Máte zkušenosti se spodním prádlem a firmou Miriale?

levata
15. led 2013

Tento týden se tu v reklamě objevila nabídka spodního prádla za super cenu Miriale.com, máte někdo zkušenosti? Přišlo už někomu prádlo? Jak vypadá? Děkuji

zamilovanadonej
15. led 2013

Já od nich brala dřív a prádlo bylo fakt pěkné 🙂

rasha
15. led 2013

Ano,pradlo je pekne a docela kvalitni.Prvni balicek je za smesnou cenu,ale pak uz jsou ceny docela vysoke.

levata
autor
15. led 2013

@rasha a lze je včas odhlásit? jestli v tom není nějaký háček .-)

levata
autor
15. led 2013

@zamilovanadonej a jak odpovídaly velikosti? není tam žádná tabulka ☹

zamilovanadonej
15. led 2013

@levata Já co si pamatuji tak celkem jo, a dokonce i podprsenka padla 🙂

rasha
15. led 2013

každý další balíček lze do určitého termínu odhlásit,pokud se neodhlásí,tak přijde automaticky

levata
autor
15. led 2013

tak to asi zkusím 🙂

levata
autor
16. led 2013

neobjednávala jste si některá maminka ted z té nové kolekce?

levata
autor
16. led 2013

neobjednávala jste si některá maminka ted z té nové kolekce?

vrana
17. led 2013

Taky by mne to zajímalo. Jak sedí velikosti, kvalita a tak. A za jakou cenu jsou pak další balíčky? Máte někdo zkušenost?

vrana
17. led 2013

Tak tady sice zkušenosti starší, nicméně nevalné. Tak na to kašlu http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=6859&f=30

levata
autor
21. led 2013

no zatím nic nepřišlo ☹

levata
autor
21. led 2013

ta reklama je tu stále

verunka009
28. dub 2013

No nevím, jestli se to stalo jen mě, ale já si objednávala před Vánocema soupravu.. Prý 99kč.. Hahaha pěkně směšné. Balíček mi přišel více jak po 4 měsících a vyúčtování? 579Kč!!! Takže nikdy víc!!!

loudil2011
5. čer 2013

první balíček došel asi po měsíci, ale 10 dní po termínu možném ke zrušení další objednávky, již za skoro 500 kč....volala jsem nechtěli mi zrušit, že je na poště....nakonec zrušli , snad nic nepříjde, děkuji nechci, nefér firma...

tynuse31
18. črc 2013

Toto je velice neseriózní firma. Objednala jsem od nich první balíček, pak vše řádně zaplatila a zrušila a teď po půl roce mi přišla upomínka na dlužnou částku přes 1000 Kč a to mi od nich další balíček nepřišel!!! Opravdu si dávejte pozor!

loudil2011
24. črc 2013

také mi přišel nežádoucí balíček, ikdyž jsem telefonicky zrušila členství, odeslala jsem ho tedy zpět s písemnou vypovědí, z pošty schovala dodejku, budu doufat že už nic nepříjde.....

meole
16. srp 2013

Já jsem si obj. soupravu za 99kč a košilku za 149kč do 10ti dnů přišla, uhradila jsem, hned v zápětí jsem přes email zrušila odběr dalšího prádla s tím, že když něco budu chtít tak si obj. Nyní jsem si opět obj.sadu za 99kč a opět zrušila odběr a dnes mi prádlo došlo tak jak jsem obj. a psaní, o zrušení dalších obj. Tak jsem si opět obj.sadu za 99kč a dneska jsem zrušila odběr dalšího drahého prádla a vše v pořádku. Nic navíc mi nechodí a nic neposílají a tímto, že jsem je takhle doporučila kamarádkám tak jim navišuju prodej i když následné obj.rušíme tak jsme spokojeni všichni. Oni, že maj obrat a my že máme dobré a hezké prádlo do 200kč s poštou. 😀
Mě velikost 90D sedí perfektně a kalhotky xl též

petulaom
24. zář 2013

Miriale? PĚKNÁ ZLODĚJNA!!! V Květnu jsem si objednala prádlo a před týdnem mi došla upomínka, že dlužím 700,-. Volala jsem tam a nějaká kráva mi řekla, že se to budou snažit najít, ale stejně to budu muset zaplatit. Už nikdy víc, je to přesně ta firma, co to jen zkouší. Dokonce, když jsem volala na poštu, tam mi bylo řečeno, že nikdy od této firmy mi nebyl poslán balíček a ani neví, že by někdy od téhle firmy něco převzali. Klidně bych i věřila, že kladné názory na téhle stránce je práce Miriale!!!!!

