá eshop, takže někdo, kdo žije v sydney, bude mít jedinou svojí inspiraci zrovan ikeáckou, žeeeeeeeeeeeee... napsala jsem ip, jen jsem se zeptala, chytře, zamotala se do toho a pak příznala.
tečka, netřeba dělat humbuk, hlavně aby zase další neztrálcely čas a energii 🙂)))))))))))))

januzza80
31. kvě 2013

@berenika39
@hojda ale i tak jste sikovne,jen nechapu co z toho ma.ja bych chtela zit ve Skotsku,ale nebudu to tu psat,kdyz to neni pravda.

leikkka
1. čer 2013

my máme Tenzinga a Ňimu - nepálská jména (jejich tatínek je horolezec)

llluckaaa
1. čer 2013

@berenika39 Zajímavé cizojazyčné jméno pro mimčo mě nenapadá, ale tobě bysme mohly začít říkat paní Marplová 😀

berenika39
1. čer 2013

@llluckaaa netřeba, mě už to nebaví, vždycky se zbytečně vytočím 😀 😀 😀 😀 .