Máte zkušenosti s nějakou chůvou?

consti
13. srp 2006

Ahoj maminky ať už ty nastávající nebo ty s dítětem. Jaký je váš názor na hlídání dětí??Máte s nějakou chůvou zkušenosti??Nebo je pro vás nemyslitelné, že by vaše dítko hlídal někdo"cizí"??Já miminko zatím nemám, ale mám na tuto tématiku pohled z druhé strany..přitom já sama si nejsem jistá, jestli bych si dítě hlídat nechala. Jak jste na tom vy? 😉

lazenka
27. bře 2007

Ahoj holky,jen se tak zkouším pozeptat.....výhledově.......budu potřebovat příležitostnou chůvu,ochotnou občas i cestovat a hlavně s autem,neboť bydlíme kousek za Prahou.Písněte mi kdyžtak do IP.Díky moc.

rubia
10. čer 2007

Nepotrebuje niekto opatrovatelku na jul...som volna...najlepsie KE

iiiiivuska
16. čer 2007

ahojte, ja sa opatrovaniu deti venujem uz vela rokov, a to som pritom este studentka, teda v oktobri sa chystam na vysku, zacinala som tusim od mojich 12 rokov, najprv som bavila deti znamym,bravala som ich na prechadzky, hravala som sa s nimi...a potom som natrafila na jednu uplne super rodinku s ktorou som dodnes...dievcatko malo tusim rok ked som k nim zacala chodievat pravidelne, dnes ma uz 7 a pribudla jej aj mladsia sestricka ktora ma uz 3 rocky...som vdacna tejto milej rodinke, ktorym ked mozem rada pomozem no zaroven som sa aj ja vela naucila. A musim povedat ze nikdy som neolutovala,ze som vlastne moje detstvo stravila ako nejaka zienka na materskej, naopak bola som rada ze im mozem pomoct a ze mi takto doveruju, robila som to z lasky...a na detoch vidim ako sa mi to vracia...starsia ma berie ako sestru a je to uzasny pocit robit nieco co ma bavi...

maricosa
12. lis 2007

ja mam jednu kamosku,ktora studuje vysku,zila chvilku v londine a opatrovala deti.nedavnoma bola navstivit,to sa s mojim krpcom (1,5r)videli po prvy krat,okamzite sa do nej zalubil,bol s nej na vetvy ako uzasne to ona s detmi dokaze roztocit a poritom byt prisna,klobuk som davala dolu z nej aj ja.takze si myslim,nezalezi ci mlada ci stara,ide o pristup a ci to niekto vie s detmi.a co rodicia pre to dieta chcu,su aj upraovacky ktore sa radi pohraju,su aj vystudovane baby ktore dieta aj naucia,ale su aj stare mamy ktore im daju zo seba kus,kazdy vie odovzdat nieco svoje a preto je len otazne ci idete dieta zverit niekomu na cely den alebo iba na hodinu,podla toho by som si vybrala komu...

mapris
16. dub 2008

dobry den maminy,
mozno je tato debata uz dost stara, ale hladam neake podrobnosti okrem hlidanie deti. Mam zrovna cez znamu jednu slecnu na hlidanie. Dva razy s nou bola moje 17mesacna dcerka vonku a od pondelka jej reve .. Neviem co s tym. Slecna je spolehliva. Este by som chcela napisat, ze som po operacii nohy, nechodim uz 8my tyzden a babicky nemam k dispozici. Cudziemu sme jej nechceli dat hlidat, ale tato slecna bola dohodena ce znamu. Paci sa mi, moja dcera - ked je slecna tu doma - sa pred nou predvadza, ide s nou s kocikom aj k vytahu, ale vonku vraj zacne vrestet, padat na ruky a nehne s nou nic ... Poradite mi?

ebuck
29. dub 2008

Ahoj využiji jen tématu. Kamarádka shání hlídání pro ročního chlapečka na jeden den v týdnu. Ideálně někoho, kdo by měl od Vás dobré reference. Je z Brna, Šlapanic. Za jakoukoliv odpověď bude moc vděčná.

