Máte zkušenosti se Slim Belly?

myska25
7. bře 2012

Holky přemýšlím nad tím začít chodit na Slim Belly a chtěla jsem se zeptat jestli s tím náhodou nemáte nějaká zkušenost? Přece jenom se musí koupit permice a ta stojí 2000 tak, aby to nebyli jen vyhozené peníze.
díky Míša

kive76
18. dub 2012

@lenule5 ahojky, na kila mi to moc nejde...jen kilčo a půl dole....pod pasem 3cm a nad pasem taky 3 cm..ale ted - včera jsem nebyla protože mě bolel zub, a dneska nevím..jestli budu mít sílu cvičit./..protožemi dr. zjistil, že pod můskem, co je ten zub je zánět...a že mi ho pak někdy bude muset vyrvat ten můstek, a i ten zub...bojímmm bojím.../. já u dr. ráno byla dnes a on mi omylem do toho zubu při čištění rejpnul, takže mi úplně vytrykly slzy...takže uvidím jak se navečer budu cejtit...a pak má další cvíčo v pondělí.

kive76
20. dub 2012

@lenule5 no to poslední měření budu mít v pondělí..ale u mě nic moc na kila ...teda jen kilčo dole, a měření pod pupkem o 5cm, a nad ty 3 cm jsou pořád dole..

kive76
23. dub 2012

tak blbý..u mě to nešlo dobře, ale podle mě důvod jsou kortikoidy, příjde mi že jsem nějaká rozkydlejší..a přitom zas tak moc hrozně nejím..

myska25
autor
24. dub 2012

@kive76 kive tak já jsem se nakonec do Slim Belly nepustila, ale začla jsem držet dietu a po dvou měsících mám dole 10,5 kg a v cm -7 cm přes prsa, -14 cm přes břicho a -8 cm přes boky 😀.
Ale já mám úplně jinou váhu než ty 😉 ještě minimálně 10 kg chci dát dolů a když se podaří ještě 20 tak budu úplně spokojená 😀

kive76
24. dub 2012

@myska25 no ty jsi tedašikulka...krása..

kive76
24. dub 2012

@myska25 a jakou držíš dietku? a cvičíš u toho?

myska25
autor
24. dub 2012

@kive76 holky mi poradili stránky stobklub.cz a program sebekoučink, kam si zapisuji denně jídelníček a ten program mi hlídá kj (jím 5000kj denně) a zároven mi hlídá bílkoviny, tuky a sacharidy 😉. Jídla si vymýšlím sama a nebo jsem plno dietních receptů našla na mimibazaru. Díky tomu mi to jde takhle krásně dolů. Cvičit jsem začala až minulý týden, před tím jenom procházky se synem a s kočárkem, když syn spal 😉.

lenule5
8. čer 2012

@kive76 5 cm a 3 cm je přece taky dobrý. Na kila nesmíš koukat. Jde o to, že ty zhubneš třeba 3 kg tuku, ale zase na druhou stranu nabereš třeba kilo aktivní (svalové) hmoty, takže když si stoupneš na váhu, tak zjistíš, že máš jenom 2 kg dole, přitom máš 3 :o)

rt298
27. črc 2013

Zdravim vsechny, ja se Slim Belly skoncila vcera. Jsem z toho velmi zklamana a povazuju tuto zkusenost za vyhozene penize. Poctive jsem cvicila 3-4x tydne 40 minut. Jiz po polovine absolvovanych hodin se mi to nezdalo. A vysledek je nulovy - zadna zmena, zadna redukce nikde, brisko porad mam. Bylo mi receno (ale az samozrejme) na konci, ze ne na kazdeho to funguje. Z pani a slecen, ktere jsem tam videla co chodily se mnou, jsem dospela k zaveru, ze to funguje na ty, co nikdy moc necvicily nebo maji velkou nadvahu, ano tam jsou vysledky zazracne.
Nenechte se zlakat a poradne si to rozmyslete nez vyhodite za tento produkt penizky, Terka

kive76
30. črc 2013

@rt298 já na to taky dřív chodila, ale bohužel sem během toho musela brát kortikoidy,díky nimž jsem přibrala..takže jsem ani pořádně neměla možnost vyzkoušet jestli to hubnutí při tom funguje nebo ne....

slimbelly
13. lis 2013

Ahoj holky, prodám 10 vstupů na SLIM BELLY a 10 vstupů na kruhový trénink do Expresky. Možno využít bez nutnosti koupit si členství. Platí do konce roku 2013 v pražských pobačkách Háje a Butovice. Bohužel nemám čas vychodit přenechám za 800, při rychlém jednání možná sleva. Tel.: 725 455 895

domini772
1. únor 2014

@lenule5 Ahoj, narazila jsem taky na slim belly a chci se zeptat jestli opravdu jsou tyto informace pravdive a ne jen fingovane napsane.................potrebuji po druhem porodu shubnout a rada bych diky slim..........kolik jste jiz zhubla a dodrzujete nejakou dietu? popripade, neni u vas jojo efekt ?diky za odpoved, dominika

kanolino96
23. čer 2014

Ahoj,
mám zkušenosti, po usilovném cvičení jsem shodila 1 cm v pase, Slim Belly působí na každého jinak, na mě bohužel nic moc. Velké zklamání z úsilí a vyhozených peněz. Nedošlo ani k zpevnění břicha.
Pro mě nevhodné cvičení 😒

irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz