Máte zkušenosti s vaničkou na stojánku?

zlatkavlk
17. črc 2015

Zdravím,
nakupuji pomalu výbavu pro mimčo a přemýšlím o vaničce na stojánku, protože máme poměrně malou koupelnu se sprch.koutem, tak by se mi skládací stojánek poměrně hodil, nechci koupat v kuchyni nebo obýváku...Zajímalo by mě, jestli jsou tyto stojánky jsou dostatečně stabilní... zkrátka budu vděčná za vaše zkušenosti... díky, Zlatka
http://www.slune-cz.cz/kojenecke-a-detske-potre...

yamdena
17. črc 2015

Ahoj, měli jsme vaničku na stojánku od Bébé-jou a byla kvalitní a stabilní, ale 1. byl tam špunt z plastu, který syn párkrát vykopl nohou a začala se valit voda a 2. sice to šetří záda, ale je to opravdu vysoko, jakmile se začne dítě stavět, tak okamžitě vanička na zem. Podruhé bych si stojánek už asi nekoupila. Dávali jsme pak vaničku přímo do sprchového koutu.

pavcza
17. črc 2015

My jsme měli klasik vaničku a stojan, ze stejných důvodů a za mne super pro první měsíce. Stojan jsme měli obyč, tenkrát jsem sehnala nový asi za 350,- a byl stabilní. Obě děti se v tom koupaly asi cca 7 měsíců, už nevim jistě, pak jsem jim do sprchy koupila nafukovací bazének a koupali se pak v tom. Máme dlážděnou hranatou sprchu, u syna jsem měla bazének vyloženě určený do sprchy a pak už jsem dávala obyč kulatý ten menší, dcerka je přebornice na překousnutí 🙂

loilla
17. črc 2015

Máme a je super!