rioko
1. kvě 2008

ahoj holky, já učím ve školce a příležitostně taky hlídám děti - hlídala jsem jich víc, nejmladší chlapeček měl 3 měsíce. Kdyby někdo měl zájem, můžeme se na hlídání domluvit, nejlíp Brno, Blansko a okolí.Děti mám horzně ráda, bohužel vlastní se nám zatím nedaří

krista
27. říj 2008

pismenka • 1d • Včera v 19:53
maminy, máte zkušenosti s chůvama. A neznáte nějako dobrou. Bydlíme v okrese Nymburk a kolik tato služba tak stojí?
přemýšlím o tom, takhle na večer, když bychom chtěli někam jít? co si o tom myslíte?

daniellka • 2d • Dnes v 08:24
ahoj pisemnka,já mám chůvičku,takjedno,dvakrátzaměsíc nám večerhlídákluky a my si s manžou zajdem někam sednout,na chvilku vypnout. Vřele doporučuju. BOhužel jsem z Brna..Nymburk,nevím..Ale kdo hledá-najde 😀

jakoubka • 1d • Dnes v 08:34
Ahoj písmenka-zkouším ti tady dát odkaz:

http//www.uklidovky.cz/pece-o-domacnost/hlidani-deti/...

jakoubka • 1d • Dnes v 08:36
Nebo zkus jen www.chůvy nymburk

jakoubka • 1d • Dnes v 08:37
nejde na to kliknout ,tak si to opiš.

freduska
23. bře 2009

Ahojte dievcata. Potrebovala bz som chuvu na 4 hodinz 1 az 2 krat v tzydni. Som z Prahy Jinonice. Nepoynate niekoho. Neskor aj castejsie. Sebastian ma 6 mesiacov.
Dik

barbarek
25. bře 2009

Ahoj holky,

narazila jsem na Vaší diskuzi ohledně chůvy. Tak jsem jen chtěla písnout, že nabízí hlídání u nás doma v Praze 4. Pro více info se ozvěte do IP 😉 Díky

charmed696
18. dub 2009

Narazila som na Vašu diskusiu a ponúkam opatrovanie u nás doma som z NZ. Skusenosti mam .V prípade zaujmu napiste. dik

dada07
18. dub 2009

Ahojte. Tato tema mi sadla ako uliata 🙂

Som z Bratislavy, mam dve male deti (3r9m a 2r) a manzel zacala nejak mocmoc pracovat, tak aby sme mali doma aspon akutaku pohodu, hladam niekoho k Jankovi (2r). Stacilo by na 4h jedenkrat do tyzdna (8.30-12.30h, cca). Za ten cas si upracem, navarim, vyvetram sa, ... Poznate niekoho, kto by to chcel robit? A je spolahlivy a ma rad deti?

Vdaka.

eyael
19. črc 2010

Ahoj holky, hledám chůvu domů ke své skoro dvou leté dceři. Lokalita hlídání - Praha 4, Krč. Nástup na začátku října 2010. Co se týče četnosti, tak pravděpodobně každé pracovní dopoledne od cca 8-9 do cca 12-13hod. Podrobnější info o přesných časech budu mít až po nástupu do práce, momentálně jsem ve stádiu vyjednávání se zaměstnavatelem.
Dcera je nyní již téměř bez plen, jí vše skoro sama, velmi dobře mluví, umí si říct, co potřebuje, spí jednou denně od 12hod do 14-15hod. Je zvídavá, ráda si čte, maluje, staví kostky, lego nebo puzzle, je poslušná. Na procházky chodíme i bez kočárku, v okolí máme min 5hřišť v docházkové vzdálenosti.
Požadavky na chůvu - nesmí mít alergii na zvířecí chlupy - máme doma zvířátka. Maminka na MD nebo hlídací babička nevadí 😉
Těším se na vaše odpovědi 😉

anezka14
24. črc 2010

Ahojte maminky,
taky se pridavam s prosbou o hlídani meho 17 mes. synka. Jsem sama se synem a od 1.9.2010nastupuji spatky do prace.Mam strach, jestli se mi povede najit nekoho důveryhodneho, tak to i skousim touhle cestou.Kdyby ste meli nejake kontakty, poslete prosim IP, dekuji

anezka14
24. črc 2010

Jeste jsem zapoměla uvest, ze se jedna o město Tachov 😵

gevura
30. črc 2010

@eyael

Dobrý den,
nabízím hlídání dětí od 6měsíců. Studuji Vš. Mám řidičský průkaz a vlastní auto. Splněn kurz první pomoci u dětí. Bydlím ve Zvoli (Praha-Západ) od Prahy cca 15min.