petulaom
24. zář 2013

Dokonce i ta složenka mi přišla v obálce, kde je nadepsaná jiná firma. Vůbec tam neni uvedena Miriale!!! Takže ruce pryč! Budu to s něma řešit i právní cestou!

kitinka76
24. zář 2013

@meole do 10-t dnů?? já objednávala snad před měsícem a nic nedošlo!!
@petulaom já bych to neplatila!! Pokud nemají doklad o tom, že jsi od nich cokoliv převzala, tak ti můžou políbit eeee škrábat na zádech 😉

meole
24. zář 2013

kitinka76 jj pokaždé mi to přišlo nejdéle do 10 dnů od obj. Tak to vypadá spíš že to pošťačka někam dala a někdo to vzal nebo to někam dala jinam a ten dotyčný si to nechal. Mě se to taky stalo že to nová pošťačka dala jinam než měla a sousedka mi to donesla. A když mi nic nepřijde tak jim písnu, že mi nic nepřišlo a nic jsem nepřevzala a to berou jako čestné prohlášení a nic po mě platit nechtějí :D

petulaom
26. zář 2013

@meole tak to jsi asi jediná nebo jsi zaměstnankyně Miriale, protože stačí si přečísuž tyhle zkušenosti http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=6859&f=30

meole
26. zář 2013

petulaom nejsem zaměstnanec M... já pracuju na zák.servisu pro Avon. A ono taky jde o to že některé dámy si prádlo nechaj ale nechtěj platit, tak tvrdí že jim nic nepřišlo atd... je to v každé firmě. A stačí jim napsat co a jak a komunikují v pohodě takže je to spíš o komunikaci a né o stěžování. Když mi něco nepřišlo tak jsem jím to napsala, že mi nic nedošlo a tím pádem nic nebudu hradit. Nebo že už nic nechci atd.. a vždy mám email uložený kdyby byl nějaký problém. A vše v pohodě Teda aspoň u mě

kalkulantka
15. únor 2014

Přidávám velice negativní zkušenost s touto firmou. První "výhodnou" zásilku jsem si objednala už někdy začátkem září - dorazila 23.12. s tím, že další balíček jsem již nemohla stihnout včas odhlásit. Napsala jsem jim, že jaklime druhá várka prádla dorazí, tak jí zašlu nazpět. Dnes se však stalo, že mi dorazila složenka na druhou várku prádla s tím, že je to již upomínka a dlužím 517Kč. Prádlo jsem však žádné neobdržela. V pondělí jim budu volat. Odlítám platit něco co mi nedorazilo.
Tato firma nic nezasílá přes poštu, ale mají paní, která roznáší balíčky. Nepodepisujete převzetí ani nic podobného a na obálce není razítko s datem zaslání. Nevím jak chtějí dokazovat, že vůbec něco někomu doručili.

Rozhodně neobjednávejte!

h_jana
17. pro 2014

Ahoj, bohuzel jsem objednala, ač jsem tusila jaka tj firma. Nevite jak posilaji baliky? Ceskou postou?

martula02
17. pro 2014

@h_jana mam zkusenost z lonska a spatnou. Objednala jsem si 28.10. pradlo, doslo 30.1. s dopisem, ze vypoved ma byt do 30.odeslana. Letela jsem hned na postu a doporucene odeslala zruseni dalsi objednavky. Vzapeti mi poslali dopis, ze jsem to nestihla a ze dalsi zasilka je na ceste za silenou cenu, myslim ze 800kc. Dodnes nic nedoslo. A jsem rada. Nikdy vic. Jo a doslo to normalne do schranky jako obyc dopis.

ala1970
24. srp 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Holky a za kolik bylo to prádlo? To první? Protože já už delší dobu nakupuji http://www.moje-pradlo.cz/ a ty nejlevnější mají už snad od 60 Kč. Tak si nedovedu představit proč se někam takto upisovat a dělat (aspoň pro mě) takové zmatky?