Děti hlídám u nás doma ve Zvoli, když bych náhodou nemohla já, hlídá ještě maminka, ta dojede autem a babička, bydlí na Praze 4 Chodov, spíše hlídá malé marůdky.

Hlídám děti z více rodin, ráda dodám doporučení.

Předem děkuji za odpověď Haklová Michaela

maar
1. říj 2010

Nabízím hlídání Vašich dětí po celé Praze pravidelně i jednorázově. Jsem zdravotní sestra (novorozenecká) a mám zkušenosti s hlídáním od novorozeněte po 7 let. Za hodinu požaduji 100-130kč dle věku dítěte, za 2 děti 150kč. Dále nabízím poradenství čerstvým maminkám, které si neví rady s péčí o miminko či kojením. Na Vaše dotazy ráda odpovím :o)

susik77
21. únor 2011

Ahojte, potrebvala by som poradit, zatial len predbezne: za rok a pol sa vraciam do prace, cca od marca( brezna) roku 2012 by som chcela najst opatrovatelku., aby si decka zvykli. V septembri 2012 nastupia do skolky - starsia bude mat 5 rokov, mladsia 3. Chcela by som najst pani, ktora mi bude pravidelne deti vyzdvyhovat zo skolky domov a bude ich doma hlidat kym neprideme z prace-obidvaja budeme pravdepodobne casto jazdit na sluzobky. Potrebovala by som, aby bola flexibilna-ked budem potrebovat, ked deti budu napr. mat rymu al. budu uz len trochu chore, aby s nimi zostala u nas doma cely den-kym budeme v praci. Predstavujem si, ze ja budem napr. prve dni, ked budu mat horucky, ked im bude lepsie, tak by boli s chuvou.
Predstavujem si dlhodobu spolupracu, par rokov, aby si decka zvykli.
Potrebovala by som poradit, kde hladat, ci studentku, zdr. sestru...a kde hladat-cez agentury, na inzerat...
ake platove podmienky-a kolko asi dat, ci sa dohodnut na pevnom plate, ked budem potrebovat aj flexibilne hlidani...
Ak mate niekto podobnu situaciu, budem rada ak mi poradite.

Sme z Prahy, babicky byvaju obidve 400 km daleko...

Diky moc.

kativka
17. čer 2011

Nabízím hlídání miminka od září na Praze 12 (Háje), mám doma 15 měsíčního raubíře a jsem ochotná příležitostně hlídat i jiné dítko. Cena je 100 Kč za 60 minut.

dasa2804
1. lis 2011

@susik77 Ahoj, mam podobny problem-hladam chuvu, pre svoju rocnu dcerku. Chcem sa ta opytat, ci si si niekoho spolahliveho nasla a ako si hladala. Ja zatial hladam na inzerat, ale ozvali sa mi same nezamestnane predavacky, vyhodene z prace, bez skusenosti s detmi a pod. No skratna, nikto komu by som mohla verit. Event. nevies o niekom vhodnom? Dakujem.

javorka
9. lis 2011

Ahojte mamičky, synček nám už ide do škôlky, tak naša pani si od 1.3.2012 hľadá nové opatrovanie. Pokiaľ by ste mali záujem a boli z Ba-Lamača a okolia, prípadne môže byť aj Záhorská Bystrica, napíšte mi do IP. Pani je staršia, profesiou sestrička, je osvedčená, veľmi zodpovedná, svedomitá, s niekoľkoročnými skúsenosťami s malými detičkami.

opateracertik
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
shariii
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luanettka
11. dub 2013

@riokoahoj pozeram tuto diskusiu a tiez hladam hlidani pre moju skoro 3,5 rocnu dceru chcem sa spytat je to este aktualne s tym hlidanim? dakujem

luanettka
11. dub 2013

@slim ahoj je to uz hodne stary prispevok ale za pokus to stoji sme z brna a hladam hlidani pre moju 3,5rocnu dcerku je to u vas este aktualne?dakujem za odpoved

gabri80
31. pro 2013

Maminy nevíte o nějaké chůvě či hlídací babičce v důchodu v Praze? Nutně sháním hlídačku pro naši 3 letou dcerku, potřebuji hlídání v případě její nemoci, takže nárazově a třeba týden v kuse v časech Po až PÁ od 7:30 do 17:30.. pokud o někom osvědčeném víte nebo máte ochotnou mamču nebo babičku, která by moji 3 letou dcerku zvládla, tak budu moc ráda 🙂 díky a prosím tipy do IP 🙂